Problem s Facebookom(hakiran profil)

poruka: 32
|
čitano: 22.919
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Dakle imam vec duže vremena facebook profil. I danas mi se desi neugodnos ujedno i napad na moju privatnost. Izgleda da mi je netko "uhakirao" profil. Znaci vise se nemogu spojiti na njega putem stare lozinke. Pokusao sam preko e-maila dobiti novu lozinku itd.ali mi nije uspjelo. Evo i screan shoota da pojednostavnim,neznan sto mi Facebook traži jer nemogu unijeti ni mail ni korisnicko ime ni ime,ni ime prijatelja....izludit cu.Pomagajte!!!!!!!!1

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Dajte neki pametan savjet,ili slika nije jasna????

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

ako tako ne ide nemozemo ti pomoc...lipo napravi novi profil i malo se pozabavi sa sigurnoscu pa stavi neku sifru po mogucnosti tezu od 1234 kombinacije -.-"

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Probaj kontaktirati administratore facebooka za našu regiju no sumnjam da će to pomoći.

 

P.S. Nitko ti nije hakirao profil. Ti si ga vjerojatno nekome greškom dao ili koristiš prelaganu šifru. Zato sljedeći put uzmi dosta tešku šifru i neka bude različita za sve. Ako ne možeš zapamtiti šifre tu je: KeePass 

Mrzim svoj nadimak!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)

A  nije to rješenje.ako je on uhakirao mene,valjda i ja njega mogu.i sta sad kad se stane lažno predstavljat....i pravit probleme???Jel vrijedi sta kontaktirat policiju ili neku instituciju!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
zoharbizo kaže...

ako tako ne ide nemozemo ti pomoc...lipo napravi novi profil i malo se pozabavi sa sigurnoscu pa stavi neku sifru po mogucnosti tezu od 1234 kombinacije -.-"

Slažem se prijatelju s tobom samo si zaboravio još reći da će morat koristit drugu email adresu jer mu možda FB nece dosvolit isti  email  2puta!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
captain_soap_McTawish kaže...

Probaj kontaktirati administratore facebooka za našu regiju no sumnjam da će to pomoći.

 

P.S. Nitko ti nije hakirao profil. Ti si ga vjerojatno nekome greškom dao ili koristiš prelaganu šifru. Zato sljedeći put uzmi dosta tešku šifru i neka bude različita za sve. Ako ne možeš zapamtiti šifre tu je: KeePass 

 Stari a kako kontaktirat Administratore za nasu regiju???neki link??

14 godina
online
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
Igor911 kaže...

A  nije to rješenje.ako je on uhakirao mene,valjda i ja njega mogu.i sta sad kad se stane lažno predstavljat....i pravit probleme???Jel vrijedi sta kontaktirat policiju ili neku instituciju!

On nije hakirao tvoj profil jer je to dosta teško. Ti si mu nekako svojom nepažljivošću dao password, a da to nisi ni znao ili si stavio prelagano šifru. Probaj kontaktirati administratore za ovu regiju.

Mrzim svoj nadimak!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)

I sifra je bila ok po težini.ali mi prijatelj smatra da je problem bio u e mail adresi. Koja je registrinrana na @net.hr i navodno je bilo lagano razbiti putem dodatnog pitanja,tipa godina rođena ili grad!I da je na temelju provaljenog e maila zatražio novu šifru na fejsu...jeli to moguće???

13 godina
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
dragec0 kaže...
zoharbizo kaže...

ako tako ne ide nemozemo ti pomoc...lipo napravi novi profil i malo se pozabavi sa sigurnoscu pa stavi neku sifru po mogucnosti tezu od 1234 kombinacije -.-"

Slažem se prijatelju s tobom samo si zaboravio još reći da će morat koristit drugu email adresu jer mu možda FB nece dosvolit isti  email  2puta!

i to isto...hvala na napomeni...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
Igor911 kaže...

Dajte neki pametan savjet,ili slika nije jasna????

De ti meni reci jel koristiš onu pamtilicu email i lozinke kad otvoriš fb da ti je odma sve ukucano ili moraš sam ukucavat odg mi na ovo pitanje i sve će mi bit jasno?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
Igor911 kaže...

I sifra je bila ok po težini.ali mi prijatelj smatra da je problem bio u e mail adresi. Koja je registrinrana na @net.hr i navodno je bilo lagano razbiti putem dodatnog pitanja,tipa godina rođena ili grad!I da je na temelju provaljenog e maila zatražio novu šifru na fejsu...jeli to moguće???

Nešto mi malo pre više taj prijatelj zna {#}

Kruger
14 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

pozdrav....evo samo da kažem da se i moj frend dns žalio na to kao da mu je neko hakiro fb sad neznam da li je to slučajnost ili...

ali sto se tice kontakiranja administratora ili koga već preko maila (fb) to je nemoguće :/

ja sam pokušavo više puta ali imaš mogućnost jedino ić po nekim njihovim koracima, a to nista ne pomaze..

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 22:04 (kcrnac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Ovakve teme bi trebalo zabraniti na forumu.

U 15 godina nikada mi niko nije HAKIRAO accaunt...

Baš hakerima treba tvoj fejsbuk.Sve u šesnajst! Dao bog da ne vratio šifru nikada, jer fejsbuk uništava mlade, i tamo nema privatnosti. pozz

 
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
kcrnac kaže...

pozdrav....evo samo da kažem da se i moj frend dns žalio na to kao da mu je neko hakiro fb sad neznam da li je to slučajnost ili...

ali sto se tice kontakiranja administratora ili koga već preko maila (fb) to je nemoguće :/

ja sam pokušavo više puta ali imaš mogućnost jedino ić po nekim njihovim koracima, a to nista ne pomaze..

 Tako je.Nema ni mail adrese za obratit se.A ic po onim koracima zadanim je besmisleno....

15 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Stvarno ne vjerujem da ima nekog načina za povrat accounta. Jedino prijaviti svoj postojeći račun i iz opcija odabrati da je hackiran/lažni te ubuduće paziti na ovakve stvari i gdje se klikče na Facebooku i webu. Odabrati jaku lozinku i nikom ju neotkrivati.

Facebook HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

nemogu vise uci na svoj profil,zaboravio sam lozinku a e-mail adresa mi isto blokirana nemogu uci ni tamo da dobjem novu lozinku,,znal neko kako da rijesim problem ??

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

nije mi jasno kako se to uopće može napraviti , osim keyloggerom , a ni njega se ne moze tek tako downloadat i poslat , tako da 99% si sam kriv radi prelagane šifre , ili si je nekom dao... uostalom facebook sad ima super naćine osiguravanja i moze te odmah obavjjestiti o necijoj prisutnosti na tvom acc-u , ćak i porukom na mobitel ako to dozvolis.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
Igor911 kaže...

Dakle imam vec duže vremena facebook profil. I danas mi se desi neugodnos ujedno i napad na moju privatnost. Izgleda da mi je netko "uhakirao" profil. Znaci vise se nemogu spojiti na njega putem stare lozinke. Pokusao sam preko e-maila dobiti novu lozinku itd.ali mi nije uspjelo. Evo i screan shoota da pojednostavnim,neznan sto mi Facebook traži jer nemogu unijeti ni mail ni korisnicko ime ni ime,ni ime prijatelja....izludit cu.Pomagajte!!!!!!!!1

jesi li dobio kakve poruke na fejsu "hi how are you" i neki vidio..ako jesi pitanje je hoće li ti ostat taj profil.. te osobe koje vam to pošalju odma ih blokirajte...

=)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
bigboy98 kaže...
Igor911 kaže...

Dakle imam vec duže vremena facebook profil. I danas mi se desi neugodnos ujedno i napad na moju privatnost. Izgleda da mi je netko "uhakirao" profil. Znaci vise se nemogu spojiti na njega putem stare lozinke. Pokusao sam preko e-maila dobiti novu lozinku itd.ali mi nije uspjelo. Evo i screan shoota da pojednostavnim,neznan sto mi Facebook traži jer nemogu unijeti ni mail ni korisnicko ime ni ime,ni ime prijatelja....izludit cu.Pomagajte!!!!!!!!1

jesi li dobio kakve poruke na fejsu "hi how are you" i neki vidio..ako jesi pitanje je hoće li ti ostat taj profil.. te osobe koje vam to pošalju odma ih blokirajte...

koji je to vrag da mi frendovi na chat napišu hi how are you i onda kao da su offline, a da, za one kojima su haknuli profile savjetujem na mail staviti tajno pitanje "Koja mi budala želi provaliti na mail ?" a odgovor neki bezveze "hglaiuer ngparewhpgihawerpg narewpgujpagawš g,jršezhujawšhae"  kao što ja imam , iskreno, i ja sam se zabavljao odgovarajući na tajna pitanja svojih frendova kao što je "Voliš li facebook" ili "jesam li pametan " i sl....

SF-SN !!!
14 godina
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Danas ljudi misle da svi hackaju preko command linije u dosu i da u roku 10 min ima tvoju sifru.

{#}

Sooner or later, though, you always have to wake up.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)

nitko mi nije nista ni slao,niti obavjestio...

12 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

moguče je da ti je hakirao ako koristiš WI-FI, i ideš na http://www.facebook.com/

trebaš ići na https://www.facebook.com/ ako koristiš WI-FI i svejedno je sigurnij,i lozinku si napišeš u notepadu, npr bezveze ispišeš brojeve kao 134386523385396, i onda to zaljepiš kada se prijavljuješ, i sigurnosno pitanje odabereš nešto bezveze, da odgovor bude npr. pas a pitanje u kojem sam gradu živjeo

kinder milch schokolade
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

Pozdrav.. Jednu večer kada sam se pokušao logirati na facewbook pisalo mi je da je lozinka izmijenjena što ja učinio nisam, i pisalo je da su mi poslali neki kod na moj email..
Problem je u tome što email koji mi je bio povezan sa računom nisam koristio osim za ulazak na fejs više od 3 godine, i kada se pokušam logirati na email kaže da nema te adrese, a koristio sam za prijavu email od net.hr. Pokušao sam vratiti račun preko one opcije 3. prijatelja ali nije išlo neznam zašto. onda mi je došla opcija da zaključam račun iako nisam ulogiran na account ,rekao sam prijateljima da prijave profil i sada nakon nekog vremena je nestalo moje ime kada se upiše na facebook tražilicu, što sam i htio.No kad god upišem email u facebook kao želim se ulogirati opet traži neki kod… JESU LI ME IZBRISALI ILI ŠTA TO MOŽE BITI??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

vidim da je tema stara, pa se moram nadovezat,isto me tako prijateljica danas kontaktirala.

da je bila na fejsu i uredno se odjavila,no kada se ponovo prijavila nije mogla uc u svoj fejs. jednostavno je dobila

poruku da je u 11 i 30h, promjenjena sifra i isto tako nemoze uc u svoj fejs niti s svojom starom prijavom i lozinkom.

igrala je neku navodno igru i poslje nista.tako da mislim da je isto hakirana i da je netko izvrsio napad a njen fejs.

mene zanima mozeli se to ikako vratiti ili se mora pravit n ovi profil ,pomoc......{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)

Neka resetira lozinku preko mail adrese s kojom je registrirana.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Problem s Facebookom(hakiran profil)

a kako se to resetira putem email adrese.lp{#}

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
fight kaže...

a kako se to resetira putem email adrese.lp{#}

 

-umjesto igre pokvarenog telefona, pošalji ju na face stranicu, samo treba čitati i klikati next... ako već nije promijenjen kontakt mail tajno pitanje i sl.. (ovo je nepotrebno gubljenje vremena na forumu).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
moderator
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)

...

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
15 godina
offline
Re: Problem s Facebookom(hakiran profil)
XXX-Man kaže...

...

-iduće pitanje, kako si nacrtao strelice.. i odgovor uzalud vam trud svirači.

 

bolji način, čudotvorni google. (ali mi i dalje pjesmica u uhu..).

 

:::---:::

post služi (da ima svrhu {#}), da ostali juzeri koji mogu imati isti/sličan ili drugačiji problem, svejedno mogu ugooglati pitanje-odgovor. Nije teško, par sekundi... ne budite bespomoćni, pogotovo kad je i vrijeme bitno (npr gubljenje bankovne kartice i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 17:48 (ihush).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice