Problem sa internet konekcijom

poruka: 1
|
čitano: 762
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa internet konekcijom

Lijep pozdrav, nisam dugo pisao ovdje a nisam ni mogao naći adekvatnu temu za točno ovaj problem...

Znači: problem sa internet konekcijom... Veza "puca" svakih par minuta, kad god se želim spojiti na neku stranicu [neki server] i treba mi par pokušaja dok ne uspijem otvorit stranicu jer konstantno pada i podiže se veza.... Ali to se ništa ne prikazuje na lampicama na ruteru... Problem u ruteru nije... Također problem nije do ISP-a (provajdera) jer drugi kompjuter koji je spojen isto preko Ethernet kabla, nema problema nikakvih s time... Znači problem je u mom kompjuteru, u samom ethernet kablu nije jer sam ih pokušao zamjeniti, pokušao sam i reinstalirati network driver... Više ne znam što bi napravio...

Ako ko zna nekakvo rješenje neka pomogne, proguglao sam 10ak stranica i nigdje dobrog konkretnog odgovora...

Molim za pomoć...pozz

 

PS.... veza samo puca kad se spajam preko browsera na neke stranice... Kad stavim nešto skidati [neki freeware..haha] onda se skida max brzinom bez pucanja i bez ikakvih problema...

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.8.2014 6:09 (Nikolas0501).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice