Problem s internetom

poruka: 9
|
čitano: 3.397
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Problem s internetom

imam problem s internetom,tražio sam rješenja na inernetu,i ne nađem.pojavi mi se sve u recenicama(nekad i neki 303 error),svaki puta kada upalim online igru(erepublik) ili youtube pojavi mi se sve u rečenicama.e sad ne znam jel to do laptopa, interneta,igre,ili do neceg drugog.stavit cu sliku,pa pogledajte(prva slika kako je kod mene,a druga kako treba izgledat).unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2013 20:51 (usky_hr).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s internetom
usky_hr kaže...

imam problem s internetom,tražio sam rješenja na inernetu,i ne nađem.pojavi mi se sve u recenicama(nekad i neki 303 error),svaki puta kada upalim online igru(erepublik) ili youtube pojavi mi se sve u rečenicama.e sad ne znam jel to do laptopa, interneta,igre,ili do neceg drugog.stavit cu sliku,pa pogledajte(prva slika kako je kod mene,a druga kako treba izgledat).unaprijed hvala

To ti se i meni jučer dogodilo. Uglavnom samo pročisti komp sa ccleanerom i eventualno glary utilitiesom. I to bi ti trebalo rješit problem

...The South Will Rise Again... White -h- boys
11 godina
offline
Problem s internetom

Meni se youtubu uopce ne otvara dns cijeli dan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s internetom
usky_hr kaže...

imam problem s internetom,tražio sam rješenja na inernetu,i ne nađem.pojavi mi se sve u recenicama(nekad i neki 303 error),svaki puta kada upalim online igru(erepublik) ili youtube pojavi mi se sve u rečenicama.e sad ne znam jel to do laptopa, interneta,igre,ili do neceg drugog.stavit cu sliku,pa pogledajte(prva slika kako je kod mene,a druga kako treba izgledat).unaprijed hvala

  Erepublik ti je smece od igre (igrao,znam) erepubikl ti ima server katastrofalnog odaziva i strasno je los tako da bi bi reko da je do njih a ne do tebe obzirom od prije godinu dana malo vise i kod mene se to dogadjalo odnosno jednostavno web stranicu od erepublika nisam uspio nekad ucitati a nekad samo slova ..   moja ti je preporuka da ne igras tu igru ako ne mislis pravi novac u nju dati inace nikad neces napredovati..

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 0:18 (draw).
13 godina
offline
Re: Problem s internetom
draw kaže...
usky_hr kaže...

imam problem s internetom,tražio sam rješenja na inernetu,i ne nađem.pojavi mi se sve u recenicama(nekad i neki 303 error),svaki puta kada upalim online igru(erepublik) ili youtube pojavi mi se sve u rečenicama.e sad ne znam jel to do laptopa, interneta,igre,ili do neceg drugog.stavit cu sliku,pa pogledajte(prva slika kako je kod mene,a druga kako treba izgledat).unaprijed hvala

  Erepublik ti je smece od igre (igrao,znam) erepubikl ti ima server katastrofalnog odaziva i strasno je los tako da bi bi reko da je do njih a ne do tebe obzirom od prije godinu dana malo vise i kod mene se to dogadjalo odnosno jednostavno web stranicu od erepublika nisam uspio nekad ucitati a nekad samo slova ..   moja ti je preporuka da ne igras tu igru ako ne mislis pravi novac u nju dati inace nikad neces napredovati..

Ne mora bit da je do igre. Meni se to događalo sa fejsom i nešto me i Bug zahebava. Nek samo pročisti Cookiese ili jednostavno očisti komp sa ccleanerom i to će mu se rješit..

...The South Will Rise Again... White -h- boys
12 godina
neaktivan
offline
Problem s internetom

Po slici od FB vidi se da mu pretrazivac ne ucitaje PHP kod.

Ja bih preporucio novi Java Runtime da skines sebi i instaliraj.

Poslije Jave skini sebi ili update-uj pretrazivac.

Zadnje skini sebi ili update-uj Adobe Flash Player.

Nadam se da ce ti rijesit problem jer kod mene je rijesilo.

A takode kao sto je Coder256 rekao skini sebi CCleaner i

postavi na duboko ciscenje racunara i to takode moze ti pomoci.

OMMF
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2013 16:59 (OmO).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem s internetom
OmO kaže...

Po slici od FB vidi se da mu pretrazivac ne ucitaje PHP kod.

Ja bih preporucio novi Java Runtime da skines sebi i instaliraj.

Poslije Jave skini sebi ili update-uj pretrazivac.

Zadnje skini sebi ili update-uj Adobe Flash Player.

Nadam se da ce ti rijesit problem jer kod mene je rijesilo.

A takode kao sto je Coder256 rekao skini sebi CCleaner i

postavi na duboko ciscenje racunara i to takode moze ti pomoci.

hvala,trebalo je samo očistiti komp sa CCleanerom

15 godina
offline
Re: Problem s internetom
OmO kaže...

Po slici od FB vidi se da mu pretrazivac ne ucitaje PHP kod.

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Problem s internetom

namjesti datum na compu da je tocan i trebalo bi radit...

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice