Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

poruka: 28
|
čitano: 33.130
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Pozdrav,

moguće da ovakva tema već postoji ali je nisam našao, sve se uglavnom zovu "problem s youtubeom", pročitao sam prvu stranicu tema i ovog slučaja nema, dalje nisam išao... 

Dakle, jučer mi se iznenada dogodilo da sljedeći video na autoprodukciji jednostavno nije krenuo. Crna slika, stoji tipka za pauzu (kao da je u play modu) i ništa se ne događa. Nema slike, nema tona, ne idu sekunde. Probam drugi video, ista stvar. Zatvorim Mozillu, obrišem povijest, probam u Chromeu, Exploreru -ISTO! Restart laptopa, pokretanje Mamlwarebytes, JRT.exe., reinstaliranje Mozille -ništa ne pomaže. Neke videe i pokrene, ali moram ih recimo otvorit 10 zaredom i onda 1/10 uspije pokrenut, nema nikakvog pravila. Imam w10, nikakvi updateovi se nisu instalirali jučer kada se pojavila greška, do browsera očito nije, moja sljedeća sumnja pada a Flashplayer ali nisam stručnjak i molio bi nekoga tko je upoznat s ovim da mi da neki hint što činiti...ili barem link na postojeću temu :)

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Isti problem imam i ja, od danas nijedan video na youtube ne mogu učitat, probao sam na 6 različitih računala , win 7 i win 10 i nece.

12 godina
neaktivan
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Meni si to isto danas pojavilo. Jednostavno crna slika i nece dalje. I ja isto sumnjam na flash player. Ako je tko rijesio problem neka napise ovdje :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

History - delete history

 

samo izbrišite cookies i sve će biti ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

samo youtube zajebava, video na svim ostalim stranicama je ok.  Reinstaliro sam flash, javu, browsere, napravio čak novi account za yt - ništa ne pomaže, widowsi su original - još se nisam probao spojit na neki drugi router al ne vjerujem ni da je to.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa
BobSacamano kaže...

samo youtube zajebava, video na svim ostalim stranicama je ok.  Reinstaliro sam flash, javu, browsere, napravio čak novi account za yt - ništa ne pomaže, widowsi su original - još se nisam probao spojit na neki drugi router al ne vjerujem ni da je to.

 

 neki addon za browser? ghostery možda?

10 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa
Darko1983 kaže...

History - delete history

 

samo izbrišite cookies i sve će biti ok.

 ne radi.

9 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

meni neki videi rade neki ne 50/50

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Kod mene sve sto sam probao je OK.

 

Probajte promijenit DNS u Open, Google, Norton...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

you tube map

 

Ja imam problema od prije cca. 2 dana.

 

Obavljeno čišćenje kompletnog stroja, sve živo i mrtvo.

 

Na poslu ista stvar (static IP, optika 100/100) neki videi rade neki ne.

 

greška je moguće do ISP-ova ili glavne komunikacije do švabije pošto i oni imaju problema.

[M|C] LuX_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

evo ja sam, uspio pokrenut na chrome tako da sam dodao proširenje HTML5ify, znaci odete na više alata pa na proširenja i na search napisete html5 video for youtube i sad mi radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

youtube na chrome podržava html5 tako da nema potrebe za tim dodacima

[M|C] LuX_CRO
13 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Probajte promijeniti DNS servere na 8.8.8.8 i 8.8.4.4.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa
LuX_CRO kaže...

youtube na chrome podržava html5 tako da nema potrebe za tim dodacima

 onda zašto meni sa tim radi ,a kada to maknem ne radi?

15 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa
njuskac kaže...
LuX_CRO kaže...

youtube na chrome podržava html5 tako da nema potrebe za tim dodacima

 onda zašto meni sa tim radi ,a kada to maknem ne radi?

 Probao sam i ja tvoju ideju, ali ne pomaže, a zašto to tebi tako radi stvarno neznam, meni ni na jednom browseru ne radi (chrome, firefox, IE)

[M|C] LuX_CRO
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

evo baš i ja probao, youtube ne učitava video. ista stvar. ne znam zašto. radi na firefox ali na chrome ne

14 godina
neaktivan
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Ne rade ni meni danas. Neki se ucitavaju,a neki ne.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

radi sve bez greske..

Da,na Yandex-u sam,derivat cromea

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 19:53 (duhonja).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Uspio sam pokrenuti video sa gašenjem html5 i force-anjem flash videa, razne extenzije za firefox i chrome

 

izgleda da je do html5 ili su u šumi možda.

 

 

[M|C] LuX_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

update:

 

moguća je greška zbog reklamnih videa, ako video nema reklame sve je ok, ako ima reklamu onda je banana.

[M|C] LuX_CRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Instaliraj Adguad ili uBlock Origin i riješen problem...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Riješilo se samo od sebe, primjetih to jutros kad sam zgažen došao doma :) I još jednom frendu je bio isti problem, vjerojatno povezano s onim SnoopaVision-om kojeg su jučer implementirali, očito je manjem broju korisnika nastao taj problem s nepokretanjem zbog toga.

13 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

To je sigurno bila neka fora za prvi april. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Brate,5 sati sam se maltretirao(deinstalacija pa instalacija chrome,mozilla,adobe flash player,prijava pa odjava sa google...) i nista.Resio sam problem kao sto si napisao,obrisao kolacice i istoriju i radi OK!HVALA!!!

8 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Ja imam mnooogooo iritirajuci problem sa youtube-om. Nov windows instaliran i do duse rade mi video klipovi na svim pretrazivacima a kad se prijavim na svoj yt nalog onda dolazi do problema, dakle kad sam prijavljen nece nista da pusti i to kad se prijavim na bilo koji mejl. Kad obrisem kolacice i istoriju pretrage odjavi me naravno sa naloga i opet se prijavim i sve isto bude. Probao sam 4-5 pretrazivaca i ista stvar. Radi se o racunaru, na telefonu, tabletu, tv-u, playstation-u sve radi normalno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Problem resen 💡

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Bilo bi dobro da napišeš kako si riješio problem u slučaju da netko drugi ima isti problem i pronađe ovu temu.

8 godina
offline
Problem s nepokretanjem YOUTUBE videa

Ma nisam nista, tako je mesecima bilo, instaliram svez win ono isto i neki dan ponudio mi win update i od kako sam ga apdejtovao radi yt ponovo normalno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice