Problemi sa skočnim prozorima

poruka: 9
|
čitano: 3.796
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Problemi sa skočnim prozorima

Koristim Mozillu firefox,i odnedavno mi prilikom surfanja internetom pojavljuje se previše skočni prozora,koji nekad bude i oko 10-tak,mada u postavkama stoji kvačica na blokiranju skočni prozora,instalirao sam čak i neki dodatak koji blokira skočne prozore pa i to ne pomaže,reistalirao sam i mozillu i to ne pomaže.Molim pomoć.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Problemi sa skočnim prozorima

ad blocker plus instaliraj

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
 
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Problemi sa skočnim prozorima

instalirao sam ovaj dodatak,možda je malo smanjilo pojavljivanje skočnih prozora,ali još se pojavljuju,sad sam maloprije skenirao detaljno računalo sa "Eset smart security" 6.,ali nije ništa posebno pronađeno,jedino možda još sa ovim kojim drugim programom.

9 godina
protjeran
offline
Problemi sa skočnim prozorima

koje ti točno nije izbrisalo?na youtubeu moraš imat reklame,na bug-u isto,ali max. 2

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
sam otvara internet stranice

zdravo svima

molim za pomoc

ima vec 10ak dana kako me muci jedan problem,tj vise njih.kad god sam na netu otvaraju mi se po nekoliko internet stranica.nebitno je da li sam otvorio neki pretrazivac ili ne eto po 5 ili 6 njih,blokira mi komp i nikako nemogu da ih zatvorim.sve su u task baru,stoji ikonica od Jave ali kad otvorim task manager nema ih tamo.restartujem komp.sve je ok 15ak min i eto opet.ocistio sam sve viruse,deinstalirao javu ali problem je i dalje tu.molim za pomoc ako neko ima neku ideju

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: sam otvara internet stranice
milaanchee kaže...

zdravo svima

molim za pomoc

ima vec 10ak dana kako me muci jedan problem,tj vise njih.kad god sam na netu otvaraju mi se po nekoliko internet stranica.nebitno je da li sam otvorio neki pretrazivac ili ne eto po 5 ili 6 njih,blokira mi komp i nikako nemogu da ih zatvorim.sve su u task baru,stoji ikonica od Jave ali kad otvorim task manager nema ih tamo.restartujem komp.sve je ok 15ak min i eto opet.ocistio sam sve viruse,deinstalirao javu ali problem je i dalje tu.molim za pomoc ako neko ima neku ideju

skeniraj s malwarebytesom

https://www.facebook.com/pages/Čombe/464895040303865?ref_type
9 godina
neaktivan
offline
Re: sam otvara internet stranice

probao sam,i sa ccleaner i adwcleaner,izbrisao Javu i svasta nesto i i dalje isto.

 

13 godina
offline
Problemi sa skočnim prozorima

Napravi Threat scan sa Malwarebytes-om i ukloni sve što pronađe.

 

Prilikom brisanja pazi da ne obrišeš patch ukoliko imaš patchane Windowse jer bi to moglo uzrokovati nemogućnost bootanja istih.

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa skočnim prozorima
probacu sutra,probao sam sve sto mi je palo na pamet ali nisam uspeo.probacu to pa da vidim ali mi nije jasno zasto ikonica od jave dole u taskbaru
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice