Program za ispitivanje brzine interneta

poruka: 16
|
čitano: 13.740
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Program za ispitivanje brzine interneta

Koji program ili na kojoj stranici mogu prvojerit brzinu interneta da vidim npr: dali mogu skidati neke igrice prek Torrenta??  {#}

Dont hack,be PRO!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
www.speedtest.net
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
JosipCod kaže...

Koji program ili na kojoj stranici mogu prvojerit brzinu interneta da vidim npr: dali mogu skidati neke igrice prek Torrenta??  {#}

Ako imaš ADSL onda vjerojatno možeš skidati igre preko torrenta, makar to ne spominji na ovom forumu. Inače. stranica ti je www.speedtest.net

We are nothing but the stones to pave the way...
12 godina
protjeran
offline
Program za ispitivanje brzine interneta

jeli imas flat net?

Nemojte me mrzit zbog onoga sto napisem
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta

Igrice kako god okrenes mozes skidat sa torrenta bez obzira na brzinu. Najbolji ti je www.speedtest.net a a mozes isprobat i na www.speed.io

14 godina
neaktivan
offline
Program za ispitivanje brzine interneta

sory za offtopic ali jel zna netko mozda zasto mi je kod kuce max brzina od 2 Mbita, a ne 4 kao što je t-com svima dao, inače svi susjedi u mojoj ulici imaju 4 mbita, ali svi su dobili internet poslije mene godinu dvije dana, jel moguće da meni t-com nije prebacio na 4 Mbita, ako zna tko hvala na pomoći

Neću žvaku oću kusur
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 22:09 (cola777).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
cola777 kaže...

sory za offtopic ali jel zna netko mozda zasto mi je kod kuce max brzina od 2 Mbita, a ne 4 kao što je t-com svima dao, inače svi susjedi u mojoj ulici imaju 4 mbita, ali svi su dobili internet poslije mene godinu dvije dana, jel moguće da meni t-com nije prebacio na 4 Mbita, ako zna tko hvala na pomoći

Nisam iz hrvatske pa u bosni nema t-com. Nista konktaktiraj ih i reci im za problem moraju ti povecat ipak ti si duzi korisnik {#}

15 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
JosipCod kaže...

Koji program ili na kojoj stranici mogu prvojerit brzinu interneta da vidim npr: dali mogu skidati neke igrice prek Torrenta??  {#}

Najbolje je :

 

http://bwm.carnet.hr

 

uvijek je točan !

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
Mitch kaže...
JosipCod kaže...

Koji program ili na kojoj stranici mogu prvojerit brzinu interneta da vidim npr: dali mogu skidati neke igrice prek Torrenta??  {#}

Najbolje je :

 

http://bwm.carnet.hr

 

uvijek je točan !

Nebih se slozio sa tim bwm.carnet.hr jer su im serveri samo u hrvatskoj ispravite me ako grijesim tako da ako netko gleda ovu temu iz bosne kao sto sam ja gadno ce se zeznut. 

13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta

Koliko god stavili palceva na dolje igrice mozes skidat ma kolika ti brzina bila samo da imas obicni download sve zavisi od brzine ako je spor logicno je da ces igricu duze skidat

15 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
Beco kaže...
Mitch kaže...
JosipCod kaže...

Koji program ili na kojoj stranici mogu prvojerit brzinu interneta da vidim npr: dali mogu skidati neke igrice prek Torrenta??  {#}

Najbolje je :

 

http://bwm.carnet.hr

 

uvijek je točan !

Nebih se slozio sa tim bwm.carnet.hr jer su im serveri samo u hrvatskoj ispravite me ako grijesim tako da ako netko gleda ovu temu iz bosne kao sto sam ja gadno ce se zeznut. 

pa govorim njemu jer je iz stupnika...a kod toga gadno ce se zeznut nema se sta zeznut kad mu sigurno nece vise pokazivat..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta

ne govorim da ce dobit veci download ako nije iz hrvatske nego ce dobiti manji. evo kao sto sam ja iz bih uvjek mi izmjeri manje od 4.46 koliko mi izmjeri speedtest tako je i u mojih prijatelja. uzmi neki udaljen server na speedtest i testiraj brzinu bit ce ti manja koliko ja znam ispravite me ako grijesim

15 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta
Beco kaže...

ne govorim da ce dobit veci download ako nije iz hrvatske nego ce dobiti manji. evo kao sto sam ja iz bih uvjek mi izmjeri manje od 4.46 koliko mi izmjeri speedtest tako je i u mojih prijatelja. uzmi neki udaljen server na speedtest i testiraj brzinu bit ce ti manja koliko ja znam ispravite me ako grijesim

Pa meni je na zagreb server na speedtestu veca nego sta mi ruter pokazuje LOL !

 

speedtest pokazuje 4705 Kb/s = 4.59 Mb/s = 574.3 kB/s

ruter pokazuje 4216 Kb/s = 4.12 Mb/s = 514.6 kB/s

 

tako da je to poveća razlika.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta

a ima i svakakvih slucajeva cak se meni desi veca propustnost od one sto mi je ogranicena na routeru na 2 Mb/s cak i do 4.46 sto je istina i na torrentu kad skida al nema veze speedtest vecina koristi i on odredjuje ne maximalni download nego onaj hajmo rec "stabilni" jer kad mjeri skoci ponekad i preko 2.7 pa na kraju izracuna 2.22

13 godina
offline
Program za ispitivanje brzine interneta

vidim da je tema stara,ali me zanima jedan problem. ovako korisnik sam H1 telekom, usluga gdije mi je prikljucen trio paket. znaci tv, telefon, inernet flat od 4 do 5 Mbps/512kbps.(min.od 2mbps/256kbps).

znaci mjerio sam brzinu s ovim programom,sped test,carnet i sped test na androidu tab samsungu.e sad on meni pokazuje s tim testovima brzine ove na slikama sto saljem i na tabu kad se spojim s wifi u postavkama wifi mi pokaze 39Mbps,a nekad bude 65 mbps.zanima me yasto je to tako i dali ima neki jos pouzdaniji ili bolji program za mjerenje brzine interneta.poz

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Program za ispitivanje brzine interneta

To sto ti pise u kod wifija je data rate, a ne ona brzina koja tebe zanima. Tak da se ne trebas zamarat s ovih 39Mbits i 65Mbits.

Da ne pisem duplo procitaj -> http://kb.netgear.com/app/answers/detail/a_id/19668/~/differences-between-link-rate-and-transfer-speed-and-throughput

Zanemarimo li to, opet si ogranicen od strane ISP-a, ako ti nedaju vise od 4Mbits, neces vise ni dobit, no mozes dobiti manje ako ti lose radi wireless unutar vlastitog doma.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 0:27 (Ante).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice