Savjet oko izbora VPN-a

poruka: 7
|
čitano: 6.447
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet oko izbora VPN-a

pozdrav, trebam pomoć od nekog tko se razumije u vpn servise, trebam pomoć oko odabira koji da koristim, treba mi i za mobitel i za pc, cijena nije u pitanju, sigurnost je najbitnija, nezelim da cuvaju o meni nikakve podatke, i ako je moguce da se isproba na nekoliko dana prije placanja
koristio bi ga na duzi rok, hvala na svakoj pomoci 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Savjet oko izbora VPN-a

Po mom mišljenju najbolji je CyberGhost,nije besplatan ali imaš tonu giveaway akcija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet oko izbora VPN-a
cijena mi nije toliko bitna, bitna je sigurnost, spreman sam platiti ako sam siguran da je pouzdan
10 godina
odjavljen
offline
Savjet oko izbora VPN-a

Ne trebaš plaćati kad ima giveaway. Uglavnom,vrlo je pouzdan i lak za korištenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjet oko izbora VPN-a
1337Code_breaker kaže...

pozdrav, trebam pomoć od nekog tko se razumije u vpn servise, trebam pomoć oko odabira koji da koristim, treba mi i za mobitel i za pc, cijena nije u pitanju, sigurnost je najbitnija, nezelim da cuvaju o meni nikakve podatke, i ako je moguce da se isproba na nekoliko dana prije placanja
koristio bi ga na duzi rok, hvala na svakoj pomoci 

 -ne trebaš nikakav VPN servis.

(sasvim drugi razlozi mogu biti za neki takav servis.. npr fixni vanjski IP i dyndns ili bilo koji način spajanja, izbor platformi klijent-server je širok jer sve to je mreža).

Sigurnost (pravno) možeš dobiti samo ugovorom kojim ti to garantiraju, ili ne koristiš. Na mreži nema 100%. Dali uopće želiš VPN ili nešto drugo, jer VPN već imaš..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet oko izbora VPN-a
ne govorim da ocekujem da ce sada biti izdavani nekakvi nalozi za predaju mog IP-a, ali trebam mogucnost stalnog mjenjanja IP adresa na strane adrese (desetak puta dnevno) i vratiti ga na staro kada zavrsim,
kako mislis vpn vec imam?
Silwencer hvala, probao sam ga i radi vrlo dobro, mislim da cu platiti za godinu dana 16$, sada akciju imaju jos 4 dana, izgleda ok, zainteresirao me jos hidemans..
10 godina
odjavljen
offline
Savjet oko izbora VPN-a
<p>Drago mi je da sam pomogao :) Zove se HideMyAss ako na to misli&scaron;.</p>
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice