SaznajKAKO.tv nagradna igra

poruka: 4
|
čitano: 3.475
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
SaznajKAKO.tv nagradna igra

Neznam dali ste čuli ali na facebooku ima stranica saznajKAKO.tv, najmanje jednom mjesečno ima nekakva nagradna igra,sada je u tijeku nagradna igra za bitdefender(njih 7).Svi koji imaju facebook profil molim da lajkaju stranicu i da na njihov zid napišete toni pejic.Treba napisati ime onoga koji vas je pozvao na stranicu.Vjerovatno ste već pomislili da se radi o prjevari,ali to nije istina jer sam ja več jednom bio osvoio knjigu tamo.Molim vas da to uradite {#}{#} 

I zaboravio sam napomenuti da su im sponzori Toshiba,Nokia,Bitdefender,Red devil,Algoritam... 

kinder milch schokolade
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SaznajKAKO.tv nagradna igra
iprogramer kaže...

Neznam dali ste čuli ali na facebooku ima stranica saznajKAKO.tv, najmanje jednom mjesečno ima nekakva nagradna igra,sada je u tijeku nagradna igra za bitdefender(njih 7).Svi koji imaju facebook profil molim da lajkaju stranicu i da na njihov zid napišete toni pejic.Treba napisati ime onoga koji vas je pozvao na stranicu.Vjerovatno ste već pomislili da se radi o prjevari,ali to nije istina jer sam ja več jednom bio osvoio knjigu tamo.Molim vas da to uradite 

 

A... ti si njihov PR/Social manager na bug.hr-u?!

12 godina
neaktivan
offline
SaznajKAKO.tv nagradna igra

Ne već sam mislio zato što ovdje ima puno ljudi

kinder milch schokolade
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SaznajKAKO.tv nagradna igra

eee dobio sam bitdefender,ovo mi je druga nagrada :)

kinder milch schokolade
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice