T-com Magenta 1

poruka: 8
|
čitano: 7.949
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-com Magenta 1

Pozdrav,

 

koristi li netko novu T-comovu uslugu "Magenta" koja objedinjuje Max TV, Telefon, Internet i mobilne usluge u jednu?

U kućanstvu koristim max tv satelitski, telefon, internet 4 Mbit flat i imam jedan mobitel na pretplatu unutar t-com usluga.

Da li se isplati povezati to sve u magentu?

Trenutno mi račun mjesečni iznosi nešto više od 400 kn. Nude i neki mobitel 90 kn/mj i telku na dar koja bi mi dobro došla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-com Magenta 1

Nazalost nema neke opce ponude mislim nego za svakog kreiraju po parametrima koje koristi/ce koristit, a da ih ti ne vidis vec ti oni samo to mogu rec kad ih zoves. Cini mi se da je minimum za mobitel tarifa od 130kn il tako nesto da bi to moglo bit ukljuceno sve u magentu. Osobno sam zvao i ponuda nije bila bolja od one koju imam sada, tako da, tresla se brda, rodio se mis, barem u mom slucaju.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
T-com Magenta 1

Sad se nudi i besplatan Samsung tv ako uzmes tu opciju.Zvuci primamljivo, ali vjerovatno isplatis i taj tv kroz godine u toj opciji ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-com Magenta 1
monsieur kaže...

Sad se nudi i besplatan Samsung tv ako uzmes tu opciju.Zvuci primamljivo, ali vjerovatno isplatis i taj tv kroz godine u toj opciji ...

 Pa ljudi gdje vi živite?! Danas smart tv kupiš za 1800kn! Nisam provjeravao taj model, ali vjerujem da tv stoji do 2000kn u slobodnoj prodaji. Tako da, dobio taj tv ili neki jeftini mobitel za kunu, isti k samo drugo pakovanje. Navlakuša.

15 godina
offline
Re: T-com Magenta 1
matrix777 kaže...
monsieur kaže...

Sad se nudi i besplatan Samsung tv ako uzmes tu opciju.Zvuci primamljivo, ali vjerovatno isplatis i taj tv kroz godine u toj opciji ...

 Pa ljudi gdje vi živite?! Danas smart tv kupiš za 1800kn! Nisam provjeravao taj model, ali vjerujem da tv stoji do 2000kn u slobodnoj prodaji. Tako da, dobio taj tv ili neki jeftini mobitel za kunu, isti k samo drugo pakovanje. Navlakuša.

 http://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE43J5502AKXXH/

 

Navodno je to taj tv sto dijeli tcom. Tako da ti to bas i ne stoji da ga kupis za 2000kn. 

9 godina
offline
Re: T-com Magenta 1
andreas11 kaže...
matrix777 kaže...
monsieur kaže...

Sad se nudi i besplatan Samsung tv ako uzmes tu opciju.Zvuci primamljivo, ali vjerovatno isplatis i taj tv kroz godine u toj opciji ...

 Pa ljudi gdje vi živite?! Danas smart tv kupiš za 1800kn! Nisam provjeravao taj model, ali vjerujem da tv stoji do 2000kn u slobodnoj prodaji. Tako da, dobio taj tv ili neki jeftini mobitel za kunu, isti k samo drugo pakovanje. Navlakuša.

 http://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE43J5502AKXXH/

 

Navodno je to taj tv sto dijeli tcom. Tako da ti to bas i ne stoji da ga kupis za 2000kn. 

 Mogu reći na ovo samo : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

 

jbt jel vidiš na tom svom linku da piše da je 109cm dijagonala??? a t com nudi neki 82

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2016 19:56 (matrix777).
12 godina
neaktivan
offline
T-com Magenta 1

Taj od 109 je kao glavna nagrada u koju ulaze svi.Ovaj drugi je manji.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice