T-com MAXAdsl nove cijene

poruka: 10
|
čitano: 4.291
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-com MAXAdsl nove cijene

Evo upravo sam napravio sljedece:

 

Korisnik sam 10Mbitne brzine od T-coma (1Mbps) i placam ju 183kn mjesecno sa PDVom, znaci samo brzinu.

 

Sa novim cijenama koje su krenule od 1.4.2013., od ovog mjeseca (tako mi je receno od strane njih) podnosenjem zahtjeva sluzbi za korisnike mozete dobit 10Mbita po povoljnijoj cijeni ili 20Mbita po istoj cijeni koju ste placali za 10Mbita.

 

Sve je potvrdeno od strane sluzbe za korisnike i sve tako stoji kako sam napisao. Evo ja sam pustio u pogon 20Mbita (znaci 2Mbps) pa u roku 24 sata cemo vidjet. 

 

 

LINK

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 16:08 (pataljunga).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
online
T-com MAXAdsl nove cijene

To samo prva dva mjeseca?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene
lovac82 kaže...

To samo prva dva mjeseca?

 

Pitao sam i ja to pitanje i rekla je kao da bude ostala ista cijena i ostale mjesece, no nisam bas siguran, ali ni ta 2 mjeseca nisu za bacit.

Vidjet cemo....

14 godina
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene
lovac82 kaže...

To samo prva dva mjeseca?

cijena je snižena trajno za srednju i najveću brzinu, osnovna je ostala ista. A sad je još dodatna akcija, ako uzmeš ovu srednju brzinu do 10mbita, prva 2 mjeseca ju plaćaš 80kn, isto koliko i trenutno osnovnu brzinu. Poslije toga brzinu od 10 mbita ćeš plaćati 110 kn i po meni se isplati sad preći na 10 mbita za samo 30 kn više od osnovne brzine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene
antimadridista kaže...
lovac82 kaže...

To samo prva dva mjeseca?

cijena je snižena trajno za srednju i najveću brzinu, osnovna je ostala ista. A sad je još dodatna akcija, ako uzmeš ovu srednju brzinu do 10mbita, prva 2 mjeseca ju plaćaš 80kn, isto koliko i trenutno osnovnu brzinu. Poslije toga brzinu od 10 mbita ćeš plaćati 110 kn i po meni se isplati sad preći na 10 mbita za samo 30 kn više od osnovne brzine.

 

Hmm cek nekuzim,

Od 5 Mbit/s do 10 Mbit/s

Dvostruko brže za istu cijenu! Surfajte 2 mjeseca brzinom od 5 Mbit/s do 10 Mbit/s po cijeni niže pristupne brzine. i desno pise 110,94 kn/mj.

 

Mjesečna naknada-ADSL 4/512 64,75 , a sada gledam brzina koju sada imam 65 kn

 

 

Koliko ja sada placam prva 2 mjeseca ako uzmem 10mbit/s i koliko nakon 2 mjeseca?'

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2013 17:38 (ToMisLaW).
13 godina
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene

Isto. Zaboravio si uračunati PDV. Nakon 2 mjeseca plaćaš 110,94 kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2013 18:42 (Grbi94).
12 godina
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene

zanima me ,, sad ako ja hocu ta 2 mj iskorsitit, znaci aktiviram to. dali ce poslije ta 2 mj ostati isto 10mbit ili ce se vratit na staro? iako razlika u cijeni nije neka.. 30kn tak da mi nije ni bitno bas

14 godina
offline
T-com MAXAdsl nove cijene

Ja na b-netu imam brzinu 12 mbita, flat, fiksna telefonija (uspostava poziva 16 lipa) i prošireni tv paket sa čini mi se cca 100-njak programa i sve to plaćam cca 230 - 250 kn na misec. Jel se još plaća pretplata u t-comu?

Zadar živi vječno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene

jbg. i ja bi kad bi kod mene bila mogucnost za to... tcom je nazalost jedina mogucnost..

14 godina
offline
Re: T-com MAXAdsl nove cijene
exer i mene je to zanimalo pa su mi u szk rekli da je nakon 2 mj potrebno nazvati da se opet prebaci na staro, ja sam imao tuzno otkrice da mi je max propusnost 4.4 al reko aj ljepo je imat veci upload pa nek bude ta 2 mj ko ga j... :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice