T-com produljenje ugovora

poruka: 107
|
čitano: 41.892
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

pravi se javlja, amater pametuje, a ne napiše ništa pametnoga!

Ima dosta veze o kvaliteti, ali to nije tema o hdd-ovima pa nema potrebe pisati!

Uglavnom ja imam više komada prijenosnih Hdd-ova i to onih skupih i ovakvih jeftinih, pa znam šta govorim!

Zato prestani spamati sa nepotrebnim stvarima novalijo, 3 puta si se loginao, pogledao torrent teme i sad si se našao!

trash{#}

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 15:49 (Bernard Huky Hux).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

pravi se javlja, amater pametuje, a ne napiše ništa pametnoga!

Ima dosta veze o kvaliteti, ali to nije tema o hdd-ovima pa nema potrebe pisati!

Uglavnom ja imam više komada prijenosnih Hdd-ova i to onih skupih i ovakvih jeftinih, pa znam šta govorim!

Zato prestani spamati sa nepotrebnim stvarima novalijo, 3 puta si se loginao, pogledao torrent teme i sad si se našao!

trash{#}

Vidim poznavaoc si kvalitete a neznaš izračunat pravi kapacitet hardova.

Ja tebe molim da prestaneš sa spamom.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
14 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Ljudi moji,ako ikako možete BJEŽITE OD T-ŠLJAMA što prije.Bio sam korisnik 5 god. prešao na b-net 3d paket.U 6 mj. veza mi nikad nije pukala,brzina duplo veća a cijena- UPOLA MANJA.Tko je tu lud?Nema tog poklona i te navlakuše da bi više ikad prešao na t-šljam.To je moj komentar i nikakve rasprave tipa dali je poklon hard disc ili p.m. mene ne zanima.Živili...

mašić
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Da je bnet kod mene dostupan mozda bi i presao ovako nema potrebe imam ugovor na 12mj flat svake godine dobijem neki hardware na poklon sto mi ispadne kao da placam manje...i da nikada nemam problema sa vezom sve ide punom brzinom i stabilna je...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
Bernard Huky Hux kaže...

pravi se javlja, amater pametuje, a ne napiše ništa pametnoga!

Ima dosta veze o kvaliteti, ali to nije tema o hdd-ovima pa nema potrebe pisati!

Uglavnom ja imam više komada prijenosnih Hdd-ova i to onih skupih i ovakvih jeftinih, pa znam šta govorim!

Zato prestani spamati sa nepotrebnim stvarima novalijo, 3 puta si se loginao, pogledao torrent teme i sad si se našao!

trash{#}

Ne pametujem. A i ne pišem puno, više čitam. Kaj to smatraš pod kvalitetom?

15 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora
mačakzg kaže...

Ljudi moji,ako ikako možete BJEŽITE OD T-ŠLJAMA što prije.Bio sam korisnik 5 god. prešao na b-net 3d paket.U 6 mj. veza mi nikad nije pukala,brzina duplo veća a cijena- UPOLA MANJA.Tko je tu lud?Nema tog poklona i te navlakuše da bi više ikad prešao na t-šljam.To je moj komentar i nikakve rasprave tipa dali je poklon hard disc ili p.m. mene ne zanima.Živili...

Je, lako je tako govoriti.... da si na mom mjestu pitao bih te ja, meni ce (i mnogim ljudima) vjerojatno jos najmanje 10 god biti dostupan samo t-com, a bez interneta ne mogu

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-com produljenje ugovora
mačakzg kaže...

Ljudi moji,ako ikako možete BJEŽITE OD T-ŠLJAMA što prije.Bio sam korisnik 5 god. prešao na b-net 3d paket.U 6 mj. veza mi nikad nije pukala,brzina duplo veća a cijena- UPOLA MANJA.Tko je tu lud?Nema tog poklona i te navlakuše da bi više ikad prešao na t-šljam.To je moj komentar i nikakve rasprave tipa dali je poklon hard disc ili p.m. mene ne zanima.Živili...

da, al ti moras onda placat jos mjesecno t-comu neku naknadu, ne?

 

ja bi uzeo B-net ( ak bi bio dostupan kod mene, neznam provjerio bi no nista prije dok se dodatno ne informiram kao sad :D ) kad bi se placalo koliko vidim samo platim router jednom mjesecno 60kn ( a ne ko t-comu svaki mjesec -.- ) i za 145 kn uzmem duplo brzi paket nego sto imam kod T-coma .. no onda usto moram placat jos nesto T-comu svaki mjesec za odjavu il sta?

 

btw. nisam jos nista produzio..samo nek bude ovako dok me ne nazovu, mada su zvali da ce zvat opet za mj dana kad ce imat diskove u ponudi ( a zvali su prije par tjedana ) ..

14 godina
offline
T-com produljenje ugovora

evo doso je i moj hard.... brzi su :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
T-com produljenje ugovora

http://www.optima.hr/za-po-doma/internet/opticarnet

jel sad ja to mogu uzet ako nisam student tj. dali je to obična optima ili moraš nešto predt da to možeš uzet jer iskreno 130 kn za telefon+internet pristup 3mbps+neograničen internet je malo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Evo jedno brzinsko pitanje! Da li se za produljenje ugovora kod t-coma mora čekat zadnji mjesec ili je to moguče i nešto ranije, treba mi novi modem pa da iskoristim to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Neznam gdje bih postavio pitanje. Prvo da li se negdje mogu naci neki uvjeti vezani uz t-com u pdf formatu ili slicno?

 

A sada pitanje.. Zatrazio sam preseljenje uredaja(telefon,adsl,maxtv) na staru adresu na kojoj je ta usluga vec bila ukopcana. E sada rok im je 30 dana u mojem slucaju jos ima 5 dana do isteka tog roka, u nekoliko navrata sam kontaktirao mailom i telefonom i ispricavali su se itd.. stavili u status zurno cak im je trebalo 15 dana da iskopcaju liniju na staroj adresi i tak to.. Nemrem vise cekat , da li ja imam pravo nakon sto oni ne ispune svoj rok od 30 dana apsolutno prekinut sa njima bez ikakvih penala i naknada jer oni nisu postovali to sto jesu... Jer 1000% sam siguran da nece ispostovat taj rok od 30 dana nitko me cak nije niti kontaktirao vezano za isto da mi pruzi bilo kakvu informaciju. Ovo je stvarno sramotno sto rade.... Dok recimo prvi puta kada sam trazio preseljenje uredaja u novi zagreb trebalo im je nekih 10 dana maksimalno... Sada je ovo katastrofa.

 

A ja sam uredno platio rate za prosli mjesec cca 400kn mi je mjesecna rata kod njih i ocito ce mi za ovaj mjesec takoder poslat ratu iako niti telefon, maxtv i adsl nisam niti taknuo.. Sramota, ako nemogu sada prekinut sa njima prekinut cu cim cu moci ioanko mi je ugovorna obveza za maxtv istekla, a i adsl nije daleko. .. odhebat cu ih kako god.

 

Bitno je da im tehnicari sjede po kavama i dr--aju kur-ac. Ocito im je problem spojiti na jednoj parici a na drugoj odspojiti ...procedure u pm

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2011 18:35 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Na žalost do mene je jedino dostupan T-com, za sve ostalo bi islo preko njihove infrastrukture, tak da bi morao i T-comu usput placat proviziju, pa i nisu neke prevelike uštede. Tako da sam prisiljen do daljnjeg ostat kod njih, iz tog razloga bi produljio ugovor, ali kolko vidim trenutno su pokloni pre-prejadni, samo oni neki popusti na brzine, koja gamad, dal netko zna kad ce neki noramlni pokloni bit? :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Nešto sam načuo da u Tcomu ima nova akcija za produženje. Ako se uzme 12 mjeseci novog ugovora za MaxADSL dobije se TV... to mi reko frend koji radi u Tcom-u da je načuo nešto danas ali da ne zna sve... mislim da kreće ovih dana akcija

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
12 godina
offline
T-com produljenje ugovora

To ce ti biti samo za nove pretplatnike za adsl te extra tarife S

Sto se tice postojecih, moci ces dobiti popust na TV samo ako ti ugovor istjece u roku 30 dana od samog pocetka akcije...

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: T-com produljenje ugovora

Ako koga zanima taj TV što nudi T-com, uvjeti su ovaki. Mora se MaxADSL flat produžiti na najmanje 12 mjeseci + mobitel morate prabaciti na jednu od EXTRA tarifi i što je duži period cijena TV-a pada...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
14 godina
neaktivan
offline
T-com produljenje ugovora

Imam pitanje u vezi produljenja ugovora. Ja sam prije godinu i pol sklopio ugovor na 12 mjeseci i dobio sam vanjski HDD. Prije nekoliko mjeseci je istekao i prije par dana sam htio opet obnovit ugovor i dobiti samsung galaxy mini za mali novac. U T-com centru su mi rekli da meni ugovor nije jos istekao tj. da mi traje jos 6 mjeseci te da je onaj ugovor koji sam sklopio prije godinu i pol dana bio ugovor za promet. Taj ugovor koji traje jos 6 mjeseci (sveukupno 24 mjeseca) je kao ugovor za brzinu. Uvijek sam mislio da je samo jedan ugovor i da sam vezan odredjeno vrijeme za t-com, a ne da je odredjeni promet ili brzina. Po tome što mi je službenica u t-com centru rekla, postoje 2 ugovora. Ja nigdje nemogu naci nista o tome, tako da bih molio da mi to netko pojasni. Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-com produljenje ugovora

Imas 2 ugovora, na promet si vjerojatno uzimao flat 12 mjeseci, ali adsl uslugu, preko koje si uzimao HDD il koji vec poklon si uzeo na 24 mjeseca

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice