T-Com smeće

poruka: 301
|
čitano: 123.401
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Gle, sama plaćam račun za internet i telefon jer ga najviše i koristim. Naravno da mi puno znači kad moram iskeširati 500 i nešto sitno kuna mjesečno, a mogu proći sa 300 max.

500 kuna ?!?!

Ja platim telefon i flat kod njih 235 kuna mjesecno i to je to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Jedan je mjesec samo došlo 270 kn i to kad smo od 5. - 28. bili na moru, sve ostale mjesece između 400 i 550kn. A nije da nešto pretjerano zovemo telefonom (svi koristimo mob), a ni ja ne prelazim internet paket.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Jedan je mjesec samo došlo 270 kn i to kad smo od 5. - 28. bili na moru, sve ostale mjesece između 400 i 550kn. A nije da nešto pretjerano zovemo telefonom (svi koristimo mob), a ni ja ne prelazim internet paket.

Pa imate ispise poziva... Evo lijepo odem na stranice mojt-com i vidim sve... Koliko bonusa ostalo, tko je gdje zvao, koliko trajalo... Koliki internet, kada i gdje...

Nema vise onih dialera koje su svima prodavali pa i mojim starcima, a niti racunalo nisu imali.

13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Gle, sama plaćam račun za internet i telefon jer ga najviše i koristim. Naravno da mi puno znači kad moram iskeširati 500 i nešto sitno kuna mjesečno, a mogu proći sa 300 max.

Ako toliko plaćaš, onda je za tebe ovaj paket, ako stvarno nije dostupan Iskon kao samostalna usluga, te ako ne zoveš puno mobitele.

13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

t-com....gamad!!!!sljedeće godine mi ističe ugovor,al osuđen sam na propast jer u biogradu nije omogučen niti jedan drugi davatelj internet usluga osim t-coma.....

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 22:33 (master4games).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
T-Com smeće

jebli ih prometni paketi u 2011. godini.to treba biti FLAT za sve i tocka.ostalo ogranici po brzinama i to je to.ja inace nisam imao problema sa tcom,stvarno sve je OK jedino sto su skupi al jesam sa T mobile. e to su govna :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Kućni telefon uopće ne koristim jer imam mob pretplatu, roditelji isto. Jedino koga oni zovu preko telefona su vikendom rodbinu, prijatelje i sl. i razgovori im ne traju duže od 10 min. i naravno da imam ispis poziva, ali na te minute ide PDV pa + nekakve naknade i to izađe puno više nego što bi trebalo biti. Još mi je čudno što sam proteklih mjeseci dobivala 2 računa i na obadva ona pretplata od cca 60kn, vjerovatno posebno za internet i za telefon. Prvi puta ovaj mjesec da je stigao samo jedan račun.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com smeće
bugonja kaže...

jebli ih prometni paketi u 2011. godini.to treba biti FLAT za sve i tocka.ostalo ogranici po brzinama i to je to.ja inace nisam imao problema sa tcom,stvarno sve je OK jedino sto su skupi al jesam sa T mobile. e to su govna :D

Samo pazi... Vrlo bi brzo moglo doci i do ukidanja flata kao takvoga (vani se to potiho radi).

Mislim da ne moram pisati zasto i da velika vecina zna.

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
RaNzO kaže...
GigaGirl kaže...

Gle, sama plaćam račun za internet i telefon jer ga najviše i koristim. Naravno da mi puno znači kad moram iskeširati 500 i nešto sitno kuna mjesečno, a mogu proći sa 300 max.

Ako toliko plaćaš, onda je za tebe ovaj paket, ako stvarno nije dostupan Iskon kao samostalna usluga, te ako ne zoveš puno mobitele.

  Gledala sam sve pakete i provjerila dostupnost za moj telefonski broj. Svi samostalni paketi nisu podržani.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Kućni telefon uopće ne koristim jer imam mob pretplatu, roditelji isto. Jedino koga oni zovu preko telefona su vikendom rodbinu, prijatelje i sl. i razgovori im ne traju duže od 10 min. i naravno da imam ispis poziva, ali na te minute ide PDV pa + nekakve naknade i to izađe puno više nego što bi trebalo biti. Još mi je čudno što sam proteklih mjeseci dobivala 2 računa i na obadva ona pretplata od cca 60kn, vjerovatno posebno za internet i za telefon. Prvi puta ovaj mjesec da je stigao samo jedan račun.

Meni si ti iskreno nejasna...

 

Napises ovo - Gle, sama plaćam račun za internet i telefon jer ga najviše i koristim...

Sada napises - Kućni telefon uopće ne koristim jer imam mob pretplatu...

 

Na racunu sve pise. Ako nesto ne stima sa stvarnoscu onda se lijepo odes zaliti. Ako imate toliko racun, onda neko gadno prica na telefonu i nabija. Ja mjesecno ne iskoristim niti onaj besplatni bonus od 60 minuta.

A sada ode van... Uzivajte.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 22:41 (Mrgud Veliki).
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Kućni telefon uopće ne koristim jer imam mob pretplatu, roditelji isto. Jedino koga oni zovu preko telefona su vikendom rodbinu, prijatelje i sl. i razgovori im ne traju duže od 10 min. i naravno da imam ispis poziva, ali na te minute ide PDV pa + nekakve naknade i to izađe puno više nego što bi trebalo biti. Još mi je čudno što sam proteklih mjeseci dobivala 2 računa i na obadva ona pretplata od cca 60kn, vjerovatno posebno za internet i za telefon. Prvi puta ovaj mjesec da je stigao samo jedan račun.

Na jednom računu ti dođe:

- tel pretplata 60+PDV (74kn)

- naknada za brzinu 64,xx + PDV (79 kn)

- dodatni tel paketi/opcije

- telefonski razgovori

 

Na drugome dođe:

- naknada za paket prometa (ako je flat, onda samo ova stavka što se tiče interneta)

- potrošeni promet

- maxTV, ako ga imaš

 

Sad postoji opcija da to sve pošalju na jednom računu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 22:43 (RaNzO).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Odnosilo se na korištenje interneta, možda sam se nespretno izrazila- dakle internet najviše i koristim. Zašto plaćam? Zato jer imam 20 god u gu**** i vrijeme je da snosim barem jedan dio vlastitih troškova. Takav je dogovor - mogla sam plaćati i internet i odvoz smeća pa ne bi imalo nikakve veze. Naravno da sam se žalila milijun puta, i ne samo ja, ali što se telefona tiče mjesečni izvještaji se slažu s njihovim logovima. I tu se ništa ne može. Jedino da štopam minute i sekunde svakog razgovora, pišem u bilježnicu i onda uspoređujem. I opet bi rekli da sam zaboravila navesti pokoji razgovor.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće

Meni je i na drugom računu stizala pretplata. Morat ću pokupiti sve te izvještaje i otići do njih da to riješim.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
Pravili su budalu i od mene pa su fino na T-Mobileu izgubili 5 brojeva (prosjek troskova 400kn), TV, tel i pristup netu max brzinom. Sad sam na B.netu i Vipu, imao sam jedno vrijeme problema s brzinom neta, ali je sad ok i svi troskovi na 30%.
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Meni je i na drugom računu stizala pretplata. Morat ću pokupiti sve te izvještaje i otići do njih da to riješim.

da, za 15 GB paket (ako sam dobro skužio, taj paket imaš), to ti je 59,48 kn/mj

13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

Gle, znam da sam dosadna, ali nervira me kada vidim da dajem tolike novce, a ne moram. Vidiš bNet nisam ni gledala, ali mislim da on čak nije ni podržan kod mene.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

jel itko na iskonu?kak je tamo? :D

imam iskon da si uzmem al moram napravit predoabir operatera,pa je isto nekak na t-com

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 22:56 (master4games).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com smeće
maherDP kaže...
Xanzzu kaže...

Ja sam sklopio ugovor s njima od 15GB, prije nego što sam prešao na flat. Jednom sam baš pratio promet, znači prekinuo i ponovno spojio i onda pogledao promet i pazio sam da ne pređe 15gb i nije, došao je do 14.89 i to sam resetirao ruter i onda provjerio i nisam više ni palio računalo. Pogledam sutradan 1. i promet je 16.37 GB.

tak i kad sam ja imo 1gb promet 
pratio sam svaki Mb
kod prijave su mi skidali promet po nekih 20 mb
i ono prvjerim imoa sam 998.7 Mb

i dođe račun 1000,1 Mb 20 kn je 1 gb +20 kn što sam prešo 0,1 Mb
ma smeće 

osobno sam i sam imao paket od 1 GB i uvijek sam pratio te zadnje megabajte i nikada mi se nije dogodilo nešto kao i tebi. Btw. 1024 MB si mogao potrošiti.

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

Hvala svima. Sutra se bacam na zvanje i hodanje od jednog do drugog pa ćemo vidjeti što će biti. Najviše bih voljela da mogu nekako raskinuti ovaj ugovor i prebaciti se do iskona na onaj paket iz linka gore.

 

Pozz {#}

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
master4games kaže...

jel itko na iskonu?kak je tamo? :D

imam iskon da si uzmem al moram napravit predoabir operatera,pa je isto nekak na t-com

Ja sam na Iskonu. Konkretno paket HR.DUO najjeftiniji 1 Mbps od 119 kn + pretplata T-Comu. Daleko sam od centrale i T-Com mi je spustio brzinu linka na 0,7 Mbps, sad mi radi ovako:

jedan

 

dva

 

tri

14 godina
offline
Re: T-Com smeće
RaNzO kaže...

Ja sam na Iskonu. Konkretno paket HR.DUO najjeftiniji 1 Mbps od 119 kn + pretplata T-Comu. Daleko sam od centrale i T-Com mi je spustio brzinu linka na 0,7 Mbps, sad mi radi ovako:

jedan

 

dva

 

tri

Sporo za pop1zdit{#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com smeće
RaNzO kaže...
master4games kaže...

jel itko na iskonu?kak je tamo? :D

imam iskon da si uzmem al moram napravit predoabir operatera,pa je isto nekak na t-com

Ja sam na Iskonu. Konkretno paket HR.DUO najjeftiniji 1 Mbps od 119 kn + pretplata T-Comu. Daleko sam od centrale i T-Com mi je spustio brzinu linka na 0,7 Mbps, sad mi radi ovako:

jedan

 

dva

 

tri

i koliko plačaš t-comu a koliko iskonu?

real master for every game
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Hvala svima. Sutra se bacam na zvanje i hodanje od jednog do drugog pa ćemo vidjeti što će biti. Najviše bih voljela da mogu nekako raskinuti ovaj ugovor i prebaciti se do iskona na onaj paket iz linka gore.

 

Pozz {#}

Koliko si rekla da bi te došao raskid ugovora? 400 kn

 

Kod T-Coma plaćaš 400-500 kn/mj

 

Taj paket bi te kod Iskona došao 293 kn/mj s PDV-om uključujući pretplatu T-Comu. S obzirom da ne zoveš mobitele (koliko sam shvatio), već samo fiksne brojeve, imaš neograničeno telefoniranje prema fiksnim brojevima, naplaćuje ti se samo 0,07 kn uspostava poziva. Što znači da za 300 kn/mj možeš napraviti 100 poziva prema fiksnim mrežama mjesečno. To bi konkretno značilo 100-200 kn/mj manje račune, tj. penali koje moraš platiti T-Comu bi ti se otplatili samo od razlike u cijeni računa za 2-4mj.

 

Ali možeš uzeti u obzir i onaj manji paket, sa 100 min besplatnih razgovora, koji bi te koštao 233 kn/mj (s PDV-om i pretplatom T-Comu). Ovaj paket ti se isplati uzeti ako nemaš više od 500 min razgovora mjesečno prema fiksnim brojevima u HR, te ako nemaš potrebu zvati inozemstvo (u paketu iznad opisanom imaš 3 međunarodna friend broja koja zoveš po cijeni nacionalnih fiksnih poziva). U ovom slučaju bi ti se penali otplatili u još kraćem razdoblju.

13 godina
neaktivan
offline
T-Com smeće

e,da....ja imam 150 minuta besplatno mjesečno,flat internet od 4mbps i maxtv s uključenim plus paketom(uključio ga tek ovaj mjesec) i snimalicom 10(ima 3 mjeseca da sam je uključio)i ugovor za sve(telefon,internet i maxtv)mi ističe sljedeće godine u 5.mjesecu.....koliko bi meni koštao raskid ugovora za to sve?

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 23:43 (master4games).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com smeće
Vapor kaže...

S T-comom nikad problema. Kratki spoj u kući bio, cijela linija otišla. Zvao u ponedjeljak navečer, utorak bio na selu do četvrtka. Serviser je svaki dan dolazio provjerit jesmo li kod kuće.

 

T-mobile(ista stvar)- Otac imao jupi tarifu. Nakon što je isteklo 2 godine mislio je da se tarifa prekida i nije platio 2 računa. Poslan je prigovor, odbijen(to mogu prihvatit) i platili smo dva računa. Sad smo mislili da je konačno prekinuto, kad ono računi dolaze još 4 mjeseca zaredom. Opet prigovor poslan, odbijeno, i opet đubrad šalje račune za svaki naredni mjesec.

Nisam pročitao temu do kraja ali tebi moram pod hitno odovoriti Vapor {#}!

 

Slušaj ovamo, ovako stoje stvari i ovi je problem, imao sam ga i ja sam!, Lijepo odi u 1 T centar i traži da te izbrišu iz liste pretplatnika, jer kada je meni istekla Jupi ugovorna pretplata, poslije 10,00 kuna, počeli su stizati računi od 50,00 i kusur kuna. Nakon poziva službi za korisnika za pojašnjenje nastalog problema, dobio sam odgovor da nisam explicite zatražio da me se briše iz aktivne pretplatničke evidencije, stoga {#}!

 

Nadam se da ćeš već sutra biti bolje volje {#}!!

ATJ Lučko
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
Kill Frenzy kaže...
RaNzO kaže...

Ja sam na Iskonu. Konkretno paket HR.DUO najjeftiniji 1 Mbps od 119 kn + pretplata T-Comu. Daleko sam od centrale i T-Com mi je spustio brzinu linka na 0,7 Mbps, sad mi radi ovako:

jedan

 

dva

 

tri

Sporo za pop1zdit{#}

Na T-Comu mi je, ko što sam rekao, modem bio spojen na 0,7 Mbps, a na speedtestu sam postizao 0,5 Mbps :D

master4games kaže...
RaNzO kaže...
master4games kaže...

jel itko na iskonu?kak je tamo? :D

imam iskon da si uzmem al moram napravit predoabir operatera,pa je isto nekak na t-com

Ja sam na Iskonu. Konkretno paket HR.DUO najjeftiniji 1 Mbps od 119 kn + pretplata T-Comu. Daleko sam od centrale i T-Com mi je spustio brzinu linka na 0,7 Mbps, sad mi radi ovako:

jedan

 

dva

 

tri

i koliko plačaš t-comu a koliko iskonu?

73,80 T-Comu

119 Iskonu

 

Prije mi je bilo 254 kn/mj samo pretplata za flat i tel.

Moram vam reći da je 1 Mbps sasvim zadovoljavajuća brzina za surfanje + youtube, a bome i za skidanje. samo se skidati mora kad nitko ne koristi net :p recimo preko noći.

Inače, u kući su 3 računala i zadovoljava sve potrebe surfanja. Problem je jedino ako u isto vrijeme hoćeš pokrenuti 2 video klipa.

14 godina
offline
T-Com smeće

Ma meni su oni i internet i telefon naplacivali duplo. Kad  u kuci nema nikoga internet promet je rastao. Jos bolja fora mi je bila s telefonom. Ako sam u petak tvao nekoga u 16:32 oni bi meni svaki dan taj poziv naplacivali. Na ispisu poziva pise isti poziv kao jucer, isto vrijeme poziva i trajanje. Prebacio se na optimu i od tada nema problema.

BBC2 nick: reader562
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
T-Com smeće

Ja bi preporučio svima koji imaju dovoljno znanja da promijene FW (a i nije tako strašno komplicirano, u rangu je sa instalacijom XPa) na ruterima na org od proizvođača. Lijepo se riješite daljinske kontrole, ssh radi, ruter se ubrza za par postotaka, port forwarding radi kako treba + bonus nema one gay roze boje posvuda.

 

Ja sam svoj SX763 oslobodio t-com fw-a. Org Siemens na njemu, mogu birati hoću 4 lan porta ili 3 + 1 za maxtv... Ma milina.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com smeće
master4games kaže...

e,da....ja imam 150 minuta besplatno mjesečno,flat internet od 4mbps i maxtv s uključenim plus paketom(uključio ga tek ovaj mjesec) i snimalicom 10(ima 3 mjeseca da sam je uključio)i ugovor za sve(telefon,internet i maxtv)mi ističe sljedeće godine u 5.mjesecu.....koliko bi meni koštao raskid ugovora za to sve?

1000 - 2000 kn

Nazovi 0800 9000 i provjeri. Cijenu nemoj uzeti kao fiksnu, jer daju pogrešne informacije. Točno će ti reći samo u T-Centru.

 

Za provjeru će ti trebati:

- br. telefona

- ime i prezime vlasnika linije

- oib, matični, ili poziv na broj telefonskog računa (onaj br. koji piše na tel računu i počinje s 5...)

- eventualno datum rođenja vlasnika (ne pitaju uvijek)

 

Cijenu će ti vjerojatno reći bez PDV-a, zato pitaj jel cijena s, ili bez PDV-a.

13 godina
offline
Re: T-Com smeće
GigaGirl kaže...

Poslala sam im mail sa tom pritužbom i odgovorili su da je zamjena routera sve što oni mogu napraviti u ovom trenutku. Jučer i danas nisam imala smetnji, vidjet ću ako se bude ponavljalo zvatću ih da to rješe.

 

Teško da će itko izvući raskid ugovora s njihove strane. Stvarno mislim da ću pred kraj mjeseca otići do njih i okolo po gradu raspitati se direktno u ISP centrima što i kako.

Jesi probala zaprijetiti sa Udrugom potrošača, ja sam tako postupio u nekoliko navrata baš kod operatera T-coma, i uglavnom je uvijek dalo vrlo dobre rezultate!

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice