Tcom 15GB

poruka: 12
|
čitano: 4.921
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Tcom 15GB
Prosli mjesec sa racunom od interneta mi je dosla poruka da su povecali paket sa 10GB na 15GB sad me zanima jesam li samo ja to dobio jer mojim frendovima to nije doslo?
http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Tcom 15GB

Pa svima je to..

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Tcom 15GB
kingmedo kaže...

Pa svima je to..

cudi me to sto ije mojem frendu

http://trackmill.com/free-rider-2/Tracks/796682
14 godina
odjavljen
offline
RE: Tcom 15GB
SUPER :) kaže...
kingmedo kaže...

Pa svima je to..

cudi me to sto ije mojem frendu

Svima je promijenjen paket, samo možda neki nisu dobili to uz račun. Neka pogleda ispis računa i vidjet ce da i on ima 15 gb.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Tcom 15GB

da vas pitam nešto:evo ovi iz tcoma će od 1 svibnja povećati naknadu za uspostavu telefonskih poziva,i prema zakonu imamo pravo prekinuti ugovor bez odštete.,ako prekinem i za internet,hoču li im plaćati naknadu za adsl dok mi ne istekne ugovor ili ne?

mama mi je gej a otac lezbijka
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tcom 15GB
Ovisno o tome sto se mijenja? Ako se mijenjaju opci uvjeti poslovanja onda svatko ima pravo prekinuti ugovor bez penalizacije od strane t-com-a (no ta je baba sa kolacima prosla vrlo vjesto ispred nosa korisnika tko ti kriv da ne citas narodne novine lol), no pojedinacno kod promjene tarifnih cijena nekog modela i da i ne. Da samo ako u ugovoru nije izricito napisano da su cijene fiksne i nepodlozne promjenama za vrijeme trajanja pretplatnickog odnosa, a ne ako pise da t-com zadrzava pravo naknadne promjene cijena tarifa itd.. Sto se tice naknade za uspostavu poziva ona iznosi 0,25 kn na T-mobile, i podlozna je promjenama zbog HAT-a, a ne samog T-com-a ako se ne varam.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 21:19 (Evil Philanthropist).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tcom 15GB

ja to nisam dobio

Kako do iPhonea 3GS - FreebieJeebies - još jedan scam ili ne?http://skrati.net/freebiejeebies ------- http://www.appleiphone3gs.org
14 godina
odjavljen
offline
RE: Tcom 15GB
makisa kaže...

ja to nisam dobio

  Pa možda nisi dobio pismeno, ali nisi ti iznimak da nisi dobio povećanje prometa.

Ja nemam potpis!?
16 godina
offline
RE: Tcom 15GB
ahuramazda kaže...

da vas pitam nešto:evo ovi iz tcoma će od 1 svibnja povećati naknadu za uspostavu telefonskih poziva,i prema zakonu imamo pravo prekinuti ugovor bez odštete.,ako prekinem i za internet,hoču li im plaćati naknadu za adsl dok mi ne istekne ugovor ili ne?

plačat ćeš im pretplatu i internet(ako se spajaš prek njih)...ja sam na H1 i dobivam 2 računa(uplatnice)

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2010 15:40 (mali.ivica87).
14 godina
neaktivan
offline
Tcom 15GB

tih 15GB ovisi o tome da li ste produzivali ugovor za adsl !

Apple iPhone 3GS 16GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tcom 15GB
lg-viewty kaže...

tih 15GB ovisi o tome da li ste produzivali ugovor za adsl !

Hm.. Ne ovisi, vec 15 gb je umjesto dosadasnjih 10, dakle postoji 3 vrste, 1 gb, 15 gb, i flat.. dakle onaj tko je imao 10 gb, sada ima 15, htio on to ili ne, jer 10 gb vise ne postoji Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tcom 15GB
Kruno_21 kaže...
lg-viewty kaže...

tih 15GB ovisi o tome da li ste produzivali ugovor za adsl !

Hm.. Ne ovisi, vec 15 gb je umjesto dosadasnjih 10, dakle postoji 3 vrste, 1 gb, 15 gb, i flat.. dakle onaj tko je imao 10 gb, sada ima 15, htio on to ili ne, jer 10 gb vise ne postoji Smijeh

a onda neznam, jer bile su price da 10 GB ostaje starim korisnicima, a oni koji sada produze ugovor da oni imaju 15 GB..

Uglavnom, imam 15GB Smijeh

Apple iPhone 3GS 16GB
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice