Upadanje u Facebook account

poruka: 42
|
čitano: 28.194
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hakiran Facebook

Dali se nekako mogu saznati podaci od neke osobe preko IP-a?

Zato sto su mom bratu hakirali facebook account jedno 7-8 puta, a na mail dobije samo IP


Your password was changed from the following location:
Jalkovec, 05, HR (93.142.250.130)

Your password was changed from the following location:
Bogdanovci, 16, HR (78.3.234.44)


Dali se nakakvi podaci mogu saznat preko tog IP-a?
[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Hakiran Facebook

Operater ti nece dati informacije i IP ti nikako ne moze pomoc :P

Fuck it :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran Facebook
ToMisLaW kaže...

Dali se nekako mogu saznati podaci od neke osobe preko IP-a?

Zato sto su mom bratu hakirali facebook account jedno 7-8 puta, a na mail dobije samo IP


Your password was changed from the following location:
Jalkovec, 05, HR (93.142.250.130)

Your password was changed from the following location:
Bogdanovci, 16, HR (78.3.234.44)


Dali se nakakvi podaci mogu saznat preko tog IP-a?

Jedino je riješenje drugi mail i http://www.pctools.com/guides/password/

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran Facebook
Kao kod puno "hakiranih" Fejs accova: slabo osiguranje!
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran Facebook
Promjenio je mail i stavip jaci password i opet mu isti lik hakira...
[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiran Facebook
A sigurnosna pitanja? Broj mobitela za potvrdu i tako dalje?
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
protjeran
offline
Upadanje u Facebook account

Imaš u postavkama facebooka-Sigurnosni kod koji se pošalje na mobitel kad se korisnik ulogira s drugog IP-a(kad se netko s svog PC hoće logirati na tvoj fb zatražit će ga kod koji je poslan na tvoj mob) :))

Fuck it :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
Electricman :) kaže...

Imaš u postavkama facebooka-Sigurnosni kod koji se pošalje na mobitel kad se korisnik ulogira s drugog IP-a(kad se netko s svog PC hoće logirati na tvoj fb zatražit će ga kod koji je poslan na tvoj mob) :))

 

To je dobro, samo što šteka malo. Poruke znaju dosta kasniti

http://www.Hedonist385.in
14 godina
neaktivan
offline
Re: Upadanje u Facebook account
@electricman

Mislim da to nece dobro radit na dinamickom IP-u.
Show me your dark side, and I'll show you mine. / Bricks will be shat @avatar / 6K Club
12 godina
protjeran
offline
Upadanje u Facebook account

Ali ima i IP hider pa sakriju svoj IP i za*ebu fb

Fuck it :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account

I meni se to dogodilo, neki IP iz Bogdanovaca, pa *eba bi sada nekome sve po spisku, hakiralo mi i gmail jer mi je bila ista šifra, a tu su mi bili svi podaci za paypal i bilo šta drugo, a šta mogu sada napraviti? Uzeti sjekiru i pravac u Bogdanovce od kuće do kuće, psmtr njegovu {#}

 

Samo mi nija jasno zašto meni hakira, a ništa mi nije poremetilo na kraju krajeva, osim šifre za fb i gmail, a moglo mi skinit lovu sa računa ili ne znam šta...

 

Sad sam zaključa facebook, slika osobnu i posla facebooku, u roku koliko bi moga dobiti nazad odgovor, tako da stavim neku mamo***ačku šifru koju ni CIA ne može probiti? :)

 

13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

evo i meni isto...

 

bogdanovci 16...

 

nemogu uc na account, pise mi da upisem kod kojeg cu dobiti na mobu, no nisam ga dobio uopce...

 

jednom mi se to isto dogodilo ali sam dobio kod u roku pol minute...a sad vec jedno 12 sati zaebava...i vise...

 

sta da napravim? kako ste vi to rijesili?

 

jel stvar u mobu mozda? prije sam imao nokiu 5800 i dosao mi odmah kod, a sad htc explorer i ne dolazi mi na mob...

 

slao sam mail njihovoj podrsci, cak nasao tamo gdje pise da mora se poslati osobna kartica, poslao i nju, izbrisao vazne podatke, ostavio ime prezime, datum rodenja i sliku, kako su zahtjevali i nisu se nista javili...

 

pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
RuskeGTT kaže...

evo i meni isto...

 

bogdanovci 16...

 

nemogu uc na account, pise mi da upisem kod kojeg cu dobiti na mobu, no nisam ga dobio uopce...

 

jednom mi se to isto dogodilo ali sam dobio kod u roku pol minute...a sad vec jedno 12 sati zaebava...i vise...

 

sta da napravim? kako ste vi to rijesili?

 

jel stvar u mobu mozda? prije sam imao nokiu 5800 i dosao mi odmah kod, a sad htc explorer i ne dolazi mi na mob...

 

slao sam mail njihovoj podrsci, cak nasao tamo gdje pise da mora se poslati osobna kartica, poslao i nju, izbrisao vazne podatke, ostavio ime prezime, datum rodenja i sliku, kako su zahtjevali i nisu se nista javili...

 

pomoc?

I meni jucer odjednom dosla poruka da sam bannan zbog neznam ni ja cega.. Morao mijenjat sifru, prepoznavat prijatelje i slat taj kod na mobitel.. Tek nakon sto sam njega upisao, radio je.

13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

Pa nije ni čudo što vam hakiraju facebook profile. 
Svakake aplikacije koristite na fejsu, a znamo da su mnoge lažne i kradu vaše podatke (mail, lozinku).
To ste Vi sami krivi jer svakakva aplikacije otvarate i vjerujete lažima.

Imam već 2god. Facebook i kako mi nikad nitko nije hakirao? Pa jer pazim što otvaram i ne nasjedam na jeftine laži! 

EDIT: i one fore, kako niste koristili nikakve aplikacije na fejsu ne prolaze, jer da ih niste koristili nebi sada do ovoga došli. 100% sam siguran!
Sve u svemu Vaše krivica i naivnost. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 11:45 (Liverpool1892).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
Liverpool1892 kaže...

Pa nije ni čudo što vam hakiraju facebook profile. 
Svakake aplikacije koristite na fejsu, a znamo da su mnoge lažne i kradu vaše podatke (mail, lozinku).
To ste Vi sami krivi jer svakakva aplikacije otvarate i vjerujete lažima.

Imam već 2god. Facebook i kako mi nikad nitko nije hakirao? Pa jer pazim što otvaram i ne nasjedam na jeftine laži! 

EDIT: i one fore, kako niste koristili nikakve aplikacije na fejsu ne prolaze, jer da ih niste koristili nebi sada do ovoga došli. 100% sam siguran!
Sve u svemu Vaše krivica i naivnost. 

 

Meni nitko nije hakirao. Fb se ne moze hakirat, nije to wireless mreza zasticena wep enkripcijom. Na fb-u imam 100injak prijatelja i 0 koristenih aplikacija. Provjerio sam i s koje je ip adrese racun posljednji put bio otvoren, nista sumljivo, sve su moji ip-ovi. I kada sam promijenio pass, opet me je izbacivao. Vjerojatno neki bug ili sto vec, poslao sam im sve detalje.

13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

ja imam 140tak prijatelja i 99% njih znam osobno...

 

ne igram igrice, niti koristim aplikacije

 

napravio sam fejs nedavno pred pol godine...nisam toliko ovisan o njemu kao neki, ali me zivcira sta mi crko sad a imao sam neke dogovore za nac se sa ljudima iz osnovne skole, nakon 10 i vise god sta se nismo vidjeli...

 

jel zna tko kako rijesiti taj problem? meni na mob ne dolazi kod, a trebao bi...

 

jedino da uzmem stari mob na koji mi jednom vec dosao kod, pa da vidim ako ce tamo doc ovaj put...

 

neznam sta napraviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

Baš zanimljivo, kad se tako nešto dogodi onda nitko ne igra nikakve igrice na fejsu i nekoristi nikakve aplikacije. 
Samo od sebe nije!  

 
0 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Upadanje u Facebook account

Neka promjeni mail i stavi neku sifru od kobasice na mail i facebook, nevezanu za njega, dakle ne datum rodenja ni nista slicno.

clock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
Liverpool1892 kaže...

Baš zanimljivo, kad se tako nešto dogodi onda nitko ne igra nikakve igrice na fejsu i nekoristi nikakve aplikacije. 
Samo od sebe nije!

  ja sam protiv tih igranja igrica, ne igram ni na kompu vise (osim SAMP tu i tamo)...nisam klinac koji je ovisan o tim sranjima...

 

aplikacije isto ne koristim, jer vidim i sam kad mi netko posalje sta sve trazi access...ne hvala...

 

nisam pitao da netko mi ocita bukvicu nego da mi pomogne

14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
Liverpool1892 kaže...

Baš zanimljivo, kad se tako nešto dogodi onda nitko ne igra nikakve igrice na fejsu i nekoristi nikakve aplikacije. 
Samo od sebe nije!  

Da, inace igram igrice i klikam po linkovime "grow your penis for 2 meters in 2 days" ali sada lazem samo da se dokazem nekom klinji iza nepoznatog nicka na nekom forumu. Ako kazem da nisam, tko si ti da me uvjeravas suprotno?
O boze, na koje se gluposti ja nerviram -.- 

Vegeta kaže...

Neka promjeni mail i stavi neku sifru od kobasice na mail i facebook, nevezanu za njega, dakle ne datum rodenja ni nista slicno.

Ponavljam, facebook pass se NE MOZE hakirati. Gledate puno filmova. Eventualno preko neke aplikacije koja ima scriptu za slanje nekih linkova pa ti kao dodje "Hey wanna see this www. realfaeebook100%.com/pikčure.jpeeeg pa ti iz znatizelje odes na to.. Ali I KAD BI BIO takav slucaj, opet se moze provjerit s kojeg posljednjeg ip-a si pristupio racunu te imas i mogucnost odjavit sve druge aktivne prijave (odmah nakon toga se promijeni pass i sve rijeseno). 

Ono sto ja pokusavam reci je da sam sve od navedenog uradio, no opeet isto..samo me odjednom odjavi i pise "Please log in to continue"

13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

i sta cemo onda napraviti mi s time? meni na mob ne dolazi kod, bez kojeg nemogu preuzeti kontrolu mog acc-a

 

cak sam pokusavao mjenjati pass, ali svaki put me pita taj kod i sa novim pass-om...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upadanje u Facebook account
Jedino možeš njih kontaktirati (al tesko da ces dobiti odgovor), ili da nekako ponovo dobijes kod (ne znam kako to radi posto mi se nikad ovo nije desilo)

I da, dal niste pomislili da imate keylogger na računaru?
'Najbolji osjecaj je, kad vidis svog najboljeg prijatelja da se smija, nakon sje*anog perioda' Emir
13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

uzet cu nokiu na koju mi je jednom dosao taj kod u roku odmah, mozda ima veze sa proizvodacem mobitela, provajder je isti...

 

pa cu vidjet dal na nokiji dolazi taj kod..

 

ako ne onda stvarno neznam, kontaktirao sam ih, slao sliku osobne (bez vaznih podataka, samo ime, datum i slika, treba im za vidjeti da sam to ja) i jos nikakvog odgovora od tad, a proslo je nekih 16-17 sati

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
RuskeGTT kaže...

uzet cu nokiu na koju mi je jednom dosao taj kod u roku odmah, mozda ima veze sa proizvodacem mobitela, provajder je isti...

 

pa cu vidjet dal na nokiji dolazi taj kod..

 

ako ne onda stvarno neznam, kontaktirao sam ih, slao sliku osobne (bez vaznih podataka, samo ime, datum i slika, treba im za vidjeti da sam to ja) i jos nikakvog odgovora od tad, a proslo je nekih 16-17 sati

pazi kako si upisao broj mobitela...imas onaj pozivni pa sad  gledaj da dobro upises ostatak :/

13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

znam znam...pise 0038591 itd

 

dosla mi vec jednom poruka (na drugi mob) i rijesio sam stvar odmah, ali sad mi ne dolazi od sinoc nikakva poruka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Upadanje u Facebook account

nema srece sa drugim mobom no otrkio sam da mi kao broj moba pise 38591, a ne 00 ili +385...

 

gdje mijenjam taj broj, da dodam te nule koje fale? nije mi jasno kako mi vec jednom dosao na mob...

 

trebam mijenjanje broja moba, na accountu u kojeg nemogu uc :D izvedivo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
RuskeGTT kaže...

nema srece sa drugim mobom no otrkio sam da mi kao broj moba pise 38591, a ne 00 ili +385...

 

gdje mijenjam taj broj, da dodam te nule koje fale? nije mi jasno kako mi vec jednom dosao na mob...

 

trebam mijenjanje broja moba, na accountu u kojeg nemogu uc :D izvedivo?

Ne, ne trebaju nule (ja mislim)

A nezz za to mijenjanje...ja im nikad nisam dao prije broj moba i opet je uspjelo

15 godina
neaktivan
offline
Upadanje u Facebook account

1. tko god da ti je upao na acc, promijenio je broj moba u FB security postavkama tako da bilo kakav kod za potvrdu sad stiže njemu a ne tebi

2. žali se FB i nadaj se da će ti oni pomoći (mala šansa)

3. ako to ne prođe (a neće), napravi novi FB acc, reci svim frendovima da unfriendaju i blokiraju tvoj stari acc jer ti tamo više nisi

4. ubuduće stavi pametniji (kompliciraniji i dulji) pass i ne klikaj na bilo kakav link/sranja/igrice/budalaštine, a ako si na PCju svakako preroštaj sve sa nekim malo jačim AV programom

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Upadanje u Facebook account

Nitko nikom ovdje nije oteo fb acc... Facebook ima neki bug i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Upadanje u Facebook account
BobbyZero kaže...

1. tko god da ti je upao na acc, promijenio je broj moba u FB security postavkama tako da bilo kakav kod za potvrdu sad stiže njemu a ne tebi

2. žali se FB i nadaj se da će ti oni pomoći (mala šansa)

3. ako to ne prođe (a neće), napravi novi FB acc, reci svim frendovima da unfriendaju i blokiraju tvoj stari acc jer ti tamo više nisi

4. ubuduće stavi pametniji (kompliciraniji i dulji) pass i ne klikaj na bilo kakav link/sranja/igrice/budalaštine, a ako si na PCju svakako preroštaj sve sa nekim malo jačim AV programom

  1. nije mijenjan broj moba, jer pise i moj je...jedini problem je sta tmobile ne prima poruke od fejsa...morat cu istraziti u tcentru

2. zalio se i nikom nis

3. to je zadnja opcija

4. pass nije neki prejednostavan, ali ni tezak...ne klikam sranja ni igrice i nis...imam nod32

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice