Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.507
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Dali mi neko moze objasniti sledece,

kako mogu da zabranim da se statistika mog youtube kanala prikazuje na socialblade???

Trazio sam odgovor ali ga nisam nasao 

 

Pomozite! LP

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Napravio sam yt banner al kad ga uploadam on meni ne pokaze cijelu sliku vec pola.

Nema bas puno tutoriala na ytu kako to rijesiti ali sam nasao jedan di kao imas rezoluciju za bas sve vrste uredaja ali ni tako mi ne radi,ostavit cu vam sliku dole.

Ako mi netko moze pomoci ili da mu ja dam sliku pa da mi on to namjesti bilo bi super.

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel

Pokusaj skinuti sliku sa stranica koje nude free slike za kanale, pa pokusaj s time, ako je to to, onda samo vidis dimenzije te slike i napravis sliku tih istih dimenzija.

12 godina
offline
Vaš YouTube channel

napokon sam si napravio intro

 

sad moram napraviti još jedan kraći od 10-15s

 

edit :

 

 

evo i drugi

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 20:04 (sstrmi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaš YouTube channel

Uskoro dolazi jedan Gameplay (tj. spoj više snimki iz jedne igre, neću spoilati igru al je bil super cheap na Steamu na zadnjem saleu) na ovaj moj All in One kanal (u planu je reupload starih video snimki sa tutorialima al otom potom)

 

https://www.youtube.com/channel/UCo5QyMWoM7whvHWuGEpX4yg

 

Od idućeg videa sve snimke kao i montaže će biti rađene legalno (OBS Studio za snimanje ekrana incl gameplays i paid* Sony Movie Studio 13 Steam Edition) 

 

*bio na akciji 50% a nemam baš $$$ za Vegas Pro Edit Steam Edition :P

My website/blog: http://markoidzan.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Najprije svima želim sretnu i najbolju godinu do sada. Registrirana sam na YT kanal i ukazala se potreba da otvorim još jedan kanal gdje bih prebacila videa koja uključuju copyright sadržaj. Imam nekoliko accounta ali bih htjela da bude ako može na isti mail, ili moram koristiti drugi? Meni jasno da trebam neki drugi, ali voljela bih izbjeći nove mailove!

Hvala!

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel

Odgovor za banner na YT

 

Tako sam i ja napravila kod sebe, nikasko nisam mogla dobiti svoju sliku, pa sam je izrezala na veličinu i detalj koji sam htjela. Jedini je to način za sada!

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 12:32 (frog&cat).
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Svima kojima treba dobar mikrofon po OK cijeni(iako ja nemam para za to),preporucam zoom h1,je u kategoriji skupljih mikrofona(100e),ali ima jako puno mogucnosti te pobjeđuje neke mikrofone koji su duplo skuplji od njega.

Fight with the best,die like the rest!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel

Potvrdjujem sta je kolega rekao.

Iako nije to direktno mikrofon vec diktafon. Na njega mozete povezati i druge mikrofone, moze sluziti kao usb mikrofon i daje vrhunsku kvalitetu.

SetupTech
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Evo ljudi napravio sam svoj video na bazi ''what it feels like to get''

Vec par tjedana je to glavna tema yt-a pa eto na meni je red.

Pogledajte video,zanima me vase misljenje.

Uzivajte!

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Bok ljudi, evo moj me mladi brat (6 godina) vec neko vrijeme napada kako bi on htio snimati za youtube pa smo odlucili malo raditi.

Pa eto ukoliko imate klince ili mladeg brata/sestru :D

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 19:04 (Neznam nadimak..).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

legenda Đuka, eo lajk i sub za njega 

mali je prebistar, inače ne gledam minecraft po yt-u jer ih ima milijun i svi su manje više isti, al ovo mi je stvarno bilo zanimljivo gledat i ovi njegovi usputni komentari dok igra su  
Nastavite snimat, bit će sigurno klinaca njegove dobi koji će ga s guštom pogledati jer su vršnjaci..a i naći će se i nas par starijih koji će s vremena na vrijeme zalutat na kanal i pogledat koji video kako bi pobjegli od ove surove stvarnosti i prisjetili se malo kako je divno bilo biti dijete 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 2:48 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Vaš YouTube channel

 

Pogledajte mene i rodjaka kako smo recenzirali tipkovnicu.

SetupTech
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Evo tko je zeljan malo house-a sa domace scene :)

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš YouTube channel

pozdrav svima, evo ja sam odlucio napraviti jedan kanal koji se vise fokusira na gaming pa u buducnosti cak razmisljam o recenzijama hardvera iako znam da ima mnogo takvih kanala ipak to pokusavam prezentirati na svoj nacin. 

sve pokusavam sam uraditi od edita, photoshopa slika za thumbnail, intro outro itd... prakticki sam par dana u ovome pa ako bi me mogli podrzati bio bih zahvalan. 

 

https://www.youtube.com/channel/UC3B01RhtXKlAVzjfHqqvNOQ

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj YouTube kanal
Molim vas posjetite moj kanal snimam uglavnom fifu i rocket league i jos puno zanimljivih stvari
link kanala:https://www.youtube.com/channel/UCDjXIccr7IcyUGXrwItyA0w
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš YouTube channel

Moj kanal je ovdje,mozete li mi reci sto fali na njemu? hvala =)  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Đuka (za one koji ne znaju, Đuka je moj šestogodišnji brat :D) je izbacio novi video u kojem igra FNaF World :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 16:09 (Neznam nadimak..).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš YouTube channel

Evo da podijelim sa vama svoj gaming kanal. Trenutno pomalo je siromašan prvenstveno radi sporog uploada. No u budučnosti kad bude dostupan brži internet počet ću i streamati uživo i to ću nastojati da bude multiplayer gaming sa ekipom. Pošto se pokazalo da su takvi streamovi popularniji. :) 

 

https://www.youtube.com/channel/UCW9lCWLl5ym8Zo1w8x0xhUg

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Molim bilo koga kome je youtube tj adsense vec isplacivao novac da mi napise bilo kakvu informaciju jer mi je hitno, naime nakupilo mi se preko 70 € na adsensu i hocu to prebaciti sebi.

1. Dal ima kakvih problema s uplatom na nase banke tipa pbz, zaba itd?

2. Kako je stanje s porezom, dal je to vec placeno u USA, ili ja moram platiti (ucenik sam).. ? to apsolutno nemam pojma pa mi je najbitnije

3. Dal da stavim na svoj tekuci ili na devizni od tate? - opet pitanje poreza, i dal uopce to ide na tekuci

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

.. za sve muzičke retro zaljubljenike ..... sa malo obrađenim zvukom i dorađenim videom ...... kanal kao stvoren za vas ... 

 

80s_RADIOMUSIC

 

Pozzzz 

0 Dobar
0 Loš
0 Zao
No Guts No Glory !!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 15:47 (MEGATRONman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

.. jedan generacijski .....

 

DADO ČOKOLADO

No Guts No Glory !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaš YouTube channel

jedno pitanje

znam ono da za svaki vas video ima onaj analytics na youtube pa se gleda koliko je pregleda u određeno vrijeme,odakle su većina posjetilaca itd itd

 

jel ikako to moguće vidjet npr bubam sada za neke jako poznate videe koji imaju po preko 100mil viewsa....

znam me tako nekad zanimat neki videi iz nekih drugih drzava dali su gledali u europi itd itd...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Evo da se i ja malo reklamiram :p

Me Gusta
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš YouTube channel

Evo ja i par frendova napravili skeč na foru vijesti, čisto ruganje, pa evo recite šta mislite :D

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Evo jedan Travel video iz Praga ;) nadam se da će vam se svidjeti :) 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Evo i mog kanala, nekog jadnog.. poceo malo snimat neke gluposti, tu je i giveaway pa pogledajte :D

 

btw. novi sam ne prdite  

 

Kanal: 

https://www.youtube.com/channel/UCkOVE2eQnNOm9FfBty40q0w

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

POZDRAV SVIM YOUTUBERIMA!!!!!
Ja sam novi i ako zelite gledati youtube smijesne channel videe molim vas Pretplatite se i lajkajte moj kanal...Podrzite me i ja cu podrzati vas, komentirajte lajkajte ja sam uvjek tu da se smijemo i zezamo.wohoooo

 

https://www.youtube.com/channel/UCiQvHfJ_-_BacqZZZdPnnGQ

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Do sada sam pomagao bratu sa njegovim youtube kanalom. Riječ je o Top Deset Balkan kanalu.

Bavili smo se top deset videa, no od sada se bavimo malo boljim temama.

Zanima me kako bi ocijenili ovaj video:

 

Što mislite o kvaliteti, obradi videa, tekstu i sl.?

Svaki komentar pomaže kako bi pokušali napraviti što bolje vdeo zapise.

Naravno... primamo i negativne komentare koji imaju argumentirano stajalište :)

Bugovci... pomozite! 

 

 

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
TheLebs kaže...

POZDRAV SVIM YOUTUBERIMA!!!!!
Ja sam novi i ako zelite gledati youtube smijesne channel videe molim vas Pretplatite se i lajkajte moj kanal...Podrzite me i ja cu podrzati vas, komentirajte lajkajte ja sam uvjek tu da se smijemo i zezamo.wohoooo

 

https://www.youtube.com/channel/UCiQvHfJ_-_BacqZZZdPnnGQ

 

 

 Ok ti je kanal. No molim te poradi na mikrofonu.

Pola rijeci koje si rekao su blago receno nerazumljive.

Mikrofon od stotinjak kuna bi puno pomogao.

A ako zelis da ti lazem..... Svaka cast na kanalu. Zvuk super, video super. (kamera sa kojom se snimas).. tako nastavi i dalje ;)

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice