Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.889
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ja sam nedavno poceo sa streamom,tako da sto se tice mojeg slucaja,ja sam u banani xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel

šteta, mnogi će upravo zbog ovih pravila biti obeshrabljeni.

Ja mogu do 4000 sati no neću tako brzo do 1000 pretplatnika.

 

Mogli su kriterije i malo drugačije postaviti...

13 godina
offline
Vaš YouTube channel

pa tako i treba, previše je njih što kradu tuđi sadržaj i zarđuju na tuđim leđima
1000 preplatnika i 4000h gledanja uopće nije neka cifra, motivirat će ozbiljne ljude na rad, aa ove neozbiljne će eliminirati :D...a  i brojka uopće nije nedostižna ako znate šta radite :D 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Lako za sate.Ali na pretplatnike i nije tako lako doci.Jedino ako ih kupujes sa giveway.Svaka cast onome tko moze.Ali mnogi nemaju bas ni vremena da im stream postane posao.
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

ovo je moj kanal, ima trikove sa kartama i tutorijale kako ih izvesti

https://www.youtube.com/channel/UCEJOULQeU4ZoQa1y2TL6lGg

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Imam par pitanja ja sam novi radim vec mjesec dana stsvljam . Video klipove imam besto svoje nesto ovaki. Kako bi poveco gledanost i kako bi naso sponzora hvala

Lončarić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Vaš YouTube channel

Imao sam 64 eura na adsensu i procjenjenu zaradu na yt od 28 dolara za ovaj mjesec...Danas gledam sveukupno imam 69.5 eura?

 

Imao sam 110 tisuca pregleda 0.26 RPM i 1500 klikova...

 

Ne razumijem

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 12:54 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Bok svima. :)

Ovo će biti malo čudan post, ali ovako. xD

Tražim kolegu YouTubera, tj netko tko bi igrao samnom/snimao, da si budemo međusobno motivacija.

Sad, imam neke preference po pitanju toga pa ...

- Prvo i osnovno, volio bih da je ista osoba okej osoba. :D

- Da je iz Zagreba, da popijemo pivo koji puta.

- Volio bih da snima na engleskom i želi ostati anonimna.

- Nije me briga za broj subscribera, jedino imam preferencu po pitanju toga da je taj netko uporan i to želi, te da me ne gleda kao osobu za reklamu.

Neću niti ja tražiti reklamu od tebe. Tražim zbilja iskrenog gaming prijatelja. :)

- Volio bih da imamo barem malo dodirnih gaming točaka i da ne snimamo kompletno različite igre.

To je sve, hvala. :D

PS. nije troll post.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Vaš YouTube channel

Jel kome dosao mtcn za ovaj mjesec?Meni jos nista

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Boixus Nois PS kaže...

Imao sam 64 eura na adsensu i procjenjenu zaradu na yt od 28 dolara za ovaj mjesec...Danas gledam sveukupno imam 69.5 eura?

 

Imao sam 110 tisuca pregleda 0.26 RPM i 1500 klikova...

 

Ne razumijem

 Znam da si pitao pred 3 mjeseca, ali me zanima sto se dogodilo s tim novcima i dal su na kraju dosli? Meni na analyticsu već 3 mjeseca pise prihod od cca. 10$ na mjesec, ali se ta zarada ne prikazuje na adsensu, zasto se ceka i dal cu dobit te pare?

Do prije 3 mj sve bilo normalno i placali su mi vec par puta kad sam bio na 70$

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 17:27 (Diplomirani pješak).
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel

Nezz stvarno samo znam da sam cca 20.07 isplatio novce koliko se sjecam...Nisam izbacivao nista a imao sam i problema jer nisam imao izradenu osobnu

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Battlefield V Beta mojih prvih 45 min u igri, ne zamerite na ne tako sjajnom igranju, trebalo mi je malo da se priviknem na kontrole:


Samsung 860evo unboxing and speed test. Ne zamerite na losem engleskom, i ne tako idealnom kvalitetu snimka, ovo mi je prvi klip i ubuduce ce biti sve bolje i bolje:

Share\Like\Sub
Hvala..

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ovo je moj Youtube kanal, upravo maloprije stavljen prvi video, drugi se vec rendera. Uglavnom pricat ce se o raznim temama koja poticu na razmisljanje i ispitivanje stvari. Prigodno je nazvan Vrijeme je za buđenje i većinom je za mlade ljude i one koji se tako osjećaju sa kvalitetnom porukom. Mozete slobodno napisat s cime se slazete, a s cime ne jer ovo su sve moja nekakva razmisljanja i ne moramo se slagat. Pretplatite se ukoliko zelite i budite među prvima :D

 

 

 

Preporuka gledat s brzinom 1.5 x :D

 
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel

Ti si najgori novovjeki karizmatski vođa kojega sam ikada vidjela. Da, čak i u konkurenciji s Tajči.

All work and no play makes Jack a dull boy.
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Forza Horizon 4 test na 1050 ti, g4560


Call of duty 4 backout test na 1050 ti, g4560

Like, kom, sub, hvala...

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš YouTube channel

zasto vise nema 1440p opcije na youtubeu  preko mobitela ? najnormalnije sam godinama gledao na 1440p preko Note-a  i unazad vec neko vrijeme je samo 1080p dostupan ..ne razmem

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav svima

 

Evo moj kanal;

https://www.youtube.com/channel/UCkmsUWYIE_joHexzzjnN0lQ

 

Zasada uploadam nešto bezveze, uskoro planiram kupiti laptop pa da mogu izrenderat nešto kvalitetno ,onda budem snimao videe iz opisa kanala , a sad samo ovako nessto uploadam neke događaje i slično...

Može
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

U zadnjih godinu dana intenzivnije sam se poceo baviti Fotografijom i videografijom. Razmisljam da pocnem malo recenzije opreme raditi na mojem kanalu. Ima li uopce takav nas kanal za foto video. Evo mali primjer video 

PRAVOPIS JE ZA SAVRŠENE LJUDE, JA NISAM SAVRŠEN A SVI ME RAZUMIJU...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

 

http://nasiljubimci.com/
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav ljudi!

 

Danas sam objavio prvi video !!! Jeej

Ugl radi se o kanalu gdje cu se bazirat prvenstveno na Horror igre!

Trebala bi mi mala pomoć da mi pogurate kanal jer namjeravam bit aktivan i redovito objavljivat videa!

 

Horror igre su mi najdraze iz vise razloga, od zabave do jump scare-ova koji znaju bit urnebesni!

 

Eto, ako se želite nasmijat mojim reakcijama posjetite moj kanal i pretplatite se: https://www.youtube.com/channel/UCojS9lOOhyPyuQdDzj7JlHg

 

Hvala vam unaprijed!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Moj frend već neko vrijeme snima, bacite pogled, ako vam se svidi bacite i sub. Puno će mu znaćit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

https://www.youtube.com/channel/UCBjHa5Bhnnp3ZrG_sF3FukA

Kanal je fleksibilnog sadrzaja, mozete naci od zdravlja i gaminga pa do smesnih kompilacija i sta ja znam. :D
Cilj je da vas iznenadim, trenutno imam 7 klipova, a bice ih jos. Jos jedan cilj mi je da svaki klip bude bar za

nijansu bolji i kvalitetniji nego prethodni. Ne bih da trazim da se subskrajbujete, ali cu reci da

ako neko to uradi, bio bih mu do neba zahvalan. <3

 

Takodje evo i najnovijeg klipa koji sam juce uploadovao:

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Kao stari fan orginalne Resident Evil trilogije (+Code Veronica X) koji su palili i žarili sredinom 90tih na PS1 konzoli, stvarno nisam mogao dočekati da odigram ovaj odličan remake od Capcoma. Za prvi prohod, odlučio sam odmah uskočiti u igru *glavom kroz zid* Leon scenario na Hardcore težini, zato što su stare Resident titutle uvijek bile lijepo balansiran izazov koji mi je priuštio mnoge lijepe gaming i druženje uspomene u djetinjstvu nas tada tinejdžera kada bi se okupili oko igre,  a plejka sa pirat chipom je bila tada najbolja stvar na svijetu u posljeratnom Balkanu:)

 

Gledao sam kako ove igre kako su tjerale ljude po igraonicama i doma da iskaču iz stolica, da lome plastične stolice u kojima sjede, da razbijaju joysticke u frustraciji kada izginu ko pilići, čak sam bio svjedok manijacima koji su pokušavali preći Resident Evil 1 bez PS1 memory carda jer ga nije bilo tada za kupiti, ako zgineš bilo gdje na igri game over moraš sve ispočetka jer nemaš sejva a checkpointi tada u igrama praktički nisu ni postojali :D Uglavnom svakakvih ljepota.

 

Odlučio sam napraviti ovaj prohod kroz igru (walkthrough) zato jer 99% prohoda koji se trenutno mogu naći na youtubu su jednostavno stravično preloše video-audio kvalitete, većinski sa meni iritantnim komentatorima koji pokušavaju biti cool ili komični, low skill tipa vrtim se ko kokoš bez glave 2 sata ukrug sa aim skillom ljevog stopala, ili pak speedrunovi gdje likovi doslovno pretrčavaju kroz igru ganjajući S rank. Ova igra je po meni zaslužila bolje od toga, a ovo je moj skromni pokušaj da napravim dobar balans između svega toga, kvalitetan cinematičan prohod koji nije predug i dosadan, a opet ne preskače sve čari gameplaya, zagonetki i cut scena koje ova igra nudi.

 

Tko zapne na nekom puzzle dijelu ili ga jednostavno zanima kako preći neku sekciju igre, ovo je odličan materijal za sve te stvari.

 

Nadam se da će neki od vas uživati gledajući ovaj uradak, kao što sam ja uživao igrajući i montirajući gameplay snimke :)

 

(Usput rečeno prije ovog sam imao minimalno skoro nula video-audio-color grade editing iskustva sa bilo kakvim softverom, potrudio sam se naučiti doslovno u 7 dana vrlo komplekasn profi software za tu primjenu Davinci Resolve- za moj prvi uradak, možda ne i jedini kad stigne optički internet upload, ja sam vrlo zadovoljan, jer sam sve cake oko youtube publishinga i video editiranja od izlaska RE2 doslovno učio od nule i sve rješavao u hodu)

 

Evo link za playlistu videa; biti će updejtana sa novim sadržajem brzinom kolikom mi upload brzina bude dozvoljavala (250kb/s trenutno stoga upload jednog quality videa traje sate i sate) (prepručeno kliknuti na watch on youtube unutar samog prozorčića jer se ovako nevidi cijela playlista)

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLr13c4bgYhIPl23dAOorLhzCHyeCDDFDQ

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 1:00 (Colossus7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav svima,

 

kako drugi, tako sam i ja odlučio napraviti kanal:

 

https://www.youtube.com/channel/UCLWOXzcZ8-5M310t4u-q-0Q

 

Tema su super heroji, stripovi, stari i novi filmovi, igre i slično što vole moderni mladi i stari. :D

Cilj mi je objaviti jedan veći video tjedno i bar jedan kraći sa pregledom vijesti ili sl.

 

Ako imate vremena, želje i volje, navratite, pogledajte, pretplatite se. Kritike su naravno dobro došle, ali uhodavam se polako s obzirom da prvi puta koristim mikrofon, photoshop i programe za montažu.

 

LP

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

 Pozdrav 

U zadnje vrijeme sam se počeo bavit YouTube-om i počeo sam snimati razni video sadržaj od video recenzija pa sve do gameplay komentara starih i novih igri.

Ako vas zanima neka igra možete pogledati video recenziju kod mene, zašto? pa pošto sam ja obični igrač mogu reći što hoću.

Moj Kanal AsiimovGaming

 

Ako vam je sadržaj zanimljiv, nabacite like i pretplatite se. Hvala! 

Ako vas zanima Anthem koji je nedavno izašao pogledajte moj video 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 13:01 (1van-HR).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ako ste casual igrač ili su vam dosadile postojeće battle royale igre kao PUBG ili Fortnite, možda ste čuli za Apex Legends ali vas nije bilo briga zato što igra dolazi iz EA-a

ali u zadnje vrijeme ste čuli da je Apex postao popularan pa ga želite isprobati, možda imate spori internet u tom slučaju pogledajte moju video recenziju da vidite da li je Apex vrijedan vašeg vremena 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Ima možda ovdje koji YTer iz Zagorja? Inbox. Hvala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Buraz mi je napravio kanal sa frendovima prije par mjeseci pa slobodno pogledajte na sljedećem linku:

 

https://www.youtube.com/channel/UCAY4fPVKFxXHZ9LmpCdMpvg

 

Teme su uglavnom vlogovi i gaming te ostali videi pa ako vam se sviđa ostavite like i subscribe. Puno bi nam značilo!

Za sad mu je cilj izbacivati jedan video svaki drugi dan.

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice