Web page miner za gamere

poruka: 12
|
čitano: 3.130
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Web page miner za gamer-e

Dakle, sinoc sam si dao truda i trazio giveawayeve i free steam games. Ima tona stranica koja nude mukte kljuceve, ali potrebno je referale, surveye, i razno razna sranja. Pa zatim citam da TPB i monitor.hr imaju minera da bi makli oglase sa stranice. 

 

Pa mi je palo na pamet slijedece: Sto ne bi netko od vas, tko se kuzi u takve stvari, napravio stranicu i ponudio posjetiteljima steam igru po njihovom izboru i napisao samo koliko sati je potrebno da stranica bude otvorena da bi se zaradio kljuc. Naravno, miner bi radio svoje dok bi stranica bila otvorena. WIn-win. Ja bih rado drzao takvu stranicu otvorenu da si zaradim za neku steam igru koja mi se svidja, a vjerujem i mnogi drugi.

 

Sto velite?

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Web page miner za gamer-e

Dobra fora.

Već vidim da će biti jako puno onih koji su protiv... ALI, još puno više onih koji će napraviti sve da dobiju nešto "gratis". :D

 

Pratim temu, baš me zanimaju komentari :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Web page miner za gamer-e
Gorstak79 kaže...

Dakle, sinoc sam si dao truda i trazio giveawayeve i free steam games. Ima tona stranica koja nude mukte kljuceve, ali potrebno je referale, surveye, i razno razna sranja. Pa zatim citam da TPB i monitor.hr imaju minera da bi makli oglase sa stranice. 

 

Pa mi je palo na pamet slijedece: Sto ne bi netko od vas, tko se kuzi u takve stvari, napravio stranicu i ponudio posjetiteljima steam igru po njihovom izboru i napisao samo koliko sati je potrebno da stranica bude otvorena da bi se zaradio kljuc. Naravno, miner bi radio svoje dok bi stranica bila otvorena. WIn-win. Ja bih rado drzao takvu stranicu otvorenu da si zaradim za neku steam igru koja mi se svidja, a vjerujem i mnogi drugi.

 

Sto velite?

Prihodi od takvog rudarenja su jednostavno premali u odnosu na cijenu igara.

Eventualno za nešto na popustu od par eura, ali opet ce mnogi to prije platiti nego cuvati racunalo upaljeno 96 sati i potrositi neisplativo vise kWh.

 

A jos tu trebas namiriti developera koji ce to podici i odrzavati, google koji ce ti to reklamirati, i namiriti sebe na svakoj transakciji da ti se uopce isplati ici u svu tu frku.

i + tu jos imas rizik od pada vrijednosti te valute koju rudaris, jer ne mozes odmah kako izrudaris to mijenjat u krznene i slicno.

6 godina
protjeran
offline
Web page miner za gamer-e

Vidim da neki nude PUBG, CS:GO i slicne ako popunis survey u trajanju od par minuta. Neki imaju bodove pa kad rijesis surveye ili imas referale, dobijes bodove koje mijenjas za igre. Znaci nekome jest isplativo. Ovo je samo drugaciji i jednostavniji nacin da se do toga dodje. Ja ionako drzim komp upaljen non stop i jebe mi se zivo ocu li imati jednu stranicu vise upaljenu ili ne. Nek traje tjedan dana za jednu igru, meni to ok. Samo bi onda morao otvoriti racun, za slucaj da slucajno zatvorim browser, da se pamti dokle sam izrudario.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 18:13 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Web page miner za gamer-e
Gorstak79 kaže...

Vidim da neki nude PUBG, CS:GO i slicne ako popunis survey u trajanju od par minuta. Neki imaju bodove pa kad rijesis surveye ili imas referale, dobijes bodove koje mijenjas za igre. Znaci nekome jest isplativo. Ovo je samo drugaciji i jednostavniji nacin da se do toga dodje. Ja ionako drzim komp upaljen non stop i jebe mi se zivo ocu li imati jednu stranicu vise upaljenu ili ne. Nek traje tjedan dana za jednu igru, meni to ok. Samo bi onda morao otvoriti racun, za slucaj da slucajno zatvorim browser, da se pamti dokle sam izrudario.

 Tu se radi o oglašavanju velikih igrača što je uhodana radnja. Njemu ništa ne znači što će smanjiti igru sa 10 na 5 eura, ali mu znači ako ispuniš upitnik kako bi dobio sliku o preferenciji svojih kupaca. Ili nekada jednostavno želi razglasiti svoje ime. Dakle reklame koje su uhodani biznis i kod kojih nije nužno bitno da je vrijednost tog ispunjenog upitnika ili tvog klika == vrijednosti popusta ili igre.


S druge strane ti imas rudarenje koje ovisi konkretno o izrudarenoj vrijednosti. Dakle korisnik ti mora nadomirit vrijednost te igre + proviziju.

Nadalje, čim se radi o transakcijama novca, moraš imati suvremenu i sigurnu arhitekturu sustava na kojem će se sve to vrtiti što itekako košta.

 

Al ok, ako sve to nekako zanemarimo i ako si spreman riskirati s tim valutama i mislis da ces imat korisnika, ti ili bilo tko drugi, go for it.

 

Cak bi to nekako bilo izvedivo ako takav sustav uspije koristiti gpu i ako se to ne ogranici samo na igre. Al kazem ti, velik poccetni kapital, a isplativnosti nigdje na vidiku.

 

11 godina
offline
Web page miner za gamere

S obzirom da se sa jednom midrange grafom DNEVNO (dakle za 24h rudarenja) ne zaradi ni čitav 1$, nemaš što ponudit da bi bilo isplativo, ni tebi ni osobama koje bi "rudarile".

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Web page miner za gamere

nemam ja ni znanja ni volje za bakcat se time...samo sam ponudio prijedlog, mozda netko drugi ima...jebatga, kreditna mi je u blokadi, a izlazi fm18 uskoro, a surveya za hrvatsku nema, moram koristiti hide.me free vpn da dobijem survej na svapskom, pa ne znam sto se trazi od mene jer kurca ne kuzim njemacki a gugl prevoditelj zakurac... :D

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Web page miner za gamere
_mark0_69 kaže...

S obzirom da se sa jednom midrange grafom DNEVNO (dakle za 24h rudarenja) ne zaradi ni čitav 1$, nemaš što ponudit da bi bilo isplativo, ni tebi ni osobama koje bi "rudarile".

 + čim je u pitnaju neki novac, igre.. tad je komercijala, tad nema free ničega, firma, porezi.. već to je daleko više od zarade rudarenjem (može samo na crno/sivo) .. dok polovica rudara ne pokrije trošak struje (osim kad netko treći plaća).

- konkretnije, stati pred katedralu i žicati, prosječan alkić nažica za piće u 15tak minuta. Da je to isplativ biz, radili bi ga 'veliki' i Todorić :)

nagrade-sponzoriranja, nije usporedivo, jer kao promo netko može dijeliti igre.. može se tako dobiti karta za koncert slušajući radio ili igrati loto.. tad je efikasnije tipkovnicu u ruke i tražiti (pa i učiti njemački, tako po preporuci političara, treba pobjeći..). Od majnanja samo brige-problemi (a često i peckanje 12terca.. uz osječaj.. onako.. da tu netko nekog nateže) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 19:23 (ihush).
8 godina
protjeran
offline
Re: Web page miner za gamere

tpb ima to jer ima hebenu posjetu, a monitor je bio hakiran pa im hakerili uvalili to u sajt.  Tako ako nemas hebenu posjetu nista od toga, jer je ovo sve cpu based, da postoji ovako nesto za gpu to bi bila skroz drugacija prica.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Web page miner za gamer-e
Gorstak79 kaže...

Vidim da neki nude PUBG, CS:GO i slicne ako popunis survey u trajanju od par minuta. Neki imaju bodove pa kad rijesis surveye ili imas referale, dobijes bodove koje mijenjas za igre. Znaci nekome jest isplativo. Ovo je samo drugaciji i jednostavniji nacin da se do toga dodje. Ja ionako drzim komp upaljen non stop i jebe mi se zivo ocu li imati jednu stranicu vise upaljenu ili ne. Nek traje tjedan dana za jednu igru, meni to ok. Samo bi onda morao otvoriti racun, za slucaj da slucajno zatvorim browser, da se pamti dokle sam izrudario.

 Nije to imati jednu straniu vise vec CPU na 100% 24/7 a ocigledno je da ti ne placas struju tako da tu tvoju free igru placa onaj ko ti placa struju ;) Ne postoji nesto za nista ;)

8 godina
protjeran
offline
Re: Web page miner za gamer-e
Torent kaže...
Gorstak79 kaže...

Vidim da neki nude PUBG, CS:GO i slicne ako popunis survey u trajanju od par minuta. Neki imaju bodove pa kad rijesis surveye ili imas referale, dobijes bodove koje mijenjas za igre. Znaci nekome jest isplativo. Ovo je samo drugaciji i jednostavniji nacin da se do toga dodje. Ja ionako drzim komp upaljen non stop i jebe mi se zivo ocu li imati jednu stranicu vise upaljenu ili ne. Nek traje tjedan dana za jednu igru, meni to ok. Samo bi onda morao otvoriti racun, za slucaj da slucajno zatvorim browser, da se pamti dokle sam izrudario.

 Nije to imati jednu straniu vise vec CPU na 100% 24/7 a ocigledno je da ti ne placas struju tako da tu tvoju free igru placa onaj ko ti placa struju ;) Ne postoji nesto za nista ;)

 I na tom kompu nemozes raditi nista, prije ce crknut cpu nego sto covjek dobije "free" igru. Pa tako ovaj ti da 30$ igru sa g2a, a ti plati 400$+ novi procesor :p

8 godina
neaktivan
offline
Re: Web page miner za gamer-e

Malo ne vezano za ovu temu, ako uzmemo u obzir minanje igara, ali zapravo postoji aplikacija za racunare, na kojoj igrate igricu, radite Questove i dobijate odredjeni dio novca. Legit je 100% i provjereno... Zove se PlayVIG i ne znam bas koliko je vas za to culo... Medjutim nije supportana u BiH tako da ja upalim VPN igram igru lagano i radim questove, sto da ne..

Eh sad, sigurno se pitate kako to da nije supportana u BiH i nasim drzavama, problem je u tome sto Japanac,Kinez ili sta je vec covjek ko drzi ovu aplikaciju zaradjuje od nje tako sto na pocetku kad startate quest morate odgledati 1-2 video klipa, a znate i sami koliko je veca zarada na pogledani video u stranim drzavama, a kolika kod nas... Eto vam odgovora na sve...
Pa sretno vam

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 18:02 (Dr.Atom).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice