Youtube Downloader

poruka: 26
|
čitano: 13.254
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader problem

Dobar dan.

Imam problem sa Youtube downloaderom i ostalim programima skojima skidam preko YouTuba.

Znaci ja kada idem skinuti video sa youtube-a skida mi 450kb/s do negdje 8% i onda dramaticno padne na 60kb/s, probao sam skinuti najnoviju verziju youtube downloadera i isto je bilo, isto tako sam skenirao komp sa 3 razlicita Antivirusna programa i onda sam mislio da je problem u videu, ali nije nego tako svaki video.

Molim vas da mi pomognete da rijesim svoj problem.

Hvala

 

P.S: Probao sam skidati i sa Any Audio Converter ali isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 21:08 (minkas).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Youtube Downloader

ako koristis firefox stavi si ovaj dodatak i skidaj video sa bilo koje stranice
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/

http://www.soundstream.com/
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube Downloader problem

Ja koristim DVDVideosoft Free Studio i sve radi bez problema.

They got money for wars but can feed the poors
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader problem
ja,vrba kaže...

Ja koristim DVDVideosoft Free Studio i sve radi bez problema.

 

Potpisujem...
14 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader

Probao sam skinuti RegistryBooster 2011 i ocistio sam ga, i skinuo sam DvDVideoSofFree Studio i opet skida do 8% 450kb/s i onda padne na 80 ili 60kb/s. Stvarno nekuzim zasto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader
Znali jos tko nekakvo rijesenje ili moram opet micat windowse i sve na novo stavljati
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader problem
Kad si to primjetio i koliko to vec traje? Dali se sav DL promet ponasa isto, ili druga skidanja idu normalno tj. max DL?
Mozda je neki trenutni problem sa jubito... khmm? ,cudno.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader problem

Ma ima vec 1 mj skoro, ali to mi je i bilo isto kod buraza na kompu i deformirali smo hard i na novo smo sve stavili i sve je sada oke. Ostali DL idu normalno 450kb/s nekada 400 ali uglavnom 450.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2011 22:18 (minkas).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader problem

Ja stvarno neznam sta bi moglo biti, jedino bih ti mogao jos savjetovati da probas sa ovim ili sa ovom extenzijom za Chrome.

13 godina
protjeran
offline
Re: Youtube Downloader problem

Definitivno najbolji i ja ga koristim FINAL VIDEO DOWNLOADER u roku od mjesec i pol skinuo sam 130 spotova u HD kvaliteti i nekih smjesnih "serija" kursadzije i policijska stanica full i nikada mi nije nesto zezalo

14 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader

atube catcher definitivno najbolji...

PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Youtube Downloader
Whatever kaže...

Dosadni ste s preporukama download menagera s you tubea. {#}

 

Moj "skidač" je  najbolji !!

 

Kod njega nije problem u ekstenziji kojom skida, već u you tube servisu.

u mijesec i pol koliko ga koristim nije bilo nikakvih problema sa final video downloaderom ali on skida u flv extenziji pa ga ja konvertujem preko ffactory

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 22:57 (Beco).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader

3 riječi:

Internet Download Manager

 

Me gusta.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Youtube Downloader

bravo Internet download manager po meni najbrzi download manager koji sam koristio ali oni hoce samo za video a IDM pruza download videa onog kojeg trenutno gledas tj.trenutna kvaliteta koju si odabrao a final video downloader skida najbolju kvalitetu videa. u svakom slucaju hvala sto si ga spomenuo

12 godina
offline
Youtube Downloader

Ili jednostavno Google Chrome + ekstenzija =

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Youtube Downloader

da ali sporo mi nekako skida chrome sta ja znam

12 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader
ja radim sa real playerom, preko njega skinem spot, konvertiram ga u mp3 i spremim..cca 2 minute posla maks.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube Downloader
Beco kaže...

da ali sporo mi nekako skida chrome sta ja znam

 

15 godina
offline
Re: Youtube Downloader

Probaj Free Studio kako je gore kolega neveo. Program je odličan i ima puno mogučnosti. Ja npr. s njime skidam i pjesme sa Youtube-a, tj. on automatski odvoji video i skine čisti mp3. Također imaš i konverter i sl. Probaj, besplatan je.

Scorp21
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader
AtomicBomb kaže...
ja radim sa real playerom, preko njega skinem spot, konvertiram ga u mp3 i spremim..cca 2 minute posla maks.

...ako sam te dobro razumio, tebi treba samo mp3? ...u tom slučaju ne trebaju ti nikakave aplikacije

 

 

@autor,

uglavnom je sve rečeno za dodatke browserima i ostale aplikacije, na tebi je da probaš i javiš ima li pomaka jer će tema prerasti u navijanje

http://av-gurus.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube Downloader
brixy kaže...
AtomicBomb kaže...
ja radim sa real playerom, preko njega skinem spot, konvertiram ga u mp3 i spremim..cca 2 minute posla maks.

...ako sam te dobro razumio, tebi treba samo mp3? ...u tom slučaju ne trebaju ti nikakave aplikacije

 

 

@autor,

uglavnom je sve rečeno za dodatke browserima i ostale aplikacije, na tebi je da probaš i javiš ima li pomaka jer će tema prerasti u navijanje

 

ma mp3 sam dao samo za primjer :)

13 godina
protjeran
offline
Re: Youtube Downloader
OriginalEXE kaže...
Beco kaže...

da ali sporo mi nekako skida chrome sta ja znam

 

Znam tako to je za mene sporo za razliku od ostalih npr. u mene chrome skida po 300 kilobajta a neki drugi download manager ili final video downloader vise od 400 kilobajta

13 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader

preporucio bih ti acatcher downloader ima dosta opcija ja ga koristim odlican je =)

Cedo
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Youtube Downloader

Probao sam i sa ovim, ja osobno koristim Mozzilu i Donload Helper ekstenziju koja radi odlično, osim što me pita prilikom komvertiranja  u MP3 za registraciju.Na drugom računalu je primarni browser i moram se držati toga, riječ je o manje tehnički potkovanijem i nezahtjevnom  korisniku i stavio sam za tu namjenu gore DVDVideosoft Free Studio, tj. Free YouTube to MP3 Converter i radi odlično, osim što tu i tamo neki banner skače, što opet rezultira sa milijun pitanja.Ima li ko kakvo preporuku za alternativu ili da se držim toga, ili tog korisnika stavim na black listu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader

bolje skini realplay to i je najbolje! skidas  bilo koji video sa interneta..

 

http://europe.real.com/realplayer/

 

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 22:13 (Scarfaceee).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Youtube Downloader
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice