YouTube kao izvor zarade

poruka: 365
|
čitano: 161.740
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

od kud dolaze ti pregledi? ja na sve skupa 6 milijuna pregleda na cijelom kanalu imam jedva 250 eura zarade, mada nisu svi videozapisi unovčeni, ali i bez toga imam sigurno 2-3 milijuna pregleda koji su unovčeni 
pretpostavljam da je većina pregleda iz amerike i tih jačih država pa je zbog toga tolika zarada? Moji su svi tu s balkana zbog stvari kojih radim i stvarno žalosno koliko malo vrijede 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 17:39 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
win4crazzy kaže...

od kud dolaze ti pregledi? ja na sve skupa 6 milijuna pregleda na cijelom kanalu imam jedva 250 eura zarade, mada nisu svi videozapisi unovčeni, ali i bez toga imam sigurno 2-3 milijuna pregleda koji su unovčeni 
pretpostavljam da je većina pregleda iz amerike i tih jačih država pa je zbog toga tolika zarada? Moji su svi tu s balkana zbog stvari kojih radim i stvarno žalosno koliko malo vrijede 

 Pogodio si :)

Zarada ovisi o lokaciji pregleda.

Npr. ako kod nas za pregled dobiješ 0.01 usd, u americi dobiješ 0.1-0.5!

10-50 puta više!

Naletio sam negdje na nekakvu usporedbu. Tužno.

 

Ja sam imao​ kanal sa videima, crtićima..sve na hr. (sve ilegalno, haha) i imao sam milijune pregleda. I tek dvije isplate po 600-tinjak kuna ..

I onda su me skužili, i ode kanal pa-pa...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

*

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 11:09 (McSimon).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Da ne otvaram novu temu, frend i ja smo pokrenuli kanal...onak, malo putujemo okolo i fotkamo/snimamo pa bi od tog radili kratke putopisne fimove. E sad, glazbu sklada on. Kako da stavim na kanal da imam njeegovu dozvolu za korištenje? Link na njegov soudcloud je dosta?

 

Hvala unaprijed

 

Pozz

Bolje je znati malo i temeljito nego mnogo i površno.- I. Kant
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

*

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 16:04 (McSimon).
12 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
Srednji kaže...

Da ne otvaram novu temu, frend i ja smo pokrenuli kanal...onak, malo putujemo okolo i fotkamo/snimamo pa bi od tog radili kratke putopisne fimove. E sad, glazbu sklada on. Kako da stavim na kanal da imam njeegovu dozvolu za korištenje? Link na njegov soudcloud je dosta?

 

Hvala unaprijed

 

Pozz

Kako kolega kaže.

 

Ali, kad sam ja uploadao previše videa u jednom danu, onda mi nisu automatski dozvolili monetiziranje, nego mi je iskočio prozor gdje sam morao odabrati dal je muzika moj, tuđa.. bla bla. A ako je tuđa morao sam opisati kako sam dobio dopuštenje.

Ak ti se to pojavi, opiši slučaj, i stavi link na Soundcloud.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 0:42 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

*

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 16:04 (McSimon).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
McSimon kaže...

Bilo je ovo uspješnih 20-ak dana. Definitivno se isplati ciljati na američko tržište

  Nice!

 

Kako ćeš do love? Bankovni račun ili Western union?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

*

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 16:04 (McSimon).
6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
Da li se može zaraditi od ovakvog bloga
nedavno sam ga napravio
http://lektirezavas.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
Andromasters kaže...
Da li se može zaraditi od ovakvog bloga
nedavno sam ga napravio
http://lektirezavas.blogspot.com

 Možeš zaraditi suspenziju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
Andromasters kaže...
Da li se može zaraditi od ovakvog bloga
nedavno sam ga napravio
http://lektirezavas.blogspot.com

 Šta bi ti zarađivao?

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

To samo zarada od pregleda i monetizacije?

Gamer
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Ako misliš na mene, da. 

10 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Dobro si uspija,svaka čast.

Gamer
6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
@x18x05x mislio sam zarađivati preko adsensa
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

Interesuje me dali mogu da monetiziram kanal imam za sad preko 200 hiljada pregleda inace crtaci su svi naravno u jadnoj rezoluciji,bez copyrigta,pa me interesuje dali mogu taj kanal da povezem sa adsensom,jer su bas solidni pregledi a ima i masu subova,ja sam u crnoj gori,i dali bi bi bilo problema da to monetizujem mislim da nebi kasnije ugasili kanal,jer kako procitah doticni gospodin je zaradjivao od crtaca i ugasili su mu kanal primio je samo 2 puta po 600 kuna,ja imam preko 50 k subova na kanalu razni crtaci skupljani od svakog po malo naravno reuplodovani jer i ti su ih drugi pokrali od drugih ko ja hahahhhh,pa ne znam sto da radim dali da monetizujem ili da riskiram da izgubim skroz kanal.Prva mi je poruka na forumu pa me razumite ako negdje grijesim pozzz

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 5:47 (Altaro).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Koliko si novca ulozio u kanal? 0 eura prema tome nemas nesto puno izgubiz(po mom misljenju) ,

A racunaj da ce ti prije ili kasnje yt skuzit da zarađujes na neceme na cemu nesmjes pa ce ti bokirat zaradu na određene videe ili u gorem slucaju blokat kanal.

Gledaj to ovako , bolje pokusati pa dobiti barem 500 kn , jer zapravo i nemas sto izgubiti ... nes ti kanala ... ionak nemas koristi od njega ..

Može
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Da to ste u pravu ali opet razmisljam sta ako pobrisem sve klipove i pocnem recimo gaming kanal imam 58 k subova i vole me bas dali ce ostati ili svi otici opet dosao sam relativno brzo do subova nekom treba par godina do te brojke,da promjenim naziv kanala i sve i da pocnem sa necim novim tipa branko kockica hahaahh,stvarno ne znam jer nije mi u planu bilo ni zarada ni nista,kanal je sam od sebe narastao a ja godinu dana nisam ulazio u njega jer nisam ni racunao da ce biti tako uspijesno sad se dvoumim jer ne vjerujem, da bih dosao lako do ove cifre na novom kanalu,crtaci su jadni bas tipa naruto u rezoluciji da se ni likovi ne raspoznaju 144p je full hd naspramn moje kvalitete,open bojim se i nekih pravnih poslijedica opet tako lako uzeti lovu na tudjim klipovima....Ali u svakom slucaju bolje i 500 kuna za pivu nego gledat kako pregledi rastu na dnevnom nivou po 100 hiljada bzv,jrednom ce stati...

14 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Drustvo ako ima zainteresiranih da nam se pridruzi na radu s kanalom.

Tema kanala je snimanje videa rjesavanja flash escape igara, npr. games2jolly, knfgames i slicnih (nisam siguran da li smijem staviti link cijele igre)

Prijedjete igru, snimite video kako ste ju presli i to uploadamo.

Pratimo druge kanale i gledamo sto se trazi, pratimo koji tagovi najbolje prolaze i mijenjamo ih po potrebi.

Od nase zarade placamo agencijama 30%, SVA zarada od videa koje napravite ide direktno vama umanjeno za 30% sto ide agenciji koja nas vodi.

 

Zasto trebamo nekoga da nam se prikljuci?

Trenutno obradjujemo igre od 6-7 developera koji izdaju igre dnevno (neki od njih svaka 2-3 dana),

zbog drugih obveza ne stignemo se sami dalje prosirivati, a cilj nam je povecati broj videa sa trenutnih 450 na puno vise.

Vi birate igre koje ce te obradjivati (a da ih mi vec ne obradjujemo), vrijeme isplate birate svakih 7-14-21-28 dana

Za vise informacija, pitanja, obratite se u inbox

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Jel iko od vas uploadao na yt vecernju skolu, pervanov dnevnik i te fore? 

 

Moze li se to monetizirati, vidim da su neki kanali nestali a neki su jos uvijek tu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Cijele serije podlijezu copyrightu, ali ne vidim razloga zasto neku epizodu nebi izrezao u vise dijelovima i uplodao.

6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

Pozdrav,

Imam jedno pitanje, znači imam nekih 60$ procijenjenog prihoda, te nekih 80$ zarade od reklama, no nikako da se prebaci na ADSENSE Račun, na nekim web stranicama govore da se to desava, odnosno azurira svakog 11 u mjesecu odnosno prije 15 u mjesecu i sada mene zanima je li to istina ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade

*

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.10.2017 16:00 (McSimon).
6 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

Imam za 11 mjesec zaradu od 521e, da bi 3.12 dobio poruku da mi se obustavljaju unovcenja, i da 3.1 mogu ponovno unovčiti kanal, nako( 30 dana )

Sada me zanima, dali ce mi se ti novci isplatit ovaj mjesec ?
HVALA!!

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
gradnagori II kaže...

Imam za 11 mjesec zaradu od 521e, da bi 3.12 dobio poruku da mi se obustavljaju unovcenja, i da 3.1 mogu ponovno unovčiti kanal, nako( 30 dana )

Sada me zanima, dali ce mi se ti novci isplatit ovaj mjesec ?
HVALA!!

 

Može detalji kanala? Broj subova/pregleda? :) Čisto me nešt zanima. Hvala.

13 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

https://www.youtube.com/c/osnoveelektrotehniketvz

 

jedan domaci YT kanal, obrazovnog karaktera, svjeze s preko 1000 pretplatnika :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube kao izvor zarade
gradnagori II kaže...

Imam za 11 mjesec zaradu od 521e, da bi 3.12 dobio poruku da mi se obustavljaju unovcenja, i da 3.1 mogu ponovno unovčiti kanal, nako( 30 dana )

Sada me zanima, dali ce mi se ti novci isplatit ovaj mjesec ?
HVALA!!

 Kako imaš takvu zaradu sa po tisuću pogleda po videu?

11 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Imam jedan problem.

Rijec je o glazbi koja se nalazi u gameplayu igrice, koju nikako ne mogu ukloniti ni kada iskljucim muziku u igri, zbog toga sam dobio ovu obavijest.

S obzirom da na youtubu postoji gomila gameplayova te igre,te moj nije jedini koji ima slicnu stvar, mene zanima imam li razloga za brigu??

 

Ova poruka mi pise kod uredivanja videa:

 

Na vašem se videozapisu mogu pojaviti oglasi.

U vašem videozapisu pronađen je sadržaj zaštićen autorskim pravima.

Polagatelj prava dopušta upotrebu svojeg sadržaja u vašem YouTube videozapisu, no na njemu se mogu pojaviti oglasi.

OGRANIČENJA PRIKAZA

  • Ništa

UNOVČAVANJE

  • Polagatelj prava unovčava videozapis 

Ako se slažete s ovim uvjetima, ništa ne trebate učiniti. 

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

radite animacije i pjesmice za djecu...jebo mene pas kad sam vidio koliko to pregleda ima. Tu se krije zarada. Samo malo uredite melodiju i tekst da nije kao ukradeno i vala eto zarade. (na engleski također) danas imaju programi za ispravljanje glasa i gluposti pa vam čak ni pjevač ne treba sami pjevate,a animacije radite u nekom programu za animiranje ne trebaju biti ko zna šta. Kad sam vidio onaj ligu ligu paradajz da ima preko 50 milijuna pregleda znači tko bi radio na youtubeu neka krene sa time.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice