YouTube stranica se zumirala

poruka: 5
|
čitano: 782
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
YouTube stranica se zumirala

Stranica youtubea mi se zumirala na jednom dijelu i ne može se maknuti (barem koliko sam ja probao). Kada god pokrenem video vidim samo gornji lijevi kut koji u biti vidim stalno no mogu pomaknuti dio koji vidim sa trakama na dnu i na desnom dijelu ekrana. Kada stavim video preko cijeloga ekrana onda se vidi normalno samo što su gumbići puno veći. Problem mi se dogodio na kompjuteru na Chromeu te u drugim preglednicima mi se to ne događa. Što mi je činiti?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube stranica se zumirala
hakintosrh kaže...

Stranica youtubea mi se zumirala na jednom dijelu i ne može se maknuti (barem koliko sam ja probao). Kada god pokrenem video vidim samo gornji lijevi kut koji u biti vidim stalno no mogu pomaknuti dio koji vidim sa trakama na dnu i na desnom dijelu ekrana. Kada stavim video preko cijeloga ekrana onda se vidi normalno samo što su gumbići puno veći. Problem mi se dogodio na kompjuteru na Chromeu te u drugim preglednicima mi se to ne događa. Što mi je činiti?

 CTRL+0 na tipkovnici. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube stranica se zumirala
WackyZG kaže...
hakintosrh kaže...

Stranica youtubea mi se zumirala na jednom dijelu i ne može se maknuti (barem koliko sam ja probao). Kada god pokrenem video vidim samo gornji lijevi kut koji u biti vidim stalno no mogu pomaknuti dio koji vidim sa trakama na dnu i na desnom dijelu ekrana. Kada stavim video preko cijeloga ekrana onda se vidi normalno samo što su gumbići puno veći. Problem mi se dogodio na kompjuteru na Chromeu te u drugim preglednicima mi se to ne događa. Što mi je činiti?

 CTRL+0 na tipkovnici. 

 hvala puno

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
14 godina
offline
YouTube stranica se zumirala

Vjerojatno si pritisnuo ctrl dok si skrolao

 
2 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube stranica se zumirala
Diablo86 kaže...

Vjerojatno si pritisnuo ctrl dok si skrolao

 evo sad vidim lol

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice