iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 198.734
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
IPhone 11 - rasprava

Tema za raspravu o iPhone 11.

 

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
IPhone 11 - rasprava

Hvala za temu.

 

Prednaručen iPhone 11 Pro Max 256GB, isporuka počinje u petak 20.9.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 14:03 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava
playjob kaže...

Hvala za temu.

 

Prednaručen iPhone 11 Pro Max 256GB, isporuka počinje u petak 20.9.

Da ga ja uzimam, uzeo bih “Forest green” boju 

Koju boju ste vi kolega piknuli?!?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava
ATJLučko kaže...
playjob kaže...

Hvala za temu.

 

Prednaručen iPhone 11 Pro Max 256GB, isporuka počinje u petak 20.9.

Da ga ja uzimam, uzeo bih “Forest green” boju 

Koju boju ste vi kolega piknuli?!?! 

 Dvoumio sam se između Midnight Green i Silver, prevagnula je potonja jer je i trenutni, iPhone 8+, Silver.

14 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava
Nije mi jasno zbog čega Apple ne omogućava skrivanje notcha. To je prvi razlog zbog kojeg ne kupujem iPhone. Ne znam kako možete koristit mobitel uz toliki notch.
 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava
Ma meni notch ne smeta, čak sam razmišljao o prelasku sa Androida na Apple.

Ali cijena...

13k kuna skoro za model sa 256 gb je smiješno puno za telefon.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
IPhone 11 - rasprava

Budući da trenutno imam Silver iPhone 8+, odlučio sam da i iPhone 11 Pro Max bude Silver. Gledajući na YouTube-u Silver boju, nekako me sve više odvlačila ta boja pa sam donio odluku da promijenim i uzmem Midnight Green. Danas sam razgovarao s agentom u T-Mobile-u, te sam ju i promijenio. T-Mobile, također, daje uz Midnight Green 256GB i AirPods 2 slušalice s kutijicom za punjenje, tako da smatram da nisam pogriješio. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 12:38 (playjob).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava
A ovu masku ću zasigurno uzet čim dođe na tržište, od nekog provjerenog prodavača.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava

Čini se da su napravili dobar posao sa kamerama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IPhone 11 - rasprava



Znači midnight green je zbilja prelijep. Uzbudljiviji je u odnosu na silver. 

Night Mode je jeb*na stvar.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 17:05 (playjob).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Meni je isto midnight green najljepši, e sad dal' malo djeluje "gejasto" 😀
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Gejasto bi bilo da je crvene ili roze boje ili pak žućkaste. Ova zelenosiva boja je za mene pun pogodak. Jedva čekam da stigne. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ponavljam ja si ga kupujem samo je boja problem; dvoumim se između te zelene i žute 😉
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ne znam jel trollaš, al midnight green ima samo pro verzija iPhone-a, a žutu običan iPhone 11.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ne trolam,ja cijelo vrijeme mislim na onu zelenu od "obične" jedanajstice..to bi bila neka pastelasta zelena 🙄
13 godina
protjeran
offline
iPhone 11 - Rasprava

 https://9to5mac.com/2019/09/17/iphone-11-and-iphone-11-pro-battery-size/

 

11 pro max bi mogao imati jedan od boljih battery life-a opcenito medu svim smartphoneima, 3969 mAh naspram XS max koji je imao 3174, plus efikasniji ekran i procesor, mozda bi se isplatilo vratiti na 6.5" ekran cisto zbog baterije, makar mi je manji 5.8" velicinom taman.

 

11 pro (5.8") ima 3046 mAh, dok obicna 11-ica ima 3110 mAh

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Na GSM Areni stoji da iPhone 11 Pro Max ima 3500 mAh kapacitet baterije.
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Neznam, ali vise mi se cini da je ova vrijednost (3969) tocnija. Skoro pa nikad nisu neki "cijeli"/zaokruzeni brojevi kod iphone baterija, a i ovo je vrijednost koju je zabiljezila firma za certificiranje, a ovo drugo je "leak" jos od davna na gsmareni. Nije sluzbeno jos potvrdeno nigde. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 9:47 (ibosilj).
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

I ja kupujem kada stigne.Samo ne znam da li da uzmem pro sa 64 ili 11 sa 256.Koja je razlika u kameri i ostalom iznedju ta dva modela,i da zanima me velicina pro verzija jeli kao x i xs ili?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 14:19 (Besana).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 14:45 (mile59).
 
0 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Volim i ja tebe
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana, ajde molim te da u ovoj temi sudjeluješ na konstruktivan način ili postavi pitanje i čekaj odgovor. Ovaj tvoj komentar ,,volim i ja tebe" me asocira na na tinejdžera ili pak na nedovoljno obrazovanu osobu.

iPhone 11 i 11 Pro (Max) od 64, 256 i 512GB memorije imaju apsolutno iste specifikacije. Što se tiče veličine najbolje bi bilo da odeš na GSM Arenu i ondje ih uspoređuješ.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

"Volim i ja tebe" znaci "Ne zelim da se raspravljam".
Znam da imaju iste specifikacije i ne mislim da se razlikuju vec imam novac da kupim pro sa 64 gige ili pak 11 sa 256.Zato pitam da li su razlike velike (recimo x i xs razlike su neznatne)

Da i obrazovana sam ,da se razumijemo,imam 2 godine faksa samo sam tuta za tehnologiju i ne znam Engleski.

Meni kad neka osoba ne odgovara ne citam post i zaobicem ali ne vrijedjam nikada.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 15:38 (Besana).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ekspresije kao takve ostavite za ljude s kojima ste bliski, komunikacija u vidu takve zbilja ne doprinosi kvaliteti.

Naravno da ima razlike između obične 11-ice i Pro verzije, veličina uređaja i zaslona, treća kamera, veći kapacitet baterije...
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2019 15:39 (playjob).
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava
Hvala ti puno.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
U pravu si, guglao sam malo i našao dosta izvora da ima 3969 mAh Pro Max model. Vidim da su i na GSM Areni promijenili iz 3500 mAh u 3969, svaka čast.
8 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Danas sam imao u rukama XS i XR, jebiga, šteta ekrana na novoj 11-ici. Ne skužiš na prvu, al definitivno ti je jasno da nešto nije uredu sa ekranom na XR, isto tako na 11.

Šteta što nisu podigli rezoluciju. Ja to primjetim a nisam "pixel pepper". Tako ds za mene odmah ispada iz igre.

Budemo vidjeli što će A1 ponuditi za par mjeseci prilikom produženja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Malo prije sam vidio i neki teardown i bas pise na bateriji 3969 mAh tak da je i sluzbeno sad. 

9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Na drugoj slici na desnoj bateriji se jasno da iščitati da je kapacitet iste 3969 mAh.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Besana kaže...

"Volim i ja tebe" znaci "Ne zelim da se raspravljam".
Znam da imaju iste specifikacije i ne mislim da se razlikuju vec imam novac da kupim pro sa 64 gige ili pak 11 sa 256.Zato pitam da li su razlike velike (recimo x i xs razlike su neznatne)

Da i obrazovana sam ,da se razumijemo,imam 2 godine faksa samo sam tuta za tehnologiju i ne znam Engleski.

Meni kad neka osoba ne odgovara ne citam post i zaobicem ali ne vrijedjam nikada.

 treba te banirati sa svih foruma jer si lijena trolerica, a ne tuta za tehnologiju.. te sve jebene gluposti koje pitaš nađeš na google sa 2 klika mišem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice