iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 199.027
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Da li se na IPhone 11 može postavit postotak bateriju u gornji desni kut...da se ne mora uvijek spuštati statusna traka kako bi se vidio postotak baterije?? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Nije moguce, moras potegnuti iz gornjeg desnog kuta. Na Xs mi je to falilo jer je brzo curila baterija, ali na 11PM je stalno iznad pola tak da me ne brine. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 20:38 (ibosilj).
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Mitch kaže...
playjob kaže...

Samo da javim da iOS 13.2.3 troši bateriju nenormalno brzo. Imam iP11PM, zdravlje baterije je 100%, pričao sam na telefon 7 minuta i u međuvremenu je baterija s 97% pala na 94% što mi se nije događalo čak ni na iPhone-u 4 2012. godine.

 Kruze clanci da se ne upgradea. Opet su nesto shebali...ovaj 13 zbilja podsjeca na 11 

Neznam kako je to sranje vama na elferu, ali meni na Xs Max bakterija je iznimno bolja ?! 

Do prije verziju dvije sam i sam imao problem sa trajanjem baterije, ali sam to pripisivao mojem načinu korištenja! 
Što je je, čak mi je i dosta bolja bakterija sada! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Jel to 'bakterija' nekakav signature move? 😂
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
@ATJLučko, što bi sa onim noćnim testom za bateriju koji si rekao napraviti?
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Dario7 kaže...
@ATJLučko, što bi sa onim noćnim testom za bateriju koji si rekao napraviti?

Upssssss, nisam ga zaboravio, ali sam ga  prošli puta i odonda nisam išao ponovno! 

Obzirom je stigao zadnji, po mojem skromnom subjektivnom viđenju odličan za bakteriju update, evo mogu probati ponovno večeras! 

Budem prije 21.00 napunio na 100% i do 22.00 spustio na oko 98%, pa pustio do ujutro neka odmara 

ATJ Lučko
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Hvala kolegama na prijedlozima za brzi punjač. Pošto se radi o aliexpressu dugo ću čekat...žena će mi popizdit.

 

Da li će ovaj punjać odradit ulogu brzog punjenja. https://www.elipso.hr/mobile/ostalo/MAX-MOBILE-MMPUNJKUCUSBTR275/ Piše 27W, znam da je na Appleu 18w.???

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Ako se ne varam da bi imal pravo "brzo" punjenje, tj. po specifikacijama apple-a od 0 do 50% u 30 min moras imati usb-c na lightning kabel i usb-pd punjac. 

Vjv bi punil brze od obicnog ali neznam da li bi ti bilo punom brzinom. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 10:11 (ibosilj).
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
ibosilj kaže...

Ako se ne varam da bi imal pravo "brzo" punjenje, tj. po specifikacijama apple-a od 0 do 50% u 30 min moras imati usb-c na lightning kabel i usb-pd punjac. 

Vjv bi punil brze od obicnog ali neznam da li bi ti bilo punom brzinom. 

 

Ranio bi se.

 

Jebem ti Apple da ti jebem.

12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Znaći mogu p... kur...

 

Moram kupit Usb c adapter + novi kabel koji ima usb c priključak.

 

ps. pretpostavljam da je to ovo https://www.mall.hr/kucni-punjaci/anker-powerport-atom-powerdelivery-punjac-bijeli + moram kupit novi kabal usb C???

 

To je ovaj USB C https://www.store.com.hr/proizvodi/apple-lightning-to-usb-c-cable?option_values%5B%5D=37?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 10:20 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ovaj je 240kn a original ti je 250-300kn ovisno o dućanu, radije si uzmi original, a kabel je isto oko 200kn.
PSN: Carlikaa
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
FiCoO kaže...
Ovaj je 240kn a original ti je 250-300kn ovisno o dućanu, radije si uzmi original, a kabel je isto oko 200kn.

 Našao sam za 299kn + kabel  https://istyle.hr/istyle-pd-metal-cable-1-2m-silver.html - 189kn

 

Pretpostavljam da jeftinije od 500kn ne možeš proći ako hoceš brzo punjenje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 10:26 (R36).
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

ako se ne varam Apple ne propušta više od 18 W kako god, tako da i jači punjač neće puniti brže od ovoga, ili nabaviti original iPadov punjač 12 W, i nie neka velika razlika u brzini punjenja.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
https://support.apple.com/en-us/HT208137 po ovome propušta i više od 18w
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Dario7 kaže...
https://support.apple.com/en-us/HT208137 po ovome propušta i više od 18w

Bez obzira na to., misli da je ulazna snaga kod Iphonea max 18w  bez obzira na izlaznu snaga punjaća od 30w pa na više.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 10:46 (R36).
5 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
R36 kaže...
Dario7 kaže...
https://support.apple.com/en-us/HT208137 po ovome propušta i više od 18w

Bez obzira na to., misli da je ulazna snaga kod Iphonea max 18w  bez obzira na izlaznu snaga punjaća od 30w pa na više.

 Ne postoji ulazna snaga. Iphone od punjaca trazi 18 W i punjac ce to dati ili nece.

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

A recimo ovaj sa ebaya iz Britanije?

LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
R36 kaže...

Hvala kolegama na prijedlozima za brzi punjač. Pošto se radi o aliexpressu dugo ću čekat...žena će mi popizdit.

 

Da li će ovaj punjać odradit ulogu brzog punjenja. https://www.elipso.hr/mobile/ostalo/MAX-MOBILE-MMPUNJKUCUSBTR275/ Piše 27W, znam da je na Appleu 18w.???

 Meni su punjači došli za dva tjedna. Naručiš ih i u međuvremenu neka koristi bežično punjenje koje je brže od original punjača.  Ja u principu i koristim 90% vremena bežične punjače... Napuniš bateriju preko noći i to je to. Ne moraš razmišljati da li ćeš ostati bez baterije sve do prije polaska na spavanje opet.

12 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Sil kaže...
R36 kaže...

Hvala kolegama na prijedlozima za brzi punjač. Pošto se radi o aliexpressu dugo ću čekat...žena će mi popizdit.

 

Da li će ovaj punjać odradit ulogu brzog punjenja. https://www.elipso.hr/mobile/ostalo/MAX-MOBILE-MMPUNJKUCUSBTR275/ Piše 27W, znam da je na Appleu 18w.???

 Meni su punjači došli za dva tjedna. Naručiš ih i u međuvremenu neka koristi bežično punjenje koje je brže od original punjača.  Ja u principu i koristim 90% vremena bežične punjače... Napuniš bateriju preko noći i to je to. Ne moraš razmišljati da li ćeš ostati bez baterije sve do prije polaska na spavanje opet.

Naručio baš onaj punjač Ugreen za kojeg si ti stavio sliku. 19 dolara - punjač i kabel i uzeo jos 2 screen protectora po dolar i pol.

Očekujem dostavu u roku od 2-3 tjedna.

 

U svakom slučaju hvala svim kolegama na pomoći i linkovima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 13:14 (R36).
10 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Danas sam malo koristio iPhone 11 i 11 PRO Max i moram priznati da je Apple ovaj puta odradio posao odlicno.

Konacno su slozili mob kojem se nema sto previse prigovoriti.

Osjecaj kada se uzme u ruku i cjelokupan dojam od izrade, materijala, dizajna pa do samog iOS-a je korak vise od ostalih.

Da nije toliko skup razmotrio bih ga kao sljedeci mob.

 

Edit:

 

Jedino sto sam primjetio da su izlozbeni primjerci bili puni sitnih ogrebotina...to me malo iznenadilo.

Dali je netko (tko koristi bez zastite) primjetio da se lako grebu?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 23:25 (ocean77).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

O kojem dijelu mobitela pricas?

Na Pro je zbilja nemoguce ogrebati zadnje staklo. Cak je tvrde od nekih ostrica, i radi stetu ostrici a ne staklu :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 23:27 (Mitch).
10 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Mitch kaže...

O kojem dijelu mobitela pricas?

Na Pro je zbilja nemoguce ogrebati zadnje staklo. Cak je tvrde od nekih ostrica, i radi stetu ostrici a ne staklu :D

 

 

Prednji dio, ekran.

Nevjerojatno, ali oba su puna sitnih ogrebotina.

Radi se o Portanovi u Osijeku, poslovnici T-Mobile...ako je netko iz OS moze potvrditi.

 

13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

Evo ja imam 11PM i nakon mjesec i pol niti crtice, ali doslovno, ne koristim nikakvu zastitu, osim maskice koju stavim jedanput u dva tjedna na sat dva. U usporedbi s xs za sad se pokazal puno bolji u vezi toga. Dosta reviewera na yt je spomenulo takoder da su jako brzo dobili te ogrebotine po staklu kaj me cudi, mozda imam srece samo, a mozda samo nema pijeska v zraku tu kod mene trenutno  lol. 

Jedina razlika u koristenju izmedu 11pm i xs je da sam staklo na xs cistil s nekim sredstvom jacim za stakla i povrsine, 11 samo s vodom i maramicom, moguce da se na xs s tim uklonil taj sloj neki na staklu (nemam pojma bubam napamet).

 

Edit. nema veze s temom, ali imam doma 5 i pol godina star galaxy note 3 koji na prednjem staklu ima jednu jedinu crticu i to jer se klizal po keramickim plocicama par metara. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 0:06 (ibosilj).
15 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Mislim da su oni prvi prvi modeli imali probleme s time.

Meni osobno staklo bolje zasad djeluje nego sto sam imao na Pixelu 3. Telefon je nakon 2 mjeseca kao nov.
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Iz nekog razloga uvijek su ti izložbeni masakrirani, to sto si vidio nije bas primjer kako doista telefon izgleda nakon korištenja. Iako neki su se zalili na lako grebanje ekrana ali to je vjerojatno ta prva količina mobitela. U svakom slučaju stavi si kaljeno jer zamijenit ekran nije jeftina priča u Appleu
PSN: Carlikaa
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Mitch kaže...

 Kako debljina utice na grebanje?

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
FiCoO kaže...
Ovaj je 240kn a original ti je 250-300kn ovisno o dućanu, radije si uzmi original, a kabel je isto oko 200kn.

 Našao sam za 299kn + kabel  https://istyle.hr/istyle-pd-metal-cable-1-2m-silver.html - 189kn

 

Pretpostavljam da jeftinije od 500kn ne možeš proći ako hoceš brzo punjenje.

 Wow. Doplata za brzo punjenje je 500 kn?????????????????????????????

Postoji li ijedan telefon, osim iphonea na trzistu, da se mora doplatiti za brzo punjenje?????????????

 

Pa kad ce kupci iphonea i apple proizvoda reci dosta... Gdje vam je ponos....

 Iskreno brzo punjenje mi u praksi raz*ebe bateriju, na S10 Plus sam isključio brzo punjenje i baterija mi uvijek duže traje. Tako da razumijem to ne inzistiranje na brzom punjenju.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
PlayMaker10 kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
FiCoO kaže...
Ovaj je 240kn a original ti je 250-300kn ovisno o dućanu, radije si uzmi original, a kabel je isto oko 200kn.

 Našao sam za 299kn + kabel  https://istyle.hr/istyle-pd-metal-cable-1-2m-silver.html - 189kn

 

Pretpostavljam da jeftinije od 500kn ne možeš proći ako hoceš brzo punjenje.

 Wow. Doplata za brzo punjenje je 500 kn?????????????????????????????

Postoji li ijedan telefon, osim iphonea na trzistu, da se mora doplatiti za brzo punjenje?????????????

 

Pa kad ce kupci iphonea i apple proizvoda reci dosta... Gdje vam je ponos....

 Iskreno brzo punjenje mi u praksi raz*ebe bateriju, na S10 Plus sam isključio brzo punjenje i baterija mi uvijek duže traje. Tako da razumijem to ne inzistiranje na brzom punjenju.

 Ali dobijes brzi punjac i samsung ti isporuci sve sto reklamira. Imas izbor. Kod applea je FY. Ako zelis brzo punjenje plati i to masno....

13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Posmatrač kaže...
PlayMaker10 kaže...
Posmatrač kaže...
R36 kaže...
FiCoO kaže...
Ovaj je 240kn a original ti je 250-300kn ovisno o dućanu, radije si uzmi original, a kabel je isto oko 200kn.

 Našao sam za 299kn + kabel  https://istyle.hr/istyle-pd-metal-cable-1-2m-silver.html - 189kn

 

Pretpostavljam da jeftinije od 500kn ne možeš proći ako hoceš brzo punjenje.

 Wow. Doplata za brzo punjenje je 500 kn?????????????????????????????

Postoji li ijedan telefon, osim iphonea na trzistu, da se mora doplatiti za brzo punjenje?????????????

 

Pa kad ce kupci iphonea i apple proizvoda reci dosta... Gdje vam je ponos....

 Iskreno brzo punjenje mi u praksi raz*ebe bateriju, na S10 Plus sam isključio brzo punjenje i baterija mi uvijek duže traje. Tako da razumijem to ne inzistiranje na brzom punjenju.

 Ali dobijes brzi punjac i samsung ti isporuci sve sto reklamira. Imas izbor. Kod applea je FY. Ako zelis brzo punjenje plati i to masno....

Onda ne uzmeš  već Samsung i mirno spavaš. 

I ne zamaraš druge sa svojim trolanjem i spamanjem po temama koje imaju veze "SAMO" sa  iPhone 11  !!!! 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice