Iphone-aplikacije

poruka: 43
|
čitano: 32.995
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

NeKada kada sam imala Iphone bila je jedna stranica gdje su bile vec izrezane pjesme za zvono na iphonu,Zna li neko kako se zove ta stranica?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

ljudii sasvim sam slucajno uzela dvije aplikacije koje su besplatne prvih dana poslije ti traze da platis pretplatu-Isla sam na mail i nasla da ponistim pretplatu ali mi ne dolazi obavjest da je ta pretplata ponistena.Da li je to sigurno ili cu na krau ipak morati da im platim

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Besana kaže...

NeKada kada sam imala Iphone bila je jedna stranica gdje su bile vec izrezane pjesme za zvono na iphonu,Zna li neko kako se zove ta stranica?

Probaj Zedge https://www.zedge.net/app/

9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Na Zedge sam nasla samo pozadine ne i pjesme

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone-aplikacije
Besana kaže...

Na Zedge sam nasla samo pozadine ne i pjesme

Znam da su bile samo pozadine, ali piše ovo:

ZEDGE for iPhone

  1. We have the latest wallpapers tailored for iOS 7.
  2. ZEDGE recently added free ringtones, a feature our users have long requested.
  3. Browse through thousands of free ringtones in multiple categories, including Comedy, Electronica, Hip Hop, Rock, and more.

 

Onda valjda lažu Ako je tako, izvinjavam se.

5 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Neku preporuku za dobru tipkovnicu da je dosta velika da zauzme skoro pola ekrana.I da su slova sto krupnija.Vidjeh kod covjeka u busu odlicna je

Nađa
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije
Zna li neko neku aplikaciju gledala sam na internetu nesto da se ubaci na sliku pozadine tvoja slika pa djeluje da si bio tu ?
Druga je nesto kao aplikacija u kojoj se cuvaju slike a da ne zauzima memoriju.Obje sam vidjela na nekom videu sta se nalazi na mom telefonu kod drugarice ali nisam ni vidjela ko je snimao niti sam zapamtila ime
Nađa
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Ima li neka 79 tastatura ? sKINULA dvije ali nisu za iphone xs niti za x jer se zadnji red nne vidi uopste

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 12:40 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije

Moze li mi neko u app store naci afterlight aplikaciju ali ne basonu 2 koja se placa?Ne mogu je naci nikako.Jer ako ukucam afterlight ne izbacuje mi samo to vec sve aplikacije koje imaju nesto od toga u sebi

Nađa
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
Apple TV+ nedostupan kod nas.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije
Ima li neka t9 keyboard aplikacija da je kompaktibilna sa 11? Imam nekoliko starih ali sve prekidaju
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone-aplikacije
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Iphone-aplikacije
Zna li neko za neku aplikaciju koja je pregledna da cuvam racune rezija koji se placaju svaki mjesec jer se uplatnica dobija mailom,pa da je pregledno.Nije mi nesto ni na keepu ni na mobitelovom rokovniku.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice