IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 106.059
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

 

BTW, nisam nikada išao na izlet u Graz autobusom, ali jeste sigurni da je SAMO 100.00 kuna povratna karta?!?! 

 Iz Osijeka je za prošli advent bus vozio za 150kn po osobi.

9 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...
R36 kaže...

Gledam ove cijene Iphonea...to nema veze s vezom.

Nebih se samo tako složio sa tom konstatacijom 

To jedino nema veze sa visinom standarda u Hrvata, simple as that! 

 A koja populacija ima standard? I švabo treba izdvojiti cijelu prosječnu plaću za ajfon, i? Šta će jest taj mjesec?

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
matrix777 kaže...
ATJLučko kaže...
R36 kaže...

Gledam ove cijene Iphonea...to nema veze s vezom.

Nebih se samo tako složio sa tom konstatacijom 

To jedino nema veze sa visinom standarda u Hrvata, simple as that! 

 A koja populacija ima standard? I švabo treba izdvojiti cijelu prosječnu plaću za ajfon, i? Šta će jest taj mjesec?

U Švabiji radnik ima dosta plaću da uzme za gotovinu mob, ako bi poželio 

Prije nekih dvije godine jednoj curi je dosadilo raditi u Hrvatskoj i otišla je raditi u jedan dobrostojeći restoran u okolici Frankfurta, obitelj vlasnika je po prijateljskim kanalima bila poznata! 

Cura je imala osnovnu plaću oko 1600.00€ a sa kojim satom prekovremenim i pinkom uvijek je prebila preko 2200.00€! 

Da joj nije smetao princip rada koji zatvara u 23.00 i svi spavati, ostala bi raditi dan danas tamo, no vratila se je u Hrvatsku i postala profesionalna vojnikinja! 

 

Poanta je da njemački radnik ima karikiram 2000.00€ plaću a hrvatski ako ima 600.00€ puna šaka brade! 

A porezi su niži kao i cijena ukupno! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Kupio sam Xs max i isporuka kreće sa petkom. U svakom slućaju ću javiti dojmove bilo dobre ili loše.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Hell kaže...

Kupio sam Xs max i isporuka kreće sa petkom. U svakom slućaju ću javiti dojmove bilo dobre ili loše.

Samo navedi, koju boju i koju veličinu interne memorije ?! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...
Hell kaže...

Kupio sam Xs max i isporuka kreće sa petkom. U svakom slućaju ću javiti dojmove bilo dobre ili loše.

Samo navedi, koju boju i koju veličinu interne memorije ?! 

 Space gray , 256GB.

8 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Javi kakav je prijam signala kad si van grada
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Hell kaže...
ATJLučko kaže...
Hell kaže...

Kupio sam Xs max i isporuka kreće sa petkom. U svakom slućaju ću javiti dojmove bilo dobre ili loše.

Samo navedi, koju boju i koju veličinu interne memorije ?! 

 Space gray , 256GB.

Uvjeren sam da ćeš duuuuugo uživati u njemu  i zato CHEEEEEEEEEEEEERS!!!! 

 

 

BTW; uočavam da pojedinih modela na službenim stranicama T-Com-a je već ponestalo za prednarudžbu ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Trenutno stanje na lageru !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

Trenutno stanje na lageru !!!! 

 Može cijena još gore. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
To se znalo da ce bit masakr,cekam samo njuskalo i lagani pad cijene i odma uzimam,ako ne max onda obican gold
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Robi1992 kaže...
To se znalo da ce bit masakr,cekam samo njuskalo i lagani pad cijene i odma uzimam,ako ne max onda obican gold

U nadi je spas, a svi znamo tko je Nada 

Nadati se i maštati je uvijek dozvoljeno kolega! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Bitan detalj je i koliko je bilo uređaja na zalihi.

Jedan od naših poznatih distributera imao ih je ukupno 3.

I kod njega piše da je rasprodao sve uređaje :-)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Količine su normalne kao i kad je izlazio X otprilike, možda trenutno malo manje ali ljudi barem u HR nisu toliko nabrijani, jbg zna se cijena. Oni koji su bili u ogromnom hypeu su ga kupili danas ili prednarucili a svi koji su se razmišljali bi-ne bi su većinom sad izvisili dok na dođe nova runda uređaja :D
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Lucko nisam mislio pad na 4-5 tisuca kuna to je nemoguce ali ni 10 000 nije realno to sad bubaju ali niko prodat nece dok ne padnu na 7-8 e tad uzimam..ljudi dizu na ugovore i uzimaju novce... vec sam vidio par komada za 8500-8700
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
X sam platio bio 8000 tjedAn dana nakon release prosle godine
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Nije loš završio :-)

JerryRigEverything...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Jel moguce da ljudi uzimaju mobitel na 3 godine otplate??? Sad sam vidio da t-scum to nudi, užas. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Da da na 36 rata je vec nekih godinu dana ali ugovor je na 2 godine..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ima ta opcija na 36 rata već neko vrijeme, ali to ne znači da ljudi uzimaju na 36 rata :)

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

zanimljivo

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Uzmete Note 9 i za razliku odete sa zenom-curom na neki put...pored Notea 9 sumnjam da ce itko vise misliti na neki tamo iPhone max ili kako se vec zove.

 
2 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
16OR kaže...

zanimljivo

 

 

11 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
f16OR kaže...

zanimljivo

 

Uvijek je rizik uzeti nov uređaj odmah pri izlasku, a pogotovo preorderati. Bolje se strpiti mjesec dva u slučaju da ima kakvih nedostataka. 

 

Ovo mi se doduše čini da će softwareom rješiti. 

 

 

jaska jaska jaskaja
8 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
KRISTIJANJE kaže...
f16OR kaže...

zanimljivo

 

Uvijek je rizik uzeti nov uređaj odmah pri izlasku, a pogotovo preorderati. Bolje se strpiti mjesec dva u slučaju da ima kakvih nedostataka. 

 

Ovo mi se doduše čini da će softwareom rješiti. 

 

 

 slažem se s čekanjem mjesec-dva od izlaska.

btw netko je u jednoj od iphone xs tema spomenuo xiaomi i kako se dosta treba igrati s MIUI.  ja bez problema koristim xiaomi koji sam platio skoro 10 puta manje od xs, nikakve zezancije s softwerom nemam dok će se s iphoneom očito trebati poigrati 

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
dtdtdt kaže...
KRISTIJANJE kaže...
f16OR kaže...

zanimljivo

 

Uvijek je rizik uzeti nov uređaj odmah pri izlasku, a pogotovo preorderati. Bolje se strpiti mjesec dva u slučaju da ima kakvih nedostataka. 

 

Ovo mi se doduše čini da će softwareom rješiti. 

 

 

 slažem se s čekanjem mjesec-dva od izlaska.

btw netko je u jednoj od iphone xs tema spomenuo xiaomi i kako se dosta treba igrati s MIUI.  ja bez problema koristim xiaomi koji sam platio skoro 10 puta manje od xs, nikakve zezancije s softwerom nemam dok će se s iphoneom očito trebati poigrati 

Kolega, koji ROM imate na kojem svojem mobilnom gadgetu ?! 

 

Ako nešto "pere" korisnike gadgeta kao i vi je global ROM, stranica otkuda ga uz još neki kod popust jeftino kupiti! 

 

Osobno lika iz YT videa ne podnosim, organski, obzirom se toliko PRESERAVA da je to prekostrašno. 

Bez obzira koliko pričao loše ili dobro o nekom gadgetu, budi normalan, a ono videa što sam njegovih pogledao, tip ima nekoliko velikih bumbara u glavi! 

 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...
dtdtdt kaže...
KRISTIJANJE kaže...
f16OR kaže...

zanimljivo

 

Uvijek je rizik uzeti nov uređaj odmah pri izlasku, a pogotovo preorderati. Bolje se strpiti mjesec dva u slučaju da ima kakvih nedostataka. 

 

Ovo mi se doduše čini da će softwareom rješiti. 

 

 

 slažem se s čekanjem mjesec-dva od izlaska.

btw netko je u jednoj od iphone xs tema spomenuo xiaomi i kako se dosta treba igrati s MIUI.  ja bez problema koristim xiaomi koji sam platio skoro 10 puta manje od xs, nikakve zezancije s softwerom nemam dok će se s iphoneom očito trebati poigrati 

Kolega, koji ROM imate na kojem svojem mobilnom gadgetu ?! 

 

Ako nešto "pere" korisnike gadgeta kao i vi je global ROM, stranica otkuda ga uz još neki kod popust jeftino kupiti! 

 

Osobno lika iz YT videa ne podnosim, organski, obzirom se toliko PRESERAVA da je to prekostrašno. 

Bez obzira koliko pričao loše ili dobro o nekom gadgetu, budi normalan, a ono videa što sam njegovih pogledao, tip ima nekoliko velikih bumbara u glavi! 

 

 ah da, sad sam se sjetio da si to bio ti  

11 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Neki korisnici su slika i prilika stereotipa koji se razvio prema Apple korisnicima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Baš, ajmo zamaskirati problem sa chargingom u diskusiji tako da ćemo podijeliti sa svijetom koliko neko ne podnosi nastup lika sa unboxtherapya....

Nobody cares
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 23:52 (saintmarcus9).
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice