Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškala

poruka: 27
|
čitano: 15.627
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškala

Može li mi molim vas netko objasniti o čemu je riječ. Na njuškalu je jako puno oglasa s novim iphone mobitelima, pišu “nov, tvornički zapakiran u plastičnoj foliji, garancija uz njega od 12 mjeseci,...”. Radi li se tu o kakvoj prevari jer nije mi jasno zašto bi netko kao što navodi “danas kupljen, ne otvaran” prodavao i to po cijeni više od 3000 kuna manjoj nego u dućanima.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Anyita kaže...

Može li mi molim vas netko objasniti o čemu je riječ. Na njuškalu je jako puno oglasa s novim iphone mobitelima, pišu “nov, tvornički zapakiran u plastičnoj foliji, garancija uz njega od 12 mjeseci,...”. Radi li se tu o kakvoj prevari jer nije mi jasno zašto bi netko kao što navodi “danas kupljen, ne otvaran” prodavao i to po cijeni više od 3000 kuna manjoj nego u dućanima.

 

Aj linkaj te iphone koji su novi zapakirani jeftiniji nego u dućanu.

 

7 godina
neaktivan
offline
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Jeftino dobiven na pretplatu i ta sranja
Potpis
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Iphone x za 8000 kn je skoro pa prosjecna cijena vec tako da je to normalna cijena a ne isppd cijene..sumnjivo bi bilo 6000
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Ali da ima prevara na njuskalu ima..uglavnom kada nude slanje postom i placanje uplatom na racun pa dobijes ciglu ili neki galaxy s2 star 5 godina u paketu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
8k kn za mob, ok ako si ga netko koze priustiti ali to kupovati samo da se ima iphone je glupost. Nebih nikad dao toliko love za mob
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal

Nisam iphone korisnik ali X koji se nudi na njuškalu evo ovaj

https://www.njuskalo.hr/iphone-x/iphone-x-64-gb-oglas-24340320

 

Je kopija, to se vidi po slici koja je na ekranu od ambalaže koju su izgleda loše kopirali, i nije jedini oglas na nuškalu. 

 

A ovo je Goophone X koji se ovdje nudi  https://goophoneshop.eu/product/goophone-x-silver/  

225 eura, to je otprlike 1673.73 kuna, a na njuškalu te kopije prodaju od 7000kuna prema više. Deru vas za 5 puta veču cijenu.

 

 

onda sam gledao druge oglase koji nemaju takvu sliku, čim sam pročitao nekakav shop poput "(Iris mobile web shop) ili ostale varijante koje nose ime Shop, mogu vam reći da nema šanse da nude novi iphone x po niskoj cijeni za 8000kn, jednostavno nema šanse .

To najviše prolazi kod onih koji prodaju verziju koju su kupili na pretplatu, ali u tom slučaju preporučujem, susret uživo. detaljan pregled ambalaže, računa recimo od t-coma, tele2 ili netko drugi. 

 

Po netu piše da su to jako jako loše kineske kopije, čak toliko loše da kvare dojam o dobrim kinezima kao Vernee, Oukitel,  Ulefone koji  puno više daju za manje novaca čak i više od orginalnog iPHONE. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 18:01 (Markić7).
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Markić7 kaže...

Nisam iphone korisnik ali X koji se nudi na njuškalu evo ovaj

https://www.njuskalo.hr/iphone-x/iphone-x-64-gb-oglas-24340320

 

Je kopija, to se vidi po slici koja je na ekranu od ambalaže koju su izgleda loše kopirali, i nije jedini oglas na nuškalu. 

 

 

Nije kopija, ne drobi gluposti kad nemas pojma...

12 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Cijene za X polako dolaze razumu.U laži se ne da živjeti....
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškala

Svijet se danas jako "smanjio" u odnosu na 20 godina ranije.

Ljudi puno više putuju avionom, poslovno ili privatno, donesu 5-6 mobitela iz neke dalekoistaočne države ili USA gdje postoje normalni novogodišnji popusti, pet poklone najmilijima a jedan im ostane i sl.

Netko donese i 20 mobitela.

U čemu je problem ?!

Da, JA lično i osobno !
 
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Anđeo bez falinge kaže...

Svijet se danas jako "smanjio" u odnosu na 20 godina ranije.

Ljudi puno više putuju avionom, poslovno ili privatno, donesu 5-6 mobitela iz neke dalekoistaočne države ili USA gdje postoje normalni novogodišnji popusti, pet poklone najmilijima a jedan im ostane i sl.

Netko donese i 20 mobitela.

U čemu je problem ?!

Ha ha ha...20 mobitela iz dalekoistocne drzave ili USA??? Jesi li ti ikada cuo za carinu?

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
15 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
floki26 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Svijet se danas jako "smanjio" u odnosu na 20 godina ranije.

Ljudi puno više putuju avionom, poslovno ili privatno, donesu 5-6 mobitela iz neke dalekoistaočne države ili USA gdje postoje normalni novogodišnji popusti, pet poklone najmilijima a jedan im ostane i sl.

Netko donese i 20 mobitela.

U čemu je problem ?!

Ha ha ha...20 mobitela iz dalekoistocne drzave ili USA??? Jesi li ti ikada cuo za carinu?

Donio lik koji inače radi u Afganistanu (za USA vojsku) iz Dubaia, preko 15 mobitela, i 10-tak pari Nike patika i još ponešto od potrošačke elektronike. Da se nisam lično uvjerio ne bih ni vjerovao. Kakva carina, u BiH smo.

Drugi lik je otišao direktno u Kinu za nabaku sanitarija i prateće kupatilske opreme, dogovorio se sa prodavačem da ubaci u kontejner paket od preko 500 Leagoo telefona.

Pa vi sad gledajte je li moguće ili nije.

6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Envy kaže...

Donio lik koji inače radi u Afganistanu (za USA vojsku) iz Dubaia, preko 15 mobitela, i 10-tak pari Nike patika i još ponešto od potrošačke elektronike. Da se nisam lično uvjerio ne bih ni vjerovao. Kakva carina, u BiH smo.

Drugi lik je otišao direktno u Kinu za nabaku sanitarija i prateće kupatilske opreme, dogovorio se sa prodavačem da ubaci u kontejner paket od preko 500 Leagoo telefona.

Pa vi sad gledajte je li moguće ili nije.

 

Nemoj jebat.

Ne bi vjerovao čak i drogu švercaju, a di neće wc školjke i kineske telefone.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Envy kaže...
floki26 kaže...
Anđeo bez falinge kaže...

Svijet se danas jako "smanjio" u odnosu na 20 godina ranije.

Ljudi puno više putuju avionom, poslovno ili privatno, donesu 5-6 mobitela iz neke dalekoistaočne države ili USA gdje postoje normalni novogodišnji popusti, pet poklone najmilijima a jedan im ostane i sl.

Netko donese i 20 mobitela.

U čemu je problem ?!

Ha ha ha...20 mobitela iz dalekoistocne drzave ili USA??? Jesi li ti ikada cuo za carinu?

Donio lik koji inače radi u Afganistanu (za USA vojsku) iz Dubaia, preko 15 mobitela, i 10-tak pari Nike patika i još ponešto od potrošačke elektronike. Da se nisam lično uvjerio ne bih ni vjerovao. Kakva carina, u BiH smo.

Drugi lik je otišao direktno u Kinu za nabaku sanitarija i prateće kupatilske opreme, dogovorio se sa prodavačem da ubaci u kontejner paket od preko 500 Leagoo telefona.

Pa vi sad gledajte je li moguće ili nije.

 Naravno da je moguce,ali to ima i drukciji naziv.....švercanje!

Aj kad je tako lako, napravi i ti to,nemoras toliko puno,provuci samo npr ovih 5 iphone x i spusti se sa njima na aerodrom u Zg.

On je napisao kao da je ti svakodnevnica,nesto najnormalnije i u tome uopce ne vidi problem.Da je to tako,koja budala bi iz Amerike donjela 5 telefona?Ja bi rade 5 kila koke

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Jako ali uber jako glupe rasprave.. i nikad im kraja
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
honor8 kaže...
* * *

 

Nemoj jebat.

Ne bi vjerovao čak i drogu švercaju, a di neće wc školjke i kineske telefone.

Ne znam za drogu, to kerovi nanjuše i ko se time bavi najbrže pada. Ali opet drogeu većim gradovima kao u priči.

 

floki26 kaže...
* * *

Donio lik koji inače radi u Afganistanu (za USA vojsku) iz Dubaia, preko 15 mobitela, i 10-tak pari Nike patika i još ponešto od potrošačke elektronike. Da se nisam lično uvjerio ne bih ni vjerovao. Kakva carina, u BiH smo.

Drugi lik je otišao direktno u Kinu za nabaku sanitarija i prateće kupatilske opreme, dogovorio se sa prodavačem da ubaci u kontejner paket od preko 500 Leagoo telefona.

Pa vi sad gledajte je li moguće ili nije.

 Naravno da je moguce,ali to ima i drukciji naziv.....švercanje!

Aj kad je tako lako, napravi i ti to,nemoras toliko puno,provuci samo npr ovih 5 iphone x i spusti se sa njima na aerodrom u Zg.

On je napisao kao da je ti svakodnevnica,nesto najnormalnije i u tome uopce ne vidi problem.Da je to tako,koja budala bi iz Amerike donjela 5 telefona?Ja bi rade 5 kila koke

Nisam pratio ispočetka raspravu pa sam kao padobranac upao sa odgovorom. Sorry.

Iskreno ja ne mogu jer nemam toliko kapitala da idem do Kine i naručujem kontejnere robe preko Maersk Line a na kraju nije mi ni želja da se obagatim.

Ali kada vidim na domaćim oglasima "pisana i ovjerena garancija" a nigdje fiskalnog računa - onda vam je sve jasno. Stvari postaju još jasnije kada dobijete nov HTC M9+ a on dođe sa "trozupcem" punjačem. Švicarska ili neka druga zemlja - tko će ga znati.

 

Robi1992 kaže...
Jako ali uber jako glupe rasprave.. i nikad im kraja

A nama je posebno drago da si nam se i ti pridružio u jakoj uber raspravi. Sjedi, opusti se i uživaj.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Evo i ja uzivam u raspravi padobranaca
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Markić7 kaže...

Nisam iphone korisnik ali X koji se nudi na njuškalu evo ovaj

https://www.njuskalo.hr/iphone-x/iphone-x-64-gb-oglas-24340320

 

Je kopija, to se vidi po slici koja je na ekranu od ambalaže koju su izgleda loše kopirali, i nije jedini oglas na nuškalu. 

 

A ovo je Goophone X koji se ovdje nudi  https://goophoneshop.eu/product/goophone-x-silver/  

225 eura, to je otprlike 1673.73 kuna, a na njuškalu te kopije prodaju od 7000kuna prema više. Deru vas za 5 puta veču cijenu.

 

 

onda sam gledao druge oglase koji nemaju takvu sliku, čim sam pročitao nekakav shop poput "(Iris mobile web shop) ili ostale varijante koje nose ime Shop, mogu vam reći da nema šanse da nude novi iphone x po niskoj cijeni za 8000kn, jednostavno nema šanse .

To najviše prolazi kod onih koji prodaju verziju koju su kupili na pretplatu, ali u tom slučaju preporučujem, susret uživo. detaljan pregled ambalaže, računa recimo od t-coma, tele2 ili netko drugi. 

 

Po netu piše da su to jako jako loše kineske kopije, čak toliko loše da kvare dojam o dobrim kinezima kao Vernee, Oukitel,  Ulefone koji  puno više daju za manje novaca čak i više od orginalnog iPHONE. 

 

 

 

 

Po čemu je ovo kopija?

6 godina
neaktivan
offline
Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškala

ne znam u cemu je problem, ako ga zelis kupiti, nadi se sa likom i pregledaj mobitel, ako mislis da je original, kupi ga

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškala

Jebo te grob, 8 tisuća kuna za mobitel, i to se još smatra prilikom!

Normalno da sve poskupljuje kad ljudi imaju kamen umjesto mozga.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
honor8 kaže...

.

 Ti si vukao šerpe po ulici dok su čike zgrtale lovu švercajući robu sa koridora hehhehe

Ajde ?

Kad sam švercao farmerice iz Italije ti si bio u j***** a "koridor" nije postojao... 

Da, JA lično i osobno !
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
chutac kaže...

Jebo te grob, 8 tisuća kuna za mobitel, i to se još smatra prilikom!

Normalno da sve poskupljuje kad ljudi imaju kamen umjesto mozga.

 

Prilikom da ispadneš debil u svakom segmentu igre.

Ja bih razmislio 3 puta o kupovini mobitela od 8000kn čak i da sam multimilijarder.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
Anđeo bez falinge kaže...
honor8 kaže...

.

 Ti si vukao šerpe po ulici dok su čike zgrtale lovu švercajući robu sa koridora hehhehe

Ajde ?

Kad sam švercao farmerice iz Italije ti si bio u j***** a "koridor" nije postojao... 

 

Što se moglo dić za godinu dana iz bosne, to si za šverc iz italije i turske trebao radit 5 godina.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal

Ja ga ne bih kupio nikada, koliko god novca imao, ako ništa, da ne bih podržavao takvo tržište.

8000 kuna, netko radi 4 mjeseca za to. A i da ne, 8000 kuna za mobilni telefon. Naj naj najobičniji mobitel. Ajde da je od zlata, dijamanata, pa da neki frik uzme, ok, ali ovo...


Ja sam svoj kupio na akciji za 3700 i danas, godinu dana kasnije, razmišljam koliki sa debil, mogao sam neznatno lošiji naći za 2000...



Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
6 godina
protjeran
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
honor8 kaže...

Ja bih razmislio 3 puta o kupovini mobitela od 8000kn čak i da sam multimilijarder.

 

S ovim se potpuno slažem.

Besmisleno je platiti 8t kn za mobitel koji većini služi za telefoniranje i slanje mailova.

Tko god je igrao kompjuterske ili plejstejšn igre s gnušanjem će odigrati bilo koju "pucačinu" na mobitelu ili naginjati mobitel lijevo desno da bi pretekao neki automobil.

 

Ako netko kupi takav mobitel sa nadom da će imati super cool fotke opet je promašio.

Za 2t kn kupiš poluprofi aparat s odličnim optičkim 12x zoomom, općenito kvalitetnijom optikom itd... kojemu bilo koji najnoviji mob kvalitetom fotki ne može ni prismrditi.

Da, JA lično i osobno !
10 godina
offline
Re: Novi, puno jeftiniji iphone mob. preko njuškal
chutac kaže...

Ja ga ne bih kupio nikada, koliko god novca imao, ako ništa, da ne bih podržavao takvo tržište.

8000 kuna, netko radi 4 mjeseca za to. A i da ne, 8000 kuna za mobilni telefon. Naj naj najobičniji mobitel. Ajde da je od zlata, dijamanata, pa da neki frik uzme, ok, ali ovo...


Ja sam svoj kupio na akciji za 3700 i danas, godinu dana kasnije, razmišljam koliki sa debil, mogao sam neznatno lošiji naći za 2000...



 

 

Kada si nefleksibilan i nesnalazljiv, mogao si taj od 3700 prodati, eventualno ako treba i izgubiti mozda 200 Kn i kupiti si npr. Xiaomi MI A1 za 1500 Kn i ostalo bi ti 2000 Kn...ovo sve karikiram jer ne znam kakav mob imas.

Ja sam zadnje dvije godine isprobao hrpu raznih mobitela na kojima nisam nista izgubio financijski, a na nekima cak i zaradio (Oneplus 5 i LG V10) i ti na kojima sam zaradio su mi pokrili ove sitne gubitke koje sam imao sa ostalima pa sam otprilike na nuli, a rezultat je taj da sam imao navedeni OP3, Galaxy S6, S7, S7E, LG V10, LG G4, Galaxy S8+ i trenutno sam na Xiaomi MI Note 3 koji mislim zadrzati neko vrijeme.

Nekada mi se to nije dalo, ali danas uz sve silne servise za sinc nije mi nikakav problem presaltati se na drugi mob u roku sat vremena.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice