Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 791.892
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
archer02 kaže...
Alex55 kaže...
pod009 kaže...
Alex55 kaže...

Koja im je adresa, odnosno, gdje im se nalaze prodajni centri?

 vidi ovdje
 A gdje je ta Šapnsko tržnica?
 Google maps-zagreb,hrvatska,tržnica špansko
Mislim da je bolje tako nego da pišem ideš gore,ne...pa ideš lijevo,ne...pa druga desno,ne.... :)
 čini mi se da je u španskom samo gsm audio i video oprema a u ferenšćici kompovi
"you hit me we hit you"-mafia
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ljudi maloprije sam poslao e-mail ADM-u i ovo mi je vraćeno u vezi naljepnica:

pri sastavljanju stavljamo naljepnicu, ali se skidanjem iste ne gubi
jamstvo po komponentama, jedino besplatna detekcija kvara.

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
pod009 kaže...

ljudi maloprije sam poslao e-mail ADM-u i ovo mi je vraćeno u vezi naljepnica:

pri sastavljanju stavljamo naljepnicu, ali se skidanjem iste ne gubi
jamstvo po komponentama, jedino besplatna detekcija kvara.

 Meni je komp offline 3 tjedna, i ono javim u servis da nemam naljepnicu. 
 Ono dat još jednom 2k za matićnu ili procesor nije baš prihvatljivo a kupio komp pred 2 mjeseca...
Prema njihovom mailu od servisa vele da svako uklanjanje kvara bez garancije se naplačuje (naravno) 
a ja milslim da mi sere matična. tak da kako če je popravit nego stavit drugu novu...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Domek kaže...
 Meni je komp offline 3 tjedna, i ono javim u servis da nemam naljepnicu. 
 Ono dat još jednom 2k za matićnu ili procesor nije baš prihvatljivo a kupio komp pred 2 mjeseca...
Prema njihovom mailu od servisa vele da svako uklanjanje kvara bez garancije se naplačuje (naravno) 
a ja milslim da mi sere matična. tak da kako če je popravit nego stavit drugu novu...
 pa imaš garanciju na pojedinačne komponente, bez obzira što nemaš naljepnicu na kućištu.
Garanciju na pojedinačne komponente ostvaruješ preko računa.
Only God (& mod) can judge me
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
pod009 kaže...

ljudi maloprije sam poslao e-mail ADM-u i ovo mi je vraćeno u vezi naljepnica:

pri sastavljanju stavljamo naljepnicu, ali se skidanjem iste ne gubi
jamstvo po komponentama, jedino besplatna detekcija kvara.

 
Kaj nisam to isto i ja napisao par postova prije?
Failure is always an option...
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

E ovako ako ja velim njima da mi ugrade frižider za amd procesor 955 BE i to onaj jako jak i ja sad npr. idem overclocirat i pregori mi procesor,neće mi vjerovat da je sam od sebe izgorio a da nisam overclocko a imam hladnjak koji ga predobro hladi?:D

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2009 15:51 (Jojan 5).
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Jojan 5 kaže...

E ovako ako ja velim njima da mi ugrade frižider za amd procesor 955 BE i to onaj jako jak i ja sad npr. idem overclocirat i pregori mi procesor,neće mi vjerovat da je sam od sebe izgorio a da nisam overclocko a imam hladnjak koji ga predobro hladi?:D

vjerovatnost da ti se to dogodi jednaka je toj da ćeš dobit super 7-icu(mislim na loto a ne na os xd),i ak ti se to kojim slučajem desi prebaci se na loto!kad dobiješ možeš si kupit brigadu 955 BE!Smijeh

"you hit me we hit you"-mafia
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

a teško ti sam stavit "frižider"?

ma pusti, nije do njih.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Domek kaže...
debs kaže...
djdomi kaže...
BORG kaže...
djdomi kaže...
 imam i ja tu naljepnicu na svom kompu(nije iz adma), sad da mi komp crkne od prašine ja ga ne mogu očistit jer gubim garanciju...
ovako, ako ja složim komponente iz adma kući sam onda nemam tu naljepnicu, a ako mi oni slože imam?
 Tako je, oni ti besplatno slazu i onda dobijes naljepcnicu, inace ne.
 pa bolje mi je onda složit sam. ako se još bude komp upgradeao(cf, više rama...).
 te naljepnice mi nikako nemaju logike jel zna itko stučno objasnit čemu točno služe mislim ak si sam složim konfu i neš mi rikne onda kao nemam pravo na zamjenu???ili kad mi oni stave šugvu naljepnicu nesmjem niš dirat i onda kao imam sva prava ???nema logike
 Kak nema;? nema naljepnice - nema garancije. bar za tebe a za njih--- Nema naljepnice- nema garancije- ali sad bus nam platil za popravak...
Inače da nema smisla ta naljepnica... 

danas se stvari vise ne popravljaju kaj se tiče te sofisticirane elektronike, kao sto su kompovi...

a kaj se tiče naljepnice, ak kupis komponente i slazes si ga sam doma, svaka komponenta ima onoliku garanaciju kolka je za nju od samog proizvođača postavljena, a ak ti ga oni slazu, onda je garancija na SVE KOPONENTE U KOMPLETU 2 GODINE(ili kolko vec), e sad je stvar kaj recimo vx 550w (kao kod mene npr,) ima garanciju čak 5 godina, a onak ti ga skresu na 2 godine, pa si mislii.....radije reci frendu ili nekom da ti slozi komp, nije tak tesko, uzmes gumene rukavice i gledas manuale) jedino zice je malo kompliciranije, al ak imas nekog ko ce ti pomoc, kupuj sve pojedinačno...

i da, ak nemas naljepnicu, onda moras sam skuzit di je kvar, ili platit za to, s naljepnicom uzmu cijeli komp i ispituju...Nevinašce

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
angel of fire kaže...

danas se stvari vise ne popravljaju kaj se tiče te sofisticirane elektronike, kao sto su kompovi...

a kaj se tiče naljepnice, ak kupis komponente i slazes si ga sam doma, svaka komponenta ima onoliku garanaciju kolka je za nju od samog proizvođača postavljena, a ak ti ga oni slazu, onda je garancija na SVE KOPONENTE U KOMPLETU 2 GODINE(ili kolko vec), e sad je stvar kaj recimo vx 550w (kao kod mene npr,) ima garanciju čak 5 godina, a onak ti ga skresu na 2 godine, pa si mislii.....radije reci frendu ili nekom da ti slozi komp, nije tak tesko, uzmes gumene rukavice i gledas manuale) jedino zice je malo kompliciranije, al ak imas nekog ko ce ti pomoc, kupuj sve pojedinačno...

i da, ak nemas naljepnicu, onda moras sam skuzit di je kvar, ili platit za to, s naljepnicom uzmu cijeli komp i ispituju...Nevinašce

Netocno, kada skines naljepnicu sa kucista gubis samo besplatnu dijagnostiku kvara, garancija i dalje vrijedi i to na svaku komponentu posebno, a ne na cijeli komp.

Ovo kaj si ti rekao vrijedi u drugim trgovinama tipa hg šrot i vemulj, dok je u ADM-u situacija sasvim drukcijaCool

otpor je uzaludan!
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Nije istina!!!

 

 U ADM-u mi je prodavač osobno rekao da oni ne umanjuju granaciju komponenti, koliko traje, traje. Oni ništa ne nadodaju niti oduzimaju, nego oni nude svoju garanciju na sastavljeni kompjuter odnosno konfiguraciju, što znači da oni jamče da će sve zajedno raditi i da je sve međusobno kompatibilno. Jamsto sa njihove stran gubiš ukoliko se strga ili ošeteti naljepnica na kućištu (dakle, otvarao si računalo), jer se oni ipak moraju zaštititi i ograditi...

Opet kazem netocno, osobno su mi tamo rekli da garancija i dalje vrijedi ak skines naljepnicu.

otpor je uzaludan!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2009 23:18 (BORG).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Garancija vrijedi za komponente, ali oni više ne garantiraju kompatibilnost komponenti. Jer ti možeš promijeniti nešto i onda im se žaliti da to nešto ne radi, pa se time ograđuju.

 

Garancija na komponente i dalje vrijedi nakon skidanja naljepnice!

Meni su upravo tako rekli. Nedavno kupovao komp, oni ga složili i yalijepili tu naljepnicu. Rekli su da ako ju skinem, garancija i dalje normalno vrijedi, al dok je naljepnica tu i nesto se pokvari, mene niko nece nista pitat, znaci mirniji sam i ja nisam kriv . Ovako ako se skine mogli bi rec da si ti nesto napravio(iako ne vjerujem jer im je usluga super)

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
JURGOLINHO kaže...

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

Ja sam cuo da ti dostave komponente(bez slaganja) za 2 dana...A kad slazu stvarno neman pojma valjda bude 5-6 dana.....Isplati se cekat jer su najbolji.....I ja cu kod njih uzest kompletan kompjuter kada izadu graficke RADEON 5xxx i GTX 3xx    Smijeh

Razer Mamba
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
JURGOLINHO kaže...

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

Meni su slozili brzo, narucio sam komp u subotu a u utorak je bio slozen cijeli.

otpor je uzaludan!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
JURGOLINHO kaže...

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

pa je mislim da im treba 3-4 dana. Ispravite me ako sam ukrivu...

Nisam ništa reko!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

JOOJ kad ce vise izaci ove nove graficke da mogu uzesti KOMP!!! Smijeh

 

BORG da tebe pitam jel moze Scythe MUGEN 2 na corei7 i na ovu maticnu,ako nemoze jer preporucujes koji bolji hladnjak jer mislim core i7 dosta overclockat(naravno kad ga uzmem)

 

MATICNA:Gigabyte EX58-UD3R, s1366, Intel® X58 + ICH10R Chipset, 4x DDR3

Razer Mamba
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Razer Mamba kaže...

JOOJ kad ce vise izaci ove nove graficke da mogu uzesti KOMP!!! Smijeh

 

BORG da tebe pitam jel moze Scythe MUGEN 2 na corei7 i na ovu maticnu,ako nemoze jer preporucujes koji bolji hladnjak jer mislim core i7 dosta overclockat(naravno kad ga uzmem)

 

MATICNA:Gigabyte EX58-UD3R, s1366, Intel® X58 + ICH10R Chipset, 4x DDR3

Makar je OFF topic reci cu ti, imas ovdje temu kolega ima i7 i Mugen 2, tamo mos pitat sve da ovdje off-topicarimo ;)

Moze on na tu macinu nemas problema.

otpor je uzaludan!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2009 0:49 (BORG).
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
JURGOLINHO kaže...

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

Oni ti to brzo slože ali ti ga onda jos testiraju da se ne moras vracati ako nes ne radi. Njihova usluga je super

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
APazinjan kaže...
JURGOLINHO kaže...

evo ja cu sljedeci tjedan dati naruđbu za novi komp. kolko njima odprilike treba da to sloze? cuo sam da im trebapuno vremena... je li to istina?

Oni ti to brzo slože ali ti ga onda jos testiraju da se ne moras vracati ako nes ne radi. Njihova usluga je super

pa naravno da ce testirati jer su posteni ljudi...nisu oni ve-mil Smijeh ili hg srot Belji se

Razer Mamba
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

jel onio samo funkcionirju preko dostave ili ja mogu otić tamo i kupit si komponente i dofurat doma i složit si komp?

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Ne treba im puno. Da ti slože računalo treba im 2-3 dana, ako su sve komponente raspoložive. Ali ih možeš zagnjaviti pa ti ga slože za jedan dan, kao što su meni!

nemoj gnjavit postene ljude stvarno su odlicni sto je da je ne rade priko k**** ..... bas sam neki dan bio u ve mila gledam ja laptope vidim na jednome laptopu na polici nema tipke ''A'' Smijeh netko izvadio hahaa =)

Razer Mamba
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ja oču da tamo kupim drugi komp a ono nemaju ni jedno kučište s prozorom :( jeftino

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Treba_do_neba kaže...

ja oču da tamo kupim drugi komp a ono nemaju ni jedno kučište s prozorom :( jeftino

mozda da pokusas naci bocni prozor za neko jeftino kuciste u nekom drugom ducanu pa ga samo kasnije stavis =) ili jos bolje ti napravi bocnu stranicu.... Smijeh

 

omg kupit drugi komp?!?!!? a sto ti fali ovome pod MOJ PC?? ili si to samo tak napisao Belji se

Razer Mamba
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2009 15:20 (Razer Mamba).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Da... Što fali ovom pod Moj PC?

da ali pogledaj njegov pc kako je jak a on hoce drugi......onda je ovo laz sto je napisao pod moj PC(bez uvrede) ...aj slikaj nam kuciste i periferiju(g9,g19,g35)

Razer Mamba
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Alex55 kaže...

Da... Što fali ovom pod Moj PC?

Fali to sto je to masta, cini mi seBelji se

otpor je uzaludan!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
BORG kaže...
Alex55 kaže...

Da... Što fali ovom pod Moj PC?

Fali to sto je to masta, cini mi seBelji se

i Treba_do_neba oce li te slike ili si napisao lazi pod MOJ PC......ja se ponosim sto imam Intel Celeron,512mb rama i jos neku graficku us*anu.....ali cu ja brzo uzesti novu konfu pa cu lijepo igrati nove naslove sve...a uglavnom ne treba mi komp ako mi bas treba za cod2 da se ne zivciram odem u igraonu kod svoga rodaka on mi odmah na najbolji komp sjedne(e8500,4gb rama,hd4870 1gb)(Razer DiamondBack,tipkovnica g11 i sluse neke razer) i uzivam igrati....a imam i ps3 tako da mi komp sluzi samo za gledanje filmova i ovako na internetu.....ja sam strpljiv momak nije meni tesko cekati 20 dana za novu konfu mozda malo vise.....

Razer Mamba
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Razer Mamba kaže...
Treba_do_neba kaže...

ja oču da tamo kupim drugi komp a ono nemaju ni jedno kučište s prozorom :( jeftino

mozda da pokusas naci bocni prozor za neko jeftino kuciste u nekom drugom ducanu pa ga samo kasnije stavis =) ili jos bolje ti napravi bocnu stranicu.... Smijeh

 

omg kupit drugi komp?!?!!? a sto ti fali ovome pod MOJ PC?? ili si to samo tak napisao Belji se

mislim da mi bude kao drugi ovaj nemislim mjenjat

15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM
Razer Mamba kaže...
BORG kaže...
Alex55 kaže...

Da... Što fali ovom pod Moj PC?

Fali to sto je to masta, cini mi seBelji se

i Treba_do_neba oce li te slike ili si napisao lazi pod MOJ PC......ja se ponosim sto imam Intel Celeron,512mb rama i jos neku graficku us*anu.....ali cu ja brzo uzesti novu konfu pa cu lijepo igrati nove naslove sve...a uglavnom ne treba mi komp ako mi bas treba za cod2 da se ne zivciram odem u igraonu kod svoga rodaka on mi odmah na najbolji komp sjedne(e8500,4gb rama,hd4870 1gb)(Razer DiamondBack,tipkovnica g11 i sluse neke razer) i uzivam igrati....a imam i ps3 tako da mi komp sluzi samo za gledanje filmova i ovako na internetu.....ja sam strpljiv momak nije meni tesko cekati 20 dana za novu konfu mozda malo vise.....

Ja cu čekati koliko budem morao, nije mi bitno sto izlaze nove grafe, samo cekam da ova moja konfa koju zelim kupiti jos pojeftini, a toliko očajan nisam  ;)

NLO - neidentificirani leteći objekt
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2009 16:29 (legend).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Treba_do_neba kaže...
Razer Mamba kaže...
Treba_do_neba kaže...

ja oču da tamo kupim drugi komp a ono nemaju ni jedno kučište s prozorom :( jeftino

mozda da pokusas naci bocni prozor za neko jeftino kuciste u nekom drugom ducanu pa ga samo kasnije stavis =) ili jos bolje ti napravi bocnu stranicu.... Smijeh

 

omg kupit drugi komp?!?!!? a sto ti fali ovome pod MOJ PC?? ili si to samo tak napisao Belji se

mislim da mi bude kao drugi ovaj nemislim mjenjat

a jel imas taj komp nemoj se ljutit mozes li slikati kompletan kompjuter u nekoliko slicica ako ti nije problema 1. slika kuciste 2.slika(g9,g19,g35)

Razer Mamba
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice