Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 795.769
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Znaš da se nitko nece javiti :D

 

Al možeš ti se njima jer ima dosta ljudi koji su pisali o tome :)

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=39&jumpto=4080566&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=38&jumpto=4042115&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=38&jumpto=4040631&sort=asc&view=flat

 

itd itd...

 

Šta ćeš, takva je politika :)

 

Ali slažem se da nitko drugi to ne radi i ne bi ni vi ADM trebali ;) Meni ne smeta, je ja ne plačam poštarine nazad, ali eto tulavo je naplačivati ljudima nešto što ne trebate ili ne smijete...

 

Adm Računala počnite na račun pisati koliko jamstvo točno traje, da ne dolazi do zabune kao što zna doći ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 20:53 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Adm Računala kaže...

 

 Garancija na karticu je 2 godine, te nije istina da nemožete reklamirati nešto ako je račun na tuđe ime, reklamirati možete uz vaš račun, samo će te priložiti svoje podatke pri predaji uređaja na reklamaciju.

 To je onda OK. Hvala na odgovoru.

Sada zasada sve komponente koje su uzete u ADM-u rade bez greške.

 

@Valentin

Odlepršaj ako nemaš kontstruktivnog materijala za temu.

U temi se raspravlja o ADM-u, iznose se iskustva, postavljaju se pitanja, ljudi odgovaraju i šta je problem? Za koji vrag služi ova tema?

Da je kakav problem sigurno bih ih kontaktirao putem emaila ili telefona.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 21:06 (boxer).
8 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
FakeDeath kaže...

Znaš da se nitko nece javiti :D

 

Al možeš ti se njima jer ima dosta ljudi koji su pisali o tome :)

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=39&jumpto=4080566&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=38&jumpto=4042115&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?page=38&jumpto=4040631&sort=asc&view=flat

 

itd itd...

 

Šta ćeš, takva je politika :)

 

Ali slažem se da nitko drugi to ne radi i ne bi ni vi ADM trebali ;) Meni ne smeta, je ja ne plačam poštarine nazad, ali eto tulavo je naplačivati ljudima nešto što ne trebate ili ne smijete...

 

Adm Računala počnite na račun pisati koliko jamstvo točno traje, da ne dolazi do zabune kao što zna doći ;)

 

 

Zašto se ne bi netko javio?  Možda da pošaljem upite tim korisnicima da li bi im se dalo zezati - ubiti samo isprintati i poslati u pošti dopis. Još ću im i ćevape morati platiti :P 

Mene zanima slušbeni njihov odgovor i onda mišljenje ministarstva o tome. 

 

Politika ne smije biti iznad zakona. Nekad davno smo na pce napali vlasnika linksa jer je naplačivao amortizaciju - pa je rekao da će se raspitati kod pravne i nikad više se vratio nije. Ali su famozne amortizacije nestale. 

Također smo se i s Protisom naguravali i dobili. Drugi su napokon prestali se praviti blesavi kod: novi proizvod - nova garancija.

 

Ne kažem da smo tu 100% u pravu, nego bi volio raščistiti to. Ne mogu svi biti pravnici, doktori pa svako za sebe. Uvijek sam da se informacija o pravima treba dijeliti okolo da se ne prave blesavi kao recimo sa zastarama na sudu - ak ose nisi pozvao na nju - tko ti kriv...

 

Treba se netko i sa vjetrenjačama tuči u ime ostalih:D

 

15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Alfa_R kaže...

Također smo se i s Protisom naguravali i dobili. Drugi su napokon prestali se praviti blesavi kod: novi proizvod - nova garancija.

 


 

 Kakvo je ispravno tumačenje kod tih situacija?

Čuo sam nekoliko tumačenja kod tih situacija ali praksa je različita.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 21:29 (boxer).
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Uvijek ide novo jamstvo ako je novi proizvod tj drugi SN. Gdje je praksa drugačija? Ja još nisam naletio da mi netko ne daje novo jamstvo ako dobijem novu komponentu...

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 21:31 (FakeDeath).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
boxer kaže...

 Kakvo je ispravno tumačenje kod tih situacija?

Čuo sam nekoliko tumačenja kod tih situacija ali praksa je različita.

 pa ako si dobio novi proizvod na njega ide i full garancija! ako ne garancija se produzuje za onoliko dana koliko ti je proizvod bio u servisu! barem koliko ja znam!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
FakeDeath kaže...

Uvijek ide novo jamstvo ako je novi proizvod tj drugi SN. Gdje je praksa drugačija? Ja još nisam naletio da mi netko ne daje novo jamstvo ako dobijem novu komponentu...

 Ja sam memoriju staru godinu i pol reklamirao i dobio novu, a na servisu su mi rekli da garancija ne ide ispočetka nego se nastavlja(dakle ne 5 godina nego 3 i 3 mjeseca).

U ADM-u je to bilo.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
chutac kaže...
FakeDeath kaže...

Uvijek ide novo jamstvo ako je novi proizvod tj drugi SN. Gdje je praksa drugačija? Ja još nisam naletio da mi netko ne daje novo jamstvo ako dobijem novu komponentu...

 Ja sam memoriju staru godinu i pol reklamirao i dobio novu, a na servisu su mi rekli da garancija ne ide ispočetka nego se nastavlja(dakle ne 5 godina nego 3 i 3 mjeseca).

U ADM-u je to bilo.

 

 

Opa, opa..  hoćemo im jedan dopis poslati pa da vidiš kako se će se pjevati druga pjesmica... ? 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ma jok, zaboli me. Corsair je dobar po pitanju reklamacija i ne sekiram se.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Stjepanj kaže...
boxer kaže...

 Kakvo je ispravno tumačenje kod tih situacija?

Čuo sam nekoliko tumačenja kod tih situacija ali praksa je različita.

 pa ako si dobio novi proizvod na njega ide i full garancija! ako ne garancija se produzuje za onoliko dana koliko ti je proizvod bio u servisu! barem koliko ja znam!

 Ma ja sam imao jedan problem sa lokalnim trgovcem nevezano za  HR, ali pitam zato što je to univerzalno pravilo za reklamacije, pa kada se već o tome piše da upitam kakva je kod vas praksa i kakva iskustva imate.

Koliko sam upoznat novi proizvod nova garanacija, a ako je popravljen garancija se produžava onoliko vremena koliko je bio na servisu, no ja baksuz naletim na budaletinu koja to ne poštuje.

Ukratko kupio prvi proizvod garancija 2 god, proizvod se pokaže nekavlitetnim i otkaže za 1,5 godinu, on mi zamijeni za potpuno novi identične serije, ali novi koji isto otkaže unutar 8 mjeseci i onda mi odbije dati novi jer kao istekla je garancija na prvi proizvod.  

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
boxer kaže...

 Ma ja sam imao jedan problem sa lokalnim trgovcem nevezano za  HR, ali pitam zato što je to univerzalno pravilo za reklamacije, pa kada se već o tome piše da upitam kakva je kod vas praksa i kakva iskustva imate.

Koliko sam upoznat novi proizvod nova garanacija, a ako je popravljen garancija se produžava onoliko vremena koliko je bio na servisu, no ja baksuz naletim na budaletinu koja to ne poštuje.

Ukratko kupio prvi proizvod garancija 2 god, proizvod se pokaže nekavlitetnim i otkaže za 1,5 godinu, on mi zamijeni za potpuno novi identične serije, ali novi koji isto otkaže unutar 8 mjeseci i onda mi odbije dati novi jer kao istekla je garancija na prvi proizvod.  

 

 

Imaš još taj proizvod i vrijedi li ti nova garancija od kad si ga dobio? 

 

Edit:

Pošto je oftopic jer nije riječ o ADM-u možemo nastaviti na PM.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 22:19 (Alfa_R).
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

kak je sad drugčija priča da se može reklamirat proizvod ako je na računu tuđe ime,ja sam prošle god u 9 mjesece radi sigurnosti zvao da pitam za grafičku (koja je dobivena pri reklamaciji neke druge graf)u slučaju kvara jel ju mogu ja reklamirat ,a oni su odgovorili da ju može reklamirat samo osoba čije je ime na računu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Eto, ADM jedno pitanjce.

 

 Kolega chutac je objasnio svoju situaciju pa bi vas molio da se očitujete o njegovom problemu. 

Vjerujem da je došlo do greške u komunikaciji i da on nije dobro razumio vašeg servisera kad mu je rekao - "Da, ide novo jamstvo od današnjeg dana kad sam vam dao zamjenu! Nama u ADM-u su zakon i kupac uvijek na prvom mjestu, a dobra reklama se daleko čuje!"

 

 

Ukoliko to ipak nije slučaj, molio bi vaše tumačenje članka 425. stavka 2 zakona o obveznim odnosima. Evo, kopirati ću ga tu da ne morate tražiti i da dragi nam forumaši uvijek imaju uvid u članak zakona po kojem im teče novo jamstvo. 

 

Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.

 

 

PS. - za forumaše  - bez obzira što su vam prije u trgovinama prije  rekli - vi zakonski imate pravo na novo jamstvo od dana zamjene uređaja (novi, polovni, isti, drugi, nebitno) i moraju vam servisirati uređaj u novom jamstvu. Niste izgubili ništa ako vam nisu izdali novo jamstvo - jednostavno ako vam ne uvaže su u prekršaju zakona o obveznim odnosima članak 425. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 22:03 (Alfa_R).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Off- topic ste!

 

 

Prebacite se u teme o kojima pričate, a ovu prepustite onima koji žele i imaju nešto reći ili pitati u vezi onoga što i piše u naslovu!

 

 

...
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
chutac kaže...
FakeDeath kaže...

Uvijek ide novo jamstvo ako je novi proizvod tj drugi SN. Gdje je praksa drugačija? Ja još nisam naletio da mi netko ne daje novo jamstvo ako dobijem novu komponentu...

 Ja sam memoriju staru godinu i pol reklamirao i dobio novu, a na servisu su mi rekli da garancija ne ide ispočetka nego se nastavlja(dakle ne 5 godina nego 3 i 3 mjeseca).

U ADM-u je to bilo.

 Nije istina, na svaki novo dobiven proizvod (orginal zapakiran) ide novo jamstvo, osim u slučajevima gdje ovlašteni servis vrši popravak uređaja, lijepi novi serijski broj po kojem se vodi reparirani uređaj, u tom slučaju se jamstvo nastavlja te se nadodaje vrijeme provedeno na servisu. Ali to je većinom slučaj na grafičke kartice, jer su druge komponente neisplative za popravak pa ide zamjena za novo.
Taj tko vam je dao tu informaciju nije totalno upućen u situaciju oko reklamacija (možda obični serviser a ne netko tko obavlja reklamacije)

8 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Zakon kaže - "(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari." 

 

Znači dovoljno je da se ne radi o istom primjerku i ide novo jamstvo. Novo/staro, zapakirano/nezapakirano - sasvim nebitno. Uređaj je zamjenjen.

Zakon ne govori o tome što vama uvoznik daje, nego koje su vaše obveze prema kupcu, tako da se ne možete vaditi na to - to sami riješavate sa uvoznicima.

 

Bar je kod grafičke lako dokazati da li se radi o identičnom primjerku - malo baciti oko na lemove, položaje elemenata, tragove izrade i eto.... Uvijek slikati prije slanja, ako servis napravi i ogrebotinicu da ne prihvatite istu.

 

Još jedna bitna stvar  - uvijek priočitajte i kopirajte/slikajte jamstvene uvjete. Na mnogima zna pisati ukoliko ne poprave u roku od 45 dana ide novi proizvod. Ako piše baš tako - novi - onda to mora biti isključivo novi uređaj ili imate pravo na raskid ugovora i povrat svih uplačenih sredstava temeljem nepoštivanja jamstvenih uvjeta.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 9:49 (Alfa_R).
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Adm Računala kaže...

osim u slučajevima gdje ovlašteni servis vrši popravak uređaja, lijepi novi serijski broj po kojem se vodi reparirani uređaj, u tom slučaju se jamstvo nastavlja te se nadodaje vrijeme provedeno na servisu

Kako mislite to?

 

Znaći ja reklamiram npr grafičku sa serijskim 123456 koja je imala 36mj garancije, kada sam ju reklamirao imala je još 10 dana garancije. Na servisu je bila 15 dana.

 

Dobivam repariranu grafičku sa serijskim 987654. Ta moja nova grafička ima 25 dana garancije? Dobivam istu tu moju grafu, repariranu samo pod serijskim drugim ili neku drugu?

9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ADM pod hitno nekog odvjetnika i malo se raspitat o stvarima i sve ce bit bolje. Vidim mene ignoriraju jer znaju da su u krivu, al barem je stao s "besplatno slanje do servisa".

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Evo tu se sad dosta piše o negativnim stvarima...kako to uvijek biva na forumima, negativno će se rasplest na 10 stranica dok će neka lijepa riječ stati na jednom postu...pa čisto da Vas (ADM) pohvalim do poda, sve što kupujem u zadnje vrijeme apsolutno prvi dućan u kojem gledam ste Vi, neke stvari niste imali (barem na web shopu) pa sam primoren išao u drugi dućan.

 

Od konfiguracije od 8000kn do zadnje kupovina 2TB D3 station-a niti jedan jedini problem i imam samo riječi hvale :)

 

A sad, ako se izrodi neki problem vjerujem da se može riješiti sa Vama bez većih komplikacija :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Nisu to negativne stvari vec stvaranje problema di uopce ne treba biti problema.

 

Kupujem dobrih 15god u ADMu ali u zadnjih 2god malo previse pametovanja s reklamacijama i smatram da se to treba promjeniti na bolje jer ADM je i dalje jedna od dobrih trgovina i nadam se da budu reklamacije popravili i napravili bolje neke sitnice tipa vidljivo tocno jamstvo na racunu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
MasterG kaže...

Evo tu se sad dosta piše o negativnim stvarima...kako to uvijek biva na forumima, negativno će se rasplest na 10 stranica dok će neka lijepa riječ stati na jednom postu...pa čisto da Vas (ADM) pohvalim do poda, sve što kupujem u zadnje vrijeme apsolutno prvi dućan u kojem gledam ste Vi, neke stvari niste imali (barem na web shopu) pa sam primoren išao u drugi dućan.

 

Od konfiguracije od 8000kn do zadnje kupovina 2TB D3 station-a niti jedan jedini problem i imam samo riječi hvale :)

 

A sad, ako se izrodi neki problem vjerujem da se može riješiti sa Vama bez većih komplikacija :)

 Hvala na lijepim riječima, ako nešto ne vidite na našem webshopu, slobodno uputite upit na prodaja@adm.hr da provjerite dobavljivost.

Gospodinu koji je tražio Corsair platinum ddr memorije je želja uslišena te se memorija sada vidi na našoj stranici, također sam inzistirao kod kolega iz nabave da se počnu uvrštavati high end komponente, te će uskoro i one biti na sajtu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

FakeDeath 
Ako ćemo iskreno, sa 1.1. se promjenilo kompletno osoblje servisa (znam nije vaša stvar) te se prešlo na novi program, te se teži na bržem rješavanju reklamacija i servisa. I dalje se događa 1 od 10 reklamacija da zapne negdje, ali i to se rješi unutar 30ak dana .

Uvijek postoji situacija kada se korisnik ne javlja na telefon po 10 dana, pa nazove i pita gdje je njegov uređaj, a 10 dana se nije javljao na telefon, onda se pojavi tu na forumu i kaže kako je čekao 30+ dana svoj uređaj, a uređaj bio gotov nakon 20 dana.

Vidjet ćemo što će buduće vrijeme donjeti, osobno očekujem bržu i kvalitetniju uslugu, te naravno bolje reviewe na forumu ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 12:38 (Adm Računala).
13 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Meni ste bili ok sa svime, samo ne sa ovom nesretnom grafičkom. Znam da sam dosadan već bogu i vragu, ali još samo ovo da pitam.

 

Kako se tretira reklamacija coil whinea(cvrčanja grafičke) - jel mora zadovoljiti određenu razinu buke u dBa ili je dovoljno da se čuje?
Ili pak zavisi od proizvođača?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
chutac kaže...

Meni ste bili ok sa svime, samo ne sa ovom nesretnom grafičkom. Znam da sam dosadan već bogu i vragu, ali još samo ovo da pitam.

 

Kako se tretira reklamacija coil whinea(cvrčanja grafičke) - jel mora zadovoljiti određenu razinu buke u dBa ili je dovoljno da se čuje?
Ili pak zavisi od proizvođača?

 Pred kraj prošle godine dobili smo nekoliko Gigabyte i Asus gtx970 sa coilwhine problemom, mi smo zamjenili uređaje kao neispravne, te dobili odbijenicu od ovlaštenog servisa jer to ne spada pod kvar koji pokriva jamstvo.

Te onda dobili službeni dopis od Asus-a i Gigabytea kako coilwhine ne spada kao kvar.

Za msi vam ne mogu sa sigurnošću reći.

Crvčenje grafičke koji ste naveli, ako se radi o ventilatoru koji je ispao iz ležaja, to prolazi kroz jamstvo kod dobavljača, te se uredno popravlja.

13 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Hvala na odgovoru!
Imam XFX grafičku i zavojnica je problem jer se čuje kod scrollanja, 3D radnji, i bilo kakvih kretnji na ekranu.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
chutac kaže...

Hvala na odgovoru!
Imam XFX grafičku i zavojnica je problem jer se čuje kod scrollanja, 3D radnji, i bilo kakvih kretnji na ekranu.

Prosljedio sam upit i dobio sljedeći odgovor.

 

Da i ne,
ako je baš jako izraženo da, ali mora se ponoviti na više konfiguracija.

Znalo se dogoditi da baš neka kombinacija komponenti to uzrokuje,
u tom slučaju treba se poigrati prvo sa komponentama, a onda vidjeti šta dalje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Adm Računala kaže...
MasterG kaže...

Evo tu se sad dosta piše o negativnim stvarima...kako to uvijek biva na forumima, negativno će se rasplest na 10 stranica dok će neka lijepa riječ stati na jednom postu...pa čisto da Vas (ADM) pohvalim do poda, sve što kupujem u zadnje vrijeme apsolutno prvi dućan u kojem gledam ste Vi, neke stvari niste imali (barem na web shopu) pa sam primoren išao u drugi dućan.

 

Od konfiguracije od 8000kn do zadnje kupovina 2TB D3 station-a niti jedan jedini problem i imam samo riječi hvale :)

 

A sad, ako se izrodi neki problem vjerujem da se može riješiti sa Vama bez većih komplikacija :)

 Hvala na lijepim riječima, ako nešto ne vidite na našem webshopu, slobodno uputite upit na prodaja@adm.hr da provjerite dobavljivost.

Gospodinu koji je tražio Corsair platinum ddr memorije je želja uslišena te se memorija sada vidi na našoj stranici, također sam inzistirao kod kolega iz nabave da se počnu uvrštavati high end komponente, te će uskoro i one biti na sajtu.

 Možda niste vidjeli ali savjetovao sam vam da uvedete plaćanje paypalom ako vam to odgovara jer danas 80% dućana prima paypal i puno je jednostavnije plaćati.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
zeroname kaže...
Adm Računala kaže...
MasterG kaže...

Evo tu se sad dosta piše o negativnim stvarima...kako to uvijek biva na forumima, negativno će se rasplest na 10 stranica dok će neka lijepa riječ stati na jednom postu...pa čisto da Vas (ADM) pohvalim do poda, sve što kupujem u zadnje vrijeme apsolutno prvi dućan u kojem gledam ste Vi, neke stvari niste imali (barem na web shopu) pa sam primoren išao u drugi dućan.

 

Od konfiguracije od 8000kn do zadnje kupovina 2TB D3 station-a niti jedan jedini problem i imam samo riječi hvale :)

 

A sad, ako se izrodi neki problem vjerujem da se može riješiti sa Vama bez većih komplikacija :)

 Hvala na lijepim riječima, ako nešto ne vidite na našem webshopu, slobodno uputite upit na prodaja@adm.hr da provjerite dobavljivost.

Gospodinu koji je tražio Corsair platinum ddr memorije je želja uslišena te se memorija sada vidi na našoj stranici, također sam inzistirao kod kolega iz nabave da se počnu uvrštavati high end komponente, te će uskoro i one biti na sajtu.

 Možda niste vidjeli ali savjetovao sam vam da uvedete plaćanje paypalom ako vam to odgovara jer danas 80% dućana prima paypal i puno je jednostavnije plaćati.

 Vidio sam te prenio savjet nadređenima.

9 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Imam sve pohvale na ADM, uvijek sve lijepo, uredno odgovaraju na mailove i sve, jedino jedna primjedba, a to je da nemaju LC CC 120 cooler.

 

"Uspjeli ste temu o visokoj tehnologiji, umjetnoj inteligenciji i robotima koji uzimaju poslove ljudima ponovo svesti na ljevičare i desničare i NDH i Jugoslaviju."
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2016 23:03 (Raykip).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Ja sam prije cca mjesec-dva pitao mailom isto zasto nemaju lc-cc 95, jer je dosta trazen. I evo od danas ga imaju u ponudi. Posalji mail i ako ima potraznje budu ga nabavili.

De gustibus non est disputandum.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice