Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 792.882
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Njihova oznaka dostupnost ne znači apsolutno ništa,nego je obična i to loša reklama da imaju nešto što nemaju,ni u dućanu,ni u skladištu koje je odvojeno jednim vratima.Ako ja kliknem i kupim proizvod koji je "dostupan" u ADMu a oni ga nemaju na skladištu,tada ja čekam da to oni dobave od dobavljača,stigne njima pa to oni pošalju meni.

 

Očito nisi pogledao slike iz Linksa,Alze,CU koji jasno razdvajaju što je dostupno u dućanu,bilo u fizičkoj poslovnici ili webu a što je dobavljivo od dobavljača,kroz neki rok. Ako nešto naručim od njih što je dostupno tada ja ne čekam da taj isti dućan kontaktira dobavljača,ovaj pošalje proizvod a onda oni to šalju meni.

 

Jednostavno,ja takvu trgovačku praksu ne odobravam,zavaravajuća je za kupca,a onaj tko to tako ne gleda neka slobodno kupuje kod njih. Kao što su sve do prošle godine imali najgori web od svih dućana pa su to donekle sredili,tako mogu i ovo srediti,da žele. Ali mene i osobe koje preko mene traže savjet što i di da kupe neće vidjeti. 

 

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
bill_jobs kaže...
DwightSchrute kaže...
 Ali kod ADM-a mi se ta nedostupnost artikla pojavila tolko puta da je postala redovna stvar,i da mi je jasno da oni tako reklamiraju da imaju nešto dostupno a što nije istina.

Da ne pričam o kupnji komponenti iz Moj Pc potpisa,kako su te posjete ADMu izgledale.

 

 Jel ti stvarno treba nartati da je njihov web i oznaka "dostupnosti" namjenjeno za online kupnju?

Evo, dočarati ću ti screenshotom, valjda znaš pročitat šta piše, ne vidim gdje piše da je dostupno u trgovini.

Ako te nešto zanima jel dostupno u trgovini onda ih nazovi ili prošetaj do njih, ako ti to ne paše onda kupuj u alzashopu ili CU, ne znam šta si uopće kupovao pc u admu.

 pa hebote ja sam uvijek kupovao preko neta i u 50% slucajeva nije dostupan iako na webu pise da jest, a vec platio i onda mi nude neku drugu vrstu -.-

11 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ja sam zadnje 3 komponente kupio u adm prije metar dana u adm..na webu sve zeleno i bilo je u ducanu....zadnja 2 kompa isto adm...nikad nisam imao problema s njima....kupio bi i djetetov  i zenin komp prije par dana u adm da mikronis nije imao popust 10 % na sve i da g4560 nije bio jeftiniji 140 kn bez popusta

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ne volim kupovati u Acquisitum Magnum.

2-3 puta sam ih posjetio (2 puta kupio traženo)

kada te prodavač pogleda nezainteresirano i pogledom ispod čela kao da te pita? Koji si K došao?

Takve dućane više ne posjećujem jer me takva neverbalna komunikacija odbija da kupujem kod njih.

 

DwightSchrute

Koliko god ti braniš Acquisitum Magnum.Ima istine u tome da jedan ozbiljan dućan informatičke opreme, naravno ako taj dućan želi biti profesionalan.

U današnje informatičko doba imati web shop je dodatan plus za zaradu tog dućana.Ali taj web shop treba uzeti za ozbiljno.

Nije samo staviti web shop na net i to je to.Ažuriranje ne mora biti u realnom vremenu, ali neka bude svakih 12 sati u komunikaciji sa skladištem.

Hrvatska je u EU.kako bi bilo da neki Austrijanac, Poljak, Slovenac hoće kupovati sa tog web shopa.Hoće li mu u pošiljci poslati zamjenski proizvod koji nije tražio?

Pa to je automatska pljuska u obraz kupcu i vrlo je neprofesionalno.Takav strani kupac sigurno više neće posjećivati ili kupiti sa toga web shopa.

Mi jesmo u EU, ali nažalost trgovinski karakter nam je još uvjek balkanski.

Primjer:

To nam se vidi u turizmu.¨dragi gosti nemojte dolaziti, ali pošaljite eure¨

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 15:50 (beaststeeth).
 
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo da i ja opisem svoju crkavicu od cca 1,5mj!

Uglavnom narucio ja telefonski 2x f12 ventilatora od Arctic Coolinga F12(nista drugo nisam rekao dakle F12), rekao treba mi za kuciste, veli zena imaju kao obicni i pwm koji su nesto bolji( tu me malo zatekla jer nisam bio 100% siguran da ima pwm verzija tj s 4pina, al reko ADM zna), aj mislim si u sebi uzet cu pwm pa mogu regulirati ovisno o opterecenju,temp itd, bla bla.

Dosao ja po to platio, uzeo, otisao(cca 10km+)! dosao doma vadim ja to van kad na kutiji totalno nesto drugo zena mi dala Arctic F12 pwm pro(onaj za cpu coolere iz doticne firme), nista gledam ja u taj hladnjak i nekuzim kak to roknut u kuciste, naravno neide "nikako", vadim drugi vent kad doticni sav u djelovima raspadnut.

Aj sad nazad vracaj to, ulazim u ducan velim gospodi dali ste mi krive ventilatore trazio sam za kuciste F12?! veli ona pa to su ti, ja reko ne nisu to ti vec neka PRO verzija(koju nitko nije spomenuo) neide na kuciste vec na cpu(uglavnom), i velim joj ovaj drugi vam je skroz potrgan, gospoda nije ni trepnula kao ni kolega do nje kao niti "a" od komentara na potrgani vent, apsolutna nula(0), (dakle ocigledno su mi to uvalili i mislili da se necu vracati zbog malog iznosa) kaj drugo.

Naravno veli ona nemamo vise f12 na sta je kolega kao otisao i donosi mi neko MS smece u zamjenu(niti me je pitao dali zelim), ja rekao nezelim te ventilatore da zelim iskljucivo AC F12 ventilator, na kaj on veli da F12 nisu nista bolji da je to sve isto(na faci mu se vidjelo da mu je zasmetalo i da ima jako veliko misljenje da to je zaista tako tj da je MS isto kao i AC), ja im velim ako nemate Ac F12 vratite mi novac, na sta su rekli ocu mozda pricekati, naravno nije mi zurba velim moze!

Tako prode dosta dana dolazim ja opet u trgovinu na njihov poziv, uzimam nove kutijice s ventovima sjedam u auto i picim 200kmh da sto prije to uglavim u kuciste, naravno otiso sam vec par km vadim to iz vrecice kad na kutiji pored F12 sad pise "Silent" reko pa koji K? Odmah je sljedila ručna okret za 180° i nazad u trgovinu koja eto koliko znam(isprike ako sam u krivu) nema ni svoj parking pa se svaki put yebes gore po ulicama trazeci mjesto(ali ne zivciram se posto se puno vozim), ulazim unutra velim to nisu F12 ventilatori, naravno zena veli pa jesu, ja reko ne nisu pise F12 silent, Ja trebam po 6 put samo F12 kao sto pise na vasoj stranici, e u tom se trenutku oglasio i kolega mrmljajuci sebi i njoj u bradu da imaju vise modela no nazalost na stranici toga nema, no oni tamo negdje u racunalu  imaju posebno navedeno(ali eto valjda kod vecine prolazi kaj im uvaljaju), ona kao nije znala! Ja rekao ok dajte mi sad F12, veli ona ali nemamo imamo samo te "silent", nista rekao ne zelim to ocu F12 veli zena trebamo naruciti cekat cete opet, ok nazovite me kad dodu, kad su dosli nazvali napokon ja dobio svoje ventove.LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Baš su te izvozali ko mladog... jel? :D

Meni je najjače što sam nedavno išo kupit WD Blue 1TB, kažu oni (ženska) super disk, ja reko znam, oni kažu nemamo ga na stanju. Ja reko pa kako to piše na stranici uvijek da imate. E nemamo. Dobro onda dajte mi 1TB WD Black, a šta će Vam taj disk, dobar je i ovaj jeftini. Za šta ćete koristiti? Pa za podatke, storage... Pa skuplji je dosta i taj disk nije za storage, to je radni disk. Nema veze budem ipak uzeo WD Black. Pa treba mi zato jer ima dulju garanciju da mi se ne desi opet da krepa ko i 2 diska koja sam kupio kod Vas. Znači odgovaraju me od diska koji je skuplji skoro 300kn nego WD Blue kojeg nemaju. Ma 100% htjeli su mi uvalit nešto da mi opet krepa. :)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Jebote sto ljudi rade...... sjecam se kada sam slao laptop na servis jer sam imao problema sa ekranom, vratili mi laptop i ona mala gumica kada se sklopi laptop da ekran ne udara bas u njega, neznam ni sam kako su to uspjeli cijeloga shebat i vidim ljepili ga necim i to da su lijepo zalijepili vjerojatno ne bi ni primjetio nego zalijepili tako da se sve oko rubova vidi neko smede ljepilo na crni laptop, kao da je ostatak cokolade ispao i zalijepio se, neci ni pomislit sto bi radili da sam imao bijeli laptop....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tipkalo kaže...

Ne, ne dobivam povrat novca.
Ko zna sa čime će prijava rezultirati.
Možda će doći do vještačenja koje će oni morati platiti (jer će se zaključiti da sam ja u pravu ukoliko dođe do vještačenja).

Zavrzlama, sve ovo, no zamisli da su mi odmah na početku rekli da mi neće izdati povrat novca zbog toga jer je proizvod otvoren(a ne da mi kažu da ću dobiti povrat novca čim dođem u poslovnicu te se dogodi što se dogodilo po mom dolasku u poslovnicu radi obavljanja prethodno spomenutoga xD)..
Ne bih se uopće raspitivao niti išta, samo bih to prihvatio jer skroz ima smisla.
Ukoliko nije očito(a pretpostavljam da nije), istaknuti ću da još uvijek mislim da imam pravo na povrat novca, iako je proizvod otvoren.
Let's see how this goes.

Hvala ti na pomoći, tebi i sandokan111.

 Dobio sam odgovor od "Ministarstva gospodarstva, poduzetnišva i obrta", odgovor na prijavu inspekciji.

"..obavještavamo Vas da smo obavili inspekcijski nadzor u navedenoj tvrtki  i utvrdili slijedeće :

Trgovac je pravilno postupio i preda o proizvod u ovlašteni servis koje je ustanovio da je isti proizvod /slušalice ispravan .Vaša potrošačka prav nisu povrijeđena . Trgovac nema obavezu da Vam zamjeni ispravan proizvod ili umanji njegovu  vrijednost .

Sa poštovanjem."

- odgovor u pismu koje sam primio, citiran točno u razmak/veliko slovo/sve.

 

Nula pouzdanja u bilo kakav sustav nakon ovoga.

Također, slušalice su actually pokvarene sada, USB port na slušalicama(a ne kabel) je prestao raditi.

Ugl. sranje, valjda ADM ima nekoga u ministarstvu ili nešto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 12:07 (Tipkalo).
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tipkalo kaže...
Ugl. sranje, valjda ADM ima nekoga u ministarstvu ili nešto.

 Jest sigurno :)

 

Sto si ti tocno napisao i na sto si se pozvao u tom dopisu? Da li se je obavljeno vjestacanje i da li si ga trazio? Kao sto rekoh na pocetku, to "krcanje" moze bit od svega, moguce je da je tome uzrok nesto kod tebe.

 

Za to novo salji ponovno na servis.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Pozvao sam se na to da su mi tri puta lagali, da slušalice krče i da su mi prijetili naplatom onoga na što zbog garancije imam pravo besplatno.

Neda mi se zamarati.

Na onaj broj društva zaštite potrošača, još uvijek mi se nije javio ijednom itko.

Nije bitno, samo ostavljam feedback tu.

11 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tipkalo kaže...

 zbog garancije imam pravo besplatno.

 Ako je proizvod neispravan, onda ti se ništa ne naplaćuje. Ako je proizvod ispravan, onda ti naravno imaju pravo naplatiti troškove testiranja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

A gore mi više ljudi tvrdi suprotno(i ja se ne slažem s tobom).

 

Dobro to, sad su se slušalice pokvarile na puno lakši za očitovati način, no sad nakon svega ovoga da im ih nosim na servis, strah me da će opet sranja biti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 11:42 (Tipkalo).
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tipkalo kaže...
Nije bitno, samo ostavljam feedback tu.

 Znaci pozvao si se na garanciju ne na materijalni nedostatak, koji povlaci vjestacenje?

Texpi kaže...

Ako je proizvod neispravan, onda ti se ništa ne naplaćuje. Ako je proizvod ispravan, onda ti naravno imaju pravo naplatiti troškove testiranja.

 Nista mu za ovo ne smiju naplatit.

Tipkalo kaže...

no sad nakon svega ovoga da im ih nosim na servis, strah me da će opet sranja biti.

 S tim stavom nikad nigdje. Odustajanje je i metoda radi cega se stvari odugovlace kod trgovina. "ne da mi se vise s tim za*ebavat" je najcesci odgovor kupaca. Nekuzim tu logiku ali ok, svak s svojim parama radi sto hoce. Ja sve istjeram do kraja ili ne pocimam s tim uopce.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

" S tim stavom nikad nigdje. Odustajanje je i metoda radi cega se stvari odugovlace kod trgovina. "ne da mi se vise s tim za*ebavat" je najcesci odgovor kupaca. Nekuzim tu logiku ali ok, svak s svojim parama radi sto hoce. Ja sve istjeram do kraja ili ne pocimam s tim uopce."

 

Iskustvo mi nalaže očekivati neuspijeh. Kad dođe do ovakvih stvari sa kojima nemam iskustva, prvi put uvijek ne prođe dobro jer ne znam i onda sam npr. sklon vjerovati svemu što mi bilo tko kaže.

Imaš pravo, slažem se sa tobom, i ne znam što reći osim toga.

 

"Znaci pozvao si se na garanciju ne na materijalni nedostatak, koji povlaci vjestacenje?"

...

Ne znam..

Evo kopirati ću sve što sam napisao..

"

·  5. Rujna 2017.

Proizvod kupljen

·8. Rujna 2017.

- Zbog nezadovoljstva sa kupljenim proizvodom, telefonskim putem sa trgovinom provjerena mogućnost povrata novca za proizvod.

Potvrđeno mi je da ću dobiti povrat novca donošenjem uređaja u servis.

- Sat vremena nakon poziva, po mom dolasku u poslovnicu u servisnom odjeljku: rečeno mi je da povrat novca ne mogu dobiti. Rekli su da mogu vratiti proizvod te uz nadoplatu dobiti bolji. Kao obrazloženje, zaposlenik čije samo ime znam, gospodin Boris, mi je rekao sljedeće: „Vi idete po trgovinama, kupite nešto, pa to vratite u trgovinu kada vam se ne sviđa“.

- Zaposlenik Boris je imao konstantno omalovažavajuć pristup. Komentari tipa „Znate vi kolko koštaju prave slušalice? 18.000$“ koje sam ja protumačio na način da gospodin ismijava moje nezadovoljstvo slušalicama čija je cijena 1050kn.

- Razlog mog dolaska u servis, koji je bio povrat novca, pretvoren od strane zaposlenika u poslovnici u predaju uređaja na servis zbog ne ispravnosti.

- Opis neispravnosti izvučen iz mog objašnjenja razloga koji stoji iza moje nakane za ostvarenjem povrata novca za proizvod.

- Tokom mog opisa razloga mog ne zadovoljstva proizvodom, koji se pretvorio u opis kvara proizvoda, zaposlenik Boris mi je rekao da oni u svom servisu to ne mogu testirati nego da se proizvod mora slati ovlaštenom servisu na utvrđivanje potrebnoga. To je mi dano kao odgovor na moj stav objašnjavanja problema njima koji je činio očitim da ja pretpostavljam da će oni obaviti testiranje na uređaju. *Pored svega ostaloga, također želim istaknuti da mi zaposlenici nisu ponudili opciju koja je napisana u njihovim vlastitim uvjetima poslovanja, mogućnost povrata proizvoda sa 20% umanjenim povratom novca. Za tu opciju sam saznao puno kasnije, i to ne zahvaljujući ADM-u, već vlastitom „njuškanju“.

- Po dolasku doma sam poslao žalbu putem mail-a. Na žalbu do danas(2.10.2017.) nisam dobio odgovor.

·13. Rujna 2017.

- Nakon 8 dana, iako mi je istaknuto da oni proizvod ne mogu testirati nego ga moraju slati ovlaštenom serviseru, ADM mi je putem e-maila javio da je njihov zaposlenik testirao proizvod. ADM-ov zaposlenik je zaključio da je proizvod ispravan.

- Po tom zaključku mi je ponuđena opcija da pošalju proizvod ovlaštenom servisu, te ističu da će mi to, ukoliko i ovlašteni servis proglasi uređaj ispravnim, morati naplatiti kao lažnu reklamaciju u iznosu od jednog radnog sata servisa.

- U mom e-mail odgovoru, ističem im da su mi lagali, no shvativši prijetnju ozbiljno, usmijerio sam servis na test kojem se može pristupiti putem interneta. Pomoću testa na koji sam usmijerio, defekt koji je razlog za moju želju za povratom novca se vrlo lako može očitovati.

- Dobio sam odgovor od servisa u kojem mi servis sada pak tvrdi da svaki uređaj koji dođe kod njih na servis prvotno mora biti istestiran od strane njihovih zaposlenika. U odgovoru mi također potvrđuju da će zaposlenik provjeriti slušalice 

i sa od moje strane naznačenim testom.

·26. Rujna 2017.

- Dobio sam odgovor od servisa: „Poštovani, ovlašteni servis je uređaj proglasio ispravnim, uređaj možete preuzeti u našem servisu, ...“

- Čim sam vidio e-mail, nakon skorog ponovnog pokušaja dijaloga putem mailova, odlučio sam se zaputiti u poslovnicu, podići slušalice sa servisa, te ih pokušati u prodajnom dijelu poslovnice ostvariti povrat novca. U tom trenu sam slušalice kod sebe posjedovao samo 3 dana, s obzirom na to da sam ih na servis predao 3 dana nakon kupnje. - Po dolasku u servis, gospodin Boris je zaposlenik koji se zbrinjava za mene. Po izlasku iz servisa pitao sam čovjeka kako se zove. Gospodin Boris me nakon mog pitanja pokušava zaustaviti od odlaska iz servisa dobacujući mi nešto, no nisam čuo što, samo sam išetao iz servisnog djela poslovnice. Gospodin Boris izlazi za mnom te nastaje kratki dijalog: Gosp. Boris: „Vi ste onaj što priča na internetu* svašta?“ Ja: „Da.“ Gosp. Boris: „Ma gospodine, vi ste sve krivo shvatili.“ Ja: „Gospodine, ja idem gore u poslovnicu, te ukoliko neću dobiti povrat novca šaljem prijavu tržišnoj inspekciji.“ *priča na internetu = http://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx?jumpto=5484380&sort=asc&view=flat&page=66 Ja sam korisnik „Tipkalo“. Gospodin Boris je zaključujem vidio moje savjetovjetovanje na forumu.

- U prodajnom dijelu poslovnice, nakon neugodnog razgovora, zaposlenik za prodajnim pultom mi kao konačni razlog za zašto mi je odbijen povrat novca daje obrazloženje na sljedeći način: “Pa gospodine, ja evo već sada vidim zašto je vam servis odbio izdati povrat novca“. Na moje pitanje zašto, rečeno mi je: „Proizvod je otvoren.“. Pitao sam zašto mi to nije odmah rečeno, zašto su pravili budalu od mene, zašto ovo zašto ono. Nije bilo povratne informacije već samo formalno okončavanje razgovora. Otišao sam iz trgovine, no vratio sam se nakon 10 minuta kako bih se ispričao gospodinu za svoje negativno držanje prema njemu tokom prethodnog razgovora, te sam još jednom istaknuo „Zašto mi taj razlog nije rečen odmah, kada sam prvi puta zvao?“.

 

· Još uvijek se nadam povratu novca, no proizvod koristim.

· Sva komunikacija obavljena elektroničkim putem dostupna za predočenje."

 

Ok, sad kad prolazim kroz sve ovo, možda shvaćam da je to smiješno napisano.. But what do I know..

Ne znam..

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 14:12 (Tipkalo).
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Neznam dal si ocekivao da ce to sve netko citati il ne, al nije jasno napisano sto hoces. Mislim je, ali kod ovakvih stvari manje je vise. Ne zanima inspektoricu dal je tebi tamo boris/mate/sime rekao ovo ili ono. Za sve moras imat neki pisani trag. Sve sto si trebao napraviti je napisati sto sam ti bio naveo ranije.

 

Proizvod ima skriveni materijalni nedostatak. Krcanje. Sukladno clanku 400, 401, 404 i 410 trazis otklanjanje materijalnog nedostatka na nacin da ti se preda novi proizvod bez nedostatka (krcanje) ili da se ugovor raskine te se obavi povrat uplacenog novca. U slucaju da trgovina odbija priznati materijalni nedostatak, trazim vjestacenje sukladno clanku 43, stavak 4 i stavak 5 zakona o zastiti potrosaca da se materijalni nedostatak testira u za to propisanim uvjetima.

Trgovina odbija priznati postojanje nedostatka te sam primoran obratiti se trznoj inspekciji da pomogne u rjesavanju slucaja.

 

Hvala

Potpis

 

To je to. Eventualno mozes navest trajanje reklamacije (otkad si je predao njima dokad ti je to rjeseno). Sve to fino pismeno s povratnicom. Vjerujem da bi ishod bio drugaciji (AKO TO KRCANJE STVARNO POSTOJI). Znaci ne ulazim u bit dal to postoji ili ne, u to ne bih ni najmanje htio ulazit jer vrlo lako tebi moze krcat nesto na racunalu (znaci nadam se da si ovo testirao da si odnio te slusalice i probao na par drugih uredjaja/racunala ovisno kakav je input). Eventualno da imas neku snimku takodjer.

 

Sad obavi tu garanciju s usb prikljuckom tako da ti to servisiraju. Nemas se ti sto s kim raspravljat, samo to odnesi i reci sto nevalja i nek poprave.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 14:28 (sandokan111).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

A jesi li prijavio i to što ti nisu odgovorili na prigovor?

Kazna za to što ti nisu odgovorili u roku od 15 dana je 10-100 k kuna (zakon o zaštiti potrošaća)

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Alfa_R kaže...

A jesi li prijavio i to što ti nisu odgovorili na prigovor?

 Koliko sam skuzio on nije nikakav prigovor sluzbeni poslao njima vec je sve obavljao usmeno.

 

 

Inace sad sam malo detaljnije prosao kroz tvoju prijavu. Pa tu nigdje nema ni prijave za materijalni nedostatak i krcanje vec non stop spominjes svoje nezadovoljstvo kupljenim proizvodom. Nazalost, stvari ne idu tako i nemozes mjenjat proizvod jer si nezadovoljan. Sam si sebe zapleo u politiku firme i zakone. Politika firme je navodno vracanje unutar xx dana, tu su te zavaljali i nisu ti to uvazili. Nakon sto je to proslo ostao ti je samo zakon i ti si se i dalje nastavio naslanjati na politiku firme i to poslao trznoj koju ne zanimaju politike firme vec samo ono sto je u zakonu. Zakon NE ODOBRAVA povratak proizvoda radi nezadovoljstva koji nije kupljen na daljinu! Nadam se da nisi tocno ovako kako si pisao poslao i trznoj.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 10:05 (sandokan111).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Alfa_R kaže...

A jesi li prijavio i to što ti nisu odgovorili na prigovor?

Kazna za to što ti nisu odgovorili u roku od 15 dana je 10-100 k kuna (zakon o zaštiti potrošaća)

·8. Rujna 2017.

 - Po dolasku doma sam poslao žalbu putem mail-a. Na žalbu do danas(2.10.2017.) nisam dobio odgovor.

 

Pogledaj u taj veliki copy-paste koji sam ostavio, to je napisano, da.

I do danas nisam dobio odgovor.

 

 

sandokan111 kaže...
Alfa_R kaže...

A jesi li prijavio i to što ti nisu odgovorili na prigovor?

 Koliko sam skuzio on nije nikakav prigovor sluzbeni poslao njima vec je sve obavljao usmeno.

 

 

Inace sad sam malo detaljnije prosao kroz tvoju prijavu. Pa tu nigdje nema ni prijave za materijalni nedostatak i krcanje vec non stop spominjes svoje nezadovoljstvo kupljenim proizvodom. Nazalost, stvari ne idu tako i nemozes mjenjat proizvod jer si nezadovoljan. Sam si sebe zapleo u politiku firme i zakone. Politika firme je navodno vracanje unutar xx dana, tu su te zavaljali i nisu ti to uvazili. Nakon sto je to proslo ostao ti je samo zakon i ti si se i dalje nastavio naslanjati na politiku firme i to poslao trznoj koju ne zanimaju politike firme vec samo ono sto je u zakonu. Zakon NE ODOBRAVA povratak proizvoda radi nezadovoljstva koji nije kupljen na daljinu! Nadam se da nisi tocno ovako kako si pisao poslao i trznoj.

 

 Copy-paste-ao sam što prijava je..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 13:26 (Tipkalo).
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tipkalo kaže...

·8. Rujna 2017.

 - Po dolasku doma sam poslao žalbu putem mail-a. Na žalbu do danas(2.10.2017.) nisam dobio odgovor.

 Copy-paste-ao sam što prijava je..

 

Jel u toj zalbi pise da je to zalba ili si ti samo poslao mail gdje se tuzis na neprijatnost borisa i sto ti nisu vratili novce?

Ako je sve to copy/paste onda si fulao ceo futbal. Nigdje zalba na materijalni nedostatak, vec nezadovoljstvo uredjajem kojeg ti po zakonu ne moraju vratit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 14:37 (sandokan111).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

Jel u toj zalbi pise da je to zalba ili si ti samo poslao mail gdje se tuzis na neprijatnost borisa i sto ti nisu vratili novce?Ako je sve to copy/paste onda si fulao ceo futbal. Nigdje zalba na materijalni nedostatak, vec nezadovoljstvo uredjajem kojeg ti po zakonu ne moraju vratit.

 Naslov e-mail-a žalbe je "Žalba".
I da, zafrknuo sam..

9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Jesi se cuo s inspektorom preko emaila ili samo cizp ili pismeno?

 

Ako jesi, upitaj ga za to da nisi dobio nikakav odgovor od trgovine na svoju prituzbu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

Jesi se cuo s inspektorom preko emaila ili samo cizp ili pismeno?

 

Ako jesi, upitaj ga za to da nisi dobio nikakav odgovor od trgovine na svoju prituzbu.

 Sve što se dogodilo je da sam ja poslao e-mail-om tu "Prijavu potrošača tržišnoj inspekciji", te jedini feedback koji sam dobio je zaključno pismo koje mi je došlo prije dva dana.

 

9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Kod tebe sve naopako. Meni se svaki put javi inspektor.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Dobro kaj cemo sad 17 stranica o tome?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

Kod tebe sve naopako. Meni se svaki put javi inspektor.

 Što reći.

Nemam sreće.

11 godina
odjavljen
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Vidim svašta se piše po temi, pa rekoh da i ja podijelim svoje iskustvo.

 

Meni su gospoda iz ADMa uvijek bili maksimalno susretljivi, čak i više nego su tehnički i trebali. Uglavnom, nedavno sam reklamirao RM1000i koji je odlučio krepati jedan dan sam od sebe. Poslan na reklamaciju, potrajalo je 20ak dana jer su morali slat u DE Corsairu. Poslano mi je novo napajanje koje je pak, sada zujalo i cvrčalo, što nije bio slučaj sa prvim unitom. Ovaj je zujao toliko da sam morao slušalice koristiti. Javio im se, opisao problem, pogledao po corsair forumima da to gotovo uvijek priznaju i zamijene proizvod, odlučio im vratit psu i uzet neko drugo. Oni su obavili svoj dio posla jako brzo, poslali u ovlašteni naš servis kojem treba nešto previše vremena da ustanovi coil whine... pa su mi iz ADMa javili da će mi i na svoju ruku odobriti zamjenu. Ovo nisu morali napraviti. Nemaju nikakvu obvezu to napraviti prije nego službeni servis potvrdi da je reklamacija valjana. Na ovome im svaka čast. Takve stvari znače meni kao kupcu i odvajaju prosječnog trgovca od onog koji ide ponekad i van propisa poradi kupca.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

I edigital ima svoje kupce, tako ce i oni.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

I edigital ima svoje kupce, tako ce i oni.

Hajd ne bulazni. Edigital i ADM su nebo-zemlja. U edigitalu, da bih dobio povrat novca nakon 60dana reklamacije koja je tekla bez IJEDNE povratne informacije od njih, morao sam ih zvati na 125 brojeva da bi ih napokon dobio na 126tom i uspio nekako jedva dogovoriti povrat. Na mailove nisu odgovarali, na telefone javljali, reklamacija je trajala i trajala, prešla razumni rok, ni prijetnje prijavom nisu upalile, tek lutrijom nakon što sam dobio nekoga u upravi... Idiotski je uspoređivati ove dvije trgovine. ADM mi je na svaki mail odgovorio, pristojno i ljudski, ponudio sve opcije, potrudio da se reklamacija izvrši čim prije.

 

Ljudi su uglavnom pristojni kad im se pristojno pristupi. Uvjeren sam da je 90% loših iskustava općenito sa reklamacijama proizvod neljubaznosti kupca koji neopravdano pila trgovca koji ni kriv ni dužan što je proizvod defektan. Trgovine imaju svoje jasne obveze i osim e-digitala, svaka reklamacija mi je prošla uglavnom bezbolno. Ne tu prevelike filozofije. Trgovine ne rješavaju i odobravaju reklamacije, već ovlašteni serviseri, a onda ako ovlašteni serviser odbije reklamaciju, nastrada - pazi logike - trgovac... Dajte molim vas.

 

Ponavljam, meni su odobrili reklamaciju "na svoju ruku"... zašto? Ne znam. Pristupam ljubazno i obzirno, komuniciram ljudski. I uglavnom taj pristup uvijek urodi normalnim i ljudskim odgovorm s druge strane.

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
eywa33 kaže...

Hajd ne bulazni.

 Nista ja ne bulaznim. Imas tu thread pa citaj. Imas thread o edigitalu pa citaj. I tamo ima ljudi kojima je to odlicna trgovina kao sto je tebi adm odlicna trgovina. To pak ne znaci da su i jedna i druga odlicne jer ne bi bilo toliko prituzbi na iste.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

 Nista ja ne bulaznim. Imas tu thread pa citaj. Imas thread o edigitalu pa citaj. I tamo ima ljudi kojima je to odlicna trgovina kao sto je tebi adm odlicna trgovina. To pak ne znaci da su i jedna i druga odlicne jer ne bi bilo toliko prituzbi na iste.

Ček malo... Ti si ovdje dežurni da, svaki put kad netko napiše normalno pozitivno iskustvo, poklopiš sa izjavom kao što si dao gore? < taj sam dojam dobio dok čitam ovu temu.

 

Pa tvrdim da sam imao iskustvo s reklamacijom kod obje trgovine i da je razlika dijametralno suprotna. I zbog toga sam što točno, po tebi? Odn. što bih trebao napraviti? Dakle, ti bi da na račun tuđih loših iskustava, ja ovdje sada kažem kako je zapravo trgovina smeće jer ima dosta pritužbi na nju, iako ja imam samo pozitivna iskustva... to tako ne ide u životu. S obzirom da danas svatko može liječiti svoje frustracije po internetima, apsolutno mi je jasno da će svaka trgovina imati pritužbe od kupaca. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice