Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 795.017
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

I meni isto tako idu na q svakakvi internet warriori sto bi odalamili ovo ili ono, a osim sto gluposti trkeljaju vjerojatno nikad u zivotu nisu povisili glas na nikoga osim na sebe. Al na internetu svakako imaju 20 godina online mma treninga i crni pojas iz e-zastrasivanja.

 Opisao si sebe.

 

9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
eywa33 kaže...

Ček malo... Ti si ovdje dežurni da, svaki put kad netko napiše normalno pozitivno iskustvo, poklopiš sa izjavom kao što si dao gore? < taj sam dojam dobio dok čitam ovu temu.

 

Pa tvrdim da sam imao iskustvo s reklamacijom kod obje trgovine i da je razlika dijametralno suprotna. I zbog toga sam što točno, po tebi? Odn. što bih trebao napraviti? Dakle, ti bi da na račun tuđih loših iskustava, ja ovdje sada kažem kako je zapravo trgovina smeće jer ima dosta pritužbi na nju, iako ja imam samo pozitivna iskustva... to tako ne ide u životu. S obzirom da danas svatko može liječiti svoje frustracije po internetima, apsolutno mi je jasno da će svaka trgovina imati pritužbe od kupaca. 

 Ja sam dezurni komentator u svim temama koje me interesiraju, a komentiram na osnovu svog razmisljanja iz procitanog. Nista ja ne poklapam niti trazim od tebe, niti si ti "po meni" nesto. Dal ova tema ima vise negativnih ili pozitivnih iskustava? Dal je takva i edigital tema? Dal edigital tema ima pozitivnih iskustava? Dal ima ova? Ja sam izveo svoj zakljucak, ako ti se ne svidja, a pa sto da ti kazem.

Zver kaže...
sandokan111 kaže...

I meni isto tako idu na q svakakvi internet warriori sto bi odalamili ovo ili ono, a osim sto gluposti trkeljaju vjerojatno nikad u zivotu nisu povisili glas na nikoga osim na sebe. Al na internetu svakako imaju 20 godina online mma treninga i crni pojas iz e-zastrasivanja.

 Opisao si sebe.

 

 Jos da imas i neki quote di se tako ponasam bilo bi zanimljivo. Ovo je citat uzet van konteksta gdje je lik trolao na najjace, a na trolove je najbolje odgovorit counter trolanjem. Pretpostavljam da ti je ovaj "online mma trening" bio presuptilna za*ebancija.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

 Ja sam dezurni komentator u svim temama koje me interesiraju, a komentiram na osnovu svog razmisljanja iz procitanog. Nista ja ne poklapam niti trazim od tebe, niti si ti "po meni" nesto. Dal ova tema ima vise negativnih ili pozitivnih iskustava? Dal je takva i edigital tema? Dal edigital tema ima pozitivnih iskustava? Dal ima ova? Ja sam izveo svoj zakljucak, ako ti se ne svidja, a pa sto da ti kazem.

 Čuj njega, on ne poklapa... Čemu onda potreba da "poklopiš" ono što sam opisao, jer upravo si to napravio?! Ja isto čitam teme, ali nemam potrebu na iskustva drugih koja su suprotna od mojih udarati kontru... 

 

Jednostavno ne prihvaćam rečenicu u kojoj su e-digital i ADM (zapravo bilo koja "poznatija" IT trgovina) zajedno s istim nazivnikom... E-digital je komedija, a ostali su više-manje svi korektne trgovine.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
12 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Nebi se slozio, adm je druga najlosija trgovina poslje e.digitala barem sto se tice hrpetine nakupljenih losih iskustava.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
sandokan111 kaže...

Zver kaže...
sandokan111 kaže...

I meni isto tako idu na q svakakvi internet warriori sto bi odalamili ovo ili ono, a osim sto gluposti trkeljaju vjerojatno nikad u zivotu nisu povisili glas na nikoga osim na sebe. Al na internetu svakako imaju 20 godina online mma treninga i crni pojas iz e-zastrasivanja.

 Opisao si sebe.

 

 Jos da imas i neki quote di se tako ponasam bilo bi zanimljivo. Ovo je citat uzet van konteksta gdje je lik trolao na najjace.

 Taj lik bješe ja. Opet velim nema vike na ljude s tim se ne postiže ništa...Jer ista ta jada koje dolje radi za sirotinjsku kunu nije ništa kriva. Inspekcija nije uvijek rješenje. Uglavnom koliko se zauzmeš za sebe toliko češ postići. Prosipaš pamet i svašta naokolo a opet zaboravljaš da živiš u Hrvatskoj.

 

 Nadalje, ja nemam viška vremena za natezanje sa servisima i sljanjem poštom na popravak itd... Zato opet kažem da su PRAVI dučani za mene bolji od čistih webshopova.

 

Idući tjedan imat ću iskustvo s Linksom pa ču javit kako če to proč.. Stvar radi ali je defektna cijela serija istog proizvoda.

 

Edit: I da ne branim ja niti jedan dučan, nego zagovaram fizičku kupnju spram online.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 21:12 (Zver).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Stjepanj kaže...

Nebi se slozio, adm je druga najlosija trgovina poslje e.digitala barem sto se tice hrpetine nakupljenih losih iskustava.lp

Meni je iskustvo potpuno suprotno, pa mi je strano takvo mišljenje. A kupovao sam desetak puta kod njih, od jeftinijih stvari, cijelih konfi, do skupljih komada hw-a. Evo i reklamacije protekle glatko i s njihove strane više nego korektno... Na mail mi odgovaraju u roku od 20minuta, a u zadnja dva miseca sam ih upilao sa ovim RM1000i da sam i sebi dosadio. Rješili mi reklamaciju na svoju ruku i daju mi u zamjenu što hoću, a to će bit vjerojatno hx1000i. Moje mišljenje se na temelju tuđih iskustava neće promjenit ako sam imao samo pozitivno iskustvo s njima... Da vidim da negdje zapinje ili da su drski u odgovorima, ne bi mi trebalo puno da ih prekrižim.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

To smeće od dućana me neće više nikada vidjeti. Prvo mi idu ma živce sa 38 različitih cijena za neki proizvod, drugo, neki smiješni lik me odjebao iz dućana  kada sam pitao dali mogu platiiti na rate sa PBZ karticom. " Ne primamo PBZ kartice" - to mu je bio odgovor sa visoka... Kao da sam došao sa karticom albanske banke u stečaju, mrš....

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Gestapo kaže...

To smeće od dućana me neće više nikada vidjeti. Prvo mi idu ma živce sa 38 različitih cijena za neki proizvod, drugo, neki smiješni lik me odjebao iz dućana  kada sam pitao dali mogu platiiti na rate sa PBZ karticom. " Ne primamo PBZ kartice" - to mu je bio odgovor sa visoka... Kao da sam došao sa karticom albanske banke u stečaju, mrš....

 Može se na rate uzimat sa PBZ Visom i Americanom. Provjereno.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
eywa33 kaže...

Ja isto čitam teme, ali nemam potrebu na iskustva drugih koja su suprotna od mojih udarati kontru... 

 Ocito imas problema s konverzacijom gdje se ljudi ne slazu s tobom.

Zver kaže...

Taj lik bješe ja. Opet velim nema vike na ljude s tim se ne postiže ništa...Jer ista ta jada koje dolje radi za sirotinjsku kunu nije ništa kriva. Inspekcija nije uvijek rješenje. Uglavnom koliko se zauzmeš za sebe toliko češ postići. Prosipaš pamet i svašta naokolo a opet zaboravljaš da živiš u Hrvatskoj.

Nikad nisam ni zagovarao viku. To sto zivimo u hrvatskoj nista ne znaci. Mozda znaci kad su veliki igraci i velike pare u pitanju (ina, horvatincic itd itd), al bas kod nas malih ne znaci jer ce inspekcija prije opalit kaznu i djelovat po zakonu u tim slucajevima nego kad druga strana ima kvalitetnu pravnu pomoc. Jedino od svega sto si napisao je da koliko se zauzmes za sebe toliko ces i postic, sve ostalo sam ti vec rekao i prije.

11 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Pozdrav,

 

Definitvno od par dućana kod kojih uzimam komponenete imam s njima najlošije iskustvo i definitivno me više neće vidjeti. Zvao jedan dan ad provjerim da li imaju određeni artikl u dućanu da ne dolazim bezveze i čovjek nakon ponavljanja istog pitanja svaki put odgovara da imaju i naravno kad sad došao u dućan dobio odgvor da je kolega krivo gledao i da nemaju artikl odmah na stanju. Probao rezervirati procesor pa da mi jave kad ga imaju da dođem platiti i preuzeti, rekli se javati i naravno da se ne javljaju, zovem ja njih da provjerim sitauciju i javlja se ženska osoba, koja se tijekom cijelog razgovora smije kao neka tinejđerica i naravno da nisam dobio suvisli odgovor na moja pitanja, da li imaju procesor i kada bi ga eventualno mogli dobiti ... Uglavnom očajno iskustvo s njima i ako tako nastave poslovati mogli bi brzo propasti jer ne kuže da je kupac sve ... Apsolutno ih nikome ne bi preporučio ...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ne budu propali jer kupcu nista ne znace iskustva ako je 3 kune jeftinije u ovom shopu od drugog. Vidjeno vec na edigital primjeru. Nitko ne sljivi sto drugi pisu i misle da je to ili konkurencija ili "njima nece bit tako". Pocet ce propadat ovakvi shopovi tek kad veci igraci od njih udju (tipa amazon) s dobrim ponudama. Amazon je tu vec donekle, al dosta proizvoda je jos uvijek nedostupno jer se ne salje u HR ili je postarina prevelika. Onda ce ovakvi propast a prezivjet ce samo koji manji s super uslugom prema kupcu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Stranica na mobitelu im odlično radi, nigdje ne piše da je danas, 2.1. inventura, bzvz napravio 50km da dođem pred vrata i vidim natpis "Danas ne radimo". 

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

90% IT podzeca ima inventuru 1. radni dan nakon Nove Godine,

dakle sam si se syebal.

 

Usput, na mail ju poslali rano ujutro da ne rade, takodjer pise i na webu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 15:19 (Čitatelj).
13 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Pisalo im je još prošle god dovoljno dugo, kao i svake godine kako im piše na ovim banerima s gornje strane.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Lijep je dan, malo se provozat, mozda popit kavicu u gradu, cilj putovanja nije samo stici na odrediste, vec uzivati u putovanju.

 

A i vrijedi ona stara - tko nema u glavi, ima u nogama.

12 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Čitatelj kaže...

Lijep je dan, malo se provozat, mozda popit kavicu u gradu, cilj putovanja nije samo stici na odrediste, vec uzivati u putovanju.

 

A i vrijedi ona stara - tko nema u glavi, ima u nogama.

 Nebi to bio problem da imam auto, nego živim u mjesto gdje ZET vozi svake prijestupne, a u njihovim busevima se uživat ne može. :D

 

A i još sam im mail jučer poslao, jutros lik odgovara imamo ju na lageru u poslovnici, pa mi uopce nije padalo na pamet da ne rade radi inventure ili slicnog.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 16:37 (Tony1999).
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Kaj ima 50km od Gorice do Sigeta?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Lil Dice kaže...

Kaj ima 50km od Gorice do Sigeta?

 Tamo/nazad da, nisam u Gorici, nego iza Gorice

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
7 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Jos bolje sto si ZET-om, jer ne moras trazit parking 30min.

 

Fino na kavicu, gledati tetice koje secu dzukce, uzivancija.

 

Laganini.

11 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Kakvih pola sata trazenja parkinga mile ti majke pa nije adm na trgu bana jelacica, avenu mall je pored, tri sata besplatan parking u garazi, svašta cu jos procitat

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
roby27 kaže...

Kakvih pola sata trazenja parkinga mile ti majke pa nije adm na trgu bana jelacica, avenu mall je pored, tri sata besplatan parking u garazi, svašta cu jos procitat

 

 nije pola sata ali nekad se trebas "namuciti" da nades parking, ovisi kako naletis! danas ak nemas svoj parking kao da i ne postojis ljudi ce te cak izbjegavati samo radi te stvari...isti k kao i kod Future, yebi se po naselju trazi parking, kad kisa pljusti da ne pricam, misija nemoguca ili nedaj boze moras cijelu konfu furati u auto...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Pa sad ti kazem da imas avenu mall garazu...50metara od ducana, nemres s autom u ducan. 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
roby27 kaže...

nemres s autom u ducan. 

 

 Ali vidiš da on to baš želi, parkirat auto i to još u rikverc pred trgovinu, otvorit gepek napravit 3 koraka do vrata trgovine i onda trpat hardver u njega kao vreće krumpira.

Jer eto, hardver se kupuje svaki drugi dan, i to komplet kućišta i monitori, pa je jako bitno da se auto može naterat direkt pred izlog, ne bi bilo ok da se čovjek polomi dok nosi malo-malo 15 kila.

 

Kako bi bilo da vi neki malo ustanete od monitora i prošetate, makar 35 metara dnevno?

A ako je to baš toliki problem, bože moj, uvijek postoji dostava na kućnu adresu, vjerujem da će kurir biti toliko ljubazan i da unese kutiju baš direkt u kuću, da ne moraš izlaziti bezveze.

 

Fascinantno je na kakve gluposti se sve ljudi žale.

http://dukedantalion.weebly.com/
11 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM

Klasika ti je to danas, brijem da bu zena prije nasla parking i odradila kupovinu nego on 

10 godina
online
Acquisitum Magnum - ADM

U Avenue Mallu mjesta koliko ti srce želi a dućan je preko ceste, fakat neki kukaju bezveze.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Poslao im karticu na reklamaciju radi zujanja ventilatora vratili je natrag uz obrazlozenje da to oni ne cuju. Nikako ne preporucujem trgovinu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Trazi vjestacenje. Unutar 6mj oni placaju, nakon toga onaj tko je u krivu stoga provjeri jos jednom jer je pitanje sto je "zujanje". Vjerojatno imas na stranicama dobavljaca koliku buku proizvodi i pokusaj to izmjerit i ako je van granica vrati natrag na reklamaciju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Spacecraft kaže...
Poslao im karticu na reklamaciju radi zujanja ventilatora vratili je natrag uz obrazlozenje da to oni ne cuju. Nikako ne preporucujem trgovinu.

 Čovječe sve me više strah, našao sam kod njih za bratica MSI 1050TI OC za 1341kn, najpovoljnija s 3 godine garancije, dal se isplati to onda uzimat kod njih, puno mi je dat 100kn vise u drugoj trgovini jer sam mu i ovako pomakao budzet sa 800 na 1300kn, dal mogu ako krepa direktno kod uvoznika poslati?

 

Lp

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
10 godina
offline
Re: Acquisitum Magnum - ADM
Tesko je rec. Probaj futuru vidjeti ili protis ili na nabavi.com.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Mene je najviše smetalo nuđenje plaćanje na 24 rate preko Dinersa kada uopće nisu imalu uvjete za to... Još su me uvjeravali da je problem u mojoj kartici odnosno banci, a oni nisu imali ugovoren takav način poslovanja.

Isto su me išli zezat u Futuri samo je razlika u tome što su u Futuri riješili problem u roku od pola dana, a u ADMu kad bude...

 

Iako godinama kupujem u ADMu nisam imao nekih problema doduše niti reklamacija. Doduše u zadnjih godinu dana mi je Futura in.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice