Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.456
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Alzashop

Znam da je ovo mali iznos, no cisto za info, kupio kabel 22.06 te je dosao 27.06. Vjerojatno bi i prije da nije bio produzeni vikend. Dostava je bila preko GLS-a.

After Effects,Sony Vegas Pro,Nuke i Maya tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Kak odabrati da šalju gls-om? Meni nudi samo standard delivery - free.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 15:20 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...

Kak odabrati da šalju gls-om? Meni nudi samo standard delivery - free.

Ne mozes odabrat, GLS-om obicno idu manji paketi.

9 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Naručio plejku oko 17h, u 19h javili da je poslano, dostava planirana u petak. Pa da vidimo oću li imat sreće ili će bit s*anja ko i kod ostalih usera

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Kak ih kontaktirat? Kad na stranici ispunjavam kontakt formu stalno mi javlja da broj telefona ne valja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...
Kak ih kontaktirat? Kad na stranici ispunjavam kontakt formu stalno mi javlja da broj telefona ne valja

 Najbolje i najbrže ti je preko Facebook chata

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...

Naručio plejku oko 17h, u 19h javili da je poslano, dostava planirana u petak. Pa da vidimo oću li imat sreće ili će bit s*anja ko i kod ostalih usera

 

kbenzema kaže...
Kak ih kontaktirat? Kad na stranici ispunjavam kontakt formu stalno mi javlja da broj telefona ne valja

 Pretpostavljam da nisi imao srece? :D

9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Ne :D i dalje stoji Bratislava na trackingu. Javio se na fejs i odmah su mi odgovorili da šalju upit dostavljaču, pa sad čekam.

Nije mi jasno zakaj šalju overseasom ako imaju tolko problema s njim
11 godina
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...
Nije mi jasno zakaj šalju overseasom ako imaju tolko problema s njim

 katastrofa, baš mi nije jasno da ih još uvijek nisu odjebali

meni su iz tele 2 u četvrtak potvrdili da šalju novi mobač, kad sam vidio da je dostavljač overeas oblio ma hladni znoj

naravno da je već u petak rano ujutro mob bio u zadru (po trackingu) i naravno da ga nisam dobio do danas, ali računam da sam još i dobro prošao

9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Ali čekaj, meni nije jasno, ko do HR dostavlja, isto overseas samo slovački/češki? Opet nemru sve bit naši krivi, nije da oni idu po pakete tamo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...
Ali čekaj, meni nije jasno, ko do HR dostavlja, isto overseas samo slovački/češki? Opet nemru sve bit naši krivi, nije da oni idu po pakete tamo.

Po trackingu, svi paketi nestaju u Becu, Becka skola...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Jučer navečer mi se pojavil novi status "Entry", pod center je prazno, a pod remark "@tif-180709-233507-011556.csv". Možda ima nade, očito su reagirali ovi iz alze
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

 

Pitanje, kad ovako piše GLS, onda sam više-manje siguran što se tiče dostave, jel?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
evuki kaže...

 

Pitanje, kad ovako piše GLS, onda sam više-manje siguran što se tiče dostave, jel?

 Da. Ja naručio PS4 controllere neki dan preko GLS-a i sve super prošlo.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Pozdrav ljudi. Znači što se tiče WebShopova potpuni sam početnik pa trebam vašu pomoć. Mislim kupiti ovaj proizvod https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-band-3-black-d5339997.htm
Malo sam zbunjen oko carine i porez pa me zanima dali ću kada ovaj proizvod bude dostupan morati platiti samo 34€(njegovu cijenu) ili na to još moram porez ili carinu. Drugo što bih vas htio pitati da li se može taj paket poslati na određenu adresu? 
Pomozite mi molim vas...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Jancec kaže...

Pozdrav ljudi. Znači što se tiče WebShopova potpuni sam početnik pa trebam vašu pomoć. Mislim kupiti ovaj proizvod https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-band-3-black-d5339997.htm
Malo sam zbunjen oko carine i porez pa me zanima dali ću kada ovaj proizvod bude dostupan morati platiti samo 34€(njegovu cijenu) ili na to još moram porez ili carinu. Drugo što bih vas htio pitati da li se može taj paket poslati na određenu adresu? 
Pomozite mi molim vas...

 Nema carine niti dodatnih troskova.

 

Drugi dio pitanja ne kuzim, sta mislis da ce poslati na neku nasumicnu adresu u hrvatskoj pa ti trazi paket? Naravno da mozes odabrati adresu za dostavu...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Hvala na odgovoru. Ma ne nisam mislio na to. Želim prijatelju poslati poklon pa da njemu stigne.

8 godina
offline
Re: Alzashop
Jancec kaže...

Hvala na odgovoru. Ma ne nisam mislio na to. Želim prijatelju poslati poklon pa da njemu stigne.

 Logicno posalju na adresu koju ti postaviš, znaci upisi adresu od prijatelja i to je to...

12 godina
offline
Alzashop

Ima li kakav kod od 5, 10EUR?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop

Nazalost toga nema vise od godinu dana...sad dijele za 5€ samo UK a to ti ne vrijedi!

12 godina
offline
Alzashop

Kako stoji alza sa dostavom u zadnje vrijeme?

 

Naručio sam nešto komponenti, pošilju razbiki u dva paketa, i kučište došlo za dva dana, ali za paket s bitnim komponentama stoji "Initialization SPS Bratislava".

Zanimljivo da su na paketu kućišta i Overseas i In-Time naljepnice.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Meni je bio stigao jedan manji paket bez problema. Možda je i dalje problem samo u velikim paketima, tko zna.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Šalji im poruku, meni je isto tak stalo 5-6 dana...čim sam se javio, isti taj dan navečer se promijenila info na trackingu i paket za 2-3 dana bio kod mene
12 godina
offline
Re: Alzashop
kbenzema kaže...
Šalji im poruku, meni je isto tak stalo 5-6 dana...čim sam se javio, isti taj dan navečer se promijenila info na trackingu i paket za 2-3 dana bio kod mene

 Eto baš im pisao preko facebook messangera. Hvala za tips.

12 godina
offline
Alzashop

Mali update, dakle Alza je prošli četvrtak službeno rekla da je paket izgubljen i ponuđen mi je refund ili ponovno slanje.
Odabrao sam ponovno slanje i robica bi trebala stići sutra. No 99.9999% sam siguran da će paket biti opet izgubljen. I to će biti to.

Bye bye Alza.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Pa vidi po trackingu gdje je izgubljeno, u kojoj drzavi. Ako nije izaslo iz njihovog skladista,

oni su krivi, ako je negdje zapelo u nekoj zemlji, onda je dostava kriva. Moze se desiti

od bilo koje trgovine, ako je dostava seprtljava, da se "izgubi" tj "zametne".

 

Sto manje ruku prolazi roba, to bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
Čitatelj kaže...

Pa vidi po trackingu gdje je izgubljeno, u kojoj drzavi...

 

To gdje je paket nestao mene niti najmanje ne zanima.

BTW i ovaj drugi je "zapeo" u Bratislavi, a danas je kao trebala biti dostava .  Ako se i ovaj "izgubi", a sve je izglednije da će tome biti upravo tako, ovaj put ću tražiti povrat novca i što se Alze tiče "lessons learnt", i nije da ćemo si uzajamno faliti.

7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Ak ti zapne u HR - znas da je nestao na carini, nekom se svidjelo i napisat ce da paket nije dosao na destinaciju.

 

Znam to jer sam slao iz AT za HR, i paket je stao na carini (od HR poste, ne Overseasova carina), i nakon toga je nestao

u roku 3 dana - nigdje nista. U paketu je bila GTX 1050Ti 4GB Zotac (placena 166€ tad), i ocito je da se nekom svidjela.

 

Sva sreca sto sam platio osiguranje paketa od 12€, i osigurao na iznos od 500€, pa je HR posta morala platiti AT posti

500€ osiguranja - koje sam ja naravno dobio. Kupio novu GTX 1060 3GB za 263€, opet poslao i osigurao,

i tad je stigla.

 

Hvala HR carini/posti. U HR ne saljem nista bez osiguranja. Pa nek se oni raskusuraju sa AT postom, a ja pare dobijem u svakom slucaju.

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Alzashop
Čitatelj kaže...
Sva sreca sto sam platio osiguranje paketa od 12€, i osigurao na iznos od 500€, pa je HR posta morala platiti AT posti

500€ osiguranja - koje sam ja naravno dobio.

Koje gluposti i ti sad pises? Poslao si paket vrijednosti x, stavio osiguranje do y i oni su ti isplatili y? How yes no. Da to tako ide malo bi svi lokalni sverceri zaradjivali na ovaj nacin. Ti kad nesto saljes oznacavas vrijednost toga, i moras za to imat dokaz. Ne mozes uzet stare nikice i stavit vrijednost 100 000 eura i osigurat i ako se "izgubi" dobit natrag 100 000 eura. Ne ide to tako. Dobijes natrag ili procjenu ili ako imas dokaz o vrijednosti.

7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Mozes, osiguras paket u vrijednosti X i platis osiguranje na to.

 

Hermes osigurava paket preko osiguranja i garantira da nece biti izgubljen u AT,

te ce potrazivati osiguranu svotu od drzave u kojoj je paket izgubljen,

ako se ne moze locirati u roku 10 radnih dana od prijave gubitka paketa.

 

Tko ce to platiti u HR mene ne zanima, mene Hermes isplati, a oni sebe namire od HR poste.

 

Da sam osigurao na 200€ platio bi 5€ osiguranje, ne 12€. Cini se malo,

ali zato je cijena slanja samog paketa 37€. Dakle oni su uvjek u plusu, i mene ne brine.

 

Naravno da sam sretan kad paket stigne na vrijeme na destinaciju, ali i ako ne stigne,

dobro sam osiguran - a ne kao u HR, gdje posaljes paket preporucen, upisan i osiguran,

a onda se moras jos parnicit da dokazes sta je bilo unutra i koja je vrijednost, i jos imas sudske troskove.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice