Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.198
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Alzashop
sandokan111 kaže...

Vi stvarno mislite da to tek tako nestaje i eto oni nista ne rade, salju ponovo itd itd :) Ipak tu ima malo vise stvari u igri, naravno da stvari ne nestaju tek tako.

 Naravno da Alza ne poklanja hardver nekome. :)

Ali, što god radili, očito imaju hrpu nezadovoljnih mušterija. Nek se nađe kritična masa i ovo dođe u neke važnije medije, što zna što se može dogoditi s dućanom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Alzashop
CyberDemonVZ kaže...

Naravno da Alza ne poklanja hardver nekome. :)

Ali, što god radili, očito imaju hrpu nezadovoljnih mušterija. Nek se nađe kritična masa i ovo dođe u neke važnije medije, što zna što se može dogoditi s dućanom.

 Da, ali je ocito i da iza toga stoji nesto drugo, a ne da eto netko non stop krade njihove pakete pa eto sad oni samo dobijaju pare natrag od shipping kompanije i nitko to ne istrazuje :) Nakon sto jedan/2 paketa nestanu sve bi se istrazilo,a tu na forumu ih je valjda 10 vec, na jako mali uzorak, tako da je obim toga daleko veci. Kako se oni uopce ne uzrujavaju nekako sam uvjeren da je to povezano s njima. Ili ne salju stvari, ili salju da namjerno "nestane", ali sigurno se ne krade u tom obimu. Ili je dio velike zavjere da se alza ukine (/sarcasm). Prije bi rekao da imaju nekih ozbiljnih unutarnjih problema u firmi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 22:06 (sandokan111).
11 godina
offline
Re: Alzashop
Bruner kaže...
Još malo pa nitko iz HR neće naručivati ništa kod njih.

 

Ne, nego ce oni blokirati kupce iz HR, to im je jednostavnije nego da imaju posla sa lopovima.

Sjecam se jednog duzeg perijoda na ebayu, nitko nije zelio slati u RH jer su ljudi uredno primali posiljke i onda prijavili da nije doslo.

Naravno, to se proculo i lagano smo dobili blokadu na drzavu. Tako ce i oni napravit, sve im je osigurano ionako, dobit ce novce od osiguranja a osiguranje bude lovilo Oversease.

Oni kradu jebes mi sve, jer posiljka NEMA SANSE da nestane, sve je pod brojevima i potpisima, tocno se zna tko sto prevozi i kad je preuzeo tako da je pitanje vremena kad cemo citati u novinama o njihovoj krađi i prevari.

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
C3c1l kaže...

Ne, nego ce oni blokirati kupce iz HR

 

 

To ne smiju:

https://www.consilium.europa.eu/hr/policies/geo-blocking/

 

Njima je svejedno, ako osiguraju pakete, a sigurno ih osiguravaju - dobiju pare

od dostavne sluzbe u punom iznosu vrijednosti robe, odnosno

mogu traziti da se paket nadje, i ako se nadje u roku 3 mjeseca dobiju amortizaciju

zbog pada cijene te cekanje robe. Jos ako je ostecen paket - onda mogu dobiti i do 50% vrijednosti,

a robu prodati kao B-Ware s ostecenom ambalazom sa 20-30% popusta, i opet profitirati.

 

Nikako ne gube oni - nego dostavna sluzba, koja mora isplatiti odstetu. A neki se "haker" nasladjuje

kad pokrade robu, za njega je svaka dostava iz Alze - zicbo.

11 godina
offline
Re: Alzashop
Čitatelj kaže...
C3c1l kaže...

Ne, nego ce oni blokirati kupce iz HR

 

 

To ne smiju:

https://www.consilium.europa.eu/hr/policies/geo-blocking/

 

 

 Oke, ne smiju. Stavit ce 50 eura postarinu pa ce ljudi sami odustat :)

 

7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Ne smiju. Taj isti zakon se odnosi i na postarinu. Ne smije biti veca razlika od 100% cijene najskuplje dostave,

dakle ako je recimo za AT dostava 3€, za DE 2€, za SPA 5€, za HR ne smije biti veca od 10€. I opet kad gledas,

u HR za puno manje sitnice i kracu relaciju platis dostavu 150-200kn sa osiguranjem, pa ti tih 70ak kn nije nekakav trosak.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Jel nisu rekli da bi uskoro trebali smanjit poštarinu za inozemne dostave? To je EU prošle godine izglasala, možda i ove
11 godina
offline
Re: Alzashop
C3c1l kaže...
Bruner kaže...
Još malo pa nitko iz HR neće naručivati ništa kod njih.

 

Ne, nego ce oni blokirati kupce iz HR, to im je jednostavnije nego da imaju posla sa lopovima.

 

 kakve veze imaju "rvati" s tim, koliko sam skužio ljudima paketi zapnu negdje u austriji ili slovačkoj

još prije par mjeseci sam se zajebavao da je očito sanader aktivirao firmu u austriji kad tamo nestaje toliko robe, sad to više očito nije zajebancija

8 godina
offline
Re: Alzashop
RePlaY kaže...

Evo i meni stoji narudžba u Bratislavi od četvrtka, Overseas podjeljeno u dva paketa. Di da ih kontaktiram? Na facebooku nenalazin nigdi za poslat in poruku a bome ni na njihovoj stranici.

Tracking stranica koju je dala Alza je za SPS/In-Time pa se javi njima ako ti pod lokacija stoji SPS Bratislava - na mail: bratislava@sps-sro.sk (meni nakon sat i pol odgovorili).


Alzi šalji na info@alzashop.com

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 11:24 (Damix).
15 godina
offline
Re: Alzashop
Damix kaže...
RePlaY kaže...

Evo i meni stoji narudžba u Bratislavi od četvrtka, Overseas podjeljeno u dva paketa. Di da ih kontaktiram? Na facebooku nenalazin nigdi za poslat in poruku a bome ni na njihovoj stranici.

Tracking stranica koju je dala Alza je za SPS/In-Time pa se javi njima ako ti pod lokacija stoji SPS Bratislava - na mail: bratislava@sps-sro.sk (meni nakon sat i pol odgovorili).


Alzi šalji na info@alzashop.com

 

 Jučer sam im se javija na info@alashop.com i brzo su mi odgovorili da ce vidit šta je. Jutros mi šalju da je jedan paket u hrvatskoj a drugi da bi treba stić do kraja tjedna. Dobija san i jutros email od overseasa da je jedan paket na dostavi.

11 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Nebi trebalo biti problema pričo sam telefonski sa supportom i rekao da ne šalju sa OE javim u srijedu 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
Nvidia GTX 680 kaže...

Nebi trebalo biti problema pričo sam telefonski sa supportom i rekao da ne šalju sa OE javim u srijedu 

Ti si se sje... i to jako, slažeš računalo za nekakav HRR gaming i onda propustiš i7 8700k po normalnoj cijeni,

sada dati preko 5000 kn za praktički isti procesor kao i7 8700k je ludorija, a ovi ispod okrljašteni su za k...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Ne kužim kak misliš "propustim" pa imam ja i7 4770k sumnjam da ce biti na toj rezoluciji lošiji čak i od 8700k. Uvijek mogu slj mj kupiti 9900k ili kad izađe sa matičnom i ramom novim. Ne vidim razlog i dalje za žurit za cpu-om

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Znači ovako je bilo ipak sam naručio sa alze ali prije toga sam se osigurao tako da sam pričo bar pola sata sa supportom telefonski i rekao im da necu Over seas i GL ko dostavljače,i onda smo došli do toga da ce slat DPD-om gledo sam malo o njima čine se u redu. Ako kaj slučajno nece valjati sa monitorm rekli su da imam pravo u 2 tjedna vratiti kaj god želim bez da im moram dati razlog,support je bio kulturan telefonski,paket treba doc 17.10 piše javim vam ako ce biti problema ikakvih (posto sam ovo jučer u krivu temu na forumu)

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Za sada sve u redu javim ako cu imat kakvih problema sa dostavom.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop
Nvidia GTX 680 kaže...

Kaj ovo znaci cime onda ide dostava kada je free preko 300 eura? DPD ili UPS neznam kaj je ekipa ono rekla da nevalja koji nacin dostave?

 smradovi jedni nisam ni skuzio da su podigli dostavu na 26.50€ za standardnu pošiljku preko 2kg, prije je bilo 8.90€...

11 godina
offline
Re: Alzashop
Nvidia GTX 680 kaže...

Za sada sve u redu javim ako cu imat kakvih problema sa dostavom.

Ma dpd je najbolja dostavna sluzba! Nema greske sa njima..

 

12 godina
online
Re: Alzashop
roby27 kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Kaj ovo znaci cime onda ide dostava kada je free preko 300 eura? DPD ili UPS neznam kaj je ekipa ono rekla da nevalja koji nacin dostave?

 smradovi jedni nisam ni skuzio da su podigli dostavu na 26.50€ za standardnu pošiljku preko 2kg, prije je bilo 8.90€...

 I za mali paket sa 5 eur na skoro 10 :(

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ovo je bilo brzo bome za 2 dana je u zg bio monitor od 13 kila sa kutijom. Svaka čast alza

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Alzashop

Pa nije paket Alza vozila vec DPD

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Alzashop

Tip se zove Alza.

 

Alza Kuchmich.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Alzashop
I stigao. Nije bilo problema sa ničime.
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Alzashop

Kako si neobvezno ubacio sliku parketa s tim kutijama.

 

Nek se vidi raskoš!

 

Uživaj gaming kolega, pozdrav.

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
metallic kaže...

Kako si neobvezno ubacio sliku parketa s tim kutijama.

 

Nek se vidi raskoš!

 

Uživaj gaming kolega, pozdrav.

 Nisam znao da je imati parket "raskoš"  hvala hvala

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
offline
Re: Alzashop

Ajme daj nemoj me zezati da ne znaš raspravu o parketu??

 

To je okosnica bar 50 stranica teme CHAT ljubitelja HW.

 

Možeš imat sve, ali ako je laminat ili stari parket onda ništa ne valja...

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
metallic kaže...

Ajme daj nemoj me zezati da ne znaš raspravu o parketu??

 

To je okosnica bar 50 stranica teme CHAT ljubitelja HW.

 

Možeš imat sve, ali ako je laminat ili stari parket onda ništa ne valja...

 Nisam imo pojima haha,hvala kaj si me prosvijetlio 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
11 godina
offline
Re: Alzashop
metallic kaže...

Ajme daj nemoj me zezati da ne znaš raspravu o parketu??

 

To je okosnica bar 50 stranica teme CHAT ljubitelja HW.

 

Možeš imat sve, ali ako je laminat ili stari parket onda ništa ne valja...

 Laminat ne moze u istu recenicu sa parketom. Kaj fali sto je starija izvedba parketa, pobrusi se i prelakira i ko novo. 

11 godina
offline
Re: Alzashop

Kvragu i taj stari parket, stjerao sam se u offtopic ka nikad.

 

Sori luci, ništa osobno: kako je sve počelo.....

 

Dakle, nisam uopče ciljao na ovo ali kad Alza dostava ima rupa kao parket u fazi nakon ove, rupe se među njemu stvore i ne možeš ga samo prelakirati.

 

Sad ste skužili na što je stara šala bila vezana, a krilatica: "laminat se ne računa", nije moja.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Alzashop

hahaha, više puta sam i sam ubacio ove doskočice o parketima jer je ona rasprava stvarno bila urnebesno uvrnuta 

mislim da je svemu tome kriv bio stjepko sa svojom profesionalnom deformacijom parketara 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Alzashop
metallic kaže...

Kvragu i taj stari parket, stjerao sam se u offtopic ka nikad.

 

Sori luci, ništa osobno: kako je sve počelo.....

 

Dakle, nisam uopče ciljao na ovo ali kad Alza dostava ima rupa kao parket u fazi nakon ove, rupe se među njemu stvore i ne možeš ga samo prelakirati.

 

Sad ste skužili na što je stara šala bila vezana, a krilatica: "laminat se ne računa", nije moja.

 

 

 Da taj je klaun lupeto o high end konfiguracijama, a lagano coolermaster devastator kombo i 60hz monitor.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice