Centro.hr i besplatno slaganje

poruka: 21
|
čitano: 8.291
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Što je sa ovom trgovinom? Meni u potpunosti prestali na email odgovarati, prije su dopuštali narudžbu proizvoda i plaćanje kod preuzimanja, a sad doslovno ni podlogu za miš ne mogu naručiti, bez da platim unaprijed?

 

Na email ne odgovaraju ili im dugo treba.

 

Od kad su se preselili pala im kvaliteta usluge.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Karamarko kaže...
Od kad su se preselili pala im kvaliteta usluge.

Očito prije toga onda nisi kupovala kod njih.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
8 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Kupovala sam ja kod njih, pola računala sam kupila, ali tamo negdje još 2013. I uvijek sam mogla naručiti nešto preko emaila, dočekalo me u trgovini i platila bi kod preuzimanja. Sad me uvijek traže da platim prije, dok će biti trgovina kod kojih ne trebam platiti prije onda ću tamo i naručivati. Kad platiš prije, uvijek može nastati problem da artikl nije raspoloživ, pa se to zakomplicira, nude ti zamjenu, pa povrat novaca čekaš par dana...

13 godina
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Karamarko kaže...

Što je sa ovom trgovinom? Meni u potpunosti prestali na email odgovarati, prije su dopuštali narudžbu proizvoda i plaćanje kod preuzimanja, a sad doslovno ni podlogu za miš ne mogu naručiti, bez da platim unaprijed?

 

Na email ne odgovaraju ili im dugo treba.

 

Od kad su se preselili pala im kvaliteta usluge.

 Iz vlastitog višekratnog iskustva mogu potvrditi kako se jednostavno radi o tome da imaš ili nemaš manje ili više sreće u smislu doslovno koji od prodavača ti "dođe na narudžbu". Kako sam to zaključio? 

Dan-danas kupujem jako često kod njih jer imaju skoro pa najniže cijene. Kad en face dođem kod jednog prodavača, naručim stvar bez pol frke bez ikakvog potrebnog pologa. Zatim dođem kod nekog drugog i on me traži da ostavim polog u iznosu po izboru. Dođem ja idući put i čovjek mi kaže dajte barem 20-30Kn pologa, ono ipak se radi o RAM-u od 200-tinjak Kn. Aha. Kad pak tražim neku info o dostupnosti ili naručujem preko weba, nekad odgovore odmah i zaprime, a nekad im treba malo više vremena. Također ista stvar s pologom, kako koji prodavač naleti na narudžbu pa tako nekad ne možete naručiti ako ne platite unaprijed.

 Najnovije iskustvo sam imao jučer. Nazvao sam ih i telefonski naručio proizvod. Veli prodavač, dođete oko 18 sati, stvar će Vas čekati. Nikakav polog niti bilo što drugo nije bilo spominjano, sve dogovoreno dok kažeš seks. Citiram jednog prodavača od jučer: ne znam što Vam je kolega rekao, ali mi nismo baš pretjerano usklađeni ponekad, znate kako je, dosta posla, svakodnevni stres, obaveze i to; ja ovdje ne mogu pronaći narudžbu na Vaše ime, ali sad ću pogledati imamo li možda proizvod; otišao i vratio se s proizvodom. 

 Osobno potvrđujem da sve ovisi doslovno koliko imate ili nemate sreće pa kod koga dođete ili Vam pročita upit. Najbitnije je ipak da ti sve stvari riješe u roku i na tvoje vlastito zadovoljstvo. Barem je sa mnom uvijek tako bilo, bez obzira na navedeno, nikad nisam imao problema oko podizanja robe ili držanja njihove riječi kad će stići, kad mogu podignuti, i slično. Sukladno tome, zaključuje se da je centro.hr još uvijek jedna vrlo dobra firma, pouzdana i što je meni osobno najbitnije, praktički najjeftinija, ali očito ili ima problema s odabirom kvalitetnog osoblja ili su im zaposlenici naprosto neusklađeni ili nedovoljno educirani/upućeni u to kako funkcionira firma. Ako firma posluje i funkcionira na način da nema narudžbe bez pologa, onda neka bude tako. Ako je pak suprotno, onda neka se slobodno naručuje bez pologa. Nastave li ovako, nazire li se uopće kraj ovakvim kontradiktornim situacijama unutar sklopa poslovanja same firme gdje jedan prodavač traži polog, a drugi ne. Što se tiče brzine odgovaranja na mail, smatram da bismo tu svi skupa trebali imati više razumijevanja za svaku od firmi jer se po defaultu nameće neka generalna pretpostavka da ljudi ponekad naprosto ne stignu odgovoriti u roku u kojem bi kupac želio/očekivao, jel...

 Da kvaliteta usluge možda nije kao što je nekad bila, možda i nije, ali ja sam svejedno zadovoljan. Nemojte mi zamjeriti, nije da branim prodavače, već samo možda imam mrvicu više razumijevanja za njihov cjelokupan pristup poslovanju, recimo to tako.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Dobra je centro.hr firma, to svakako, kupovala sam kod njih 2013, pa 2014, uvijek najniže cijene. Onda mi se zaredalo da su me par puta tražili polog, pa sam otišla na nabava.net i iste cijene vidila u protis.hr.

Kako me u protis.hr nisu tražili polog jednostavno zadnju godinu samo u protisu naručujem.

13 godina
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Karamarko kaže...

Dobra je centro.hr firma, to svakako, kupovala sam kod njih 2013, pa 2014, uvijek najniže cijene. Onda mi se zaredalo da su me par puta tražili polog, pa sam otišla na nabava.net i iste cijene vidila u protis.hr.

Kako me u protis.hr nisu tražili polog jednostavno zadnju godinu samo u protisu naručujem.

 Ja imam upravo suprotno iskustvo po pitanju protisa, i to više njih. Moram priznati da kod njih nisam još ništa kupio (stvarno sam htio, s obzirom na jako dobre cijene), a to baš iz razloga što su me uvijek tražili polog pod dobro nam znanom izlikom da se moraju nekako osigurati kako kupac ne bi u međuvremenu odustao od kupnje, a oni dobavili proizvod maltene džabe (ni za što). Tražili su me polog jer kad god bih ih zvao, rekli bi mi kako proizvoda nema na stanju te da moraju isti tek naručiti uz obavezan polog. Nije mi se svidjela činjenica što ispada da imaju fakat malo stvari na stanju. Ne znam kakva je trenutna situacija doduše, tih 5-6 poziva uputio sam im prije sigurno godinu i pol do dvije dana. Tako da, možda su promijenili pristup i izmijenili poslovanje u međuvremenu...

 

 EDIT:

 Također imaš par tema na forumu gdje se ljudi žale na protis, uglavnom po pitanju reklamiranja proizvoda. 

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2015 16:02 (Caesar et Brutus).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Centro.hr

 

Evo mojih iskustva.

Za sada samo pozitivna, imaju jako niske cijene, kupovao sam i dok su bili na staroj lokaciji, par vrata bliže cesti. Blizu su mi i zato tamo kupujem, a imaju jako niske cijene. Uvijek sam mogao platiti kod preuzimanja, na telefon ih se odmah dobije.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Caesar et Brutus kaže...

 

 EDIT:

 Također imaš par tema na forumu gdje se ljudi žale na protis, uglavnom po pitanju reklamiranja proizvoda. 

Vidjela sam to za protis. I ja sam imala jedno neuobičajeno iskustvo sa njima, ali od tada ima 2 godine i nakon toga samo pozitivna iskustva. Neugodno iskustvo je bilo da sam naručila memoriju, došla u trgovinu, a prodavač mi kaže da je stigao račun za memoriju, ali memorija nije. Samo sam se pokupila i otišla. To je još bilo na staroj adresi dok se nisu par broja niz ulicu preselili, u nekom podrumu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Ova trgovina nije loša, imaju dosta veliki izbor. Davno prije sam kupovao kod njih malo skuplje stvari, ali na kraju ispadne da se najviše uštedi ako se na nabava.net pogleda cijena i onda računalo sastavi u nekoliko trgovina, cijene jako odudaraju, a ako se naleti na akciji po prosječnoj konfiguraciji uštedi se 500 kn.

16 godina
online
Centro.hr i besplatno slaganje

Ovo je copy/paste s druge teme:

 

Fake_Alert kaže...

Koliko sam upoznat Centro.hr radi sa 1% marže te su dio Mikronis firme pa mi nije jasno kako netko moze u nekim stvarima biti jeftiniji od njih jedino ako ne nabavlja preko MSAN, Recro i Microline-a ili mozda imaju štele tamo...

 

Sum_of_all_fears kaže...

Sa Centro.HR najbolje ne imati posla jer su im reklamacije ubi bože...

 

Fake_Alert kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Sa Centro.HR najbolje ne imati posla jer su im reklamacije ubi bože...

 Cudno.. Imas li kakvo iskustvo za podijeliti? Znam da su dio mikronisa a sa mikronisom uvijek ugodno iskustvo pa mi je cudno kako njihova sestrinska firma sasvim suprotno rade po pitanju reklamacija. 

Npr ja mogu iznijeti pozitivno iskustvo sa centro hr reklamacijama -> 2x mi crkao my passport ultra 1 tb i javio sam im se te su mi rekli da ce oni to odfurati mr servisu pa mi se nije dalo cekati te sam odnio umjesto njih + sam izgubio racun pa su mi isprintali novi koliko se sjecam.

 

Sum_of_all_fears kaže...
Fake_Alert kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Sa Centro.HR najbolje ne imati posla jer su im reklamacije ubi bože...

 Cudno.. Imas li kakvo iskustvo za podijeliti? Znam da su dio mikronisa a sa mikronisom uvijek ugodno iskustvo pa mi je cudno kako njihova sestrinska firma sasvim suprotno rade po pitanju reklamacija. 

Npr ja mogu iznijeti pozitivno iskustvo sa centro hr reklamacijama -> 2x mi crkao my passport ultra 1 tb i javio sam im se te su mi rekli da ce oni to odfurati mr servisu pa mi se nije dalo cekati te sam odnio umjesto njih + sam izgubio racun pa su mi isprintali novi koliko se sjecam.

Tri tjedna natezanja sa njima dok nisam dobio grafičku sa servisa. Ja sam zvao uvoznika da malo pomakne te šalabajzere.

 

Za plakat. I XXX-Man ima "super" iskustva sa njima, oko popravka laptopa.

 

Fake_Alert kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
Fake_Alert kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Sa Centro.HR najbolje ne imati posla jer su im reklamacije ubi bože...

 Cudno.. Imas li kakvo iskustvo za podijeliti? Znam da su dio mikronisa a sa mikronisom uvijek ugodno iskustvo pa mi je cudno kako njihova sestrinska firma sasvim suprotno rade po pitanju reklamacija. 

Npr ja mogu iznijeti pozitivno iskustvo sa centro hr reklamacijama -> 2x mi crkao my passport ultra 1 tb i javio sam im se te su mi rekli da ce oni to odfurati mr servisu pa mi se nije dalo cekati te sam odnio umjesto njih + sam izgubio racun pa su mi isprintali novi koliko se sjecam.

Tri tjedna natezanja sa njima dok nisam dobio grafičku sa servisa. Ja sam zvao uvoznika da malo pomakne te šalabajzere.

 

Za plakat. I XXX-Man ima "super" iskustva sa njima, oko popravka laptopa.

 Koliko ja znam oni to salju u servis nisu oni servis za to ne? Tako sam i ja cekao dosta grafu iz ADM-a i popizdio jer sam na radeonki imao black screen vjerojatno radi drivera i pravili su se mutavi oko tog.

 

Sum_of_all_fears kaže...

Nisu, šalju uvozniku, uvoznik utvrdi kvar i daje njima ili odbijenicu ili drugi graf ako je reklamacija. Ugl, panjevi su zaboravili podignut od uvoznika pa sam ja morao raditi njihov posao... Po njima, čekao bi do kraja godine, inventuru, da skuže da neki klinac fali a ovi imaju viška.

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Centro.hr i besplatno slaganje

Često kupujem od njih radi stvarno niskih cijena, oni i Protis su najčešće prvi izlistani na nabava.net.

Uvijek sve ok, brzo odgovaraju na e-mail i šalju naruždbu.

Sad u zadnjoj narudžbi su mi zaboravili ubaciti ram memoriju u paket, kontaktirao sam ih i ispričali su se te su odmah poslali Overseasom na svoj trošak, stiglo idući dan.

Sve odlično što se mene tiče.

 
2 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Centro.hr i besplatno slaganje

Od mene isto samo pohvale. Par puta naručio, brzo odgovaraju na mail. Jednom se dogodilo da sam naručio konfiguraciju po komponentama i hard nije radio. Rekli da slobodno isprobam hard na drugom računalu. Vratio im ga o njihovom trošku te poslali novi, također na njihov trošak, sve u 3-4 dana riješeno.

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Vaya kaže...

 

Molim preporuke?

Pa složi si računalo i komponente upiši u tražilicu na nabava.net. Osobno sam kupovao u svim navedenim trgovinama, nekako mi je centro.hr bio prvi izbor jer tamo živim, ali ove zadnje komponente sam naručio dijelom u rootpc, a dijelom u protisu. Ne bi požalio da sam sve naručio u centro.hr, isto su dosta jeftini.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje

Naručio sam 2x memoriju patriot signature 1600 MHz 4 GB DDR3 po cijeni 162 kn kom, sve stiglo na vrijeme i uredno zapakirano. Pohvale! Na memoriju sam dobio čak 10 godina jamstva.

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
 

Poslao im email i naručio:

 

http://www.centro.hr/zalman-cpu-cooler-92mm-perform-zal-cnps5x-performa.aspx

 

http://www.centro.hr/hladnjak-za-kuciste-thermaltake-pure-12-s-led-blue.aspx

 

i

 

http://www.centro.hr/zalman-super-thermal-grease-zal-zm-stg2.aspx

 

Dobio na email potvrdu da je stiglo u trgovinu (drugi dan). Došao, podigao i platio kod preuzimanja. Sve 5.

15 godina
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Super trgovina,reklamirao XFX 450W ( vrijednost na računu 350 kn ),u roku 12 dana dobio email da mi je paket poslan,dobio XFX 550W Bronze koje je 100 kn skuplje.

Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
Caesar et Brutus kaže...
Karamarko kaže...

Što je sa ovom trgovinom? Meni u potpunosti prestali na email odgovarati, prije su dopuštali narudžbu proizvoda i plaćanje kod preuzimanja, a sad doslovno ni podlogu za miš ne mogu naručiti, bez da platim unaprijed?

 

Na email ne odgovaraju ili im dugo treba.

 

Od kad su se preselili pala im kvaliteta usluge.

 Iz vlastitog višekratnog iskustva mogu potvrditi kako se jednostavno radi o tome da imaš ili nemaš manje ili više sreće u smislu doslovno koji od prodavača ti "dođe na narudžbu". Kako sam to zaključio? 

Dan-danas kupujem jako često kod njih jer imaju skoro pa najniže cijene. Kad en face dođem kod jednog prodavača, naručim stvar bez pol frke bez ikakvog potrebnog pologa. Zatim dođem kod nekog drugog i on me traži da ostavim polog u iznosu po izboru.

Nekad sam radio sličan posao... Uglavnom, problem je što malo malo netko tako naruči robu i nikad ne dođe po nju (ili naruči pouzećem, pa ne preuzme). Nama je u firmi politika bila da se naručuje samo po uplati, a na nama prodavačima je hoćemo li nekome naručiti robu na lijepe oči ili ne. Tada je odgovornost za neprodanu robu na onom prodavaču koji ju je naručio, pa ti onda nadređeni sjednu za vrat ako se ne proda... E sad, ako bih ocjenio da je netko ozbiljan ili ako je roba koja se dobro prodaje, naručio bih bez uplate. Opet, ako je neka specijala koja se prodaje jednom godišnje ili rjeđe, ili se pak posebno naručuje prema zahtjevima kupca, obavezno bi išla uplata. Naravno, dogodilo bi mi se da bi me kupac zaje*** i nikad se ne pojavio, no to je rizik posla. S druge strane, tako sam stekao i dosta lojalnih kupaca, jer realno ljudima je tlaka dolaziti 1. put uplatiti robu, pa onda za dan-dva 2. put preuzeti je. Rijetko tko je uplaćivao internet bankarstvom.

 

Osobno ne znam politiku u Centro.hr, no pretpostavljam da je ista, pa se zato neki prodavači boje naručiti.

www.petvolta.com
9 godina
neaktivan
offline
Centro.hr i besplatno slaganje

Da ne otvaram novu temu;

Može li se kod njih naručiti konfa cijela samo bez grafičke (ryzen 5 1600 je proc t.d. nema integriranu grafičku), a da je ipak besplatno slaganje?

Ako ne kod njih, ima li tko iskustva s ostalim trgovinama u Zg? (tipa protis, adm, uzi...)

Ako je problem tu, slobodno mi napišete iskustva u pp :)

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Centro.hr i besplatno slaganje

Ako nisi znao, sve te trgovine imaju svoje kontakt e-mail adrese, a e-mail valjda znaš poslati i pitati što te zanima te dobiti odgovor iz prve ruke.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Centro.hr i besplatno slaganje
bill_jobs kaže...

Ako nisi znao, sve te trgovine imaju svoje kontakt e-mail adrese, a e-mail valjda znaš poslati i pitati što te zanima te dobiti odgovor iz prve ruke.

 Naravno da sam znao, ali komp naručujem za 2 tjedna pa da ne šaljem mail u N trgovina, nego čujem iskustva koje trgovine imaju besplatno slaganje iako nije cijela konfiguracija i njima šaljem, a ostale da ne zamaram :P

14 godina
offline
Centro.hr i besplatno slaganje

Znam da ADM slaže konfiguracije,za ostale ne znam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice