Ekupi - iskustva

poruka: 172
|
čitano: 147.405
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Ekupi - iskustva
mirko111222 kaže...

Jel moguće tu neku tužbu dignit zbog kršenja zakona ?

 Kojeg zakona? Zakona da ti nisi uspio kupiti po akcijskoj cijeni? Ti eto znaš koliko su čega oni prodali.

Daj se saberi.

11 godina
online
Re: Ekupi - iskustva

Ide 200 transakcija pbz-ovom karticom na svom asortimanu, ne samo na tvom artiklu....

10 godina
offline
Ekupi - iskustva

Nije bitno jesam li ja uspija uspija kupit ili ne, nije to neka svota ne znam koja. A ako je na cijeli asortiman onda da. Prava je bit posta to da su digli redovnu cijenu i na nju udarili 10% popusta

Gamer
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva

Popapala maca jezik? Nemaš šta reć na to kad su u krivu, dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

Gamer
11 godina
online
Re: Ekupi - iskustva

Ne znam za navedeni model,

 

ali pratim jedan Acer laptop od Black Fridaya, 17.3, 1050, i5 8250. Čak sam stavio i obavijest o promjeni cijene, ista obavijest stigla je u petak na mail tek nakon što se cijena zbilja spustila.

 

Prije toga skoro pa mjesec dana na lipu ista. 

7 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
mirko111222 kaže...

...dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

 

Prilikom sagledavanja takvih stvari uzmi u obzir slijedeće : postoje zakoni koji brane lažno oglašavanje, obmanjivanje kupaca i slično, no u slučaju parničenja uvjek će u prvi plan izbiti osnove kapitalizma ( sloboda kretanja ljudi, kapitala, robe, nemješanje drzave u poslovanje poduzetnika, i sl...).

 

Prevedeno, kada bi država predetaljno uredjivala takve segmente ( popust, otkad, dokad,...) onda bi svi koji ovdje posluju preselili sjedišta izvan takvih država i time uskratili tu drzavu za dosta love ( porezi, prirezi, troškovi otvaranja, davanja na plaće.... ).... 

 

Ti kao potrošač imaš efikasnu moć da odlučiš kaj, kada i od koga ćeš to kupiti. Na tebi je odgovornost da prikupiš informacije za željeni artikal kada i kod koga će biti najjeftiniji u trenutku kada ćeš ga zaista i kupiti.... No ti nemožeš uticati na trgovca ( kad i koliko bu dizao ili spustio cjenu ) već ga možeš kazniti tako da nekupiš kod tog trgovca..  

 

Cjena je bitan faktor, no i postprodajni odnos prema kupcu je itekako bitan ( šta ti vredi ako je neki devices bio 100 kn jeftiniji ako posle nemožeš izganjati neko  jamstvo, servis i sl...)

 

 

10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
bunker kaže...
mirko111222 kaže...

...dignu cijenu pa onda kao popust i to je u redu, bravo.

 

Prilikom sagledavanja takvih stvari uzmi u obzir slijedeće : postoje zakoni koji brane lažno oglašavanje, obmanjivanje kupaca i slično, no u slučaju parničenja uvjek će u prvi plan izbiti osnove kapitalizma ( sloboda kretanja ljudi, kapitala, robe, nemješanje drzave u poslovanje poduzetnika, i sl...).

 

Prevedeno, kada bi država predetaljno uredjivala takve segmente ( popust, otkad, dokad,...) onda bi svi koji ovdje posluju preselili sjedišta izvan takvih država i time uskratili tu drzavu za dosta love ( porezi, prirezi, troškovi otvaranja, davanja na plaće.... ).... 

 

Ti kao potrošač imaš efikasnu moć da odlučiš kaj, kada i od koga ćeš to kupiti. Na tebi je odgovornost da prikupiš informacije za željeni artikal kada i kod koga će biti najjeftiniji u trenutku kada ćeš ga zaista i kupiti.... No ti nemožeš uticati na trgovca ( kad i koliko bu dizao ili spustio cjenu ) već ga možeš kazniti tako da nekupiš kod tog trgovca..  

 

Cjena je bitan faktor, no i postprodajni odnos prema kupcu je itekako bitan ( šta ti vredi ako je neki devices bio 100 kn jeftiniji ako posle nemožeš izganjati neko  jamstvo, servis i sl...)

 

 

 Slažem se u potpunosti, samo mislim da oni misle da su ljudi glupi i da ne primjete te njihove malverzacije, kao što si i rekao nije bit nešto veća cijena ako je cijelokupna usluga bolja a pogotovo njihov odnos i mišljenje o kupcima. Zašto staviti 10% popusta i pritom dignut tu redovnu cijenu, ne svaćam to nikako. Bolje biti pošten i stavit 5% popusta i gotovo. Sad kao to je marketinški trik, je ali za ljude koji to ne gledaju ili nisu primjetili. Samo si time kvare reputaciju (a od uvik su mi bili najdraži web shop). Neko neće sad iz kaprice uzet u njih pa da je i jeftinije. To mi je tako diglo živce taj dan, neovisno dali sam kupac ili ne, nego općenito za sve druge.

Gamer
7 godina
offline
Ekupi - iskustva

 

Pa vremena nisu lagana, tako da i trgovci koriste sve metode koje im padnu napamet.

 

No , imao sam prilike sagledati stvari iz svih kuteva ( i kao kupac, i kao prodavač, serviser...) i mogu ti reći da lovci na akcije i popuste nisu baš željena klijentela trgovcima. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva

Općenito svatko želi više zaraditi, normalno da je to tako i tu nije ništa krivo ali kriv je način te zarade što se na ekupi pokazao kao javna prijevara. Ok, ajmo svi dobro proć i zaradit ali zar ne može to bit koliko toliko pošteno. Al bar ću ih pohvalit da daju kakve takve popust za razliku od drugih.

Gamer
11 godina
offline
Ekupi - iskustva

Pozdrav, da li ima netko možda kakav kod za popust pošto naručujem dosta bijele tehnike pa je cifra poprilično velika pa bi mi svaki popust dobro došao. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ekupi - iskustva

Ako neko ima kod za popust nek pošalje.

Big tnx unaprijed.

Kak vi dobivate te kodove ? Ja sam pretplaćen sa mail adresom kod njih i nikad ništ.🤔

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Ekupi - iskustva

Za te popuste sta se na email dobivaju nisam cuo,ali zaposlenici imaju nekakav popust na veliku vecinu stvari,pa ako nekome treba nesto neka se javi

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
Jučer u podne bila narudžba, dostavljeno danas oko podneva - Zagreb, tako da sve pohvale za dućan.
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Ekupi - iskustva

Ima li tko iskustva sa kupovinom PS4 preko doticne trgovine? Lega namjerava kupiti pa me zanima ako je tko narucivao da li je sve korektno? https://www.ekupi.hr/PlayStation-4-Slim-500GB--Fifa-19--dodatni-DS4-kontroler-1381317.aspx

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

nisam kupovao duže vrijeme, ali jesam barem 10ak puta i to sve živo. frižidere, bicikle, obuću, knjige razne, igračke, mobitele i sve je uvijek bilo 10/10.  obzirom na konkurenciju mogu biti samo još bolji. možda i najveći trgovac kod nas. 

 
4 0 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Ekupi - iskustva

Drago mi je to cuti!

15 godina
offline
Ekupi - iskustva

Stavio sam u košaricu nekoliko stvari. Za ovu veću koja je od ekupi piše da je dostava besplatna jer  prelazi 500 kn, za ovih par manjih koje su od drugih trgovaca piše "Proizvodi ovog prodavača će biti isporučeni kao zasebna pošiljka putem naše dostavne službe. Poslat ćemo vam e-mail čim pošiljka bude predana dostavnoj službi kako bi je mogli pratiti."  Dali dolazi sve odjednom i dali je i to besplatno ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva

Dolazi posebno..

14 godina
offline
Ekupi - iskustva

Poz.Ima li itko kakav kod za popust jer bih uzeo s10e pa bi mi dobro dosao bilo kakvi popust.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

Tesko da ice ici ispod toga, jer sad je na akciji i dijena je niza nego u EU:

https://www.nabava.net/mobiteli/samsung-galaxy-s10e-cijena-58-79487491

https://geizhals.eu/?cat=umtsover&xf=10063_9.0%7E1022_Samsung%7E12971_Samsung+Exynos+9+Octa+9820%7E148_Android%7E149_OLED%7E152_5.7%7E2607_6144%7E842_2160x1080%7E8913_Samsung

 

 

Late night shopping 25% popusta Ovaj vikend iskoristite Late night shopping popust do 25% na Samsung mobitele i dodatnu opremu uz istu cijenu za sve oblike plaćanja (do 24 rate).
Akcija vrijedi 3 noći zaredom od 12.-14.7. od 20:00 do 8:00h
Late night shopping ponudu pogledajte
*Akcija vrijedi isključivo za maloprodajne kupce, a artikle je moguće kupiti samo u količinama za osobnu potrebu

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.7.2019 20:57 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

Danas je 15.07.2019. - i na eKupi je jos uvijek akcija, makar je po njihovom vec prosla.

Pa eto, jos netko ima sanse kupiti za -25%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ekupi - iskustva

Hello!! Evo danas opet neki spešl black petak pa ako netko ima kod za poklonit da ga iskombiniram sa karticom bio bih mu jako zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ekupi - iskustva

Pozdrav!

Ima li netko kod za stranicu ekupi?

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 15:40 (Pc44).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Ekupi - iskustva

Kupujem lap pa ako netko ima kod za ekupi bio bih zahvalan.

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Ekupi - iskustva

S promjenom sučelja došli i problemi, postojeći password mi nije prolazio, morao resetirati, nestalo što sam zadnje bio potrpao u košaricu i ostali korisnički podaci poput adrese i povijesti narudžbi, nadam se da će to uspjeti vratiti, ima li još tko takvih problema?

Dobra stvar koliko sam primjetio da je sad besplatna dostava iznad 200kn, prije je bila mislim 500kn?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

Nekad je besplatna dostava bila i za odredjene artikle, tipa skolski pribor,

pa si mogao naruciti nesto sitno za 100-200kn + par biljeznica, i dobio bi besplatnu dostavu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Ekupi - iskustva

Da, uvijek se tražio tako neki artikl koji je imao besplatnu dostavu, a koštao je manje od cijene dostave. Sad je kod opisa artikla nestao taj dio o trošku dostave (prije je pisala cijena ili je stajalo besplatno).

 

BTW, odgovorili su da rade na pridruživanju povijesnih podataka profilima, valjda će biti nešto od toga.

16 godina
offline
Ekupi - iskustva

...mail od Ekupi....

 

"Dragi naš vjerni korisniče,

 

Osluškivali smo potrebe i želje naših vjernih kupaca te Vam ponosno predstavljamo naš novi, još bolji eKupi!

 

Napredak i rast popratili smo modernijom i boljom stranicom, kako bi Vam vrijeme i kupnja na eKupi bili ugodniji.

 

S obzirom da u ovoj fazi nećemo moći nastaviti s programom vjernosti, nagrađujemo Vas poklon bonom za sljedeću kupovinu, srazmjerno broju sakupljenih bodova. U budućnosti namjeravamo pokrenuti novi program vjernosti, o čemu ćete biti obaviješteni.

 

Poklon bon u iznosu od 35 kn (  )možete iskoristiti na cjelokupni asortiman do 18.3.2020."

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Ekupi - iskustva

To sam i ja dobio, a na njihovom webu imas isto 35kn bon,

"noviekupi", do 28.02.2020., naravno ne mozes ih kombinirati, pa je, osim duzeg ruka trajanja,

bon zapravo dostupan svima, a ovo sa Emaila je samo neka vrsta reklame, nista vise.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 15:33 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekupi - iskustva
...ali to znaci da bodove koje sam imao prije propadaju?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice