Eurotoner Hrvatska

poruka: 12
|
čitano: 4.153
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Eurotoner Hrvatska

Zanima me jel itko kupovao od njih?

Ima li netko iz Koprivnice da pogleda taj njihov "živi" dućan? Ako sam shvatio imaju ga...

Konkretno, u ponudi imaju na prvi pogled dosta jeftinije laptope koje su stavili u prodaju, iz izloga (izložbeni primjerci). Popusti idu do 70-ak posto. Garancija je godinu dana. 

I, isplati li se uopće kupovati te izložbene laptope?

0 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
Re: Eurotoner Hrvatska

Pozdrav, 

zanima me da li ste kupili laptop i eurotoneru?

6 godina
Eurotoner Hrvatska

Mene isto zanima. Ima li tko pozitivna, negativna iskustava za podijeliti? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
neaktivan
Eurotoner Hrvatska

banda. Naručio sam kao fol izložbeni primjerak pa dobio laptop star 7 godina.

Sad vraćam robu i tražim povrat para.

Uglavnom prevaranti

0 0 hvala 0
4 godine
Frend išao gledat te izložbene primjerke pa sam išao s njim. Uglavnom bez kutije, laptopi korišteni, nisu u bajnom stanju, ali nađu se neki u jako dobrom kaj se tiče izgleda. Nude garanciju dvije godine plus još dodatne tri preko osiguranja. Na kraju je ipak odustao jer mu je sve to sumnjivo oko garancije.
6 tjedana
Eurotoner Hrvatska

Odlična trgovina, nikada nisam bila u poslovnici ali preko weba se može sve lijepo naručiti imaju razan odabir svega vezano uz tehnologiju, brzo odgovaraju na upite poslane preko emaila, pomoli su mi preko telefona i čata dok je na facebook stranici mali delay premda odgovaraju čak i izvan radnog vremena.

0 4 hvala 0
21 mjesec
Tema698 kaže...

Odlična trgovina, nikada nisam bila u poslovnici ali preko weba se može sve lijepo naručiti imaju razan odabir svega vezano uz tehnologiju, brzo odgovaraju na upite poslane preko emaila, pomoli su mi preko telefona i čata dok je na facebook stranici mali delay premda odgovaraju čak i izvan radnog vremena.

kao slučjano user si 1 dan i ovo ti je prvi post...... ovo uopće nije reklama jel da.

2 godine
Eurotoner Hrvatska

Ne uzimajte od njih ništa. Radije malo vise save up pa u normalnu trgovinu

1 0 hvala 0
6 tjedana
Eurotoner Hrvatska

Ja sam iz Koprivnice. Pozitivna preporuka u svakom pogledu. Ne vjerujte internet trolovima. Firma je registrirana i radi sukladno zakonu a ove švercere koji su ljubomorni ili su nekome konkurencija zanemarite jer šverceri ne plaćaju porez. Mogu reći ovo za Eurotoner da su transparentni, pouzdani i povoljni. Imate telofon i zovite pa pitajte.

0 4 hvala 0
2 godine
Eurotoner Hrvatska

@marinoq

@tema698

Hoćemo malo zaviriti u ip adrese i hardwareid sa kojih ste se javili... ?

☺️

1 0 hvala 0
6 tjedana

Šta bi sada trebao pisati o svemu loše i trolati sa nekim "predivnim" avatarom i skupljati zvjezdice pisanja po forumima...? Koliko vidim ovdje se samo zlobni komentari vrednuju. Koja je to vrsta komunikacije? Ko političari.  Koliko profila ste otvorili? Šta život tako loš? Ajde pišite onda šta Valja!? HP, Lenovo, Dell? Koja je razlika gdje se kupi. E najjači je ovaj koji kaže da se preporučuje kupnja u fizičkim trgovinama. Koja mu je IP adresa - nije valjda dinamička? HP, Lenovo, Dell bolje rade bolje u fizičkim tgovinama. U kojem stoljeću se to živi? 

6 tjedana
Eurotoner Hrvatska

Eto imaju i telefon. Sa kime još surađujete u Firmi? Tko kupuje od vas?  "pa : Zagrebački Holding, Slatinkska banka, Ministarstvo pravosuđa, PMF Split i Osijek, Šumarski fakultet, dosta fakseva oko 300 računovodstva, oko 100 odvjetnika pa ima nešte oko 14.000 kupaca. Imate telefone!? Da? NE? Zovite pitajte!!! Možda i brže od šaranja ovdje

0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice