Extreme Digital - iskustva

poruka: 1.797
|
čitano: 291.362
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

trganje skupih stvari zbog igrice 

Kreni igrat fifu, pa cemo vidjet koliko ces izdrzat, a da ne potrgas nesta 

4 godine

igram ultimate team evo već četvrta godina, ali umjesto da razbijam psujem ko kočijaš

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2016 21:16 (Del_Boy97).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
ReventoN kaže...

Ma preko LG-a se moze reklamirat 100%, samo sto cu onda morat platit troskove slanja, ali puno isplativije mi je dati 200-250kn za slanje nego se natezat s njima par mjeseci kao neki od vas.. xD

Npr. kupio sam steelseries m800 tipkovnicu preko njuskala bez garancije, nakon skoro godinu dana zbog fife strgam tipku enter. Javio sam se Steelseries supportu i nakon 2-3 poruke odobrili su mi zamjenu. Dobio sam kupon od 200€ na njihovom web shopu i uzeo istu takvu ( bila je na popustu )  i za ostatak novaca uzeo jos i podlogu :D..

ja da strgam nešto i da se javim suportu poslali bi me u PM a ne kupon i zamjenu za tastaturu 

21 mjesec

Upravo sam naruci LG monitor kod njih.. 500kn je jeftiniji od najjeftinijeg u Hrvatskoj.. već sam naručivao u edigitalu i do sada nisam imao problema s njima budući da mi nikad niš nije crklo.. al mi je uvijek muka i strah kad naručujem kod njih zato što znam šta će biti ako crkne... 

0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
bero213 kaže...

Upravo sam naruci LG monitor kod njih.. 500kn je jeftiniji od najjeftinijeg u Hrvatskoj.. već sam naručivao u edigitalu i do sada nisam imao problema s njima budući da mi nikad niš nije crklo.. al mi je uvijek muka i strah kad naručujem kod njih zato što znam šta će biti ako crkne... 

I ja sam primjetio da imaju brutalno dobre cijene monitora, jedino me malo strah naručiti zbog loših iskustava ekipe tu sa foruma.

Ajde molim te javi kako je prošao šoping, možda božićnicu kod njih ostavim :)

4 godine

nećeš imati problema sa kupnjom, dostavit će ti sve u roku 2-3 radna dana, ali ako što bude sa hardwareom/periferijom koju si kupio i budeš trebao reklamaciju, e onda si je*an :)

2 godine

Nikakvih problema nema, kupujes brate bez brige. Evo ima tu par forumasa sto su stotine tisuca kuna ostavili bez ikakvih problema sve stima. Ovi ostali su hejteri i konkurencija.

/sarcasm

0 0 hvala 0
9 godina

Ja sam 6 mjeseci cekao na zamjenu usisivaca jer je dosao neispravan. Iz tjedna u tjedan su smisljali razloge zasto:

1. Nitko ne dolazi po njega.

2. Nisu poslali novi.

3. Ja njima ne mogu poslati taj  neispravan.

Nakon 6 mjeseci i kada sam prijavio onda jos inspektoratu mi je stigao novi usisivac a stari nisu htjeli ni pokupiti.

Dokaze mogu priloziti kakve zelite, prepiske mailova itd.. prijavu, slike oba usisivaca danas ... doduse jedno dobro sto taj drugi sluzi za zamjenu djelova ovoga sto je dosa ispravan jer sam kupio opcenito drlog od usisivaca gdje su motor i vrecice ok no sve ostalo ispada s njega... recimo ona zadnja filter zastita gdje izlazi vruci zrak je jednog dana izletila u zid koda je lansirana bila, istoplila se plasticna kopca i tak

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 22:11 (spaljeni).

9 0 hvala 1
5 godina
neaktivan

Toga me jedino frka, sve je ok dok sve radi, ali kad treba neki servis... jasno mi je da servis može potrajati, al pol godine je ipak malo predugo..

7 godina

...

A cujem da je iPon=eDigital

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2016 17:33 (Bernard Huky Hux).
Moj PC  
0 0 hvala 0
21 mjesec
bstaard kaže...
bero213 kaže...

I ja sam primjetio da imaju brutalno dobre cijene monitora, jedino me malo strah naručiti zbog loših iskustava ekipe tu sa foruma.

Ajde molim te javi kako je prošao šoping, možda božićnicu kod njih ostavim :)

Evo jučer je došao. 3 radna dana sam čekao sve skupa. Kutija nije otvarana, bila u super stanju. Monitor naravno radi i predivan je, svakako bi preporučio. Sad ak se nešta s njim desi jbga :/ Uštedio sam 500kn :D a sumnjam da će riknut iskreno. Ugl ovo je već ko zna koji dio da kupujem u edigitalu, uštedio sam sigurno 2000kn do sad.. Tako da mi se sigurno sad pa nadalje isplati riskirat da nešta bude strgano pa čekat mjesec dva tri za reklamaciju

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 18:26 (bero213).
6 godina
neaktivan

Konačno riješeno!...Evo me s nekim detaljima case-a...

Početak:
Upit u vezi neispravnog diska
Fri, Oct 7, 2016 at 11:31 AM

...zatim slijedi jedna određena količina mejlova prema edigitalu i od njih prema meni...bilo ih je puno, ali ovdje sad više nisu bitni...

i nakon svih mejlova kad je disk poslan u Budapest, HU:

Nov 14, 2016
Disk je odavno poslan i kod vas je i sad već tjednima nikakve
informacije od vas kao što je bilo i za očekivati.

11/14/16
Vaš broj servisnog zapisnika je xxxxxx
Poslali smo na ovlašteni servis.
Čim imamo nove informacije ćemo Vas obavijestiti.

15 Dec 2016
Opet nikakvog odgovora od vas već mjesec dana.
Možemo to riješti tako da vam pošaljem broj računa, a vi uplatite
iznos koji je bio na računu prilikom kupovine diska ili ću morati ovaj
slučaj podiću na višu razinu.
Ukoliko se ne javite u roku 7 dana s jasnim obrazloženjem u kojoj je
fazi ovaj slučaj i kada će biti riješen tako da dobijem novi potpuno
novi i ispravni diski ili povrat novaca morati ću poduzeti daljnje
korake u zaštiti svojih potrošačkih prava.

Mon, Dec 19, 2016
Dobili ste odobrenje za povrat sredstava.
Želite li povrat novca ili novi artikl?

Tue, Dec 20, 2016
Želim povrat novca.
Vi bi trebali imati sve podatke tj. naziv, iznos i broj računa na koji
treba izvršiti povrat novca.

Dec 21, 2016
Molim vas i informaciju kada će iznos biti uplaćen.

Dec 21, 2016
Novac ćemo vam vratiti unutar 14 dana

...ne sjećam se više, ali već 23.12 ili 27.12 lova je sjela na račun.
Uslijedila je odjava s njihovog newslettera i odluka da ni u ludilu više neću kupovati kod neke firme kojoj je sjedište izvan RH.

Pozdrav svima i sretno s reklamacijama!

2 0 hvala 3
6 godina

Evo još jednog scama,naručeno 3.1 još nije stiglo u Zg..stoji u Budimpešti..a rok isporuke je kao 2 dana..

(Edit :xd  kak da su jučer čitali forum : roba danas stigla u dostavni centar te ide na isporuku)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 8:19 (BugUser).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Ako je pošiljka predana, ostalo je na kurirskoj službi, ne na trgovini. Ne tvrdim da je trgovina super ili bilo što slično ali u ovom slučaju nije trgovina kriva što tvoja pošiljka stoji.

6 godina
Oni su povezani,te diktiraju kad i kako da se vozi..misliš da bi pošta čekala ako im je to plaćeno?očito se čeka da se napuni kamion za veću dostavu jer 1-3 artikla
16 mjeseci
Diktira trgovina posti, da sigurno.. Isto tak i tele2 diktira overseasu, posalju mi karticu i napomenu obavezno dostaviti poslije 17h, a overseas me zove prije 13h da je kod mene jel sam doma... Tak da ne slusa se trgovinu bas cesto
5 godina
BugUser kaže...
Oni su povezani,te diktiraju kad i kako da se vozi..misliš da bi pošta čekala ako im je to plaćeno?očito se čeka da se napuni kamion za veću dostavu jer 1-3 artikla

Zaboravio si stavit aluminijsku foliju na glavu pa su te uhvatili prije nego si završio pisanje posta?

Ako čekaju, čekaju zbog nekih svojih razloga, ne zbog EDa, pa nisu im oni jedini klijent.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 20:50 (_mark0_69).
9 godina

ja sam narucio rezac krumpira i jos nije stigao XD, ista stvar, paket negdje zaglavio u budimpesti, pouzece pa me bas briga, valjda bude do kraja mjeseca dostavljeno.

Linux, Arch Linux.
14 mjeseci

Planiram kupiti kućište nzxt s340 sa Extreme Digitala: https://edigital.hr/kucista/nzxt-s340-mid-tower-atx-kuciste-crna-plava-p425670

Jer je cijena s dostavom 584kn i mozda jos dobijem 5% popusta pa pada na 555, čak 55-85kn jeftinije od centro.hr koji je među ovim boljim stranicama u lijepoj našoj. Naravno u ovu nižu klasu sa svim mogucim problemima spada ED i iPon.

No pitam se je li vrijedno davati 55-85 kuna više samo za kućište jer je to samo metal i nekoliko konektora za usb, audio izlaze, reset, i za ukljucit komp, jedino sto moze poci po zlu je ako mi dostavljeno izgrebano razbijeno kuciste i ne daj boze razbijeno staklo pa se pitam, je li pametno kupiti kuciste od njih, sto vi mislite?

0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
ZThunders kaže...

Planiram kupiti kućište nzxt s340 sa Extreme Digitala: https://edigital.hr/kucista/nzxt-s340-mid-tower-atx-kuciste-crna-plava-p425670

Jer je cijena s dostavom 584kn i mozda jos dobijem 5% popusta pa pada na 555, čak 55-85kn jeftinije od centro.hr koji je među ovim boljim stranicama u lijepoj našoj. Naravno u ovu nižu klasu sa svim mogucim problemima spada ED i iPon.

No pitam se je li vrijedno davati 55-85 kuna više samo za kućište jer je to samo metal i nekoliko konektora za usb, audio izlaze, reset, i za ukljucit komp, jedino sto moze poci po zlu je ako mi dostavljeno izgrebano razbijeno kuciste i ne daj boze razbijeno staklo pa se pitam, je li pametno kupiti kuciste od njih, sto vi mislite?

Naručio kućište pretprošle godine ako se ne varam...doduše nema staklenu stranicu,ali čak je i kartonska kutija bila neoštećena,naravno,unutar nje kućište netaknuto.

14 mjeseci

Dao si mi jos vece uvjerenje da sam donio ispravnu odluku uštediti novac tako, ako nitko ne kaze nesto negativno do sutra popodne ona naručujem to kuciste za extreme digitala pa kud puklo da puklo (iako se nadam da staklena stranica neće pući xD)

5 godina

Takvo obično kućište je možda jedna od par stvari koje bi naručio od tamo.

14 mjeseci

Ima li netko kupon za podijeliti?

0 0 hvala 0
15 mjeseci

11.1 sam narucia ram, baš me zanima šta če bit od toga. bilo bi mi bolje da nisan naletia na ovu temu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
dabar_solta_V2 kaže...

11.1 sam narucia ram, baš me zanima šta če bit od toga. bilo bi mi bolje da nisan naletia na ovu temu..

Pa nisi platio? Nemoj prihvatit paket. Nije par desetina kuna vrijedno da covjek razmislja a kamoli nateze se sa botovima.

15 mjeseci
ma nisu mi ništa loše napravili ali me strah sta ce bit kad vidim komentere tu, nadam se da ce se ram isporucit i da nece bit problema..
8 godina

Dajes im svoj novac a strah te i nadas se da ne najebes jer ako nesto ne bude uredu najebat ces sigurno. Zasto ti to treba?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 10:06 (esko).
15 mjeseci
kako mozes bit toliko siguran da ce me zeznit? cini mi se da ipak malo pretjeruje ekipa tu..
2 godine
neaktivan

Svi ramovi se testiraju tvornicki,tako da nemas problema...Mislim da se nikom nije dogodilo da tek kupljeni ne rade

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
dabar_solta_V2 kaže...
kako mozes bit toliko siguran da ce me zeznit? cini mi se da ipak malo pretjeruje ekipa tu..

Ma druze ja sam ti samo pokusao dati stress free savjet ali vidim da ne funkcionise. Sretno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice