Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.054
|
čitano: 414.218
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina

Moje iskustvo:

Kupio sam mali kompresor koji je došao naravno pokvareni. Tlačna sklopka nije izbacivala na 8 bara, te je kompresor radio u "loop". Isto tako plastični držač motora je bio puknuti što zbog transporta, što zbog loše izrade i konstrukcije.
Poslao sam im mail da hoću vratiti proizvod. Kroz 4 dana DPD je došao pokupiti paket, te od tog dana za 5 dana uplatili su mi novce na moj račun. To je to od mene.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina

Eto.A lik se na stranici iza boji kupiti kučište. Kučište!!! Zbog mentaliteta krda da mu bu ED prvorođenog sina pojeo jer su zli mađari s vampirskim zubima. Stvari ko kučišta, proceve i stvari koje se ne kvare često je svakako isplativo uzeti ak si naknap sa lovom. Čak i kvarljive, ak je grafa 600 kuna + 5 posto popusta jeftinija nego bilo gdje drugdje, a lova bitna, onda ćeš se i natezat malo duže sa garancijom i svojim pravima kao kupac unutar eu ak baš nemaš sreće i dobiješ pokvareni primjerak. A ak imas love i patiš na sad i odma, onda odeš u neki skuplji, provjereni dučan tipa futura i zdravo đaci. Sva mudrolija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 16:21 (Baldrick76).
Moj PC  
6 0 hvala 1
4 godine
Re: Extreme Digital - iskustva
Baldrick76 kaže...

Zbog mentaliteta krda da mu bu ED prvorođenog sina pojeo jer su zli mađari s vampirskim zubima.

Ma ne samo to! Kad malo bolje razmislis, pola ovih prije sto pise nista nije kupilo u ED, pola je konkurencija, a ona treca polovica trolovi. Sve do jednog, jer nemogu vjerovat da ne moraju placat belosvestke marze i kapitalistima jahte. Ja sam uz tebe. Sve banda do jednog unistava ugled trgovine.

11 godina
odjavljen

Kupim kod njih povremeno neke stvari, zadnje sam uzeo monitor jer je bio 600 kn jeftiniji. LG monitor koji ima kod nas ovlašteni servis, pa ako rikne imam ga gdje reklamirati, ne kužim zakaj ljudi takve stvari uopće šalju u dućan pa čekaju da ovi pošalju u servis....

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine

LG HR općenito prihvaća reklamacije unutar garancijskoga roka i ako si kupio proizvod izvan Hrvatske, no ima proizvođača koji svojim servisima ne dozvoljavaju preuzimanje pokvarenih uređaja niti priznaju garanciju ako proizvod nije kupljen u Hrvatskoj.

To sam se raspitao kod LG Hr kada sam kupio Tv prije dvije godine.

Da, kupio sam tv u ED 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

ma servis uopce nije sporan sve dok se uredaj moze servisirati.

svaki ovlasteni servis duzan je uzeti uredaj na servis dok taj uredaj ima valjano jamstvo.

PROBLEM nastaje kad je taj uredaj nepopravljiv ili je neisplativo servisu/proizvodacu to popravljati pa je jedino moguce zamjeniti pokvareni uredaj novi uredajem. tada je taj neispravni uredaj potrebno vratiti trgovini koja potom u kontaktu s proizvodacem/dobavljacem dogovara zamjenu za novi uredaj. i tu se dolazi problema s ED koji slovi za jako nekomunikativog prodavaca...

to su moja iskustva kaj se tice reklamacija (kojih imam podosta) sa vecinom IT trgovina u Hrv.

a sad ovo sto se ljudi boje narucivati robu od ED zbog nedostavljanja, to su stvarno budalastine !!!  narucis s pouzecem i miran si, sve ostalo su filozofiranja trolova!

jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine

ma, kada sam anručio tv lijepo sam im rekao da ću primjetiti ako je izložbeni na što su mi napisali da pred dostavnom službom otvorim paket, pregledam tv, zaštitnu plastiku preko panela itd..

sve sam to obavio na nezadovoljstvo dostavljača iz TPD ili kak se već zove ta dostavna služba....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina

Ne treba pazit samo kod velikih stvari...

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
hahhaajaads kaže...

Ne treba pazit samo kod velikih stvari...

Hej. Jel netko tu cuo da se folija pokvarila? Ne. Eto, safe to order!

:))))

2 godine

Tak i treba ajfojn korisnicima koji plate mobitel 1000€, a vrijedi 300€, ako i toliko,

pa kupuju foliju za 133kn koja vrijedi 1€ na AliExpressu!

Moj PC  
1 4 hvala 0
7 godina
zasto bi bilo smjesno rugat se necijoj nesreci samo zato sto je bio u mogucnosti kupiti si Iphone???
nisu ni drugi flagshipovi nesto jeftiniji...
imam Huawei pa nije bio nesto jeftiniji.

ne moras biti GOVNO!
jesus_tm1
5 godina

Evo ja već par godina tu i tamo naručim nešta kod njih bez problema. Stranica je malo neredna, slabo prevedena s mađaronskog i generalno slabo ima detalja o proizvodima. Vidim da su i digli nedavno  poštarinu i uveli dodatno plaćanje za preuzimanje u gotovini sve 6.

0 0 hvala 0
2 godine
d666sermek kaže...
zasto bi bilo smjesno rugat se necijoj nesreci samo zato sto je bio u mogucnosti kupiti si Iphone???
nisu ni drugi flagshipovi nesto jeftiniji...
imam Huawei pa nije bio nesto jeftiniji.

ne moras biti GOVNO!

Al pazi, koliko moras biti pametan da kupis FOLIJU za 133kn, koja stoji u tko zna kakvim uvjetima 2 godine,

i od topline i vlage se raspadne u tko zna kakvim skladistima.

A ta ista kod kineza 10kn. O tome pricam - ljudi misle da kupuju "premiJum" samo zato sto placaju vise.

Ista stvar i sa Samsung maskicama - kostaju 200kn, i onda budu na snizenju 15-20kn, dakle prave vrijednosti.

Ostatak je samo "ime".

peksimo99 kaže...

Evo ja već par godina tu i tamo naručim nešta kod njih bez problema. Stranica je malo neredna, slabo prevedena s mađaronskog i generalno slabo ima detalja o proizvodima. Vidim da su i digli nedavno  poštarinu i uveli dodatno plaćanje za preuzimanje u gotovini sve 6.

Ma i ja sam par stvari kod njih uzimao, Withings rucni sat, vagu, Garmin GPS tracker itd, za sad sve ok. Sve doslo uredno u roku 5-10 dana.

Jedino sto su mi jednu narudzbu otkazali i vratili mi novac, jer je nestalo robe, no eto, desi se, bila je navala, nisam bio dovoljno brz.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 17:36 (Čitatelj).
8 godina

ja sam naurcio s ebaja pa mi je dosla jedna strgana. pa ne pljujem po ebaju.

ako vec zelim dati velike novce i treba mi odmah onda odem u trgovinu ovlastenu za to koja mi odmah i zalijepi foliju.

npr za 100 kn sam kupio neko debelo kaljeno staklo i za 50 kn su mi ga u servisu pod UV lampom zalijepili.

ako zelim jeftino narucim s ebaya za 1.5€ 3 komada pa mi dode jedan totalno potrgan al me briga jer imam jos 2. (za prijatelja sam narucivao)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice