Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 473.763
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

Ok, jesam. Hvala!

limboLIVE98
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
AsAsiN kaže...

Pozdrav! Mozda je malo glupo pitanje ali ipak moram pitat, narucio sam konfu u Futuri i sad pise na mailu koji sam dobio da moram potvrditi narudzbu, da im vratim mail da potvrdujem narudzbu il moram nes drugo?

Hm koliko znam, ako se radi plačanjem pouzećem, trebao bi to potvrditi telefonski

 

Ukoliko plačaš odma na račun, dosta je emailom i kasnije javiti da si platio

16 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...
AsAsiN kaže...

Pozdrav! Mozda je malo glupo pitanje ali ipak moram pitat, narucio sam konfu u Futuri i sad pise na mailu koji sam dobio da moram potvrditi narudzbu, da im vratim mail da potvrdujem narudzbu il moram nes drugo?

Hm koliko znam, ako se radi plačanjem pouzećem, trebao bi to potvrditi telefonski

 

Ukoliko plačaš odma na račun, dosta je emailom i kasnije javiti da si platio

Možeš im potvrditi mailom. Ja sam tako u par navrata potvrdio mailom kod njih i uredno je sve bilo naručeno.

13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...

Hm koliko znam, ako se radi plačanjem pouzećem, trebao bi to potvrditi telefonski

 

Ukoliko plačaš odma na račun, dosta je emailom i kasnije javiti da si platio

Ja sam placao pouzecem i samo sam potvrdio mailom ! I sve bilo OK !

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Ok, hvala svima.

limboLIVE98
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Jel netko primjetio da je Futura podignula cijene, pogotovo grafičkih i procesora

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Cijene svuda svaki dan rastu,nesto se smanji,nesto se digne...ništa novo. Uvoznici urigiraju cijene, web shopovi se samo ravnaju s njima

Na PM mi se mozete javiti za savjet što da kupite, sve ostale probleme i poteškoče sa vašim računalom, obratite se google-u
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Jos jednom pohvale za Futuru!

 

Hvala i svaka čast na organiziranju barem necega za nas obične smrtnike

 

Za one koji ne znaju, nagraduju sa bonom od 500kn! Pa eto prilike da nešto dobijemo free {#}

 

Osvojite poklon bon 500kn!
Na PM mi se mozete javiti za savjet što da kupite, sve ostale probleme i poteškoče sa vašim računalom, obratite se google-u
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Jos jedna u nizu pohvala Futuri IT, odgovaraju ekspreksno cak i nedjeljom. Sutra salju robu, u utorak kod mene, ja sretan :D Brzo, jednostavno i profesionalno, 5-ica :)

http://forum.pcekspert.com/member.php?u=18841
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Evo ovako, u idućih tjedan ili dva tjedna bih trebao naručiti PC ili laptop u Futuri It pa imam par pitanja.

 

Znači, ako pri narudžbi u napomeni napišem da mi oni sastave računalo, oće mi poslati kutije od komponenti ?

Takodjer, jel moguće plaćanje pouzećem, znači da platim dostavljaču kad donese paket/e ?

U oba slučaja, kupovao laptop ili PC, narudžba bi bila preko 3500kn, znači da ne bih morao platiti nikakvu naknadu, poštarinu ili sl. ?

 

I koliko vremena treba od narudžbe računala preko njihove web stranice do isporuke na kućnu adresu ?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Tomek.Klc kaže...

Evo ovako, u idućih tjedan ili dva tjedna bih trebao naručiti PC ili laptop u Futuri It pa imam par pitanja.

 

Znači, ako pri narudžbi u napomeni napišem da mi oni sastave računalo, oće mi poslati kutije od komponenti ?

Takodjer, jel moguće plaćanje pouzećem, znači da platim dostavljaču kad donese paket/e ?

U oba slučaja, kupovao laptop ili PC, narudžba bi bila preko 3500kn, znači da ne bih morao platiti nikakvu naknadu, poštarinu ili sl. ?

 

I koliko vremena treba od narudžbe računala preko njihove web stranice do isporuke na kućnu adresu ?

Mislim da ti je pametnije da narucis sve komponente jer sumnjam da ces dobiti kutije.

 

Naruci komponente i trazi sve u jednom paketu, postarina ce ti biti besplatna i sam sastavi komp.

 

Jer ako ti ga oni sastave neces ga smjeti otvoriti i za svaki problem ces njima morati slati komp i svako ciscenje ce biti bolno.

Isto kao i nadogradnja.

Što hladnije to bolje...
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Tomek.Klc kaže...

Evo ovako, u idućih tjedan ili dva tjedna bih trebao naručiti PC ili laptop u Futuri It pa imam par pitanja.

 

Znači, ako pri narudžbi u napomeni napišem da mi oni sastave računalo, oće mi poslati kutije od komponenti ?

Takodjer, jel moguće plaćanje pouzećem, znači da platim dostavljaču kad donese paket/e ?

U oba slučaja, kupovao laptop ili PC, narudžba bi bila preko 3500kn, znači da ne bih morao platiti nikakvu naknadu, poštarinu ili sl. ?

 

I koliko vremena treba od narudžbe računala preko njihove web stranice do isporuke na kućnu adresu ?

Da,salju prazne kutije

Da, moguce je plačanje pouzecem samo moras dogovoriti telefonom (narucis, i nazoves radi dogovora)

Da,ništa dodatno ne plačaš, slanje je besplatno

 

Ako narucis do 12h drugi dan je sve to kod tebe

 

Praedator kaže...

Mislim da ti je pametnije da narucis sve komponente jer sumnjam da ces dobiti kutije.

 

Naruci komponente i trazi sve u jednom paketu, postarina ce ti biti besplatna i sam sastavi komp.

 

Jer ako ti ga oni sastave neces ga smjeti otvoriti i za svaki problem ces njima morati slati komp i svako ciscenje ce biti bolno.

Isto kao i nadogradnja.

Dobiti ce kutije, jer njima to ne treba a i neke stvari se moraju reklamirati u kutiji

 

Zasto bi morao traziti u jednom paketu? Ili sastaviti sam komp? Oni ce poslati besplatno bilo to jedan paket ili 10 a i besplatno ce sastaviti računalo

 

Zasto ne bi smio otvarati? ne daju naljepnicu, to je tvoj komp ti mozes s njim raditi sto hoces...

 

Malo je glupo da išta pišeš ako ne znaš ništa o toj trgovini,a kako vidim ne znas i očito nisi tamo kupovao ;=)

 

Futura je malo drugacija, i s razlogom smatram da su trenutno najbolja trgovina, jer misle na kupce a ne na sebe kao vecina ostalih

Tomo53nja - Dobio si sve opomene, sada cemo drugacije... Vjeruj necu te zaboraviti ;=)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 8:20 (FakeDeath).
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Evo da i ja podijelim svoje iskustvo s Futurom u nadi da će im poslužit kao mala reklama,jer zaista zaslužuju.

Nakon što su mi ovdje na forumu ljubazni Fake Death i zober složili konfiguraciju ,kontaktirala sam Futuru preko emaila.

Email sam poslala u subotu van radnog vremena a odgovor dobila čak u nedjelju,što me zaista začudilo!

U ponedjeljak smo već sve dogovorili,poslan mi je njihov žiro račun za uplatu novca i ponuda u pdf formatu,ponavljam idalje sve preko maila.Novac sam uplatila,a

 utorak mi je javljeno da je konfa poslana te ju mogu očekivati u srijedu tokom dana.

U srijedu oko 10h ujutro,mi je sve dostavljeno,uz kutije ,složenu konfiguraciju i naravno dostava je također besplatna.

 

Dakle,nikad lakša kupovina,doslovno vi samo trebate naručit i platit,a ostalu čaroliju obavljaju zaposlenici Future it.

 

Besplatno vam slože konfu ukoliko želite,dostava preko 2000kn također besplatna pa i da ste na samom kraju Hrvatske!

 

Uz to dobijete i prazne kutije od svojih komponenata i to je to.

 

Definitivno moja preporuka svima za ovu trgovinu.

 

 

 
13 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Naručio sam konfiguraciju i monitor iz Future u četvrtak, ali kako je došao vikend konfa je došla kod mene tek danas.

Ljudi su mi složili konfiguraciju, besplatno je poslali, skupa s praznim kutijama i ostalim stvarčicama.

 

Posebna zahvala kolegama Zober i FakeDeath što su imali strpljenja s mojim glupim pitanjima, i sastavili mi odličnu konfiguraciju.

Iskustvo s Futurom : 5/5

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Narucio sam konfiguraciju jos prije mjesec dana, al cu sad napisat iskustvo :)
Narucio sam konfu u ponedjeljak, konfa je stigla u utorak u 10h, stigla je uredno slozena, sa svim kutijama, garancijama...

Dečki rade odličan posao, čista petica {#}

 

Battlelog, Xbox Live: limboLIVE98
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 22:35 (AsAsiN).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Naručivao sam dvije osrednje konfiguracije od njih za prijatelje.

Nakon dogovaranja i uredno odrađene narudžbe, sve je uredno prošlo.

Dostupnost robe je prihvatljiva, cijene su također dobre.
Usluga i slaganje konfiguracija je na razini, znači nije ono klasično nabacivanje komponenti i šuma kablova.
Obje konfiguracije su imale uredne kablove, naravno, koliko mogu s obzirom na vrijeme koje ostave za jednu konfiguraciju.

Sve pohvale!

Također mi se sviđa garancija po komponentama, a ne na konfiguraciju kako je to uglavnom praksa.

 

 

Kad slažem nekome nešto, a nemam vremena sam složiti komponente u kejs, oni su mi prvi izbor!
{#} 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

imam 1 pitanje,vidim da sad nemaju neke komponente tipa fx 8350 i m5a99x evo r2.0 pa me zanima ako ja to zelim onda moram cekati dok im opet dode na site ili im mogu reci da mi to treba pa oni naruce?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Đorđ kaže...

imam 1 pitanje,vidim da sad nemaju neke komponente tipa fx 8350 i m5a99x evo r2.0 pa me zanima ako ja to zelim onda moram cekati dok im opet dode na site ili im mogu reci da mi to treba pa oni naruce?

Ako oni nemaju na stranici, znaci da nemaju ni dobavljači koji to uvoze...tako da oni ne mogu naruciti kada nemaju od koga ;)

 

ili nadji neku zamjenu, ili sačekaj malo da uvoznici dobiju...

Tomo53nja - Dobio si sve opomene, sada cemo drugacije... Vjeruj necu te zaboraviti ;=)
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Ma futura je vrh, narucio u cetvrtak u 2 konfiguraciju koju mi je slozio FakeDeath u petak u 3 mi je dosla slozena u Zadar a kutije u drugom paketu.Stvarno samo pohvale za ovu trgovinu.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 19:54 (ppetesic).
Moj PC  
8 0 hvala 1
13 godina
offline
Futura it - iskustva

I prva reklamacija u Futuri rijesena ! Naime , 04.06 sam poslao neispravnu MSI HD7950 TF III , da bi mi nakon 7 dana , dosla nova ista takva samo sa 8+6 PCI-E naponskim konektorima ( stara je imala 6+6 ) i Far Cry 3 kuponom ! Sve sto me zanimalo , decki su mi odgovorili u vezi reklamacije tak da nemam nikakvih prigovora na njih !

Sve pohvale Futuri ( i Microline-u ) na brzoj realizaciji reklamacije !{#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Dostavlja li Overseas subotom? Ako da od koliko do koliko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Inace dostavlja :

 

"

Dostava subotom

Za pakete koje predate dostavljaču u petak, možete zatražiti dostavu subotom, a nadoplata za ovu uslugu iznosi 50% na osnovnu cijenu navedenu cjeniku za paketne pošiljke i cjeniku za paletizirane pošiljke.

Važno! Dostava subotom dostupna je samo u određena mjesta u Hrvatskoj. Možete provjeriti koja su to mjesta u rasporedu vožnje. "

 

No ako si narucio nesto iz Future , kao i iz bilo kojeg drugog shopa NEMA dostave subotom !

Music As A Weapon !!
14 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Haf932 kaže...

Inace dostavlja :

 

"

Dostava subotom

Za pakete koje predate dostavljaču u petak, možete zatražiti dostavu subotom, a nadoplata za ovu uslugu iznosi 50% na osnovnu cijenu navedenu cjeniku za paketne pošiljke i cjeniku za paletizirane pošiljke.

Važno! Dostava subotom dostupna je samo u određena mjesta u Hrvatskoj. Možete provjeriti koja su to mjesta u rasporedu vožnje. "

 

No ako si narucio nesto iz Future , kao i iz bilo kojeg drugog shopa NEMA dostave subotom !

Hvala!

Nego posalo sam im e-mail. Izgleda da ne dostavljaju iza 12 sati.

Ništa čekat ću ponedjeljak. :)

 

 

Svaka pohvala Futuri IT. Stiglo računalo, radi perfektno. Na početku sam imao malo problema, sve sam riješio preko skype-a sa njima.

Moja preporuka u svakom slučaju!

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2013 19:32 (Gremlin144).
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Futura IT je na Fejsu objavila da ce uskoro u ponudi imati Noctua proizvode {#}  Bas me zanimaju cijene !

 

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2013 11:52 (Haf932).
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Ma sam neka dodje d14 i to je to ne treba nam nist drugo :=)

 

I evo ih :=)

 

Cijene vise nego dobre...

 

http://www.futura-it.hr/search.aspx?search=noctua

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 13:47 (FakeDeath).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Futura IT - Počela dilati Oprić Noctue

Kao šta naslov piše Futura IT uvrstila u ponudu Noctue od našeg dragog Oprića.

 

Vjerovatno će kasnije proširiti ponudu jer im tek ovo ulazak al evo da znate :)

 

http://www.futura-it.hr/search.aspx?search=noctua

 

edit :) nisam bacio oko da ste već pisali

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 0:14 (Bulldozer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Futura it - iskustva

NH-D14 kod Oprića jeftinija za 100kn nego u Futuri, trebali su dati nižu cijenu ako misle uzeti dio kolača.

nunaVk
 
1 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Futura it - iskustva
nunaVk kaže...

NH-D14 kod Oprića jeftinija za 100kn nego u Futuri, trebali su dati nižu cijenu ako misle uzeti dio kolača.

Pa vjerovatno zato što oprić daje toliko mali rabat, da sa PDV-om bez ikakve zarade imaju višu cjenu nego Oprić.

 

Tako Oprić spriječava rušenje cjene proizvoda.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
nunaVk kaže...

NH-D14 kod Oprića jeftinija za 100kn nego u Futuri, trebali su dati nižu cijenu ako misle uzeti dio kolača.

kako 100kn?

 

Opric - 537,50 Kn

Futura - 569,00 Kn

 

Nije li to 30kn razlika?

 

Biseri 2013: -Valentin17- Previše bisera da tu stane;
15 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...
nunaVk kaže...

NH-D14 kod Oprića jeftinija za 100kn nego u Futuri, trebali su dati nižu cijenu ako misle uzeti dio kolača.

kako 100kn?

 

Opric - 537,50 Kn

Futura - 569,00 Kn

 

Nije li to 30kn razlika?

 

Da, pogledao sam gornju cijenu na kartice. Greška.

nunaVk
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice