IPon.eu - iskustva

poruka: 101
|
čitano: 52.048
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
IPon.eu - iskustva

Narucio 10.08.

Pisalo u mailu da je narudzba potvrdena i da dolazi roba u ponedjeljak GLS-om.

11.08  dobivam mail da stize kroz 4-5  dana....

Evo cekam al nije mi zurba, velim samo da je citavo.

Detaljni dojmovi kad dode paket xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca
IPon.eu - iskustva

sory na duplom postu, samo da javim da je paket stigao 2 sata nakon sto sam napisao post.

Sve ispostovano, paket neostecen kao i sadrzaj unutar njega.

Vjerojatno ce se jos sta narucivati iz tog shopa.

Eto preporuka od mene :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
IPon.eu - iskustva

zabuna

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:34 (croman44).

0 0 hvala 0
10 godina
IPon.eu - iskustva

Narucio neke dvije sitnice PWM hub i splitter za RGB, naruceno u ponedjeljak stiglo u cetvrtak ujutro, tracking number na mail se dobije kad predaju robu GLS-u.

Narucivao sam kao GOST na njihovoj stranici dakle bez registracije i plačanje pouzečem - čitaj GLS-u na ruke :)

Eto čisto info ako nekoga zanima. LP svima!!!

Life suck's and then you die.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
IPon.eu - iskustva

Evo jedno moje pozitivno iskustvo, s web trgovinmom IPon narucen monitor u Ponedjeljak iz (Budimpesta) u 22h uvecer, pred vratima u cetvratk u 9h ujutro, (Vukovar) platio pouzecem bez ikakvih provizija s tim da sam ustedio cak i s tom dostavom koja je 62.50 kn (8kg) GLS, ipak ustedio 100kn i puno zivaca za razliku od nekih EU shopova u kojima je dostava 30€ za takav proizvod i puno puno cekanja i rijetko kad dostavljeno po navedenom datumu pri kupnji! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
IPon.eu - iskustva

Isto tako za sada pozitivno iskustvo, naručio matičnu i ram kod njih. Stiglo za tri dana, platio pouzećem.

E sad, ako nešto rikne vidjet ćemo koliko su dobri 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
IPon.eu - iskustva

Čitam ove zadnje komentare, i svi redom pozitivni, a znam da se kenjalo po dućanu. Gledam jednu stvarčicu kod njih, pa mi se čini da ću uzeti, pošto je cijena niska, a i ni jedan dućan kod nas nema artikl. Sad jesu li se popravili ili se pukom srećom zaredalo par dobrih komentara?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
IPon.eu - iskustva

Ne vidim bas iskustva s reklamacijama.

0 0 hvala 0
7 godina
Re: IPon.eu - iskustva

Istina, ali evo barem im je dostava ok sada (za raziku od nekih naših domaćih dućana) a i nađe se povoljnijih cijena i stvari kojih nema kod nas.

5 mjeseci
neaktivan
IPon.eu - iskustva

Naručio sam s ove stranice kućište za PC jer sam vidio da su cijene nešto jeftinije. Kućište sam platio oko 500kn, poštarinu mi je odmah izračunalo na stranici kod potvrde plaćanja oko 60kn i to je cijena koju plaćate ukupno sa svime (iz Mađarske je firma). U srijedu navečer oko 21h sam naručio, a paket je stigao u ponedjeljak ujutro prije 9h. Nazvao me kurir GLS-a i sve je prošlo bez ikakvih problema. Na temelju osobnog iskustva ne vidim prepreku u naručivanju s ove stranice.

0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
IPon.eu - iskustva

Kupio od njih hard disk i matičnu. Došlo nakon 3-4 dana. Matična je došla ispravna, a disk nov novcat imao 12000 loših sektora. Pošaljem ja njihovog garancionog kurira i dođe dostavna služba, pokupi disk i nakon par dana dođe mail da je disk fizički oštećen i da ne priznaju garanciju. Pitam ja kakvo oštećenje? A oni odgovorili da je disk oštećen na rubu. Pitam ja da pošalju fotografije, kad ono ništa ne šalju. Vratili disk i neki dopis na mađarskom. Pitah ih šta je to. Kažu da šaljem disk direktno proizvođaču o vlastitom trošku. Pogledam disk, na jednom kutu ima malo oguljenu boju, znam 1000% da mi disk nije ispao nigdje, a budala nisam slikao disk prije slanja. Toliko o njima. Izbjegavati u širokom luku.

0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice