Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 355.761
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Kupio HD 5870 u Linksa.Ispalo je da je pokvarena (artifakti) pa su mi nakon tjedan dana iz Zg poslali novu.

 

Za zamjenu sam dobio XFX HD 6950 single fan.Ispostavilo se da je i ova pokvarena (pregrijavanje i dr.) , pa sam opet čekao tjedan dana da mi pošalju novu.

 

Za zamjenu sam dobio XFX HD 6950 dual fan .Još uvijek radi bez problema, a znajući da je proizvođač kriv za kvar na kartici mogu samo reći da su zaposlenici Linksa bili i više nego korektni...

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2012 16:59 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
b0.0ster kaže...

ma jok,nazvali me i rade budalu iz mene,kao,nista oni ne cuju

 

a napajanje cvrciiiiiiiiii ono katastrofa,i jos im kazem ne zelim ga natrag,i oni provjere u servisu na recepciji na racunalu i kao nista se ne cuje :S

 

ma to je sramota,mislim da sam preko 30k kuna ostavio tamo u zadnjih 4-5 godina,i nikad nisam nis na servis nosio,pa ti se desi nest ovako...

 

vjerujem da ima boljih ducana,pa cu se prebacit,a isto tako svatko s kim sam si dobar ce napravit isto,pa ce izgubit bar 7-8 kupaca sigurno...

 

znam da je links malo skuplji,i uvijek sam isao tamo jer se sve dalo dogovorit,narucit,popricat s prodavacem,dobit dobar savijet,al sad je to sve palo u vodu

Za njih je bitno da je napajanje ispravno. 

Pokreni Power Supply test u OCCT-u i ako ne prođe taj test u redu, eto ti razlog za reklamaciju.

 

To što crvči mislim da spada u ''subjektivni dojam'' .

12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

kad cvrci toliko da se ne moze gledat tv u istoj sobi dok je racunalo ugaseno(da,napiso sam ugaseno,fkt samo da je struja u napajanju),nije normalno,subjektivno il ne ;)

14 godina
odjavljen
offline
Links-kupovina

Možda ti imaš problema s instalacijama, a njima stvarno ne cvrči, tko zna.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Pred 2 mjeseca sam kupio Roccat Kone kod njih u Rijeci, dođem doma a ono lijeva tipka ne radi..Pošto je bilo kasno da ih zovem nazovem drugi dan ujutro, kažem za problem i kaže mi dečko da donesem na reklamaciju ali da nemaju drugi da mi daju u zamjenu i da mogu uzet nešto drugo u zamjenu. Kažem ja da mi baš nije 100 kilometara radit samo tako zbog posla i kažu mi da će mi to nadoknadit. Dođem nakon posla, pogledaju roccat i ponude mi g700 po extra nižoj cijeni pošto sam morao dolazit 2 puta. tako da ja imam samo reć HVALA i preporučit ih. Jesu par kn skuplji od ostalih trgovina ali osoblje i ostalo na razini

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Links-kupovina

Da, mene su zvali navečer poslije radnog vremena nakon što sam napravio narudžbu on-line, to stvarno nisam mogao vjerovati.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
b0.0ster kaže...

kad cvrci toliko da se ne moze gledat tv u istoj sobi dok je racunalo ugaseno(da,napiso sam ugaseno,fkt samo da je struja u napajanju),nije normalno,subjektivno il ne ;)

 Morali bi zamijeniti napajanje, odi u udrugu za zaštitu potrošača.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Jakovp kaže...

Možda ti imaš problema s instalacijama, a njima stvarno ne cvrči, tko zna.

Isprobao s UPSom,vise kablova,na vise uticnica,na mojoj uticnici s mojom konf od buraza napajanje ne cvrci 

 

 

Zamijenili mi nisu nista,prave se glupi,i drze se slijepi toga da je test kao dobar,da po tetsu sve radi....j***** ih testovi i sve,ode 50kn u vjetar jer ne kuze da nekom nes ne stima....odnos s klijentima,0 bodova,sramota

12 godina
protjeran
offline
Links-kupovina

Ah, nema svatko tvoja iskustva.

Meni je 2009 u 11 mjesecu nakon desetak dana (XFX HD5850) RPM ventilatora pri loadu bio na kojih 300 okretaja, kartica se pregrijavala, poslao na servis i za kojih 40 dana stigla nova Sapphire.

"Malo" sam se načekao ali su mi uvažili reklamaciju.

Inače, kod njih kupujem samo kad imaju cijenu sličnu ADM-u, Protisu, i Web shopovima. Nije normalno koliko im je hardver skup. {#}

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Prije nego krenes u pravnu bitku, provjeri osigurace u kutiji u stanu i na stubistu (ili gdje vec kutija jest).

Identicna stvar se i meni dogadjala pa sam trebao zamjeniti 2 osiguraca u kutiji u stanu i 1 osigurac vani jer su bili osteceni uslijed nekog razloga - najvjerojatnije jer su radnici HEP-a obavljali neke popravke na trafostanici pa su nekaj sjebali i doslo je do pustanja prevelikog napona u zgradu.

Courage of the heart is very rare...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

ma decki,kakva pravna bitka :)

 

neda se meni zajebavat s 550kn pravne bitke,otiso sam u drugi ducan i kupio drugo napajanje i sve radi,pa tipkam sad s tog kompa,besumno je ;)

 

ali ono,bogu fala imam dosta veliku kupovnu moc i veliku obitelj,godisnje se u tehnoloogiju investira dosta novaca,stalno neko nes novo treba....sad ce taj novac ici u drugi ducan,i to je to ;)

 

 

samo sam se pozalio da nisu fer,to je jedino

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Links-kupovina

Ja do sad imam samo dobra iskustva,skoro sam sve kod njih kupio,cijene jesu malo skuplje ali ionako dosta toga kupujem na karticu pa opet dođe na isto!Jedan put sam kupio pokvarene RAM-e i bez problema su ih zamjenili!

S toga Links is my first choice!{#}

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2349188][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/2349188.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

sto reci,ljubomoran sam na Vas koji ste to rijesili bez pol frke :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Links je S****,

Čekam grafu vreć par dana i još nije stigla,te ni ne znaju kad će stiči WTF. . .NE ZNAJU KAD ĆE STIČI???

(Grafu imaju u zagrebu i trebaju je poslati u Pulu),pa su mi počeli sa sranjima da to iz ZG ide u nekakvo centralno skladište,pa iz tog centralnog skladišta u Pulu. . .

Ja sporiju internet trgovinu od linksa nisam vidio. . .svugdije gdje naručim. . .odmah isti dan bi dobio robu,ako ne isti onda već sljedeči. . .

 

Ali bitno,da jedanput kad sam došao  u links,tražeći ram. . .nisu ga imali u Puli,i pitao sam ga koliko mu treba da stignu iz ZG,ma to vam je već sutra tu. . .da,malo sutra. . .

 

iPritom su još skupi,tako da se definitivno ne ispalti naručivati iz linksa. . .

 

 


 
0 4 hvala 1
13 godina
offline
Links-kupovina

Kad otvorim Linksovu stranicu izbaci mi nekakav Autentication Required ! Upisem username i password , al nema ucinka ! Dal je jos to kod nekoga ili samo kod mene ?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Links-kupovina

I kod mene ista stvar ,samo šta nisam ništa ukucava tamo di me pita username i pass {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Links-kupovina

Maloprije sam probao kod buraza i kod njega ista stvar ! Cini se da je kod njih problem !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

I kod mene je isto, ja samo stisnem "odustani" i dalje surfam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
HTML5 kaže...

Links je S****,

 

 

 

Nažalost slažem se, moj stroj ( kupljen u Linksu ) je već mjesec dana kod njih na popravku ...

Očito ekipa u servisu nema pojma o servisiraju računala grrrr

Zovem svako malo i odgovori su tipa "čeka se komponenta" ... "u testiranju" ... i ostala zavlačenja tog tipa ...

Na koncu sam morao otići do njih i vidjeti u čemu je problem, i odgovor je bio standardan " stroj je u testiranju" -  WTF!!! -  prošlo mjesec dana i još testira... pa nije to nuklearka da se testira mjesecima ...

Ja rekao da mi vrate stroj ako nisu u stanju popraviti pa idem kod nekog drugog tko bude sposoban to popraviti, a oni da pričekam još dan-dva, da bu gotovo.

 

Uglavnom, ako hoćete firmu s dobrim servisom izbjegavajte Links u širokom luku.

15 godina
offline
Links-kupovina

Vi koji ste naručivali artikle u linksa (dakle ono što nije odmah raspoloživo za isporuku), koliko ste otprilike dana čekali? Ja sam naručio procesor u utorak i sad moram čekat 6-7 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
joze kaže...

Vi koji ste naručivali artikle u linksa (dakle ono što nije odmah raspoloživo za isporuku), koliko ste otprilike dana čekali? Ja sam naručio procesor u utorak i sad moram čekat 6-7 dana

Ovisi kako koji dio gdje ima i dal je dobavljiv, dal ga uvoznik ima dobavljivog il i on čeka zalihe za trgovat dalje itd.... Tebi najvjerojatnije kod uvoznika treba čekati pa zato 6-7 dana, ono što ima u poslovnicama drugim osim u toj gdje kupuješ stigne za dan/dva a ako nema u nijednoj poslovnici a ima u uvoznika onda dva/tri (uvoznik/links centrala/poslovnica)...

Nadam se da sam ti pomogao :)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
14 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

Iz osobnog iskustva ono što imaju u drugim poslovnicama obično dodje za 3 dana... samo se zna dogodit da ti zaborave javit da je određeni artikl došao pa kad ih zovem onda vele ajme ispričavamo se vaše sluške su došle prošli tjedan {#} inače pohvale ljudima u linksu iz Rijeke, jedni su od najljubaznijih!

15 godina
offline
Links-kupovina

Riječ je o http://www.links.hr/artikl-050.606.225

Zato im šaljem svaki dan mail jel stiglo da ne zaborave haha :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

U potpunosti te razumijem, da sam ja ovo naručio slao bi mail tri puta na dan {#}

15 godina
offline
Re: Links-kupovina
dasoo988 kaže...

U potpunosti te razumijem, da sam ja ovo naručio slao bi mail tri puta na dan {#}

i ja bi ali pokušavam održat neku dozu pristojnosti jer su mi rekli da će me nazvat, a izljeve nestrpljenja pokušajem riješit na drugim načinima {#}

16 godina
offline
Links-kupovina

Moram pohvaliti ekipu iz Linksa jer su mi stvarno korektno riješili problem reklamacije grafičke. Prvo sam poslao grafičku koja se pregrijavala i zamrzavala na reklamaciju te sam dobio nešto bolji model istog proizvođača. Na žalost nova kartica je imala iritantan problem cvrčanja tj. nekakav "coil whine" pa sam upitao da li postoji mogućnost zamjene i ove nove na što sam dobio pozitivan odgovor. Čak su mi dali mogućnost izbora da odaberem drugog proizvođača i drugi chip. Sve u svemu, jedno dobro iskustvo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

Kakav im je servis?

Jesu dužni zamijeniti cooler, ako je cijeli procesor pod garancijom, a samo cooler ne valja?

12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Do sada sa Linksom nisam imao nikakva loša iskustva,s moje strane su 5+ (Radi se o linksu u Osijeku).Radnici u poslovnici su ful ispravni i susretljivi.

Jednom sam kupovao grafu kod njih, još prije 3-4 godine, pa se ispostavilo da je pre jaka za moj proc  pa sam ju morao vratit nazad i uzeti slabiju,proslo je sve uredno i bez ikakvih problema,novce nisam dobio nazad ali sam zato uzeo malo slabiju graficku i jos 2 venta u zamjenu za ovu skuplju.

 

Narucivao sam i preko interneta ali sam isao i kupovati kod njih direktno,preko interneta isto sve 5,cak i kada su  artikli bili nedostupni sve je stizalo u malom roku nekih 3-4 dana,jer njima tu u Osijeku svaki utorak u tjednu stize roba iz zagreba ili skladista.Preko weba sam narucivao cisto radi rezervacije,i svaki puta kada sam dosao po to naruceno  uvijek su  imali uvid u tu narudžbu i sve 5,dao kes i otisao sretan kuc :D {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Links-kupovina

Iako im prigovaram za fakat visoke cijene,kaj se tiče reklamacija i brzine zamjene reklamiranih proizvoda,to im je na zavidnom nivou.Servis je uvijek rješavao unutar 24 sata radnim danima.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 21:56 (Zizo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Links-kupovina

U linksu je trenutna akcija 20% na Logitech proizvode. Jedan proizvod zaslužuje posebnu pažnju volan Logitech Driving Force GT, redovna cijena je 990,00kn dok cijena sa posebnim popustom 990,00kn. {#}

 

http://www.links.hr/?option=homepage&page=novosti&id_novost=2617&insert_stats=1

http://www.links.hr/artikl-102.005.031 

popust popust
Logitech Driving Force GT Logitech Driving Force GT
Have A Nice Day
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2013 20:57 (Miha LA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice