Links narudzba

poruka: 4
|
čitano: 1.630
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Links narudzba

Evo gledam ja malo po linksu sta sve ima i odlucim si kupit slusalice i mousepad. Stavim si ja sve to fino u kosaricu i gledam kako ide taj cijeli proces kupnje i klikcem ja dalje i skuzim da sam slucajno narucio mousepad i slusalice sada a zelio sam ih narucit tek u petak... Znam glup sam al mi je prvi put da kupujem preko linksove stranice pa evo aki neko zna mogu li ja ikako otkazati narudzbu. Hvala unaprijed. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Links narudzba
WillowDRD kaže...

Evo gledam ja malo po linksu sta sve ima i odlucim si kupit slusalice i mousepad. Stavim si ja sve to fino u kosaricu i gledam kako ide taj cijeli proces kupnje i klikcem ja dalje i skuzim da sam slucajno narucio mousepad i slusalice sada a zelio sam ih narucit tek u petak... Znam glup sam al mi je prvi put da kupujem preko linksove stranice pa evo aki neko zna mogu li ja ikako otkazati narudzbu. Hvala unaprijed. :)

Nazovi ih ujutro i objasni im da je riječ o pogrešci.

Inače, imaš temu o Linksu u kojoj si to mogao pitati.

Usput, dobro došao na BOL Forum. :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Links narudzba
Hvala puno na odgovoru. :) Inace mislio sam nazvati links ali sam jako zauzet cijeli dan danas pa ako ima kakvo online rijesenje za koje znas slobodno reci.
9 godina
offline
Links narudzba

Pa posalji mail na adresu s koje ti je stigla ponuda da otkazujes narudzbu i to je to.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice