Magazin RS

poruka: 9
|
čitano: 12.108
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Magazin RS

Jel ko naručivao iz magazina do sad? Kako šalju oversisom ili običnom poštom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Magazin RS

Piše im na webu:

Dostava na području Republike Hrvatske obavlja se putem dostavnih službi i redovnom poštom.

 

Vjerojatno HP express i neki kurir (Overseas, GLS, IN Time i slični).

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Magazin RS

ja sam neki dan naručio laptop i par sitnica. Dostavljeno mi je isti dan i to mi je dostavio ni više ni manje nego vlasnik dučana osobno u 20:30 sati. Svaka mu čast.

Vozdra!
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Magazin RS

Nemam nista drugo za reci osim da su odlicni te da rade posao kako treba. Ono sta napisu tako i bude. Dostava brza, usluga super, lako ih se moze kontaktirati (dostupni su), a cijene nize nego u ostalim trgovinama. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Magazin RS

Kupio već hrpu stvari kod njih, nikad nikakvih problema.

Zadnje prije par dana kupio ploču i ssd, i za sad sve 5 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Magazin RS

Narucio jucer oko 10h 4 gb rama i jedan vent. Stigao danas oko 13h.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Magazin RS

Kad si digao temu vec, prvi shop za mene vec par godina. Nikad nikakvih problema i jako dobri decki, pogotovo sto se tice reklamacija. Narudzbe rekordno brzo stizu. Nije mi jasno kako nisu prvi u HR.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2015 21:18 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Magazin RS

Eto slučajno naletio na ovu temu, pa rekoh da ih pohvalim, sve super, bez primjedbi.

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Magazin RS

Ducan: 10/10

 

 

Nazvao telefonski da provjerim 100% da imaju na lageru grafu i covjek da imaju i da mogu naruciti odma od njega, naruceno 13.02.2019. oko 13h , 15 min nakon narudžbe došlja poruka na mobitel (trazio me broj mobitela) od GSL da je paket spreman sa projem pošiljke i pass. Ukucal na stranicu GSL i piše dostava 14.02.2019. Mislim si nece sigurno stici odma drugi dan , 14.02.2019 ujutro oko 8h dobio poruku da ce paket biti dostavljen između 10:30 - 13:30 h , u 12:30 covjek iz GLS me zvao i rekao pred stanom se nalazim. Grafu nutra u kompu vec bila u 13h.

Im scruffy the janitor
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice