Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 349.040
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mall.hr

Ja sam narucio 11.11 dva ssd-a, stigli su 28.11.

 

Zimske gume narucene 21.11, stigle 30.11.

 

Zadovoljan sam s obzirom koliko cekaju pojedini..

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 16:44 (andreas11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Jucer ujutro narucio zvucnike i ssd, danas vec oko 11 dolazi mail da su stvari spremne u ducanu za pokupit
Odmah poslije posla svratio do njih, uzeo stvari, platio, tako da nemam nikakvih zamjerki
A vec sam pocetkom godine uzeo gume i takoder treci dan stigao mail da ih mogu pokupit
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mall.hr

Evo stigla moja narudžba, naručeno 16.11. a stiglo 18.12.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mall.hr

Da nebi bilo neugodnih iznenađenja za Božić i Novu Godinu.

 

Još jedanput napominjem da poklone nećete dobiti kad ste zamislili.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mall.hr
big_bang kaže...

Narucio paket 23.11 (BF), platio online. Do danas nista... sto reci o njima.

  

 Ja isto jos uvijek cekam paket, katastrofa firma. mjesec dana je vec proslo

15 godina
offline
Mall.hr

Što je najgore ne može se otkazat preko weba već moraš zvat a ne javljaju se..

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr

Možeš napraviti povrat kad ti jednom stigne narudžba. Jedino se vjerojatno i na to čeka tjednima i tjednima.

5 godina
offline
Mall.hr

KATASTROFA!! Isporuka kasni 2 tjedna, na mailove ne odgovaraju, na telefon se ne javljaju..

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mall.hr

Danas ih zvao i kažu neznaju kad će biti isporuka ali da će mi skinuti onih 25 kuna dostave. Odlično, prezadovoljan sam uslugom

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mall.hr

Kupovao sam do sada 4 puta u Malla i sve je prošlo uredno.
No, sad sam naučio da ne uzimam ništa prije blagdana.

 

Naručio sam Logitech G613 17.11.2018.

Kad sam vidio da narudžba kasni tjedan dana odlučio sam ih nazvati, ali nisam dobio nikakav konkretan odgovor.

Nakon još tjedan dana kašnjenja sam ponovo nazvao te su mi rekli da mogu poslati požurnicu. Na to sam im odgovorio da očekujem tipkovnicu do 7.12 i ukoliko ne dođe do tada da neću prihvatiti narudžbu.


Tipkovnica je trebala stići 21.12 iako sam jasno rekao da neću prihvatiti narudžbu, tako da sam odbio tipkovnicu.

 

U cijelom ovom procesu, predviđeni datum otpreme na web stranici se neprestano mijenjao.
U prilogu se nalaze slike izmjena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 11:33 (Zvonimir Zubić).
16 godina
offline
Mall.hr
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mall.hr

samo da javim i svoje iskustvo.

 

Naručio sam Sony Xperiu XZ1 26.12. te mi je stigla prije pola sata i sve ok prošlo tako da od mene same pohvale. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mall.hr

Gledam Mall.hr i ne vjerujem

 

Oral-B Pro 9000 Gold četkica za zube 1234 Kn s popustom,  isto to a ali White verzija u Elipsu 2199 Kn

 

tko tu koga??

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 15:35 (Ziga).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr

Ista na edigital 906,71 Kn

6 godina
offline
Mall.hr

Katastrofa, imam pitanje vezano za reklamaciju, kupila sam Candy mikrovalku kod njih prije oko godinu dana i sva se raspada, otpada boja s nje, emajl, sta je već, uglavnom placena je preko 700 kn, ja budala, jamstvo su mi poslali naknadno na zahtjev i to neispunjeno ,racun su mi poslali na mail, sva sreca, mislim da imam 2 g eu garancije, al kome da se sad obratim?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Njima se obrati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mall.hr
yaya23_08 kaže...

Katastrofa, imam pitanje vezano za reklamaciju, kupila sam Candy mikrovalku kod njih prije oko godinu dana i sva se raspada, otpada boja s nje, emajl, sta je već, uglavnom placena je preko 700 kn, ja budala, jamstvo su mi poslali naknadno na zahtjev i to neispunjeno ,racun su mi poslali na mail, sva sreca, mislim da imam 2 g eu garancije, al kome da se sad obratim?

 U čem je problem, imaš račun preko maila, to je sve što ti treba

11 godina
offline
Mall.hr

Jel ima možda netko kod za kupnju a da mu ne treba? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Mall.hr

nikada hrvatskim trgovinama ne uplaćujem novac karticom, int. bankarstvom i sl...

oni poštuju dostavu samo ako naručiš robu pouzećem..

 

ako kažu da roba stiže za 3/4 dana uvijek mi i stigne u tom roku pa i tri kupovine iz Mall.hr koje su stigle uredno, ja platio i mirna Bosna.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mall.hr
40 kn popusta iznad 400 kn, vrijedi do 15.1

Kod: DPL7RBVS3V
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 20:00 (jaZey).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mall.hr

Danas stiglo, plačanje pouzećem, naručeno 24.11., znaći mjesec i pol dana a predviđeni datum otpreme je bio 7 dana.

Loše:
- odgovaraju na mail nakon 2 tjedna (dva puta sam slao)
- spora isporuka (mjesec i pol)
- krivi status narudžbe na webu, nakon par dana je već označeno da se samo čeka dostavna služba, po trackingu DPDa se vidi da su obavješteni tek 08.01

Dobro:
- super cijena, 3000kn naspram 4200kn koju proizvođač prepručuje, najbliža je bila emmezeta s 3300kn ali izložbeni model
- nov i neotvoren uređaj (originalni pečat je netaknut), sve radi
- jamstveni list i račun sve uredno
- notifikacije SMS/Mail prilikom slanja i zaključivanja
- dobar dostavljač (DPD)

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr

Pitanje, jel tko sad sta narucivao u zadnje vrijeme sa mall-a..i da mu je stiglo na vrijeme .. Znam da su ono za Black friday i oko bozica ljudima dosta kasnili paketi.. Narucio sam u pon od njih,reko da se pripremim . 

14 godina
offline
Mall.hr

Ja sam uzeo prošli tjedan usisavač na akciji i drugi dan je bilo već poslano, treći dan je bio kod mene. Plaćanje pouzećem  

Black friday je bio rasulo totalno ali kad je standard kupovina van nekih većih akcija brzi su. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Ja sam uzeo ponedjeljak navečer.. Jos nije poslano, ali bitno da doje kako su napisali rok..
9 godina
offline
Mall.hr

Kupio prije 10-tak dana Panasonic eneloop punjač s baterijama, već drugi dan je bilo otposlano prema DPD-u.. al onda mi je DPD slao mejlove da imaju gužvu oko ovih dana u godini i da će mi biti isporučeno u roku 3 dana.. tako je i bilo.. uglavnom ja i dalje zadovoljan s njima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Poslao im mail danas kazu da ce tokom iduceg tjedna biti poslano.... Kao na zalihi je kod dobavljaca.. Inace uzeo sam hyperx usb sound card
5 godina
offline
Mall.hr

Naručili smo za firmu preko njih monitor.

 

Kako ide R1 zvao sam i tražio ponudu za uređaj koji tobože imaju na stanju. 

 

Dobili smo ponudu i uplatili prošli ponedjeljak. 

 

Čekam i čekam, danas njihov mail stiže, reko evo napokon monitora: kad u mailu - monitor nije dobavljiv, dajte nam račun da vam vratimo novce.

 

Pa koga ste mi vraga onda slali ponudu? Kako vam treba 7 dana da shvatite da nije dobavljiv; otprema je trebala biti još u četvrtak?

 

Sve u svemu, radije ću dat negdi 100kn više i dobit opremu isti dan ili koji dan poslije nego se zajebavat s ovim glupostima..

 

P.S. Zaboravio sam napomenut da sam dao još 25kn ekstra da se otpremi ranije..

Divide et impera!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 14:36 (omeyer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Naručio krivu karticu SDHC umjesto Micro verzije. Skužio kad sam platio. Uredno uzeli natrag i uplatili nofce na račun. Za sada pohvale i imali su sve kaj sam naručio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mall.hr
omeyer kaže...
Pa koga ste mi vraga onda slali ponudu?

 Kog vraga ti ne čitaš iskustva s trgovcem pa se malo uputiš u poslovanje trgovine?

Opće je poznato da je mall.hr dosta jeftin ali i spor, isporuka se zna otegnuti i po tjedan-dva.

Logično je da nećeš tamo kupovati nešto što ti treba za firmu i što ti je hitno.

5 godina
offline
Re: Mall.hr
bill_jobs kaže...

 Kog vraga ti ne čitaš iskustva s trgovcem pa se malo uputiš u poslovanje trgovine?

Opće je poznato da je mall.hr dosta jeftin ali i spor, isporuka se zna otegnuti i po tjedan-dva.

Logično je da nećeš tamo kupovati nešto što ti treba za firmu i što ti je hitno.

 Ko kaže da nisam čitao?

 

Nije bilo hitno, da je bilo hitno uzeli bi odmah isti dan u dućanu. Htjeli smo baš taj model i imali su najbolju cijenu. Čak sam nazvao i rekao da ću pričekat par tjedana dok nabave, al su rekli da ne mogu to.

 

Fora je da ne možeš prodavati proizvod koji uopće ne možeš nabavit. I još sam nazvao, provjerio i zatražio ponudu. I kao što piše gore, ne samo da su promašili datum otpreme nego su 3 dana poslije datuma otpreme tek javili da ga ne mogu isporučiti. Šta nije logičnije da su mi to rekli kad sam tražio ponudu?

Divide et impera!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice