MP elektronika - iskustva

poruka: 8
|
čitano: 4.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
MP-elektronika - iskustva

Pozdrav, nisam uspjela pronaći ništa o ovome web-shopu pa pokrećem novu temu.

Je li netko možda kupovao već kod njih? Konkretno, kupila bih mobitel koji je nešto jeftiniji kod njih nego na ostalim mjestima, pa me zanima kakva iskustva imate?

0 0 hvala 0
8 godina

Nitko nema iskustva s ovim shopom??

Interesira i mene, jer mislim obavit kupnju u vrijednosti 2500kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina

Evo da se i ja pripružim znatiželjnima...  Zanima me Galaxy s7, koji je kod njih gotovo 500 kn jeftiniji nego drugdje, ali nigdje ne mogu pronaći nekakva iskustva kupaca o ovom shopu, pa ako netko nešto zna, neka slobodno napiše...

0 0 hvala 0
8 godina

S obzirom da nitko nije podjelio iskustva s ovim shopom, prekjučer sam sjeo u auto i odvezao se do Ogulina. Dan prije sam se čuo s gospodinom koji je vlasnik i najavio se da ću doći po telefon. Galaxy S8+ (original zapakiran, s urednim HR papirima i garancijom) me je čekao s mojim imenom na cedulji bez ikakvih pitanja ili traženja pologa unaprijed. Ukratko, čovjek je ozbiljan trgovac i ubuduće ću kupovati kod njega online s punim povjerenjem. U samoj trgovini ima svega (doslovno) od maskica za mobitel do Honda agregata. Kako se radi o malom gradu, sasvim je razumljivo da prodaju (osim tehničke robe) i druge stvari koje ljudima trebaju da bi opstali. Svaka preporuka za kupnju kod njih, što zbog cijene, što zbog profesionalnosti!

Moj PC  
0 0 hvala 3
4 mjeseca
neaktivan
Re: MP elektronika - iskustva

Samo me zanima da li ste morali dekodirati uređaj na svog operatera ili ste samo ubacili sim karticu i poceli ga koristiti i da li ste imali kakvih problema sa uređajem do sada? hvala

8 godina

Uređaj je s hrvatskim papirima i garancijom, original zapakiran, u prodaji kao i u bilo kojem drugom dućanu. Nije kodiran i nemam nikakvih problema s njim, dapače!

3 mjeseca
neaktivan
Pozdrav,ja sam kupio mobitel i zadovoljan sam,isporuka odmah sljedeci dan
6 godina

jel tko slao mob na reklamaciju kupljen u ovoj trgovini? zanima me da li sigurno ovlasteni prihvacaju mobitele iz ove trgovine? tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice