PC-Universe

poruka: 8
|
čitano: 6.371
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
PC-Universe

Nisam našao temu o toj trgovini, pa da ju pokrenem onda :) Trgovina ima zanimljive dealove na njuškalu, navodno dostupne grafičke po pristupačnim cijenama u vrijeme ove "krize" s grafičkama. Link.

Jel ima tko kakvih iskustva s njima već?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PC-Universe

Koliko sam shvatio imaju i fizicki shop a ne samo web, pa ako je netko iz Rovinja i da mu se prosetati, to bi bilo super. A i mene je zanimalo jer imaju prilicno nerealne cijene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 11:26 (ryzhe_POE).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PC-Universe

Kupio sam dosad oko 18 grafickih kod Universa (Vedran), ok tip i pouzdan....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PC-Universe

Osobno smatram da tip zna muljat ako niste bas na TI sa komponentama.To je moje misljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PC-Universe

čuo sam se s Vedranom par puta u dva dana i dogovorio kupnju grafičke. valjda zadnji primjerak te grafičke u svemiru, a da nije nenormalna cijena.

 

shop je skroz "legit" stvar, imaju fb, web je u izradi, postoji i fizička trgovina. prodavač je skroz susretljiv i da se s njim dogovarat, a po onome što sam vidio u njegovim složenim konfiguracijama i zna svoj posao. ovaj komentar gore da "hoće uvalit" nisam primjetio, al čovjek je prodavač. ne možete reć da vam nikad nisu u poznatijim trgovinama ponudili ono čega im je viška u skladištu. nije mi ni u jednom trenutku ponudio lošiji deal od onog što sam tražio. ponudio je slabiji model za fer cijenu jednom što je bilo skroz korektno i ne bi lošije prošao s tim modelom.

 

uglavnom, grafička bi trebala doć u petak, pa javim jel to sve prošlo okej kad stigne. za sad što se mene tiče 5/5

 

 

Edit; sve stiglo, sve štima. preporuke što se mene tiče

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 23:02 (ryzhe_POE).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC-Universe

Pozdrav,

 

da li se što promijenilo u međuvremenu oko iskustava kod članova foruma?


Sad imaju službenu web stranicu i vidim i da su na facebooku aktivni...
http://www.pc-universe.net/

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PC-Universe

Baš sam, iz znatiželje, pogledao tu trgovinu i evo jedan dobar deal... http://www.pc-universe.net/index.php?route=product/product&path=63_64&product_id=742

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC-Universe
Odlično iskustvo s ovom trgovinom.
Kupio 6800XT Aorus Master, cijena uvjerljivo najpovoljnija u odnosu na ponudu kod ostalih shopova...kod njih su slabiji modeli bili debelo skuplji.
Sve rješeno jako brzo, od ponude, uplate, slanja GLS-om i sve tip top stiglo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice