Portio informatika

poruka: 432
|
čitano: 161.110
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Portio informatika

Pozdrav,

 

zanima me ima li itko od vas iskustva sa web-shopom Portio informatika? Kod njih sam našao laptop meni savršenih karakteristika po "ok" cijeni (link). Ne izgledaju mi kao "fake" stranica, al nikad nisam čuo za njih, a i nema baš nešto o njima na netu (a također nemaju vlastitu poslovnicu i nije moguće osobno preuzimanje robe) pa me nekako strah...

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Portio informatika

I meni su sumnjivi sa takvim cijenama... Bilo bi dobro da se javi netko ako je kupovao od njih

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Portio informatika

ja sam dns narucio napajanje, javit cu vam se kad sve bude gotovo :)

kupujem sve pomalo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Portio informatika

Ja sam ih neki dan otkrio i imaju artikle koji su najjeftiniji kod njih ,zasad nemam nikakvih iskustava , al imam u planu poslovat s njima{#}.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Portio informatika
Haf932 kaže...

Ja sam ih neki dan otkrio i imaju artikle koji su najjeftiniji kod njih ,zasad nemam nikakvih iskustava , al imam u planu poslovat s njima{#}.

dok nisu propali? xD kad pocnu placat porez...

kupujem sve pomalo
14 godina
offline
Portio informatika

Ona navigacija sa lijeve strane je potpuno ista kao kod linksa {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Portio informatika
MatkoBB kaže...

Ona navigacija sa lijeve strane je potpuno ista kao kod linksa {#}

to sam i ja skuzio dns :)

Evo ovako, kao sto sam vec rekao, narucio sam napajanje. Kao odabir placanja stabio sam virman, pisalo da ce mi virman doci na mail, ali jos nista...
kupujem sve pomalo
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 7:45 (dombak1608).
14 godina
offline
Portio informatika

Servis: Links d.o.o., 10000 Zagreb, Bobovačka 2 , nalaze se na istoj adresi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Portio informatika
T-bone's kaže...

Servis: Links d.o.o., 10000 Zagreb, Bobovačka 2 , nalaze se na istoj adresi.

:O

kupujem sve pomalo
14 godina
offline
Portio informatika

Prvi što mi pada na pamet da je ovo možda Linksov odgovor na pojavu jeftinih web shopova... Nešto kao što je Tomato Vipov ili Bonbon T-Mobileov u svijetu mobilnih operatera...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 9:55 (MatkoBB).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Portio informatika

Prodaju gotovo računalo iz linksa http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=030005079 ...

Nekak si mislim da je to jeftina verzija čisto webshop links, konkurencija Protisu i sličnima.

 

Našao sam ih i na nabava.net, al to je to. Više nikakvih informacija o firmi na netu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Portio informatika

Ako je to jeftinjija verzija Linksa, tj. ako oni stoje iza toga onda je super. 

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Portio informatika

Vrlo jednostavno, oni su "fiktivna firma" koja ima popust u linksu od XX% e sad, oni prodaju stvari iz linksa, po cijeni par % niže nego links, a sebi uzimaju postotak koji ostane.

Vrlo jednostavna računica: Nemaš skladište, netrebaju ti radnici, nebrineš se za servis, u stratu ne plačaš porez, i ubireš lovu.

Ako stvarno bude krenulo, morat će plačati porez, ali ako krene, onda to neće biti ni problem.

Za kupca: Vrhunski servis kao što je links, a cijena nešto manja nego kod njih. Dakle win-win situacija.

Sad pitanje je koliko će to links dopuštati, i koliko će oni biti pouzdani. Ne sumnjam ja da će na početku biti, ali ako se desi da dobiju naruđbu od 50ak k kn, a LInks im odbije popust, bit će svega.

Dakle, kupujte dok još nije propalo {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Portio informatika
rooswelt1991 kaže...

Vrlo jednostavno, oni su "fiktivna firma" koja ima popust u linksu od XX% e sad, oni prodaju stvari iz linksa, po cijeni par % niže nego links, a sebi uzimaju postotak koji ostane.

Vrlo jednostavna računica: Nemaš skladište, netrebaju ti radnici, nebrineš se za servis, u stratu ne plačaš porez, i ubireš lovu.

Ako stvarno bude krenulo, morat će plačati porez, ali ako krene, onda to neće biti ni problem.

Za kupca: Vrhunski servis kao što je links, a cijena nešto manja nego kod njih. Dakle win-win situacija.

Sad pitanje je koliko će to links dopuštati, i koliko će oni biti pouzdani. Ne sumnjam ja da će na početku biti, ali ako se desi da dobiju naruđbu od 50ak k kn, a LInks im odbije popust, bit će svega.

Dakle, kupujte dok još nije propalo {#}

 

Točno to :D ja sam si narucio napajanje pa cemo vidjet sta ce bit :))
kupujem sve pomalo
14 godina
neaktivan
offline
Portio informatika

Pregledom sudskog registra lako mozete utvrditi da je jedan od osnivaca Linksa ujedno i osnivac Portio informatike.

Uzimanje jos jednog dijela trzisnog kolaca, raskol ili nesto trece, koga briga. Links je ionako odavno daleko od dobrog. Kupujte tamo gdje je jeftinije. Ako uvoznik nije jedan od vecih igraca tipa m-san, microline i sl. guzit ce vas svi redom kad nesto krepa.

Moj glas i dalje ADM-u.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 10:41 (Dr.Ninja).
 
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Portio informatika

Evo sad sam pito na Links Online podržci i kažu da nemaju veze sa tim Portiom. 

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2011 13:00 (Gunner11).
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Portio informatika

Nisu uopče jeftini, kada dodaš poštarinu ista stvar ko Links.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Portio informatika
Evo decki, bio je overseas sad i donio crnu kutiju xD napajanje mi je stiglo i na kutiji unutra od napajanja je linksova garancija...
kupujem sve pomalo
Moj PC  
7 1 hvala 7
14 godina
offline
Portio informatika

Onda vjerojatno Links stoji iza svega toga... Vidim da su čak jeftiniji od ADM-a,,, tako da na kraju to super ispada... sve platiš dosta jeftinije, a imaš garanciju u Linksu {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Portio informatika
Svaki dučan hardvera u Zagrebu ima neki minus, pa hebem ti državu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Portio informatika
Monopol kaže...
Svaki dučan hardvera u Zagrebu ima neki minus, pa hebem ti državu!

zašto portio ima minus? xD

kupujem sve pomalo
13 godina
neaktivan
offline
Re: Portio informatika
dombak1608 kaže...
Monopol kaže...
Svaki dučan hardvera u Zagrebu ima neki minus, pa hebem ti državu!

zašto portio ima minus? xD

Kada dodaš poštarinu nije jefitiniji.

12 godina
offline
Re: Portio informatika
Monopol kaže...
dombak1608 kaže...
Monopol kaže...
Svaki dučan hardvera u Zagrebu ima neki minus, pa hebem ti državu!

zašto portio ima minus? xD

Kada dodaš poštarinu nije jefitiniji.

kako nije? pr. links=7.599,00kn+55kn(posiljka)=7.654,00kn, a portio=6.839,10kn+55kn(posiljka)=6.894,00kn, kako sad nije jeftiniji? i kod drugih stvari je tako samo nije tolika razlika...

kupujem sve pomalo
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 9:15 (dombak1608).
13 godina
neaktivan
offline
Portio informatika
Da a kolko, rađe odem u Links pogledam predmet i kupim. A ne ovako da čekam dostavu na vratima...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Portio informatika
Monopol kaže...
Da a kolko, rađe odem u Links pogledam predmet i kupim. A ne ovako da čekam dostavu na vratima...

Joj šta kompliciraš.. pa naravno da će biti isto ako uzimaš jednu stvar od par stotina kuna... ali ako uzmeš par komponenti ili laptop, razlika se itekako osjeti...

 

U svakom slučaju win situacija za nas kupce.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Portio informatika
Lol Phenom 955 910Kn... daaleko previse.
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
13 godina
neaktivan
offline
Portio informatika

Dođem u Protis sa 5000 kn u gotovini i pitam: Daš popust 5 posto kupiti ću slušalice i neke gluposti ? "Nema popusta nažalost".

 

E hebi ga slabi ste mi vi trgovci!

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Portio informatika
Monopol kaže...

Dođem u Protis sa 5000 kn u gotovini i pitam: Daš popust 5 posto kupiti ću slušalice i neke gluposti ? "Nema popusta nažalost".

 

E hebi ga slabi ste mi vi trgovci!

 

 

Ne kompliciraj, nego plati pošteno. Iako su cijene relativno niske u protisu i slicnima, čak prodaju ispod preporučene cijene.

Ako ti nedaju popusti, valjda oni znaju zašto nedaju. A tvoje je pravo da prođeš kod nekog drugog.

Okani se takvog ciganljuka di bi ti trebao na štetu drugih profitirat.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice