Power Computers

poruka: 4
|
čitano: 6.183
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Power Computers

Pozdrav svima, zanima me da li netko ima iskustva sa tvrtkom Power Computer ili PC Pro prema njihovoj stranici. Pitam zbog toga jer sam zainteresiran za kupnju laptopa iz njihove ponude.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2016 19:42 (klitschko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Power Computers
Prvi put cujem za njih, a da das mozda konkretno link kojibje laptop u pitanju? Mozda ga imaju i druge trgovine ili za istu cifru dobis bolji laptop.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Power Computers

Radi se o ovom laptopu, zanimljivo je da prodaju samo reThink verzije i ne daju proizvod odmah nakon plaćanja u poslovnici već nakon par dana. Pitam jer je omjer uloženog dobivenog odličan za takvu cijenu, ali me strah zbog toga što nitko ne nudi takve laptope za takvu cijenu uz takve specifikacije (MagazinRS, Alpha M, Feniks...). 

16 godina
offline
Re: Power Computers
Da izgleda da kod nas nema tog modela 13'3 ekran ali eto nasao isti model na amazonu za 300eur
https://www.amazon.de/Lenovo-U31-70-Notebook-i5-5200U-GeForce/dp/B015MMVZTU
Mozda da posaljes tamo upit ako bas zelis taj model. Nije taj model po nicem poseban i5 5200u je mozda malo bolji od i3 4000m oba imaju 2jezgre 4threada a i kod lenova je integrirana grafa i ssd, a ssd danas je dovoljno jeftin tako da ga mozes lagano zamijeniti sa ssd.

www.nabava.net/prijenosna-racunala__30/lenovo-prijenosno-racunalo-thinkpad-l440-14-intel-core-i3-4000m-240-ghz__29783091
i kupis ssd 400kn i rijesio si stvar, sad ovisi tocno za sta kupujes laptop ako je zbog ove i5 5200u i ssd ne vidim nikakav smisao jedino ekran na tom modelu je fhd naprema 1600*900kod ovog.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice