UZI-shop Iskustva i mišljenja

poruka: 219
|
čitano: 93.945
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Khadgar kaže...

Ako nešto mrzim to je kad platim za novu komponentu a dođe mi s već otvaranom kutijom (naljepnice na rubovima prerezane) i s vidljivim tragovima korištenja, hjoj. Alergičan sam na takve stvari. 

A ti onda jos malo pohabas kutiju i vratis ima jer ti se ne svidja boja...

7 godina
neaktivan
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Nikad nisam ništa vratio, radije gunđam na forumu.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
_mark0_69 kaže...

Vjerojatno je bilo pozitivno iskustvo jer da je bilo negativno već bi se pisao o tome.

 To je malo narcisoidno razmisljanje ako se samo odnosi na pozitivno/negativno iskustvo. "molim svih da gledaju jer ce svima biti od koristi" ako je rijec o reklamaciji je narcisoidno. Vise zvuci da cilja na neku akciju ili nesto, al mislim da nis od tog.

6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Uzi shop je rijesio moj slucaj. Maticnu je njihov dobavljac poslao u gigabyte tvornicu, tako da ne znaju kad ce bit rma, pa su me prvo pitali iban, i kad sam ga dao, su mi umjesto na iban uplatili manje nego sam platio maticnu na racun kreditne kartice, koja mi je u medjuvremenu ukinuta, a procesor su mi poslali nazad kurirskom sluzbom, stize valjda danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Gorstak79 kaže...
i kad sam ga dao, su mi umjesto na iban uplatili manje nego sam platio maticnu na racun kreditne kartice

 ?? Sto tu tocno pise?

6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Nemam pojma. Budan sam od ponoci, popio sam 8 turskih, u ushima mi shumi od tlaka. Pretrazio sam komplet njuskalo, ibej i zvao nekoliko ducana, i ne mogu nac plocu za svoj proc i rame. Mislim da kad bi me zmija sad ugrizla, da bi se otrovala. Proc je stigao, poslao sam neke mejlove i sad cekam odgovore da vidim mogu li nabavit neki stari proc i utopit svog pentiuma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Pa jesu ti onda obavili povrat novca ili nesto manje nego si platio? To me zanimalo u biti samo nisam shvatio sto si htio reci.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Ako se dobro sican, maticnu san platija oko 650kn, a proc oko 470. Oko 1200 je bio racun. Uplatili su mi nazad oko sto kuna manje, ali ne mogu sa sigurnoscu reci jer mi nisu vratili racun, a trazili su da im ga posaljem kad sam slao na reklamaciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Pa mozes pogledati order history na stranici, pa vidjeti sta je tocno a ne ovako nagađati.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Pogledao bih rado, ali zaboravio sam i vec dvaput trazio da mi posalju novu na mejl, ali nista ne stize.
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Zaporku
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Pogledaj u spam folderu ili u smecu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Jesam. Vjetojatno imaju neki bug.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Iako je sad vec proslo dosta vremena odlucio sam se napisat mali osvrt na kupovinu u Uzi Shop-u. 

Tamo negdje oko 8. mjeseca sam narucio cijeli novi komp osim gpu-a kod njih, nakon nekoliko razmjenjenih mailova na koji odgovaraju stvarno velikom brzinom i vrlo su susretljivi dovrsio sam narudzbu i uplatio novac. Napravljen je mbo bios update te je sve stiglo vrlo brzo u Rijeku gdje je jedina poteskoca bila sa overseasom koji nisu isporucili paket, pa nakon zivkanja i natezanja sam u subotu sam morao otic po njega(ali to je njihova greska i nesposobnost). 

Kutije su bilo vrlo dobro zapakirane, i sve je bilo u tip-top stanju,a tako je i danas. Takoder frendu koji je uzimao komp par tjedana kasnije sam takoder preporucio Uzi Shop, uzeo je slicne komponente kao i ja, i sve je proslo u najboljem redu. 

Za kraj mogu reci samo rijeci hvale za ekipu koja radi tamo. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja

samo sto Uzi ima max dvije godine jamstvo na komponente tak da cijeli komp tamo uzimat je po meni loše al to sam samo ja. Ili nisam dobro shvatio pojam njihovog jamstva ako se registriraš na pojedine komponente..

9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Gorstak79 kaže...
Ako se dobro sican, maticnu san platija oko 650kn, a proc oko 470. Oko 1200 je bio racun. Uplatili su mi nazad oko sto kuna manje, ali ne mogu sa sigurnoscu reci jer mi nisu vratili racun, a trazili su da im ga posaljem kad sam slao na reklamaciju.

 

Zovni na telefon da ti to posalju. Ne vidim razloga zasto bi ti ista uplacivali manje natrag lol.

 

Informacije o trgovini

  • Uzi Shop d.o.o, Čulinečka cesta 2a, 10000 Zagreb

  • Zovi nas odmah: +385 1 7988 086‬, +385 95 564 1824

  • E-mail: prodaja@uzishop.hr

11 godina
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Ne vraćaju troškove dostave pa ti se možda tih 45kn čini kao ~100.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
_mark0_69 kaže...

Ne vraćaju troškove dostave pa ti se možda tih 45kn čini kao ~100.

 Nitko ne vraca troskove dostave, s tim da ti moraju dostavit kasnije komponentu ako je zamjena/popravak besplatno.

6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Gorstak79 kaže...
Pogledao bih rado, ali zaboravio sam i vec dvaput trazio da mi posalju novu na mejl, ali nista ne stize.

 Moj bože koji si ti traljav tip, to se vidi i po pisanju ovdje po forumu.

Tvrdiš da ti je trgovina uplatila manje novca, a uopće nemaš račun i ne znaš koliko je šta koštalo.

 

Znači, pišeš nepovezane postove, optužuješ trgovinu za nešto što nisi siguran, nemaš račun za kupnju, nisi si napravio kopiju, zaboravio si pass za webshop, ukinuli ti kreditnu karticu, ovo-ono...

Sutra ćeš reći da više ne koristiš taj e-mail, da si promjenio broj telefona i da si se odselio na novu adresu, i za to sve će ti biti trgovina kriva.

 

Trgovina ti sigurno nije uplatila manji iznos i nemaju nikakvu obvezu slati ti ponovno račun i brinuti o tvojim lozinkama.

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Slazem se u potpunosti. Doduse, sad imaju nezadovoljnu musteriju. A nrzadovoljna musterija vise ne reklamira shop mukte, nego upravo obrnuto. Prava firma bi mi dala zamjensku plocu, pa makar ih to i kostalo nesto, jer da su to napravili ja bi ih nastavio preporucivat, mukte. Sami sebi su naskodili, a ja sam izgubio puno vremena i zivaca. Tako se ne posluje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Ovakvu mušteriju kao što si ti je svakako bolje izgubiti.

Jel nisi ranije napisao da su ti dali besplatno CC 95 cooler u znak isprike? Šta bi ti još? Koja trgovina daje zamjenske matične dok čekaš rma? lol

Nisu oni krivi što matična ima problem, dobio si novce nazad, ispriku i cooler.

 

Ali dobro, trebali bi ti dati poklon bon od 10.000 kn za duševne boli i da te pod svaku cijenu zadrže kao kupca. :facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Nece oni propast radi jednog korisnika i to jos korisnika koji nema nikakvih dokaza da je trgovina nesto shebala, i sam kazes da nemas racun i da neznas koliko su ti vratili. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Toninho, nema jednog ducana u kojem neces biti zadovoljan dok kupujes. Mene je uzi nagradii sa hladnjakim kad su nes spetljali kad sam kupovao. Ja odusevljen. No kao i svi oni koji su prije par godina reklamirali nesto u protisu, ili u zadnje vrijeme kod madjara, skuzis tek tada kakav je ducan. Ljudi su znali ostat sa pokvarenom komponentom jer bi ducan obrazlozio da je npr nasao masnocu na maticnoj, ili prasinu. Karikiram naravno. Ja sam u linksa npr dobio slomljenu nozicu na vratascu kucista. Kad sam otvarao i zatvarao par puta, zbog viska pritiska na preostalu nozicu se slomila i ta druga i links mi ne zeli priznat garanciju. Ja ostao sa polomljenim smecem, oni uzeli sholde i prst u uvo. Drugi put uzimam mis kod njih, doticni krepa nakon tri dana, daju mi drugi i 8 dana garancije. Na moj upit zasto nisam dobio novih dvije godine jamstva propisanih zakonom, vele da krivo tumacim zakon. I nikome nista, posluju s drzavom, drzava ih stiti, moje prijave su bez efekta, a cak ni moja teta koja je financijski inspektor u poreznoj, ne mere nish. Sad ih prijavljujem inspekciji svaka 3 miseca s drugog mejla. Enivej, da skratim, odnos prema kupcu mora biti prioritet. I sad kad sam procitao koliko ljudi hvale futuru it,odlucio sam novu godinu gladovat i stvorio 800kn za maticnu i ram i narucio kod njih makar bili skuplji i od linksa i od protisa i od madjara i od uzi shopa.
6 godina
protjeran
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Kakve sad veze protis, mađari i masnoća na matičnoj imaju s UZI shopom?

Jel tebe UZI shop oštetio za nešto? Vratili su ti novce odma čim su vidjeli da matična mora na rma.

 

Kako sam i ranije rekao, postovi su ti ultra traljavi, pišeš tek toliko da pišeš, nikakve veze s vezom, a trgovinu blatiš bez ijednog razloga.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
UZI-shop Iskustva i mišljenja

Srecom pa do sad nisam imao nekih vecih problema (jedna krepala maticna i gpu ali to je bila ako se ne varam nvidia 560 ili tako nesto i dosta ih je bilo problematicno). Oboje kupljeno u protisu i zamijenjeno u roku 20-25 dana bez puno problema. U linksu su mi bili krepali mis i sluske jednom, isto tako zamijenjeno. Ostalih 25-30 stvari kupljenih unazad 5 godina nije bilo problematicno, da pokucam u drvo. 

Uvijek ce bit ljudi koji ce jedne hvalit a drugi ih kudit.

Nezelim komentirat tvoju situaciju jer mozda je bas tebe pogodilo da naje*** i da ti se sve ovako oduzi. sljedecih 10 nece imat takve probleme.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
sandokan111 kaže...

 Nitko ne vraca troskove dostave, s tim da ti moraju dostavit kasnije komponentu ako je zamjena/popravak besplatno.

 alzashop vraća

kad naručiš robu naplate ti 5-10 eura dostavu (ako je skuplja narudžba od 300 eura, onda je dostava besplatna) i ako kasnije radiš reklamaciju vrate ti puni iznos koji si platio, skupa s onim što si platio za dostavu

također ti doma pošalju dostavljača, pa nemaš niti troška slanja pokvarenog uređaja do njih

9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
zalman1 kaže...

Ovakvu mušteriju kao što si ti je svakako bolje izgubiti.

 Evo ga, hrvatski poduzetnik 101. Onda kad sutra propadne svi su mu krivi, samo ne on i ovakva slicna razmisljanja.

Usput napisao je da im je poslao original racun, tako da nije da nema racun, samo mu ga nisu vratili natrag. To jeli, ako je to tocno sto je rekao.

Gorstak79 kaže...
doticni krepa nakon tri dana, daju mi drugi i 8 dana garancije. Na moj upit zasto nisam dobio novih dvije godine jamstva propisanih zakonom, vele da krivo tumacim zakon. I nikome nista, posluju s drzavom, drzava ih stiti, moje prijave su bez efekta, a cak ni moja teta koja je financijski inspektor u poreznoj, ne mere nish.

 Ovo su gluposti i sigurno se nije dogodilo tako, niti ti teta kao inspektor ovo ne bi mogla rijesit, ili ako je vec inspektor onda treba na poduku posla jer bi trebala znati citati i tumaciti zakone, a oni su jasno napisani i ti bi s bilokakvom prijavom dobio 2 god jamstva na zamjenu, ne 8 dana. Tako da ili si izostavio onak, 70% price, ili si sve izmislio, al sigurno nije ovako kako si ovo opisao.

picajzla0707 kaže...

alzashop vraća

 Svaka cast. Nisam tamo kupovao i referencirao sam se vise na nase shopove. Jedino gdje vani kupujem je amazon, i ni oni ne vracaju troskove dostave, ali je reklamacija besplatna jer dostavu reklamiranog proizvoda oni sami placaju i besplatno vracaju popravljeno ili salju zamjenu.

6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
sandokan111 kaže...

 Evo ga, hrvatski poduzetnik 101. Onda kad sutra propadne svi su mu krivi, samo ne on i ovakva slicna razmisljanja.

Usput napisao je da im je poslao original racun, tako da nije da nema racun, samo mu ga nisu vratili natrag. To jeli, ako je to tocno sto je rekao.

Molim te smanji popovanje o propadanju, a ako će već trgovina radi nečega propasti onda će to biti kad krenu udovoljavat muzičke želje ovakvim biserima, davat zamjenske matične i sl. egzibicije.

Trgovina je u ovom slučaju postupila sasvim korektno.

http://dukedantalion.weebly.com/
9 godina
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
zalman1 kaže...

Molim te smanji popovanje o propadanju, a ako će već trgovina radi nečega propasti onda će to biti kad krenu udovoljavat muzičke želje ovakvim biserima, davat zamjenske matične i sl. egzibicije.

Trgovina je u ovom slučaju postupila sasvim korektno.

 Nis ja ne popujem vec vidim samo plac lokalnih trgovaca kako se ovo ili ono ne moze, marze su ovakve, nema profita, ubija me papirologija itd, dok sam ja s druge strane 5 puta isti proizvod reklamirao u amazona i nijednom nisam cuo plac a ukupno trajanje svih 5 reklamacija je bilo kao trajanje jedne reklamacije u HR shopovima. 

Dal je trgovina ispravno napravila ili ne, tek cemo vidjeti jer ako su mu uplatili manje novaca onda je itekako neispravno napravila. Fino si ti odmah zakljucio da je sve korektno, a netko je ocito u krivu, ili on ili trgovina. Rekao je da su manje uplatili i da mu ne salju kopiju racuna koju im je poslao s reklamacijom. Iako naravno moze i on muljat s obzirom na prijasnji quote, al tu smo da se to ustanovi, ne da, kao sto je politika na nekom drugom forumu cim se spomene uzi 10 korisnika skace i brani iako blage veze nemaju o cemu se radi jer lokalnim serifima udijeli koju pinku tu i tamo pa izgleda kao da med i mlijeko teku u potocima.

6 godina
protjeran
offline
Re: UZI-shop Iskustva i mišljenja
Zalman je donekle u pravu. No poslovali oni po zakonu ili ne, sad imaju jednu osobu koja ih vise nece mukte reklamirat, nit slagat konfe drugima u njihovom shopu. Sad jel to vrijedilo 370kn za drugu plocu, osjetit ce sami. Neki za reklamu daju milijune. Tko god kupi nesto kod njih i to im se pokvari, cekat ce misec dana na drugo jer ovi to salju van drzave na rma, a ako kupe recimo u futuri, za par dana ce dobit drugu. Bar tako ljudi vele. Ljama monitore, makar zbilja bili japanska kvaliteta vise ne mislim preporucit nikome, npr.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice