RPG VX Ace član za izradu igre

poruka: 1
|
čitano: 1.659
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RPG VX Ace član za izradu igre

Pozdrav ekipa,

kao šta sam naslov kaže RPG VX ace tako i samo moje pitanje glasi. Ima li nas ? ima li znatiželjnih? ima li ljudi koji vole igrat RPG i usput radit igru.

doduše već dugo vrimena radim na jednom remake iz '98 godine igri sa PS-one koju pribacujem u žanr RPG iz trećeg lica. Radi se o igri Medievil. Ako je netko to igra lud za tim itd želia bi da mi se javi u poruke. Igra je 50/50% gotova ne znam ni sam da li je toliko ili je možda i više jer toliko toga ima u njoj da isto toliko toga ni nema u njoj.. Triba mi jedan završni "tač" triba mi jedan dobar koji voli pisat Ruby skripte, ja san ih već podosta napisa sa svojin jednim kolegom. Igra je obečavajuća nije u nikakvoj vertiji još izdana niti kao DEMO. Naravno za početak mogu poslati kriptirano igru sa par levela za doživit to.

slična tema nema, slični sadržaj nema. Vjerojatno je i ovo jedina ideja koja je otvoreno napisana za "pokrast" :P

Radujen se svakoj poruci jer izrazita mi je želja da ova igra proradi tj dobije štih jer se zabavljam izradom te igre već dugo vrimena, a triba mi i jedna dodana ruka koja voli taj žanr

 

ivan peran
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice