Koja vam se od dviju aktualnih SF serija više sviđ

poruka: 10
|
čitano: 826
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Koja vam se od dviju aktualnih SF serija više sviđ".
8 godina

Obadvije!

Moj PC  
13 0 hvala 1
8 godina

Tko bi rekao da komedija na temi Star Treka može biti za jednog trekija zanimljivija opcija za gledanje nego kultni nastavak franšize. Dakle, moj glas ide za Orville.

Jako mi smeta pretencioznost, starvorizacija i gejmovtronizacija novoga serijala Star Treka.

12 0 hvala 0
7 godina

Super su mi obje

Samsung S8+
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina

meni se sviđa ova nijedna serija samo još ne kužim međusnošaje likova a i radnja je pomalo mutna. no tek je počelo pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 17:51 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina

Čeka se The Expanse (3. sezona), a dotad ću se malo nasmijat uz obje ove SF komedije. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
10 1 hvala 0
9 godina

Obadvije mi se sviđaju, Orville u klasičnom stilu (+humor sto ga cini modernijim od gledanja rerunova starih sezona) a Discovery u modernom.

To što Discovery pokušava glavnu priču sezone učiniti malo zastupljenijom od 5 min po epizodi kako je do obično riješavano, smatram korakom naprijed a ne kopiranjem GoT-a. (koji je nakraju imao već napisanu radnju i likove za većinu sezona).

Iskreno nisam očekivao da će me Orville ozbiljnije privući. Captain Stewie to the bridge!

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina

volim star trek od malena. Sve serije su imale nešto svoje. Novi filmovi i ova nova serija su totalne gluposti.

Komedija Orville dobija moj glas.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

novi star trek je preloš

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine

pratim obje

discovery mi je onako zabavan, nabrijan, nije dosadan, a orville onako, jedna epizoda bude ok, cak zanimljiva, druga bude tako los pokusaj komedije i takve nelogicnosti da pocnem gledat nesto drugo na drugoj polovini ekrana i nista ne propustim..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

ma dobre su sve tri navedene. trek nije takav drek kakvim ga se prikazjuje ("prilagođen je modernim okolnostima"), orville je blesav i zabavan, a nijedna je izvan kategorija i dalje. sve je to meni ok dok se ne vrati expanse. onda zaozbiljo uživancija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice