Koliko sati dnevno spavate u prosjeku?

poruka: 39
|
čitano: 4.656
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko sati dnevno spavate u prosjeku?".
9 godina

Ovi kaj spavaju 4 sata i manje, to je silom prilika patništvo ili se približavate Tesli, lamama, fakirima i yogijima?

16 1 hvala 1
11 godina
protjeran

U zadnje vrijeme 5-6 sati po noći i 2 sata popodne. I dalje premalo + ne pijem kavu tako da zna bit zeznuto na poslu.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine

Vidiš, zanimljivo. 

Dok sam radio na zadnjem poslu, spavao sam 4-5 sati po noći, a poslije posla popdne nisam uopće mogao spavati i bio sam energičan. 

Sad sam već mjesec i pol doma i spavam u prosjeku pola dana svaki dan, i sve sam umorniji. 

Baš me zanima kak ću se sad opet prilagoditi na stari režim. 

Kruha i igala...

1 0 hvala 0
8 godina

U prosjeku 8 sati.

Ali se dogodi da spavam i po 3-4 sata, odnosno 13-14 sati neki drugi dan.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
Re: Koliko sati dnevno spavate u prosjeku?
ludizao kaže...

Ovi kaj spavaju 4 sata i manje, to je silom prilika patništvo ili se približavate Tesli, lamama, fakirima i yogijima?

Kombinacija nesanice i obaveza koje ne dopuštaju spavanje dulje od 8:00. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
3 godine
Cromaki kaže...

U prosjeku 8 sati.

Ali se dogodi da spavam i po 3-4 sata, odnosno 13-14 sati neki drugi dan.

Koja je to aplikacija?

Izgleda lijepo organizirana.

Kruha i igala...
8 godina
fer-de-lance kaže...

Koja je to aplikacija?

Izgleda lijepo organizirana.

Xiaomi Mi Fit

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
10 godina

prosjecno 8 sati, sad kako sam poceo radit odem spavat dosta ranije nego inace, tempiram si da imam 8 sati sna, znaci ako se dizem u 8 odem u 12 spavat i tako. inace kroz godinu odem spavat oko 3-4 ujutro i spavam oko 9 sati dnevno(ali ne sve navecer nego i dio popodne). puno sam odmorniji kad idem ovako oko 12.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina

8 i pol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Oko 10, po danu nikad ne spavam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
odjavljen

Meni ovisi od posla, nekad mi se zareda danima po 4h da spavam a nekad 12h, kako mi se složi, slobodno vrijeme itd. Po danu ne spavam.

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 13:23 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine

7-8h dnevno. Kada spavam 4-6 sati, cjeli dan mi je u banani i ne mogu se koncentrirati...

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 14:04 (It'sMe932).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina

Ja imam malu bebu, počeli joj rast zubi 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.

15 0 hvala 0
3 godine

Znači, spavaš povremeno, u kraćim intervalima 

Bitno je samo čim prije djetetu formirati normalni bioritam. 

Kruha i igala...

0 0 hvala 0
9 godina

Najčešće dok imam posla po 6-7 sati, ali kada sam slobodan, 10-11 sati, a ako sam prethodnih par noći spavao po 5-6, onda znam spavati po 18-19 sati 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Spavam k'o beba - sat spavam, sat plačem!

morrisoN

12 0 hvala 0
11 godina

Moj radni tjedan (pon-pet): 5-6.5 sati, a ponekad i ispod 5. Uglavnom sam "napet" zbog posla pa ne mogu spavati prije 12.
Vikend: 8-9 sati

Ukupno gledajuć malo nezdravo, a i umoran sam kroz tjedan, ima dana kad između 12 i 14h toliko "padnem" da malo nedostaje do spavanja sjedeć na poslu :D Još je uvijek gužva, stres, multitasking.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Na spavanac oko ponoć, ustajanje u 6....posao.... 7-15...nema spavanja popodne i tako već desetljeće...xd

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Ja ne spavam u prosjeku nego u krevetu

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina

Ja sam od onih koji vole rano leci i rano se ustati... I to je tako funkcioniralo dok nije doslo ljeto ovdje u Dublinu. Majko mila... U pola 11 navecer vani mozes citati novine. Totalno mi se poremetilo sve. I dalje dosta spavam (11-7 recimo) ali sve mi je nesto naopako.

Inace, kad me umor ozbiljno uhvati - nemam uopce problema leci u 6 popodne i oguliti do jutra.

Freak Show Inc.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina

Prvo moram primijetiti da ima dosta odgovora 10+ u anketi, pa se pitam: otkud vam tolko vremena za spavanje? :/

Trudim se uhvatiti 8 sati sna, ali uglavnom to završava na 7. Jednostavno ne stignem vremenski dulje... Buđenje oko 6, a pokušavam leći oko 10, a to ipak najćešče bude 11. Dok dođem s posla i primim se posla doma, uz duže dane, jednostavno ne ide drugačije... Život na selu! 

+ Najviše me ubija svakodnevno putovanje 1 sat prema ZG i 1 sat obratno... Izmori me više nego bilo koji posao...

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina

Ne spavam nikada duze od 08 sati.

budim se svaki dan oko 07 ujutro bilo vikendom ili preko tjedan.

Cak i kada ostanem buden do 03-04 ujutro budim se oko 07.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
5 čuki, nestignem od posla, djece, igara..:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina

spavao bih ja i više da nema fakn telefona, divljih susjeda, lajavog cucka i jehovinih svjedoka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
Ajar kaže...

spavao bih ja i više da nema fakn telefona, divljih susjeda, lajavog cucka i jehovinih svjedoka. 

Telefon kroz prozor, susjedima policiju, cucku brnjicu, a ovim specijalcima samo uzmeš one njihove flyere i obrišeš s guzicu s njima, ali naravno dok oni gledaju.

All done, next.....

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan

ja nemam bioritam, spavam kad mogu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Ako sam umoran bez problema mogu potegnut 14h u komadu. Ne spavam kroz dan, inače neki prosjek bi bio 8h. Zna se desit manje i više ovisno dal radim ili ne.

0 0 hvala 0
11 godina

Radnim danima oko 5 sati jer sam budala i ostajem budan do 2-3 sata ujutro, a vikendom ako nemam obaveza 7-8 sati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina

6-7h svaki dan, poslije posla malo razgibavanje/vjezba pa nisam umoran, ako spavam poslije posla onda sam umoran ostatak dana a i navecer teze zaspim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen

Mislio sam da je i gore. Nije još toliko vruče pa vikendom odgulim do 9

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice